Opinie o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Promyk

liderzy to (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) nie potrafią się komunikować, (usunięte przez administratora)

Dopiero po czasie i zmianie pracy można zauważyć, w jakim dnie się pracowało... Zarobki śmieszne, ciężko cokolwiek odłożyć, wystarcza na życie od 10 do 10, nic więcej. Stosunek kierownictwa do pracownika... Bez komentarza... Mają ludzi za nic i tak też ich traktują... Pracownik drugiego utopiłby w przysłowiowej łyżce wody- kablowanie do kierownictwa, obmowa za plecami. Na palcach jednej ręki można policzyć tam spoko ludzi.

Młody

Mam pytanie jakie są zarobki firmie sits brodnica czy warto się przyjąć czy około 3tys bym zarobil

Lolo
@Młody

Hah nie przesadzaj, 2300 brutto plus premia 400 zł plus jakieś dodatki ze 100 zł wychodzi 2800 brutto , chłopie jakie 3 Tys hahah

Młody
@Lolo

Dziękuję za odpowiedź to za takie grosze to niewarto nie starać przyjąć do tej firmy a normy pewnie z kosmosu wzięte

Joanna
@Lolo

A są jakieś dodatki pozapłacowe? Np. paczki na święta,wczesny pod grusza itp?

York

Jakie pensje są w sits w Brodnicy bo chce się przyjąć do tego zakładu jaka atmosfera i która linia i zmiana jest najlepsza pod względem pomocy itd

Iti
@York

Chłopie daj se spokoj, ten zakład to wielkie dno. Kasa na początek to gdzieś 2 tys na rękę więc szału nie ma a roboty co nie miara. Szkoda zdrowia na takie rzeczy . A w dodatku jakieś ciągle kombunacje, teraz ma być jedna zmiana no masakra. Jak nie masz zobowiązań to szukaj roboty gdzie indziej

Sebastian
@Iti

Skąd pomysł na wprowadzenie tylko jednej zmiany? Przypuszczam, że do tej pory pracowaliście w systemie zmianowym, więc ciekawi mnie, dlaczego pracodawca chce to zmienić.

York
@Iti

Dzięki za info w takim razie sobie odpuszczę

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w SITS na stanowisko Menadżer Projektów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Lalunia

Mam pytanie do pracowników Brodnicy jak to u was jest z tymi bonami za nie chorowanie kto dostaje i w jakiej kwocie czy dostają wszyscy co nie chorują czy jest jakieś losowanie dzięki za odpowiedź

Kuku
@Lalunia

Każdy co nie choruje 200 zl

Brodnica
@Kuku

Nie każdy. Administracja nie może na to liczyć.

Lalunia
@Kuku

No u nas twierdzą że jest losowanie i że z tych osób co nie chorują jest losowanie 5 osob i dostają po 50zl

GulCG

Czy u Was w Brodnicy też mają być podwyżki tylko po 500zł brutto? Co to jest przy takich zarobkach. Pozdrawiam

Sebastian
@GulCG

Możesz napisać, czy podwyżki będą równe dla wszystkich, czy zostaną naliczane procentowo od wysokości pensji? Liczę, że się odezwiesz i podasz więcej informacji.

Pusia
@Sebastian

Podwyżki ma być w sumie 500 zł, P1 300 do podstawy, 200 do premii, P2 250 do podstawy, 250 do premii, P3 i P4 200 do podstawy i 300 do premii. Takie podwyżki były tylko dlatego, że była weryfikacja umiejętności.

Ela
@GulCG

A kiedy mają być te podwyżki? Tylko Brodnica dostanie,czy Grudziądz też?

CG
@GulCG

Jakie podwyżki chyba norm, najszybciej podwyżkę zobaczymy od stycznia jak znowu minimalna pójdzie w górę..

Ruczi
@CG

Ja tam mam w (usunięte przez administratora) te podwyzki, stosunek do pracownika gorzej niż w zakładzie karnym. Zero zgrania w Brodnicy. W Grudziądzu to jeszcze można zarobić (usunięte przez administratora)

Jakubek

Mam zamiar się zatrudnić, proszę mi powiedzieć czy w zakładzie pracy można się ubiegać o pożyczkę, jest ponoć fundusz socjalny. Dziękuję.

Mmmm....
@Jakubek

Ja nie słyszałam o takiej możliwości.moze dlatego że nie byłam tą opcją wcześniej zainteresowana.

Zawiedziony

Nie polecam Sits-Brodnica bardzo słabe zarobki, wysokie normy, brak koordynacji ,likwidacja 3 zmian na 2 a później praca po 12h. Brak możliwości rozwoju zawodowego. Coraz mniej pracy na poszczególnych działach. Ciekawe co to będzie jak całkowicie zlikwidują Ikae? Lepiej szukać pracy w innej firmie!

Zdziwiony
@Zawiedziony

Były trzy zmiany-bylo źle. Bo w nocy. I niewiele nadgodzin. Są dwie i trochę nadgodzin- też nie pasuje... Chyba nie ma mądrego na takie podejście...

