Opinie o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Essity Operations Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essity Operations Poland Sp. z o.o. w Oława

Dominik W

Wróciłbym do tej pracy(znam maszyny na wylot co się psuje)ale mam problem z dojazdami????.

Diana

Firma szuka teraz kogoś jako Graduate Engineeri tam napisali, że rekrutacja jest zdalna. A wiecie, ile czasu zajmuje taki proces? I ile jest etapów, czy jeden z nich to jest jakieś zadanie rekrutacyjne?

Na jakie benefity można liczyć w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Paulina

Co się stało? Ciężko coś wyczytać z jednego słowa, nawet nie zdania. Byłeś tam jako klient czy pracownik? Strasznie mi zależy, żeby ktoś powiedział, czy praca jest ok czy nie jest. Czy jest umowa?

X

Dużo zależy czy interesuje Cię praca bezpośrednio jako operatora, praca w dziale repacku czy też w biurze

Maja

W jakim sensie ten (usunięte przez administratora) chodzi ci o wynagrodzenie, jak możesz to podaj jakieś widełki zatrudnienia?

Firma poszukiwała kandydatów aktywnie, za pośrednictwem firmy konsultingowej. Złożono mi propozycję wzięcia udziału w rekrutacji, ustaliliśmy pułap oczekiwań i doszło do pierwszego etapu rozmowy z pracownikiem HR firmy. Rozmowa została przeprowadzona telefonicznie i specjalnie pytałem czy otrzymam odpowiedź z decyzją jaka by ona nie była co do kolejnego etapu rekrutacji, otrzymałem zapewnienie że tak właśnie się stanie. Rozmowa miała miejsce w maju, mamy lipiec, a ze strony essity nie było żadnego kontaktu.. Uważam, że tego typu obietnice bez pokrycia nie świadczą dobrze o przyszłym pracodawcy i z mojej perspektywy była to jedynie strata mojego czasu. Polecam firmie zastanowienie się nad własnym postępowaniem, bo takie traktowanie potencjalnych kandydatów do pracy nie wróży nic dobrego.

Doświadczenie zawodowe, największy sukces w karierze, trudne sytuacje i sposoby ich rozwiązywania.

Przemek

Witam. Czy są przyjęcia do utrzymania ruchu i czy można wyciągnąć 8-10k brutto jako automatyk plc? Czy można dorabiać na nadgodzinach i czy jest ich dużo w roku? Czy system brygadowy jest lub ma być w niedalekiej przyszłości czy na 3 zmiany? Jaka atmosfera w firmie? Pozdro.

@Przemek

widziales gdzies ogloszenie na automatyka plc do tej firmy ? czy pytasz na zaś jak się pojawi ? tez jestem zainteresowana informacjami

Zuzanna

To ile dali, jak 8 tysięcy nie?

Lucek
@Przemek

Za dwa miesiące w 4 brygadowe można wyciągnąć.

Renata

Widziałam w ogłoszeniu na stanowisko operatora, że oferują umowę o pracę. To od pierwszych dni? Czy jednak ta próbna jest na zlecenie?

Klimek

Siemano Mam pytanie jaka stawka jest w essisity na sam początek i czy jest możliwość pracowania w nadgodzinach z góry dzięki za odpowiedź

Patryk

Oooo... Ładnie się nam Pan przedstawił... Taka wiedza z historii zakładu, zapewne wiele lat pracy, czyli jak nie członek grupy "kolesiów", to grupy "tych, którym SCA życie uratowało".

Uczciwy

Dodam ci chłopie do wiadomości że przewodniczącego związków zwolniono za nie przestrzeganie przepisów BHP! na kamerach widziałem jak mało by go wózek widłowy nie przejechał bo szedł w niedozwolonym miejscu! .Jeżeli ktoś nie zna prawdy to niech nie pisze z głowy głupot .

Związkowiec
@Uczciwy

Byłeś w kadrach czy przewodniczący ci pokazał wypowiedzenie? Ja wypowiedzenie widziałem osobiście ale przygotowane przez pracownika w stosunku do pracodawcy. Nie pomawiaj nikogo bo wszystkie spekulacje tu zawarte można zweryfikować.

