Opinie o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

Witam szukam dojazdu do pracy . Czy ktoś przejeżdża może przez Godzikowice koło Oławy?

anty Marta
@Marta

A z Godzikowic to aby nie bardzo blisko do Oławy? Wstyd. Wskakuj na rower.No chyba że jest sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, w tym roweru,

@anty Marta

Weź pod uwagę że nie zawsze jest pogoda na rower . Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nie udzielaj

Jakie narzędzia pracy zapewnia Essity Operations Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zapewnia, tym od których oczekuje się dyspozycyjności, w szerokim tego słowa znaczeniu. Można korzystać z ograniczeniami, czyli do granicznej kwoty wszystkich wykonanych telefonów. Większość pracowników, czyli "pospólstwo" wręcz odwrotnie, jest zmuszana do używania własnych telefonów prywatnych w interesie pracodawcy. No żenuła.

Edyta
@pracownik

Czyli raczej sprzęt nienajlepszej jakości? A przynajmniej nie robią tu tak, że dokonują jakiś cyklicznych wglądów w to co pracownik robi na takim telefonie? Widziałam takie praktyki w innych firmach i wychodziły przez to czasami dość ciekawe "dramy"

Barracuda

Zła atmosfera w pracy, Wyzwiska, słowa na samo h i k często i gęsto się pojawiają. Szczerze nie polecam tej firmy.

Zero szacunku. Zwalniają w 5 min, każą się spakować i nie wracać. Czy tak sie powinno traktować pracownika który przepracował u nich lata i jest jednym z najstarszych wiekiem? Masakra - zero tolerancji! Omijajcie tą firmę z daleka!!!!

Maja
@1087

Cześć, ale czym było podyktowane to zwolnienie? Rozumiem, że to Ciebie spotkało to spotkało w Essity? Jaki podano Ci powód wypowiedzenia?

@1087

Zgadzam się z tą opinią. To nie jest zakład pracy dla pracowników z długotrwałym stażem i "lojalnych". W ten sposób wbrew zapewnieniom, zakład pokazuje, że dba wyłącznie o zysk przy jak najniższych kosztach,

Firma poszukiwała kandydatów aktywnie, za pośrednictwem firmy konsultingowej. Złożono mi propozycję wzięcia udziału w rekrutacji, ustaliliśmy pułap oczekiwań i doszło do pierwszego etapu rozmowy z pracownikiem HR firmy. Rozmowa została przeprowadzona telefonicznie i specjalnie pytałem czy otrzymam odpowiedź z decyzją jaka by ona nie była co do kolejnego etapu rekrutacji, otrzymałem zapewnienie że tak właśnie się stanie. Rozmowa miała miejsce w maju, mamy lipiec, a ze strony essity nie było żadnego kontaktu.. Uważam, że tego typu obietnice bez pokrycia nie świadczą dobrze o przyszłym pracodawcy i z mojej perspektywy była to jedynie strata mojego czasu. Polecam firmie zastanowienie się nad własnym postępowaniem, bo takie traktowanie potencjalnych kandydatów do pracy nie wróży nic dobrego.

Doświadczenie zawodowe, największy sukces w karierze, trudne sytuacje i sposoby ich rozwiązywania.

Chciałabym przeprosić za wszystkie dotychczasowe moje pytania, No ale wiecie!, kazali mi te gnioty umieszczać. A właściwie zwyczajnie mam (usunięte przez administratora) co, kto, gdzie i kiedy pisze na jakikolwiek temat.

BARABASZ

Witam jak wygląda praca atmosfera technik UR ?? Zastanawiam się czy warto ? stawka ?

@BARABASZ

Panie AD , aż tak Pan jest zdesperowany żeby pytać o to ?

Rafał

To, że ktoś pyta o zarobki nie oznacza że jest zdesperowany. Przecież warto wcześniej wiedzieć ile dają zanim się złoży CV, nie? Ja sam chętnie bym się tego dowiedział.

Wiele przed tobą
@Rafał

Bo to jest desperat tzw. karierowicz , a zarobki to na ur ma się tyle samo co lider bądź techniczny. Takze lepiej iść na maszynę niż na ur .

