Opinie o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Przypominam osobom wypowiadającym się poniżej, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie do plotek na temat kolegów z pracy. Jeśli macie do powiedzenia coś merytorycznego na temat pracy w SITS - zachęcam. @Przez duze M ????, czy pracujesz w SITS? Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Syana
@Karolina

Powiem szczerze,że nie sądziłam iż ta praca tak mi się spodoba. Od początku jestem na linii nr2 i nie ruszą mnie stamtąd siłą????Ludzie rewelacyjnie,zgrani, współpraca świetna,praktycznie wszyscy się lubimy, a od poniedziałku jest w końcu taka organizacja,jaka powinna być, wrócił nasz operator ???? Nareszcie????Pozdrowienia dla Andrzeja,odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jeśli chodzi o pieniądze,nie są aż tak złe,jak twierdzą niektórzy,poza tym nie tylko same zarobki się liczą. Nie oszukujmy się,miejsca tworzą ludzie, a ja trafiłam w naprawdę fajne miejsce????

Dno

Riki

Największy (usunięte przez administratora) w jakim kiedykolwiek pracowałem. Prostactwo, lizusostwo, mobbing, donosicielstwo, ploty, wchodzenie w d. - jeśli jesteś w tym dobry możesz się sprawdzić. Nie trzeba być ani wykształconym a inteligencja to tam wręcz wada. :)

Syana
@Riki

Firma na razie się rozwija,więc socjal pewnie będzie później taki,jak w Brodnicy. Na razie jest to taka forma,że za urlop płacą 700 złotych. Muszę nadmienić,że nie rozumiem decyzji naszego Pana dyrektora... Zwolnił lidera,wszyscy byliśmy w szoku,bo bardzo dobrze się z nim współpracowała,a pewnie na jego miejsce zatrudni kogoś ze swych znajomych. To mi się najbardziej nie podoba, takie dziwne układy... Ale to jest chyba obecne w każdym zakładzie,szkoda... Miejmy tylko nadzieję,że już tak radykalnych zmian nie będzie...

Ma....a
@Syana

W kwesti zwolnienia Adama ,to bylo zalosne i krzywdzace posuniecie ,wielu pracownikow sie przyczynilo ,chodzili psy wieszali bo po glowie nie glaskal jak babola zrobili ,taka jego rola.czuc brak Adama juz po jednym dniu ,osobiscie dlugo nie zaakceptuje nowego lidera wrecz bede miala go gdzies zero respektu.niestety sprawiedliwojci nie ma logistyki tez nie ,wieze tylko w to ze kurs...two wruci do tych co je dają od siebie jak karma ,Adas dzwignie temat i pewnie znajdzie lepsza dla siebie prace a bynajmniej wdzieczna .ale tak nie powinno sie dziac w takiej firmie ,osobiscie mam ochote poimformowac kogo trzeba.Ikea pewnie by wjechala z buta !pozdrawiam

Rocki
@Ma....a

Jeżeli piszesz że Adam znajdzie lepszą pracę to na czym polega twój problem.

AZ
@Riki

Bardzo dobrze napisałeś, to wszystko prawda.

Troublemaker

Widzę że opinie są najróżniejsze co do pracy w firmie Sits. Więc może i ja się wypowiem. Pracuje tam 8 lat. Naprawdę mogę powiedzieć że zdobyłem tam duże doświadczenie. Poznałem naprawdę dużo osób. Z najróżniejszych działów jak i wszystkich zmian. Z reguły jestem osobą przyjazna i jeżeli z takim nastawieniem idziesz tam do pracy to też będą Cię tam tak traktować. No wiadomo coś też trzeba potrafić. Ale firma też nie skreśla od razu ludzi którzy przychodzą i nie dają sobie rady. Mają na to 3 miesiące. A wierzcie mi że uczyłem najgorsze fajtłapy pracy :) I dziś pięknie ogarniają. Co złego się dzieje to zmiany zmiany zmiany. Są praktycznie co roku. Także nie ma co się przyzwyczajać. No i niestety okropny mobbing. Praktycznie na każdym dziale. Tylko w jakim zakładzie go nie ma? Zapewne w każdym Brodnickim jest. Najgorsze jest to że robili nam szkolenia z mobinngu gdzie poruszała Pani prowadzącą problem taki że np. kolega poniża koleżankę na Linii. A prawda jest taka że najgorszy mobbing stosują przełożeni. Przykre ale prawdziwe. Tylko że o tym się nie mówi nie? ;) Dużo by pisać. Może ostatnie zdanie. Kiedyś było lepiej, ale nie jest źle. Porostu zaczęły rządzić osoby które nie za bardzo wiedzą co robią. Pozdrawiam :)