Elka

Związkowiec, a to ty jesteś ten przewodniczący związkowy sfrustrowany? Weź się do roboty chłopie zamiast narzekania i ględzenia. Ludzie, którzy przychodzą, poznali inne firmy, niech się wypowiedzą. Ja jestem zadowolona,

on
@Elka

Ludzie którzy odeszli też są zadowoleni :D

Czytam to i nie wierzę, ze pracuje w tej samej firmie. Nie wiem, w jakim zespole pracujesz, ale skoro tak źle to może zmień. W każdej firmie można zrobić coś lepiej, ale u nas ja na niewiele moge narzekać, są dobre pieniądze z dodatkami, jak porównuje to ze znajomymi, ludzie są bardzo fajni, pomocni, pewnie zależy od zespołu .

Joanna

Tak różne opinie najprawdopodobniej wynikają z zupełnie innych oczekiwań wobec pracodawcy. Nie jest to zatem dziwne zjawisko. Cieszy natomiast to, że akurat Ty cenisz sobie pracodawcę, jakim jest Essity Operations Poland. Wizją tej firmy jest podnoszenie jakości życia poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie higieny i ochrony zdrowia. Wspomniałeś o dobrych dodatkach. Co miałeś konkretnie na myśli? Czy ten pracodawca oferuje Wam bogaty pakiet benefitów?

Obserwator
@Elka

Co Ty Elżbieta rozumu nie masz. Nikt nie pisze, że sama praca jest tam zła, tyle tylko, że nieodpowiedni ludzie zasiadają na nieodpowiednich stanowiskach i toczą tą firmę na dno!

Uczciwy
@Związkowiec

Powiem ci jedno ja też w życiu miałem taką sytuacje albo dyscyplinarka albo samowolne zwolnienie po 6 latach danym zakładzie .Co byś wybrał jeżeli jesteś taki mądry .Powiem ci jedno znam tego gościa i on sam sobie na to zasłużył swoim zachowaniem i podejściem do ludzi .A to co napisałem to nie są pomówienia film jest w dziale BHP . A wtedy BHP w SCA było na 1 miejscu kto nie przestrzega ten dostaje pismo z naganą ,a dalsze nieprzestrzeganie dyscyplinarkę . Co do dbania o bezpieczeństwo ludzi przez zakład jest nagminne ale pozytywne przynajmniej nie zostanie nikt kaleką , połamanym czy poranionym z bliznami .

Waldek
@Uczciwy

Co teraz oprócz redukcji pracowników na maszynie i przyjmowanie Ukraińców jest na 1 miejscu?. Znasz gościa i dalej jesteś anonimowy, po co chowasz się za fikcyjnym kontem przedstaw się? Spekulujesz pomawiasz i obrażasz. Powiedz mu to w oczy, to cię śmiechem zabije. Każdy wie jak było, więc po co kogoś obrzucać błotem i zaklinać rzeczywistość. Ktoś ci płaci, aby pomówieniem i wylewaniem pomyj budować swój autorytet. Takim zachowaniem nie przykryjesz swoich kompleksów i tego jak małym jesteś człowiekiem. Na autorytet trzeba sobie zapracować ciężką pracą. Od niego i jego postawy mogą się uczyć najlepsi. Taki ratlerek jak ty może wykrzykiwać tylko z fikcyjnego Nicka, żeby choć trochę podnieść swój niski autorytet.

Antybandera

Można jedynie pogratulować...

Łukasz
@Antybandera

Masz inne zdanie niż Elka? Napisz co chciałbyś w firmie zmienić lub poprawić, żeby pracowało Ci się lepiej. Mam nadzieję, że się odezwiesz.

Jaką tu można karierę zrobić i kto ma na to największe szanse? Chętnie bym się dowiedział, jak tu się teraz robi że takie rzeczy piszesz. Jak ludzie się traktują nawzajem?

Abb

A w toyota lepiej czy tak samo jak tu?

Zuzanna

o co na takiej rozmowie przez tel pytaja? cos wiecej niz w cv ?

Ali
@Zuzanna

A pani Zuzanna nie z HR-u czasem, że tak wypytuje tu i tam? A propo tak pytają o widełki i mówią czy za dużo czy za mało. A sami konkretów nie zaproponują. Szkoda czasu.

Czy w Essity Operations Poland Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Skorpion

Do Działu Kadry zróbcie Państwo dojazd pracowniczy a ludzie do pracy się znajdą sami tak jak to jest w innych firmach zakładając że wynagrodzenie jest okey.W Brzegu jest dużo osób bez pracy lub co chcą zmienić prace.

Paulina
@Skorpion

A to nie ma w ogóle żadnego transportu? A miejski?

