Opinie o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

@robert

Omijajcie ta firmę z daleka zatrudniłem się tam 3 miechy temu na operatora szkolenie teoretyczne to 10.dni z którego.ciezko coś zapamiętać xd walą do głowy multum rzeczy na raz na początek trafiasz na podest czyli na górę maszyny zakładasz materiały odwikakow chyba z 10 maszyna zasuwa a ty po jakimś czasie zostaniesz tam sam nie wiem jak ci Ukraińcy to wyrabiają ale ogólnie nogi do (usunięte przez administratora) włażą

Gabriela
@@robert

Hej, te szkolenie przez 10 dni to jest płatne? Za ten czas jest kasa, czy za darmo? I jest jakas elastyczność, kiedy te szkolenie zrobić, czy firma narzuca termin i trzeba się dostosować?

Jurek

A czym zajmuje się kierownik linii? Ile osób ma pod sobą ile nad sobą, czy pracuje na zmiany i dlaczego tyle czasu ta firma szuka - widzę ogłoszenie już chyba z rok….

@Jurek

Hej, super pytania, bo też widziałam ogłoszenie. Ja dodam od siebie pytanie, kierownik linii pracuje zmianowo, czy ma stale godziny pracy? I jak taki kierownik miałby awansować w przyszłości, to jakie jest kolejne stanowisko wyżej, jako opcja rozwojowa??

Marcin Nowy wpis

Hej mam parę pytań jeśli chodzi o pracę w essisity jaka stawka jest na start czy są nadgodziny i po jakim czasie się dostaje umowę na stałe

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

X Nowy wpis

Zazwyczaj są płatne ale też można je odebrać jako wolne po konsultacji z przełożonym

Otworzyli rekrutację w necie na stanowisko maintenance manager. Super wygląda dla mnie lista benefitów i jest tam punkt, że dają dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Oławy. Extra, to jest kasa do paliwa jak jeździ się autem? Czy dodatek finansowy do biletu jak ktoś dojeżdża komunikacją?

kk

To po prostu dodatek finansowy wypłacany wraz z pensją uzależniony od odległości od miejsca zamieszkania.

@kk

Fajnie zawsze na plus jak kasa większa. Ja bym dojeżdżał własnym samochodem. To jaki wtedy ryczałt? Rozumiem że liczą z kilometra tylko może bardziej opłacalne jest przesiąść się na firmowy autobus. Doradzisz?

X Nowy wpis

Dodatek do paliwa wypłacany jako składową pensjo

Ven

Czy produkcja/utrzymanie ruchu pracuje również w weekendy? Jakie są zmiany?

@Ven

Utrzymanie ruchu pracuje w systemie 4 brygadowym także w weekend a co do produkcji to w zależności od maszyny jest system 3 zmianowy lub 4 brygadowy

Firma poszukiwała kandydatów aktywnie, za pośrednictwem firmy konsultingowej. Złożono mi propozycję wzięcia udziału w rekrutacji, ustaliliśmy pułap oczekiwań i doszło do pierwszego etapu rozmowy z pracownikiem HR firmy. Rozmowa została przeprowadzona telefonicznie i specjalnie pytałem czy otrzymam odpowiedź z decyzją jaka by ona nie była co do kolejnego etapu rekrutacji, otrzymałem zapewnienie że tak właśnie się stanie. Rozmowa miała miejsce w maju, mamy lipiec, a ze strony essity nie było żadnego kontaktu.. Uważam, że tego typu obietnice bez pokrycia nie świadczą dobrze o przyszłym pracodawcy i z mojej perspektywy była to jedynie strata mojego czasu. Polecam firmie zastanowienie się nad własnym postępowaniem, bo takie traktowanie potencjalnych kandydatów do pracy nie wróży nic dobrego.

Doświadczenie zawodowe, największy sukces w karierze, trudne sytuacje i sposoby ich rozwiązywania.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Werka

Wszyscy tu piszą o etatach, a ja w sumie jestem zainteresowana tym płatnym stażem w dziale produkcji, które wrzucili na pracuj.pl. Firma wymaga dostępności minimum 24h w tygodniu i zastanawiam się jak można to rozłożyć, trzeba z jakimś wyprzedzeniem to podać? Czy po stażu możliwe jest zatrudnienie w oparciu o uop? Na stażu dają akurat zleceniówkę.

W essisity są 3 zmiany po 8 godzin Czy może 4 brygadówka

Jarek
@Ktoś

Zobacz ogłoszenia na olx. Magazynier - 3 zmiany, Elektryk / Automatyk 1 zmiana. I to ogłoszenie bardziej mnie interesuje. Napisano, że nie potrzeba doświadczenia, że są szkolenia i wsparcie mentora, trzeba by tylko mieć wykształcenie zawodowe / średnie techniczne - automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika, no i uprawnienia SEP E1 do 1kV. Czy z firmy kto napisze, czy bez uprawnień SEP też przyjmują, czy bez tego się nie obędzie? I na jak długo zawiera się umowę o pracę?