Rysio
@Troublemaker

Jednak jak tak długo pracujesz to na pewno nie jedno widziałeś, i piszesz o mobbingu to jednak jest mobbing w pracy i zgadzam się z tobą w 100%,nikt by sobie tego nie wymyślił, ot tak sobie dla jaj.Byłem świadkiem jak kogoś lekcewazyl i to w obecności innych pracowników.To jak to się nazywa? Jak nie mobbing, który trwa codziennie

Noname

Ja pracowałam w Brodnicy,pracuje teraz w Grudziądzu,więc mam porównanie. Tu nie chodzi o przełożonych tylko o współpracowników. W Brodnicy atmosfera była tragiczna,zero współpracy i człowiek człowiekowi wilkiem. W Grudziądzu jest zupełnie inaczej,nie chcialabym już do Brodnicy wracać. Inni ludzie zupełnie,inna mentalność,inne podejście. Zdarzają się jakieś zgrzyty,ale to normalne przy tylu różnych charakterach. Przełożeni są jak najbardziej w porządku i żadnego mobbingu nie zauważyłam, to czyste wymysły,dla niektórych poproszenie,aby robił coś szybciej,albo dokładniej,to już mobbing. Dużo tu się mówi o linii nr 2 i o operatorze Panu.A. Ja jestem bezstronna,bo jestem na zupełnie innej linii,ale zgadzam się w stu procentach z Barym. To najbardziej zgrani ludzie i operator,jakich w ogóle widziałam. Zawsze razem,zawsze uśmiechnięci, nikt na nikogo złego słowa nie powie,oczywiscie z małymi wyjatkami.Zgrani szczególnie sa Ci, którzy pracują od maja. Super ludzie,naprawdę miło popatrzeć na ich relacje i rzeczywiście można pozazdrościć takiej linii,więc to może z zawiści takie opinie... Operatorwymagajacy,ale stanęli by za nim murem. Ale przecież tak powinno być. Pracownik owszem ma swoje prawa,ale obowiązki musi wykonywać. Także reasumując,o żadnym mobbingu,wykorzystywaniu, poniżaniu,ani żadnych takich nie mogę nic powiedzieć,bo tego nie ma,zresztą standardy Ikei i standardy szweckie,wykluczają to zjawisko. Jeśli jest jakikolwiek mobbing,to ewentualnie między współpracownikami. Pracę polecam z czystym sumieniem.

zołza
@Noname

Sylwia daruj sobie...nie musisz na biegu ratować (usunięte przez administratora) Andrzejowi, bo umowa mu się kończy za kilka dni...ta z zawiści...skoro taka (usunięte przez administratora) linia, to czemu nikt się tam nie pcha?? Niby wszyscy chcecie się przenosić, szkoda że tylko wirtualnie. Chociaż ja też nie uważam, żeby Andrzej stosował mobbing, on po prostu jest chamski i bardzo wulgarny, jeśli mu nie przypadniesz do gustu, ale każdy człowiek ma inny charakter. Co do pracy, to uważam że jest spoko, jeśli ktoś lubi fizyczną pracę i liczy się z tym, że pierwsza porządna pensja zostanie wypłacona po 4-5 miesiącach, na okresie próbnym masz grosze, ale po pół roku możesz zarabiać 2400 na rękę bez sobót, więc jak na Grudziądz to spoko. W innych zakładach po kilku latach ma się ok 1800-2000 na rękę. A i jeszcze jedno: "Zgrani szczególnie sa Ci, którzy pracują od maja. Super ludzie,naprawdę miło popatrzeć na ich relacje i rzeczywiście można pozazdrościć takiej linii" co to ma być ckliwy teatrzyk dla dzieci?? No i :"Operatorwymagajacy,ale stanęli by za nim murem. " Chętnie popatrzę.