@BARABASZ

4,5 k PLN brutto, przy krajowych widełkach według badań 5...7k.(usunięte przez administratora)

Wprost.sport

Wiele wskazuje na to, że po obecnym zimowym sezonie w skokach narciarskich z drużyną Biało-Czerwonych pożegna się Michal Doleżal. Poznaliśmy już dwóch kandydatów, którzy mogliby go zastąpić. To Mika Kojonkoski oraz Maciej Maciusiak. Im dłużej trwa obecny sezon w skokach narciarskich, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, że po jego zakończeniu Michal Doleżal nadal będzie piastował funkcję szkoleniowca Biało-Czerwonych. Kto go zastąpi? Jak czytamy na portalu sport.pl, najbardziej realne jest zatrudnienie dwóch trenerów. Alexander Stoeckl i Werner Schuster nie dla reprezentacji Polski Początkowy plan Polskiego Związku Narciarskiego zakładał, że odpowiedzią na nasze potrzeby może być Alexander Stoeckl. Austriak od lat prowadzi kadrę Norwegów i odnosi z nimi sporo sukcesów. Według najnowszych ustaleń jest on jednak nieosiągalny dla Biało-Czerwonych. Ponadto sondowano także możliwość sprowadzenia jego rodaka, czyli Wernera Schustera, który swego czasu pracował z ekipą z Niemiec. Od 2019 roku nie poświęca się jednak byciu selekcjonerem, a zajmują go kwestie prywatne. Maciej Maciusiak może zostać następcą Michala Doleżala Siłą rzeczy poszukiwania następcy Michala Doleżala musiały zostać zawężone. Do tego stopnia, że na poważnego kandydata wyrósł Maciej Maciusiak. „Ma świetne oko i doświadczenie wyciągania z dołków czy nawet z kryzysów wszystkich naszych skoczków poza Stochem. U Maciusiaka odbudowywał się kiedyś Żyła, u niego skakać nauczył się Kubacki, z nim podbudowę pod najlepszy sezon w życiu zrobił Maciej Kot, on uratował karierę Stękały, on pracował z chwalonym debiutantem z Pekinu, czyli Pawłem Wąskiem. Maciusiak jest wymagający, młodsi skoczkowie powiedzą nawet, że surowy i stanowczy” – czytamy w artykule. Mika Kojonkoski potencjalnym kandydatem na trenera polskich skoczków narciarskich Drugi kandydat natomiast pochodzi z Finlandii. To Mika Kojonkoski, który ostatni pracował z Chińczykami. Ci zatrudnili go, aby reprezentanci Państwa Środka dobrze wypadli podczas trwających właśnie igrzysk olimpijskich. Trener ten został jednak zwolniony niedługo przed imprezą sportową w niejasnych okolicznościach. Poza tym pracował między innymi w rodzimym komitecie olimpijskim. Jest dużym autorytetem, ale pozostaje na uboczu skoków narciarskich od 2011. Ponad dekadę temu rozstał się z kadrą Norwegii. „Na najbardziej prawdopodobny wygląda scenariusz, że nowym trenerem zostanie Kojonkoski albo Maciusiak. Albo taki, że Fin poprowadzi część naszej kadry i część dostanie Polak” – czytamy.

Driver

Zaladunki całkiem dobrze. Ale obsługa kierowców przy odbiorze dokumentów to tragedia w jednym akcie. Osoby tam pracujące (pani w okularach oraz chłopczyk w okularach żywcem z "Chłopaki nie płaczą") sprawiają wrażenie bardzo ale to bardzo niedowartościowanych. Spełniają się wymadrzajac do kierowców zza okienka i dodatkowej folii. Ale dobrze że taka folia tam jest bo może to nas ochroni przed przypadłościami na jakie zapadli w/w.

Takiego paraliżu w pracy działu UR jeszcze nie widziałem. Czy wzorem płynącym z góry, czyli ministra finansów, odpowiedzialnego za "Polski Ład", który podał się do dymisji, "menagier" UR poda się do dymisji? Zapewne nie. Pora zgłosić tę sytuację oficjalnie do Inspekcji Pracy....

Niklaus pieron
@pracownik

Zapomnij , tacy w schemacie symetrycznym wychowani gdzie na wszystko i wszystkich patrzą z góry nie pozwolą sobie na porażkę . Bo co powiedzą inni . Po trupach do celu . DESPERACJA I KARIERA ZROBI Z CIEBIE BOMBARDIERA .

