Opinie o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Najgorsze w tym zakladzie to tzw. Odrobki a nie zarobki w sobotę. Z góry są narzucane, to źle swiadczy o zakładzie pracy.

Ala

To prawda ludzie powinni coś z tym zrobić

@Sobota , a weekendy przymusowo pracujące czy dla chętnych? Z tego co piszesz za weekendy tez dodatkowa stawka? Ale chyba jesteś zadowolony?

Zenek Martyniuk :)
@Karolina

teoretycznie nie maja prawa do niczego zmusic...masz w umowie 8 h jako czas pracy no ale najezdzaja na psyche ze przeciez zaklad ma potrzeby,,,reszta brygady chce pracowac i takie tam...osobiscie bylem nie ugiety na te gadanie ....no i dostalem wypowiedzenie:):)i baaardzo dziekuje za to:)inaczej dalej gnilbym tam..

Tylko ja

Witam :-) czytając opinię aż uszy wiedna..pracowałam tylko rok ale nie narzekam ,gdyby nie nocki to bym pracowała dalej...Gdy się źle poczułam to odwieziono mnie do domu.pozdrowienia dla zmianyA

@Tylko ja

Bzdury piszesz!!! Jak chłopak wbił sobie zszywkę w rękę to musiał sam jechać do szpitala. Po drodze zasłabł i spowodował wypadek tak ten zakład dba o pracowników

A.....

Witam ,jak możesz pisać że to bzdury? skoro sama tego doświadczyła to wie najlepiej :)Pozdrawiam:)

xyz

praca asystentki, jakieś informacje?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w SITS na stanowisko Menadżer Projektów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Ojozef

Jak przedmowca na poczatku dostaniecie na zachete bo zaklad powstal a po chwili wszystko wroci do normy.Nie masz roboty -idz.Masz to pracuj i nie zmieniaj.

Olaf

(usunięte przez administratora) prawda zaklad jak kazdy jezeli ktos planuje sie zwolnic.Nie polecam.Szalu tu nie ma to taki drugi mr.garden duzo szumu

Dzony

Do którego miesiąca sits wypłaca wynagrodzenia

@Ona, jeżeli pracodawca konsekwentnie co roku daje podwyżki swoim pracownikom, to chyba to dobrze o nim świadczy. Jak myślisz? Czy oprócz podwyżek SITS oferuje jeszcze jakiś inny rodzaj gratyfikacji, np. jakieś premie okresowe lub uznaniowe? Jak oceniasz inne aspekty pracy w tej firmie? W jaki sposób pracodawca dba o swoich pracowników?

Aga

Mam pytanie odnośnie pracy dla kobiet czy jest ciężka i jak zarobki na rękę?

Ktoooo
@Aga

Zależy gdzie na szwalni nie jest aż tak ciężka praca tylko szwaczki trochę dostają po (usunięte przez administratora) znaczy chodzi o to że kręgosłup ręce i te sprawy.. Na lini podobno zależy od sektora znaczy tam gdzie kto trafi bi jednak meble są ciężkie a kobiety delikatne pozdrowienia

Kk

Czy w tym zakladzie sa.jakies podwyzki na jesieni?

@Kk

Tak

Podwyżka
@Ona

Ale z tego co slyszalam teraz byly/sa jakies podwyżki.czyli w styczniu juz nie.

@Podwyżka

Nie w styczniu już nie. Ma czy jakoś. Nie. Wyraźnie. Piszę podwyżki są raz do roku.... I tylko raz do roku!

@Ona rozumiem, że podwyżka z końca października nie jest w Twojej ocenie wystarczająco satysfakcjonująca. Jaka, w takim razie, powinna być? Czy podwyżkę w SITS dostaje się wraz ze stażem pracy, czy za wyniki w pracy, a może za to i to? Jakie są Twoje dotychczasowe doświadczenia w tej kwestii?

Nowa

Czyli sa na jesieni,czy na początku roku?

@Nowa

Były teraz na końcu października ale szału nie ma...

Podwyzka

Witam.mam pytanie,czy w sitsie stosuje sie zasade,ze jesli w styczniu jest podwyzka najnizszej to ,czy dostaja ja wszyscy pracownicy ,czy tylko wzrasta ta najnizsza.

P1P2P3P4

Lider krojowni i szfalni zmiana B. Najwieksza szuja jaka spotkalem. Docenia ludzi za to jak podpie***laja a noe zapie***laja. jego przydupasy typu lider raportujacy i lider magazynku tkanin zamiast sie robata zjac to laza obserwuja ludzi ktorzy normalnie pracuja i wymyslaja jakies pierdolamento ktore potem dostarczaja wielkiemu panu P liderowi zmiany. A ten naslucha sie cymbalow i potem chodzi i zastrasza ludzi za wymyslone problemy ze to premie zabierze albo dodatek lideroski itp itd. Mowiac to nie ma zadnego szacunku i traktuje jak szmaciarza pracownika. I nie jest to pojedynczy przypadek. A jego przydupasy i (usunięte przez administratora) oczywiscie moga robic co chca a wilki pan P tego nie widzi. Moim zdeniem kierownictwo sie tym powinno zajac bo ludzie zwyczajnie boja sie odezwac przez kozaka. Ciekawe czy w zyciu prywatnym tez by byl taki odwazny i chamski. Szczerze watpie. Pozdrawiam.

Gosia
@P1P2P3P4

O i to jest pozadne podsumowanie jeszcze powinni opisać Pana W ze zmiany A też chodzący pajac nic nie robi

gallanonim

PYTANIE- ZAKŁAD GRUDZIĄDZ Czy będzie w Grudziądzu dział Customer Service?

Sits7

Pracujac tam tonalem w dlugach a po zmianie pracy i lokate bylem w stanie zalozyc mowie o zawodach technicznych bez obrazy -nie doceniaja tam ludzi

Sits7

Szczerze pracowalem tam 7 lat zarobki najniższa krajowa praca ciezka ( teraz troche niby lepiej ) ostatnio tam bylem po dokument to pani z kadr nie miala humoru i powiedziala ze bd miala humor to mi dokument wyda hmmm powiedzialem ze przyjde z inspekcja humor wrocil dziwne bedziesz donosil jest szansa na awans sumujac praca dla ludzi ktorzy maja kredyty i nie maja pracy normy czasy itp - dla ambitnych to nie

On7896

Nie polecam firmy

A czy poszukują w sits do pracy ?zatrudniają przez zakład czy agnecje?jak zarobki na początek?system 3 brygadowy ?proszę o szczerą opinie i odpowiedź

Sobota

Wydaje mi sie,ze w ciagu.tych 4 lat byly.podwyzki.plus sobota to wychodzi.2500 .a nie za jedna sobote.

@Sobota

Otóż to czytamy że zrozumieniem

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Brodnica

• Jak się pracuje w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)
2.5/5 Na podstawie 153 ocen.

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)