Misiek
@Noname

Bzdura totalna.. Jest mobbing i to ze strony Andrzeja i współpracowników, którzy trzymają z Andrzejem.. Ludzie z innych Lini, wcale nie chcą przechodzić na linię nr 2,gdzie jest "szefem" Andrzej i jego przydupniasy.. Pracują 3 miesiące, a zachowują się tak jakby pracowali co najmniej z 10 lat.. Uczą nowych, którzy tam przychodzą, a sami (usunięte przez administratora) umieją i wprowadzają w błąd.. Żenada.. Nie radzę nikomu, aby pracował w tym zakładzie, a w szczególności z Andrzejem (on jest (usunięte przez administratora) totalnie).. Mobbing jest karalny, więc zostaje sąd. Dyrekcja z tym nic nie robi.. Olewa.

L2
@Misiek

Aż łzy lecą że śmiechu jak się to czyta.. ????????

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w SITS na stanowisko Menadżer Projektów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

@Emili, jeśli jesteś zainteresowana pracą na stanowisku specjalisty do spraw planowania zakupów i będziesz na rozmowie rekrutacyjnej, daj znać na forum jak Ci poszło i czy zostałaś przyjęta? Każda informacja, dotycząca firmy i warunków zatrudnienia będzie pomocna dla innych osób poszukujących pracy.

Rysio
@Karolina

Firma do (usunięte przez administratora) a Andrzej stosuje mobbing, i będę to zgłaszać do sądu, mam świadków, nie podaruje mu tego.. Z Brodnicy wyleciał za mobbing, to samo robi w Grudziądzu

Robson
@Rysio

To prawda zwolnić Andrzeja

Bary
@Robson

Tak,zwolnić najlepszego człowieka... Nikt się nad nikim nie znęca. Nie wiem,jak jest w Brodnicy,ale w Grudziądzu nie ma czegoś takiego. A jeśli ktoś przychodzi do pracy i palcem nie raczy kiwnąć,to już jego problem,że przelozeni mają do niego pretensje. To jest chyba najgorszy problem w firmie,masa leni,którzy za nic nie robienie chcieli by dostawać kokosy. Praca nie jest może najłatwiejsza, ale ja jestem bardzo usatysfakcjonowany. Też mam w planach przenieść się na linie nr 2 do pana Andrzeja,jak tylko będzie taka możliwość. Jak widzę ludzi tam pracujących,jak się rozumieją,lubią i szanują nawzajem,to aż miło popatrzeć. Operator też widać ,że ich szanuje i jest za swoją brygada i że oni tak samo traktują jego.Nie wiem,skąd takie opinie... Ja zazdroszczę takiej ekipy.

Misiek
@Bary

Co ty za głupoty gadasz, Andrzej najlepszym człowiekiem, nie ma ludzi niezastąpionych, Andrzej to palant, nawet jak ktoś ciężko pracuje to ON się czepia.. Łazi z telefonem i nic nie robi, tylko sms-y pisze.. A linia nr 2, to najgorsza linia, ludzie tam pracujący to potwierdzą.. Młody gowniarz, a się rządzi, co on w ogóle wie o pracy, ledwo cycka matki przestał ssać.. On powinien się leczyć na nogi bo na głowę za późno.. A ty jak chcesz to się przenoś, twoja sprawa, tylko żebyś nie żałował...