Niklaus pieron

A ja tam jestem zadowolony. Nadgodzin dużo robię to i zarobię ale że nie mam życia prywatnego to co tam , only korpo .

fan

Rodowicz oddała swoje dziecko? Mówią o ciąży z gwiazdorem! 1 godz. temu Dziambor: Zastanawiam się, co ta komisja będzie mogła w świetle kamer powiedzieć 64 tysiące testów antygenowych trafiło do aptek. Najwięcej na Śląsku i w Małopolsce Rodowicz oddała swoje dziecko? Mówią o ciąży z gwiazdorem!© Mateusz Jagielski/East News Rodowicz oddała swoje dziecko? Mówią o ciąży z gwiazdorem! Maryla Rodowicz, jeśli chodzi o miłość, z niejednego pieca chleb jadła w czasach PRL-u. Niedawno Daniel Olbrychski ujawnił, że mieli romans i jak potwornie go potraktowała. Czy miała z nim dziecko, które oddała do domu dziecka? Niedawno ujawniono, że Maryla Rodowicz i Daniel Olbrychski mieli płomienny romans, a aktor w TVP i dokumencie „Maryla. Tak kochała” biadolił jak okrutnie został potraktowany przez pieśniarkę. Okazuje się, że miłość mogła mieć swój „owoc”. Jak podaje Radio ZET, pojawiły się plotki, że wspomniany aktor miał dziecko z wokalistką, a ona oddała je do domu dziecka. Co więcej, miało być to niepełnosprawne dziecko z wodogłowiem! Zobacz także: Koniec kariery Rodowicz? "To odcina głos" Ciąża! Krzan ujawnia, że rodzina się powiększy! Olbrychski, ciąża Rodowicz i plotki o gwiazdach Maryla Rodowicz skomentowała te szokujące doniesienia w rozmowie z magazynem „Machina”. Określiła je jako „okrutne plotki”, w które uwierzyła nawet jej mama. Wspomniała również o doniesieniach, że podobno chodziła po mieście z torbą pełną pieniędzy. Boję się Pająków, ale myszy już na przykład nie. I okrutnych plotek. Takich jak ta, która ostatnio do mnie dotarła. Rzekomo w latach 70. miałam niepełnosprawne dziecko z Olbrychskim i oddałam je do domu dziecka. Dowiedziałam się również na stronie (usunięte przez administratora) że są świadkowie. Czy pani da wiarę? Jedna osoba napisała, że siostra jej matki pracuje w tym domu dziecka i widziała, że ja tam przyjeżdżałam, ale bardzo rzadko. A to dziecko ma wodogłowie i ta 'siostra jej matki' widziała, jak ono ciągle w oknie stoi. No ludzie - powiedziała Rodowicz. (radiozet.pl) Obecnie Maryla Rodowicz jest już po rozwodzie z Andrzejem Dużyńskim i walczy z nim w sądzie o gigantyczne alimenty. Już pojawiły się plotki, że w jej serce zaszumiały kolorowe jarmarki i znalazła nową miłość. Kiedy wyszłam w siódmym miesiącu ciąży na opolską scenę, pewna dziennikarka napisała, że się spasłam. Kiedyś taksówkarz pyta mnie: 'Dokąd panią zawieźć?'. 'Na Ursynów' – ja na to. A on: 'Nie do domu?'. Ja: 'Do domu'. 'Przecież ja wiem, gdzie pani mieszka' – mówi on. No to go pytam: 'To gdzie ja mieszkam, proszę pana?'. 'No, przecież pani ma ten dom za wysokim murem i tu podał nazwę dzielnicy'. Ja: 'Nie, ja mieszkam na Ursynowie'. On: 'Proszę pani, chyba ja wiem, gdzie pani mieszka'. Albo podobno ktoś mnie widział, jak tańczyłam nago w restauracji. Na własne oczy widział, chyba w Opolu! – opowiedziała Rodowicz w „Machinie”.