Jenny
@Zdziwiony

Człowieku,zasuwac przez cały miesiąc po 12 godzin to chore jest,każdy ma jakieś życie prywatne,

Alex
@Jenny

Popieram w 100% . Nie da się tak robić. A wiem o tym bo właśnie to przerabiamy.

On
@Alex

Człowiek się wykańcza tymi 12. Ale chcesz trochę więcej mieć na koncie to jedyne wyjście w tej firmie. Dużo osób z jedną sobota ma 1950 wypłaty co to jest ???

@Alex

Więc dlaczego się na to zgadzacie????

Mmmm....
@Jenny

Kto każe ci pracować po 12.godz.??nie dajesz rady to schodzisz po 8 Godzinach i po co robisz zamęt?pracuje w sits 7 lat i jakoś nikt się nie przyczepił że nie pracuje ciągle 12 godzin.

Turbo

Lider Stasiu hehe a z ciekawości przy....sów z rampy ściągnął do grudziądza??? On kocha tych co głęboko włażą mu w pu..PE w dobrym guście jest wałówką że świniobicia lub ziemniaki z wykopków , i obowiązkowa dawka ploteczek co kto dlatego miał swoich mobilnych podsluchiwaczy ps M prącie i galon czolowi , tak zapamiętałem tą firmę i praca w najgorszym stanowisku w tej firmie za najniższą krajową bo nie miałem znajomości wyżej i nie wchodziłem nikomu ..cała ta firma taka jest ..fuj szczęście to był krótki epizod On

Jacek

Ten wątek dotyczy oddziału w Brodnicy więc dobrze jest zwracać uwagę gdzie piszecie.

Koko

Czy ktoś mógłby mi podać kontakt do prezesa? Chodzi mi o maila. Z góry dziękuję

Szanel@
@Koko

W jakim celu?

Koko
@Szanel@

Bo już nie wiem,do kogo się zwrócić... Może on coś zdziała...

fatty

szukam puf sits fatty? ktoś coś?(usunięte przez administratora)

Malolata

Witam. Mam pytanie czy te bony które dostajemy w sits za niechorowanie to dostają także ludzie którzy chorują? Bo taki przypadek właśnie trafił się parę Godzin temu. Dla mnie to jest chore pozdrawiam głupi zakład

@Malolata

Witam,otrzymują Ci którzy w danym miesiącu nie chorowali.Pozdrawiam

Turbopuszka

Sits Industry otrzymał dzisiaj premie świąteczna w wysokości około 1 zł w formie żywego kwiatka Gwiazdy betlejemskiej i naszej gazetki "SITSetka". Śmiechu warte i wstyd. !!!!!!! .????????????????????????????????????????????????????????????????????????

The Sun
@Turbopuszka

Kwiaty podlane, krzyżówka rozwiazana? To Wesołych Świąt :) Sits GDZ, na nowy rok pół litra wody gazowanej dostaniemy na kaca :)

Turbopuszka
@The Sun

250 ml nie narazaj firmy na koszta :))))))))))))))))))))

Operatorka!!!
@Turbopuszka

Juz mogli nic nie dawac żałosne!!! Jestem bardzo ciekawa jak sie podzielili w biurach zlodzieje!!!! Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat

Mózgowy
@Operatorka!!!

Ile można wam tłumaczyć,że nie ma jeszcze funduszu socjalnego. Mówili nawet o tym,jak przyjmowaliscie się do pracy. Tylko pieniędzy byście chcieli,a od pracy z daleka. Nie mówię o wszystkich,ale pięćdziesiąt procent nie nadaje się nawet do sprzątania. A to dzięki tym,którzy ciężko pracują macie swoje premie. To powinno wam aż nadto wystarczyć:-) Nick trochę idiotycznie wymyślony;-) Mózgu raczej też nie używasz:-)

Operator !!!
@Mózgowy

Serio? To zobaczysz od stycznia tej socjal jak świnia niebo.

Bez sensu@
@Turbopuszka

Nie przesadzasz?Przecież każdy dostał premię świąteczną,a kwiatek to symbol,miły dodatek.Pozdrawiam

Krzychu
@Bez sensu@

W Brodnicy dostali. My w Grudziądzu nie.

@Bez sensu@

Widzę, że piszesz z pozycji osoby pracującej w SITS w Brodnicy, czyli dokładnie tego miejsca, którego dotyczy ten wątek. Jak Ci się pracuje w tej firmie? Może jesteś w stanie wymienić jakieś pozytywne i negatywne aspekty pracy w SITS. Zachęcam!

@Karolina

Tak,jestem pracownikiem w tej firmie i wszystko byłoby ok gdyby nie podnosili normy na szwalni bez żadnego uprzedzenia,a mógłby kierownik zrobić zebranie i przedstawić sprawę jasno .Pozdrawiam

RUDY

No... TO... w Grudziądzu, powstaje kolejna Montownia, będzie można zmienić Firmę Pracodawcę, Oj Będzie się Działo... !