Wstyd dla firmy że nie mają żadnego busa pracowniczego . Dziwicie sie więc że nie macie ludzi do pracy ? . Na szczęście ja znalazłam prace na miejscu i nie musze sie martwić . Pozdro

Edyta
@Marta

A ile tak właściwie tutaj osób jest zatrudnionych skoro o busach się myśli? Rozumiem, że na zwrotkę za paliwo nie ma co liczyć nawet?

@Marta

Co w tym dziwnego? Wiele firm nie prowadzi jakiegokolwiek wsparcia pracowników przy dojeździe do pracy. Za to płaci pracownikom bardziej satysfakcjonujące pracownika wynagrodzenie. Poza tym jak pogodzić częste oczekiwania pracodawcy do pozostania w pracy po 2-4 godziny nadliczbowe, jak 20 minut po zakończeniu regulaminowej godziny pracy czekałby darmowy transport, a następny byłby za 8 godzin?

Edyta

A ile osób w sumie byłoby do wożenia? Bo to jak już serio trzeba byłoby jakoś rozsądnie rozplanować

Barracuda

Co drugi w tej firmie to kierownik.

Tragedia. Firma po kilku latach wraca do praktyki wypłacania nadgodzin grubo po 10-tym następnego miesiąca łamiąc zapisy Art. 85. Kodeksu Pracy. Omijajcie tą firmę z daleka.

Pracownicy "white" widać nie mają wpływu na produkcję w zakładzie, bo nie mają premii za wyniki oraz premii za obecność.

Barracuda

Podwyżka inflacyjna 2,5 % dla wszystkich pracowników. Przy dzisiejszej inflacji to Dno.

Kardi

Protesty pod zakładem , liche wynagrodzenia , bójki Ukraińców , i ogromne (usunięte przez administratora). Już czas zacząć się rozglądać za inną pracą.

Gabriela
@Kardi

Jak to protesty. Pracownicy strajkują pod zakłądem, czy o co chodzi? Jeśli tak, to co z wypłatami po takim samowolnym odstąpieniu od miejsca wykonywania pracy?

Lol
@Kardi

Co Ty za głupoty gadasz? Na pewno jesteś z tej samej firmy? Protest wywołał dziwak związkowy, który zebrał pieniaczy z całego kraju, którzy nic nie robią tylko gwiżdżą i bębnią pod zakładami. Takie mają hobby. Nie było tam pracowników, bo jesteśmy normalni i zależy nam na tej firmie. Jakby było inaczej to nikogo by tu nie było przy tych możliwościach przejścia do innej firmy.

Rafał
@Lol

To dobrze, że ci zależy, bo teraz mało kto tak się związuje z firmą. Napisałbyś czy firma też dba o pracowników i dobrze płaci? Są premie za zrobione targety ale coś z socjala teraz na święta? Myślisz, ze będą bony albo paczki?

pimpim
@Rafał

Z paczkami to na razie nic nie słychac.

@Rafał

@Rafał Uważam, że stawki są spoko. Ja jestem zadowolony. Mamy coroczne podwyżki na dobrym poziomie. Są premie: na produkcji miesięczne, dla pozostałych roczne. Dostajemy też z sporo innych dodatków np. za zmiany; jest też ubezpieczenie, lekarz, dofinansowania itp. Sporo tego jest. Otrzymujemy zarówno paczki na święta ale też wypłaty świąteczne na konto. To bardzo dobra firma, ale wiadomo: frustraci wszędzie się zdarzają. Tylko skoro tak "tym niezadowolonym" nie pasuje, to czemu nadal tu pracują.

@Rafał

Tzw. social, ma mały związek z dbaniem o pracowników. To "psi" obowiązek" nałożony przez państwo polskie na pracodawcę, z którego musi się wywiazać i już.

Zapomniałeś dodać owocowe czwartki i darmowy parking.

Magdalena

Wszystkich nie da się zadowolić. W każdym razie miło, że jesteś zadowolony. A w jakich godzinach się pracuje?

Czesc, a coz to się znowu wydarzyło że tylu przedstawicieli szukają w Polsce ?

Barracuda

Lata świetności ta firma ma już dawno za sobą.

Barracuda

Zero szacunku dla wieloletnich pracowników,(usunięte przez administratora)

Justyna
@Barracuda

Dlaczego tak sądzisz? Wieloletni pracownicy nie mają podwyżek, czy co? O co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Essity Operations Poland Sp. z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Essity Operations Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Essity Operations Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Essity Operations Poland Sp. z o.o.