anty anty szczepionkowiec

Dlaczego warto się zaszczepić przeciwko COVID-19? Bo uchronisz siebie przed niebezpieczeństwem Z bardzo dużym prawdopodobieństwem szczepienie uchroni Cię przed zakażeniem COVID-19. Bo uratujesz komuś życie Im więcej będzie zaszczepionych osób, tym szybciej osiągniemy odporność populacyjną. Bo możesz! Szczepionki na koronawirusa są dobrowolne, bezpłatne i skuteczne. Bo pomożesz zwalczyć pandemię na świecie Od wybuchu epidemii na COVID-19 zmarło już miliony ludzi na całym świecie. Każdy zaszczepiony to potencjalnie od kilku do kilkunastu osób uchronionych przed zarażeniem. Już 50% zaszczepionej populacji istotnie wpłynie na zmniejszenie ryzyka szerzenia się w niej koronawirusa. Bo zyskasz spokój Szczepiąc się, zyskasz wewnętrzny spokój, wynikający z bezpieczeństwa własnego i najbliższych. Bo szczepionki są bezpieczne Szczepionki są badane przez najlepszych naukowców z całej UE. Ich dopuszczenie do użytku jest zależne od decyzji Europejskiej Agencji Leków. Bo zostaniesz zbadany Przed szczepieniem zostaniesz przebadany przez lekarza. Dzięki temu sprawdzisz swój aktualny stan zdrowia. Bo dzięki Tobie szybciej wrócimy do normalności! Szczepiąc się, przyczyniasz się do szybszego znoszenia ograniczeń i powrotu nas wszystkich do normalnego życia. Powrót do normalności oznacza: odejście od maseczek, swobodne spotkania z rodziną i przyjaciółmi, powrót dzieci do szkół i rozwój ich kompetencji społecznych, dalszy rozwój gospodarki, ochronę miejsc pracy oraz szansę na nowe zatrudnienia, swobodny dostęp do basenów, siłowni, kin i teatrów, wakacje bez ograniczeń, poprawę jakości życia nas wszystkich. Szczepionki są najbardziej skuteczną metodą chroniącą przed zarażeniem różnymi chorobami. Ludzkość z powodzeniem korzysta z tej zdobyczy cywilizacji od kilkuset lat.

Klasyczną śniadaniową pozycję znają wszyscy. Zachęcamy, żeby spróbować zrobić ją według przepisu szefa kuchni, Gordona Ramsaya. Składniki pozostają takie same, za to sposób przygotowania jest zupełnie inny. Ta mała zmiana da duży efekt. Sprawdźcie sami. Więcej porad kulinarnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl Żeby zrobić perfekcyjną jajecznicę, zapomnij o wszystkim, co o robieniu jajecznicy wiesz - tak zaczynają opowiadać o przepisie na jajecznicę Gordona Ramsaya inni szefowie kuchni. Ta klasyczna potrawa śniadaniowa może być kremowa, gładka, rozpływająca się w ustach. I pachnąca masłem. Jeśli chcesz wypróbować ten sposób, nie potrzebujesz wyszukanych dodatków (chociaż odrobina trufli na wierzchu zamieni śniadanie w niezapomnianą ucztę). Gordon stawia na jajka, masło, sól, (usunięte przez administratora) szczypiorek i śmietanę. Po co śmietana w jajecznicy? Zaraz się dowiecie. Jak zrobić idealną jajecznicę? Cztery zasady Pierwsza zasada - nie mieszamy jajek przed wlaniem ich na patelnię. Druga zasada - nie solimy ich od razu po wbiciu. To sprawia, że są wodniste i trudno je ładnie ściąć bez wysuszenia na wiór. Trzecia zasada - ciepliwość. Gordon zaleca robienie jajecznicy na średnim ogniu (wcale nie na najmniejszym), ale trzeba podgrzewać jajka i zdejmować je z ognia. I ten proces powtarzać co chwila. Na koniec najważniejsze - dodaj łyżkę śmietany na patelnię przed zdjęciem jajecznicy z patelni. Może to być także masło (tak, jak poleca Jamie Oliver), a nawet... majonez (poleca Alton Brown). Ważne, żeby śmietana czy masło były zimne - dzięki temu właśnie otrzymamy superkremowe jajka. Jajecznica Gordona Ramsaya. Instrukcja w sześciu krokach Składniki dla trzech osób (lub dwóch bardzo głodnych): 6 jajek 3 łyżki masła sól, (usunięte przez administratora) spora łyżka śmietany szczypiorek Przygotowanie: Przygotuj wszystkie składniki, wyjmij jajka, masło i śmietanę z lodówki Rozgrzej głęboką patelnię, rozpuść w niej masło Rozbij jajka bezpośrednio na patelnię, mieszaj je silikonową łopatką, wykonując powolne ruchy i zgarniając kawałki jajecznicy od spodu i przenosząc je na górę - właśnie tak powinna wyglądać konsystencja jajecznicy Jeśli widzisz, że jajka szybko robią się usmażone i wysuszone, to ściągaj patenie z ognia, zagarniaj kawałki od spodu i ponownie stawiaj na ogniu Na tym etapie na pewno zauważysz, kiedy jajecznica jest gotowa - ma jędrną konsystencję i spore kawałki. Teraz możesz ją doprawić solą i pieprzem Chwilę przed przełożeniem na talerze, dodaj śmietanę i delikatnie wymieszaj. Na koniec posyp szczypiorkiem

