Opinie o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

zainteresowany

Cv trzeba wysłać na adres rekrutacja@dss.com.pl

zainteresowany

szukaja ludzi na produkcje,chca zatudnic ok 20 osob na operatorow

adas

Witam właśnie próbuję się zwolnić z tej firmy ponieważ znalazłem o wiele lepszą posadę niestety pracodawca po 5 latach nie chce dać wypowiedzenia na mocy porozumienia stron a mówili że nikogo na siłę nie będą trzymać, o zarobkach może nie będę się wypowiadał.

kaja

na pewno chodziło właśnie o ciężką pracę, jak inaczej można to okreslić? Widzę większość negatywnych komentarzy się pojawia, nie wiem czy się wiązać z tą firmą czy nie

Firma poszukiwała kandydatów aktywnie, za pośrednictwem firmy konsultingowej. Złożono mi propozycję wzięcia udziału w rekrutacji, ustaliliśmy pułap oczekiwań i doszło do pierwszego etapu rozmowy z pracownikiem HR firmy. Rozmowa została przeprowadzona telefonicznie i specjalnie pytałem czy otrzymam odpowiedź z decyzją jaka by ona nie była co do kolejnego etapu rekrutacji, otrzymałem zapewnienie że tak właśnie się stanie. Rozmowa miała miejsce w maju, mamy lipiec, a ze strony essity nie było żadnego kontaktu.. Uważam, że tego typu obietnice bez pokrycia nie świadczą dobrze o przyszłym pracodawcy i z mojej perspektywy była to jedynie strata mojego czasu. Polecam firmie zastanowienie się nad własnym postępowaniem, bo takie traktowanie potencjalnych kandydatów do pracy nie wróży nic dobrego.

Doświadczenie zawodowe, największy sukces w karierze, trudne sytuacje i sposoby ich rozwiązywania.

marcin

Raczej chodziło o ciężka prace, zapychac, to takie łagodne przekleństwo, tez na z. może się domyślisz...

arek

@modrić, nie bardzo zrozumiałem Twoja wypowiedź, co miałes na mysli pisząc, że w sca packaging trzeba zapychać?

modrić

Pewnie, że trzeba zapychać. Ale jak pod koniec miesiąca przychodzi wypłata to pewnie się chce i płakać i jęczeć i stękać. Ale niestety takie czasy takie warunki.

cedric

Zgodze sie z wypowiedzią powyżej, czasem zamiast narzekać, trzeba brac się do roboty, pewnie sca packaging nie będzie obojętny jak zobaczy starania się człowieka.

comfort

zarobek 1500 z groszami system 4 brygadowy porażka

w piątek, 1 marca zostałam przyjęta ale gdzie indziej Nagle spadło jak z nieba

lucan

Jak jesteś zainteresowana to ja jadę z Brzegu jestem w grupie A . kontakt na e-mail lucan4@wp.pl

szukam pracy

a czy przyjmują teraz i jakie maja wymagania od nowego pracownika?

Stary uciekaj !!!!

szukam pracy

o! to jednak przyjmuja tam? zazdroszcze Do f4 : a co zrobiłaś ze dostałaś propozycje?

f4

witam dzisiaj dostałem propozycje to sca moglby ktos napisac jak sie pracuje i jak zarobki ? jestem z brzegu szukam transportu z kims do sca

Najważniejsze że nowa firma zobaczyła co się tutaj dzieje i to (usunięte przez administratora) co [usunięte przez moderatora] zatrudnił wywaliła , jeszcze ta [usunięte przez moderatora] została .

spz

Firma sprzedana, uciekac aby dalej.

w Pile jest podobnie , i jeszcze jedno , taka porządna niby firma a (usunięte przez administratora) . Jak długo można czekac

skudo

zabrali(usunięte przez administratora)podwyzki brutto!!!!! parodia wszystko do gory idzie a pense coraz gorsze ten zakład nie ma przyszlości

Ja też pracuje (usunięte przez administratora)od prawie 10 lat, ale w innym mieście. Kasa marna, od trzech lat pensje stoją w miejscu, system premiowania działa na nie korzyść pracownika.Coraz większa biurokracja , rozliczanie co do minuty z każdej godziny. (usunięte przez administratora),a pracować gdzieś trzeba.

Zostaw merytoryczną opinię o Essity Operations Poland Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Essity Operations Poland Sp. z o.o.