Silver Screen

Łódź

Opinie o Silver Screen

anonim 2008-11-18 09:53:45
Słowa kojarzące się z Silver Screen (interesująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako (dobry)
Atmosfera i ludzie tam pracujący są (sympatyczni)
Od jakiej stawki można negocjować pensję? (6.50 netto PLN)
Najbardziej podobało mi się w Silver Screen: (darmowe bilety i zniżki dla pracowników)
Najbardziej nie podobało mi się w Silver Screen: (praca na snack barze)
lili 2011-04-20 20:41:52
JEDNA WIELKA KPINA!! z pracownika nic sobie nie robią, szczególnie kierownictwo...chodzą po piętrach dzwonią kluczami i sieją postrach, a spróbuj podjeść popcorn na snacku! [usunięte przez administratora] dadzą Ci tak popalić że odechce Ci się wszystkiego. Kasa śmieszna, bo za 12h - codziennie dostaniesz może tylko 1000 zł, ale rzadko to bywa, bo umowa jest zlecenie. Kto lubi [usunięte przez administratora] harować prawie za darmo- S.S jest idealnym miejscem.
pracownik 2012 2012-10-26 09:21:02
praca w tym kinie to porazka nie polecam , kierownictwo do niczego a pan dyrektor nie wie o co w tym kinie wogoe chodzi nie wiem jak bylo mozna takiego pana wybrac na stanowisku kierowniczym... zarobki marne i tylko na umowe zlecenie wiec odradzam
dfasdfad 2016-05-17 11:38:02
W mojej opinii jest to dobra praca dla studentów. Na plus: przede wszystkim elastyczny grafik, który można dopasować do zajęć na uczelni. W momencie gdy jest więcej nauki można ograniczyć dyspozycyjność. Na plus również przyjazna atmosfera, darmowe bilety,premie. Zarobki mogłyby być lepsze ale też w zestawieniu z innymi kinami w Łodzi jest całkiem ok.
Zostaw swoją opinię o Silver Screen - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silver Screen