Zauważalne jest i krytykowane to, że tworzonych jest coraz więcej nowych stanowisk w grupie White pod "konkretnych kandydatów" do tych stanowisk. Już od dłuższego czasu bulwersuje coraz bardziej zwiększająca się ilość "menagierów" w stosunku do pracowników produkcyjnych. W powszechnym odbiorze jest to powiększanie grupy kolesiów, nie wiadomo za co są oni odpowiedzialni, jaka jest ich rola.

zaciekawiony

Czy aby to prawda, że jest nabór kandydatów na pracowników wzorem Toyoty w Jelczu na stanowisku? Pracownik Utrzymania Ruchu Twój zakres obowiązków - programowanie sterowników PLC - zapewnienie bezpiecznego i sprawnego działania maszyn i urządzeń na działach produkcyjnych - realizacja planów przeglądów i remontów maszyn - rozwiązywanie bieżących problemów technicznych - analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych - aktualizacja dokumentacji procesowej i działowej Nasze wymagania - wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki: automatyk, mechatronik) - praktyczna wiedza w zakresie budowania, analizowania i modyfikowania programów sterowanych PLC i CNC - umiejętność obsługi, diagnozowania i rozpoznawania przyczyn usterek maszyn oraz systemów logicznych - praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechatroniki, automatyki, elektryki - umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych - gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 4 brygady po 12 godzin) - doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruch w podobnej pracy Proszę. Napiszcie. Z chęcią się zgłoszę, za jakieś 8...11 tys brutto ;-)

Alternatywy 44
@zaciekawiony

Celowe zagrania , najpierw podsuną ci papier do podpisania a później ewentualnie porozmawiają o pieniądzach i po rozmowie minie 6 miesięcy do podpisania aneksu . Mam nadzieję że czyta ktoś te komentarze . Gwarantuję że jeżeli w ten sposób będą postępować to jeszcze chwila i na warsztatach pozostanie nieliczna ilość osób. Ogólnie to firma sięga dna , szkoda , było fajnie , lecz nikt w tej firmie nie liczy się z zdaniem pracowników

Barracuda

Latem na hali jest temperatura 31-35 stopni , czapka na głowie, okulary i maska na ryju, można zemdleć. Brak okien, drzwi pozamykane. Zimą z kolei jest od 18 - 20. Bywa czasami tak, że na hali jest temperatura 29 a na dworze jest 18 stopni, hala jest nagrzana przez kilka dni. Można bardzo szybko zachorować. Nie wspomnę już o hałasie w granicach 80 - 90 dB oraz zapyleniu.

Barracuda

Jeśli chodzi o tą ukraińską firmę, to lata świetności ma już dawno za sobą.

Lider

Czy essity Oława to jakiś królik doświadczalny ? . Mamy swoje standardy , czy w innym essity też utrzymanie ruchu tak drastycznie zostaje zmienione , nie wyobrażam sobie żeby elektryk przychodził do łożyska a mechanik do sterownika . Ludzie co wy wyprawiacie ?. Zastanowił się ktoś nad tym ?.

Gbiewosz

Niedocenione pionki z Toyoty zalewają naszą ponad 20 letnią historię , pora z tym walczyć . Ludzie zacznijcie się oddzywac , wszystko zmierza ku upadkowi tej firmy.

Rafał
@Gbiewosz

Kogo nazywasz pionkami? Innych pracowników czy przełożonych? Wyjaśnij o co chodzi bo też nie chciałbym żeby firma upadła.

Izkaaa1994

Czesc, myślę żeby podjąć pracę w essity Oława, Możecie mi powiedzieć jak tam jest? Jakie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Essity Operations Poland Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Essity Operations Poland Sp. z o.o.