Poirytowana

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy,to na mojej linii jest świetna. Andrzej to najlepszy operator. Jest jednak osoba,która ma przerost ambicji, taki sterydziarz, Rafał. Nie wiem,jakie ma układy z dyrektorem,ale nie dość,że sam nic nie potrafi,to jeszcze wystawia negatywną opinię człowiekowi,który w roli operatora sprawdza się idealnie. Oby nowy lider umiał dostrzec,kto tak naprawdę nadaje się do pracy,bo z " panem" Rafałem to odnosi się wrażenie,jakby było się bohaterem brazylijskiej telenoweli,plotki,pomówienia i knowania. I tak jedna osoba umie tak zepsuć fajna atmosferę i uwiera jak kamień w bucie... A przydałoby się jego przeszłość kryminalna sprawdzić...

Rocky

Pracowalem w tej firmie w brodnicy prawie 10lat bylo roznie a najgorsze sa te normy za doze ludzie rozni ale wiekszosc lubila podpiepszac dla wiekszej premi nie rozumie takiego czegos zero zgrania premie za wydajnosc lini mial operator im wiecej procent normy sie zrobilo tym wieksza premie operator dostal praciwnik jak linia miala miesieczna norme np jak wydajnosc lini byla 100 czy 110% to premia byla taka sama tylko operator mial wiecej premi

A Karolinie to chyba ktoś płaci za tak merytoryczne pytania i podpowiedzi...

Sits Grudziądz. Nie polecam. Chociaż jak masz ładna twarzyczke to lider od razu Cie wylapie i czeka Cie awans u niego w biurze. Jedna laska juz tak pracuje. A gdzie tu rekrutacje wewnetrzne. Hmmm...

Ma....a
@Ania

Moj boze ...zal wam cudzej (usunięte przez administratora) to wystaw ie swoja ,jezeli nie mozesz tego przebolec to swiadczy o twoich slabych stronach a mloda no coz fajnie ze sie dostala gdzies gdzie daje sobie rade ,oby wiecej takich mlodych ,jak chodza i cpaja zle a jak chodza do roboty i sie ukladaja jak trzeba to ze za ladna buzie zenada .wez sie zastanow co gadasz ...

oem

Witam a co z kierownikiem A.Okońskim sie dzieje:)

be@
@oem

Chcesz to dam Ci do niego nr tele to sobie z nim pogadasz :)

Pro
@oem

Zwolniony za pracę pod wpływem %%%

abcd
@Pro

pracuje w Grudziądzu

Aaaa
@oem

Pan A. O koński zwolniony za pracę w %%% jest lider w Grudziądzu.

Przez duze M ????
@Aaaa

A czemu interesujecie sie kims a nie soba napiszcie cos o sobie moze ,brak etyki i zasad moralnych w przypadku doroslych ludzi zdarza sie coraz czesciej no nie stety ,kazdy ma swoje zycie wiec niech sie nim zajmie ,to prostackie jest ze nie mozna w spokoju zyc i miec swoich problemow bo wyolbrzymiacie to na forum .ze wam nie wstyd ajjajjaj....

Emili

Witam znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalista ds. planowania i zakupów w Grudziądzu. Planuję zmienić pracę i dlatego poszukuję informacji. Czy praca w SITS jest pracą stałą ? czy występuje duża rotacja pracowników na stanowiskach biurowych ? W jakiej wysokości można spodziewać się wynagrodzenia na w/w stanowisku ?

Czy ktoś z pracowników SITS mógłby odpowiedzieć na pytania @Krycha? Z tego co piszą poprzednicy przyjęcia są często. Musisz skontaktować się kadrami. Każdy pracownik ma szansę na bezpłatny kurs języka angielskiego. Jeśli będziesz aplikować do firmy napisz na forum kilka słów na temat Twojej rozmowy o pracę i warunków jakie zaproponował Ci pracodawca? Twoja opinia będzie bardzo ważna.

@abcd, jeśli jesteś pracownikiem firmy, może mógłbyś dodać swoją opinię na temat warunków pracy i oczekiwań jakie ma pracodawca wobec pracownika? Dodaj kilka słów o atmosferze w firmie i relacjach miedzy współpracownikami. Twoja opinia będzie bardzo pomocna.

