Opinie o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) w Brodnica

Czy pracownicy SITS mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Baba

Oczywiście. Raz w miesiącu wyjeżdżają do SPA do Głęboczka

Zibi

Nie ma żadnej formy integracji

Na ten moment tam pracuje ale jestem w trakcie szukania innej pracy... ludzie na produkcji traktowani jak pionki, rzucani z miejsca na miejsce, nie ma mebli do robienia i stoi się po 1,5h w kolejce za chociażby pufką a lider przyjdzie i zapyta czemu nie ma normy. Zastraszanie że zabiorą premie czy ktoś spadnie np z P4 na P3 jest na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) jest tam wszyskim znany i stosowany przez niektórych postawionych wyżej. Jeśli ktoś ma słaba główe jeśli chodzi o nerwy to zdecydowanie nie jest robota dla niego, wracasz z chorobowego to na złość ze w ogóle na nim byłeś zostajesz styrany robotą. Kierownictwo się dziwi ze ludzie się zwalniają ale nie widzą tego jak wszyscy są traktowani... bo bądźmy szczerzy, gdyby nie Ci ludzie na produkcji to ciężko by było z tym zakładem.. jeszcze wspomnę że wypłata nie jest adekwatna do pracy większości osób, marne pieniądze za naprawdę dość ciężka robotę..

Teraz wiadomo czemu liderzy z tapicerni. i z linii nie mają fejsbuka, nie chcą czytać opinii na ich temat. A szkoda bo ludzie majá duźo do powiedzenia. Narazie mówià że pies z linii kuleje na jedną łapè i ciężko mu będzie biegać na trzech łapach.

Jak maja tak dużo do powiedzenia to czemu siedzą cicho??

Dominika

Hej, @Robol wcześniej w wątku wspominał o redukcji etatów w Sits - czy faktycznie taka redukcja w firmie miała miejsce? Jeśli tak, to czym była spowodowana i kto mógł być spokojny o swoje stanowisko pracy, a kto nie? Chciałabym się dowiedzieć jak jest tutaj obecnie ze stabilnością zatrudnienia tak więc byłabym wdzięczna za informacje :)

@Dominika

Nie trać czasu na to (usunięte przez administratora) są lepsze firmy w Brodnicy

Adrian

Dlaczego tak uważasz? I w czym konkurencja jest lepsza, płacą więcej, jest tam lepsze atmosfera?

Zzz

Witam,slyszalem ze najlepszy KJ z sitsu w Brodnicy się zwolnil ponoć za szycie pokrokwców się wzioł na lewo ???????? (usunięte przez administratora)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w SITS na stanowisko Menadżer Projektów? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
@bez nicku

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła zero perspektyw rozwoju zawodowego ciagłe zastraszanie ze zabiorą premie etc jak nie bedzie normy a uwierzcie ze niema mozliwosci jej wykonania zdecydowanie nie polecam sits brodnica takie ma atrakcje do zaoferowania i to za najnizsza krajowa ..........

@@bez nicku

Pracuję tu już ładnych parę lat i to że nie zapłacą premii słyszałam jeszcze za panowania Pana Kazika Dyrektora , jednak do dziś nie odważyli siè podjąć takich kroków , wiedzą czym to grozi premię zawsze będą płacili , straszą ale tak naprawdę gracie kierownkom latają , nie majá jaj żeby zabrać premię, taka sobie gra he, he

O jakiej premii mówimy? O tej której nie ma?

Maja

Forum Brodnica, Grudziądz się wtrąca, pomieszane z poplątanym. Same plotki, żadnych konkretów. Piszecie, że małe zarobki, że ciężko. Ciągle marudzicie, to nudne. Wszędzie trzeba robić, stawki takie same, zawsze można zmienić pracę

Gucio
@Maja

Droga Maju, czasami 3ba potrafić przeczytać coś między wierszami. To forum jest odzwierciedleniem sytuacji panującej w tej firmie. Delikatnie pisząc ogólny bałagan, brak organizacji i transparentności. Skoro Cb coś nudzi, to po co robisz sobie krzywdę i tu zaglądasz? Czy Brodnica ma również przestój w produkcji i PRZYMUSOWY urlop ?

Maja
@Gucio

Drogi Guciu, bałagan,brak organizacji, dużo innych rzeczy to nie nowość. Kolesiostwo i awans po znajomości też mnie nie dziwi, tak jest w każdej firmie i nikt tego nie zmieni. Co do Twojego pytania, to na razie przymusowych urlopów nie mamy, wręcz odwrotnie, wstrzymane.

@Maja

widze ze kolezance sie podoba atmosfera w sits brodnica ... prosze pozdrowic czerwonego ....przez kija od golfa haha

Mam pytanko jaka pensja na poczatku czy warto składać cv

black
@Zainteresowany

2600 brutto, jeśli lubisz ciężką pracę to warto. Nie musisz podejmować pracy od razu to raczej odpuść sobie i poszukaj czegoś innego.