Loka
@RUDY

Z tego,co wiem, będą potrzebować tylko z wykształceniem elektronicznym,więc niewielu ucieknie:-) Ale nic straconego,ma powstać jeszcze Coca-Cola i wtedy będzie się działo:-)

Jenny

Dyrektorzy-mężczyźni,kierownicy-mężczyźni,liderzy,prezesi,itd.żadni Z nich dżentelmeni.....wszystko w temacie Dnia kobiet :-) A u Pana Szynaki (Szynaka meble)kobiety co roku dostają prezent,w tym roku była to frytkownica beztluszczowa.Pozdrawiam

Rick
@Jenny

Dzień kobiet w pracy... nawet nikt nie złożył życzeń, bo o kwiatku to juz w ogóle nie myślę. Żenada

Fredka
@Rick

Grudziądz zm. B był kwiatek dla każdej z Pań. Miło nas zaskoczyli.

Ja czegoś nie rozumiem. Podobno byli zadowoleni z Darka dyrektorzy z innych działów mówili że Darek dobrze pracuje był PODOBNO chwalony na zebraniach. Lider Stasiu podobno powiedział że nowy lider jest dobry ale Darek był bardzo dobry. To ja nie rozumiem dlaczego go zdegradowali skoro był takim dobrym pracownikiem?

Xyz

Wg. mnie sam Darek zmiany nie uciagnie. Ludzi miał słabych, A gdy mieli mu coś zrobić to wolal sam to zrobić bo szybciej. Stąd jego kłótnie z kierownikiem bo czego innego od niego wymagał.

@Xyz

No ale trzymanie kierownikowi prosto palec wiadomo gdzie to też jest słabe. Wymagał czego innego ale nie zawsze miał rację i Darek potrafił bronić swoich pracowników. Nie zawsze kierownik miał rację

x X x

Lider Darek Sam Złożył Rezygnację ze Stanowiska - Miał Dosyć... Tego, Całego Cyrku i Kabaretu, Amatorów i Braku Profesjonalizmu w Ludziach którzy go otaczali, w Tej Kolejnej " SUPEROWEJ " Firemce SITS w Miasteczku Grudziądz. Firma SITS Grudz. To Kolejny Niewypał w Tym Mieście. Ciekawe co na To Wszystko Mówią Właściciele... ? Booo Dobrze się Tam Nie dzieje...

@x X x

Rozmawiałem z Darkiem i wiem że on nie zrezygnował tylko go zdegradowali. Był w szoku jak dowiedzial się że nie jest już liderem z dnia na dzien. Zresztą jak my wszyscy jesteśmy w szoku

The Sun

Zdegradowali go zaje biscie :D wszystkich niech zdegradują De Bile. Szacunek dla ludzi wychodzi 70 % firmy kobiety bo każdy rozsądny, zaradny facet już dawno spier dolił. Zostali nieliczni.

Produkcja

Na moje powinni przywrócić Darka na stanowisko lidera. Też obecny lider nic nie wie jak pójdziesz do niego to i tak odprawia cię z kwitkiem i wysyła do Darka. To po co nam taki lider?

Zdenerwowana.

Absurd firmy Sits! Właśnie cofneli urlopy na sobotę. Pracuje od 14-22. W grudniu już wpłaciłam na imprezę która odbywa się w sobotę w która mamy Odrobek. Czy firma pokryje koszty? Czy naprawdę nikt nie rozumie że ludzie mają plany i potrzebę by wziąść urlop? Od czego jest lider Marek? Chyba dla ozdoby firmy i zapchaj miejsca bo nie mogli nikogo znaleźć. Taki lider że każdy z produkcji by się na niego nadawał. Nic nie potrafi załatwić. Nawet soboty by przyjść na 9 rano.. Nie potrafi się wstawić za pracownikami, dlaczego nie działa nie broni i nie dba o zmianę? Tylko wyniki wymagać..

@Zdenerwowana.

Praca na dwie zmiany,od14-2w nocy albo od 18-6,i odrobki w soboty,czy to jest normalne?

malachiasz
@Jenny@

W tej firmie jest normalne wszystko co dla normalnych ludzi jest nie normalne

Mati

Firma spoko załoga ok.

Mati
@Mati

Najlepsza linia 1.

Brygada A...hmm od czego tu zacząć... może od gburowatego zmianowego o fałszywym uśmiechu, brak zrozumienia i empatii z jego strony. Firma walcząca w TEORII z mobbingien w praktyce wygląda to tak że wyśmiewanie słabszych jest tam na porządku dziennym szczególnie przez klikę bezczelnej i aroganckiej Małgorzaty Kwas która ma się tam za Boga.... zgłaszając zaistniałe fakty są ignorowane przynosząc odwrotny skutek do zamierzonego. Robisz milion rzeczy na raz i nie jest to w miarę doceniane. Operator Rafał...osoba o dobrym sercu od czarnej roboty...Wynagrodzenie stawka nadal 2100 brutto lecz mydła oczy iż premie są wyższe co nie ma zawsze pokrycia w rzeczywistości Moje sugestie dla SITS: Nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Więcej zrozumienia dla pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Brodnica

• Jak się pracuje w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)
2.5/5 Na podstawie 153 ocen.

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)