Krycha
@Karolina

przyjmują pracowników do szwalni? Czy bardzo ciężka praca?Czy podwyżkę w dostaje się wraz ze stażem pracy, czy za pracę na akord? Wiecie coś może na ten temat?

Witam, czytałam sporo opinii na temat tej firmy, niestety ile ludzi tyle opinii. Jestem bardzo ciekawa co możecie powiedzieć na temat struktury i funkcjonowania SITS? Jak wygląda kwestia atmosfery w pracy, czy można liczyć na premie bądź inne benefity? Czy można wiązać z nią plany na dłuższą współpracę? @Coyot możesz coś więcej powiedzieć na temat kursu angielskiego? Na jakim poziomie jest prowadzony? Pozdrawiam!

Coyot

Każdy pracownik może liczyć na kurs z języka angielskiego, bez względu na odbyty staż. Oczywiście w sytuacji gdy pracownik zatrudnia się a już kilka osób było na kursie w danym roku i budżet jest już zamknięty, musi odrobinę poczekać. W moim przypadku zrobiłem kurs j. angielskiego po 7 miesiącach od momentu rozpoczęcia pracy na danym stanowisku. Znam przypadki, gdzie kurs był robiony jeszcze szybciej.

Czy ktoś z Was interesuje się oferowanym stanowiskiem w SITS jako specjalista ds. graficznych? Pracodawca, oprócz atrakcyjnych warunków zatrudnienia oferuje również możliwość rozwoju. Czy to oznacza, że SITS zapewnia szkolenia podnoszące kwalifikacje? Jak to wygląda w praktyce? Co sądzicie o organizacji pracy na tym stanowisku?

Coyot
@Karolina

Pracownicy biurowi w SITS mają szansę raz w roku na szkolenie na koszt firmy. Temat szkolenia jest wybierany razem z kierownikiem działu. Każdy ma także możliwość zrobienia kursu z j. angielskiego. Oczywiście, ile osób w danym roku zrobi kurs z języka angielskiego zależy od budżetu każdego działu, ale z odrobiną cierpliwości każdy go zrobi.

@Ala, czy gdyby wynagrodzenie było wyższe w SITS, to Twoim zdaniem ta firma byłaby atrakcyjniejszym pracodawcą? Jak przedstawiają się pozostałe warunki zatrudnienia w oparciu, o które współpracujesz z tą firmą? @Pracownik co to są odrobki? Będą one interesujące dla osób, które planują zatrudnienie w niej.

Wrrr
@Karolina

Karolina a coś ty taka ciekawa? Książkę piszesz?

gbur
@Wrrr

jak jestes na forum to rozmawiaj

Witam. Man pytanie. Jak pracuje się z Sits Industry z Grudziądza? Słyszałam, że szału nie ma. Lider źle odnosi się do ludzi.

Krzyś
@Ewa

Przyjdź do Brodnicy na linie. Tu to wg szału nie ma :-/

@Krzyś

A co jest jak nie ma szalu hahah

@Ewa, widzę, że poszukiwałaś już informacji o SITS jako pracodawcy. Jednak mimo wszystko są to opinie od pracowników, które są bardzo cenne, ale na uwadze trzeba mieć również to, że to co dla jednego pracownika jest negatywem współpracy, dla drugiego już nie będzie musiało być. Dlatego warto czasami podjąć to ryzyko i na własnej skórze przekonać się o słuszności opinii o tym pracodawcy.

@Wrrr, nie, pytam jedynie o tego typu kwestie, które są bardzo ważne i interesujące z perspektywy osób zainteresowanych zatrudnieniem w SITS. Mógłbyś przedstawić merytoryczną opinię o tej firmie jako pracodawcy? Jak pracuje Ci się w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Brodnica

• Jak się pracuje w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)
2.5/5 Na podstawie 153 ocen.

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)