Jurek

@Jurek

Ale to nie polecasz tylko przez te osoby jak rozumiem " zarządzające" co wymieniłeś? Każda linia ma innych zarządzających? Oprócz tego coś z zalet byś znalazł? Powiedziałbym, że atmosfera to nie wszystko liczą się też inne rzeczy, jak umowa, kasa, dodatki? Oczywiście chodzi mi o produkcję bo tu też szukam pracy.

Misia

Cześć, jestem chętna do pracy na stanowisku operator linii produkcyjnej? Są tam ogółem jakieś panie? Tak czy siak, widzę że ogłoszenie nie wspomina o płci, chciałabym tylko się zorientować, jakie są stawki i czy panie i panowie zarabiają tak samo, żeby się upewnić po prostu.

Kalo

Ktoś może powiedzieć jak wygląda praca wózkowych lub na magazynie? I jakie zarobki?

Tomasz

Dzień dobry, jak wygląda system premiowy dla osób pracujących w biurach ?

Ola

Dzień dobry, w systemie pracy hybrydowej ile dni można pracować zdalnie ? czy to zależy od działu czy w całej firmie obowiązują takie same zasady ?

Cześć, pojawiło się ogłoszenie na teren Podkarpacia na zastępstwo. Czy możecie napisać jakie są warunki: jaka podstawa, auto, ile wizyt, gps ? Będę bardzo wdzięczny.

Co dziwne , umowa na zastępstwo A wymagają języka ang. Przerost formy.

@Kandydat

Dlaczego według Ciebie jest to przerost formy nad treścią? Wyjaśnisz te znajomość angielskiego? W firmie nie jest to podstawą tylko czymś dodatkowym? Swoją drogą ile taka umowa może średnio trwać i co potem? Piszesz się na nieznane? Chodzi mi o dalszą ewentualną współpracę, czy jest ona możliwa?

W ogłoszeniu wymóg że wyższej szkoły oczekują. A jak ktoś jest samoukiem a ma doświadczenie? Chodzi mi o ofertę Trade & B2B Marketing Activation Manager. No i właściwie to jaki by to miał być kierunek studiów? Zarządzanie czy coś innego? Znałem firmy, co wysyłały swoich ludzi na studia.

Aga

Pojawiło się ogłoszenie dla Operatorów Linii Produkcyjnej. Z racji przeprowadzki mąż rozgląda się za pracą w tamtych okolicach. Widziałam, że umowa jest o pracę bezpośrednio z firmą a nie przez żadne agencje więc super. A kasa? Jak z nią? Za h na początek jakich stawek się spodziewać? Co to są bony żywnościowe? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam a jest w ofercie?

X
@Aga

Zazwyczaj operator pracuje w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym. Obowiązuje stawka bazowa uzależniona od stanowiska. Dofinansowanie zakupu jedzenia na kantynie oraz napojów w automatach. Do stawki bazowej jest dopłata za pracę w nocy, prace w weekend , dodatek za system pracy, dodatek za obecność premia za wyniki maszyny, płatne nadgodziny.

Krzysiek

Dzień dobry. Pojawiło się (a właściwie widzę je od co najmniej pol roku) ogłoszenie kierownik linii produkcyjnej/department leader. Czy ktoś może napisać coś o tym stanowisku więcej? I dlaczego tak długo „wisi” w ogłoszeniach. Będę wdzięczny.

J
@Krzysiek

Awanse, dużo nowych projektów

Ktoś

Jaka stawka jest na sam start????

Maryla

Cześć, od dawna rozglądałam się za pracą w większej firmie. Interesuje mnie oferta Payroll and HR Administration Manager, którą ostatnio opublikowali w sieci. Powie ktoś coś więcej o wynagrodzeniu, na jakim etapie są rozmowy na ten temat podczas rekrutacji? I jak dokładnie się ten pakiet benefitów prezentuje, o którym piszą?

Ktoś

Siema jaka stawka jest w essisity na start i czy pracują tam jakieś fajne młode dziewczyny XD

@robert

Paulina
@@robert

Te szkolenie na początek to było teoretyczne czy bardziej praktyczne? Pracujesz jeszcze tutaj, czy byłeś tu tylko 3 miesiące? Jaką umowę miałeś na początek współpracy, coś próbnego?

Robert
@Paulina

Na 3 miesiące dają umowę o pracę

Dominik W
@@robert

W 2011 roku tez tam pracowałem jako pomocnik operatora, czyli na górze????Uczestniczyłem tez w przeglądzie maszyny, były zuzyte niektóre splitery i inne drobne rzeczy, był potem czas że maszyna była bezawaryjna i można było usiąść po założeniu materiałów.

Gabriela

Zostaw merytoryczną opinię o Essity Operations Poland Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Essity Operations Poland Sp. z o.o.