@black

Dzieki za udzielenie info

Adrian
@black

Na czym dokładnie polega praca w SITS? Piszesz, że zadania są ciężkie, co konkretnie musi robić pracownik tej firmy? Czy są jakieś perspektywy na podwyżki w najbliższym czasie?

@Adrian

Na tą chwilę pracownik musi włączyć o stanowisko ponieważ Sits będzie redukować etaty :)

@Robol

Miało być "walczyć" ;)

Xena
@Adrian

Szwalnia ma najlepszą stawkę,pozdrawiam ????

@Zainteresowany

jesli chcesz byc nekany -nekana poprzez pseudo kierownictwo zapraszam ...

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w SITS?

@bez nicku

niestety nie .... atmosfera jest kreowana przez pseduo kierownika produkcji i jego pieskow ... ciagle zastraszanie ze zabiara premie i jakies smieszne ich tzw umiejetnosci i p jesli nie bedzie normy ... ciagla presja na % wykonania nie na jakosc .... przez co ludzie po kilku lub kilkunastu latach odchodza bez cienia wahania i nikt nie sprobuje zatrzymac zapytac dlaczego tak sie dzieje ... pozdrawiam ekipe zmiany b ....

Czy firma SITS w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Gonzo

Nie, Sits zwraca tylko niewielką część kosztów....

Konieczko

W calosci

Gonzo
@Konieczko

W przypadku uprawnień na wózki widłowe firma zwraca jedynie koszt egzaminu resztę pokrywa pracownik

Ale jakie szkolenia ?

Dominika

Co nowego słychać w SITS? Jak pracuje Wam się obecnie w firmie? Już dawno nie został dodany żaden wpis na ten temat i zastanawiam się jak jest teraz. Czy coś się pozmieniało? Napiszcie proszę jakiś obszerniejszy post odnośnie tego, na pewno przyda się on zainteresowanym pracą w tym miejscu.

@Dominika

Pozmieniało się na gorsze. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Wszechobecne kolesiostwo, donosicielstwo. Brak szacunku dla pracownika. Liczy się tylko norma. Człowiek jest zerem. Mobing i szantaż. Dostaniesz urlop jeśli zostaniesz cały tydzień na 12 - stki. To metody lidera zmiany A. Andrzeju może warto skłonić się trochę ku pracownikom a nie tylko gnać nas i gnoic. To my pracujemy na Twoją pensję i premię. Trochę empatii drogi liderze. Traktuj ludzi tak jak sam chciałbyś być traktowany. Nie pozdrawiam

Hehe

Tylko szkoda Romana. Dobry chłop z niego. Miał normalne relacje z pracownikami, ale widać dziś musisz być (usunięte przez administratora) żeby kierownik klepał Cię po plecach.

Hehe
@Hehe

Roman wybrał święty spokój. Nie chciał (usunięte przez administratora) ludzi jak szmaciarzy i szantarzować. Zdawał sobie sprawę że to śmierdziało by mobingem. W (usunięte przez administratora) się przecież nie pakuję bo śmierdzi ( hehe) cóż, skoro ludzie sobie pozwalają na takie traktowanie to tak będą mieli.szacunku do nas pracowników przydałoby się co niektórych nauczyć. Prawda Panie Czer.... Nie chodzi o Andrzeja, jest wymagający ale ludzie też przesadzają po 16 procent na stolarni robią. A reszta blisko normy, tamci mają taką samą pensję i czas na fajeczkę i bajerkę. Też by mnie to wkorwilo. Co do norm to są przesadzone. Jebjesz jak osioł i normy nie ma. Hyba coś u góry jest nie tak. Zbyt wysokie ambicje mają. I dlatego jest młyn.

Baba
@Hehe

Bo Roman to gość jakich mało w tej firmie , reszta to nie są liderzy to tylko buraki do poganiania ludzi.

@Hehe

He he , rób nawet 200 procent , pamiètaj , że pracujesz na moją premiè , ja robię 50 procent i zarabiam tak samo jak Ty . Wspaniała firma

Pedro

Firma to dobry pracodawca i z pewnością zrobi to co możliwe ,żeby zabezpieczać pracowników.

mesjasz

To teraz tylko patrzeć jak cała firma pójdzie na kwarantannę jak dalej będą pracować w takim skupisku. Firma nie zdaje sobie sprawy jak narażają wszystkich na wirusa. Jest odgórny zakaz informowania mediów publicznych o sytuacji związanej ochroną pracowników przed wirusem. Skandal.

Jak wygląda ścieżka awansu w SITS?

Robol

To zależy jakie masz znajomości i ile masz tu rodziny :)

Dno

Pracowałem w GrudZiądzu na magazynie dno brak organizacji kierownik dzban jak ich mało liderzy to samo mnóstwo pracy i brak ludzi, nowi pracownicy pracują tu po 2 miesiące idą gdzie indziej, brak podwyżek i premię zabierane wszystkim za byle co ( na przykład bo kolega miał nie ogarnięte w regale premię stracili wszyscy) jednym słowem odradzam jakiekolwiek kontakt z tą firmą omijać z daleka nie dziwię się ze mają baner z napisem " zatrudniamy" od 2 lat na ścianie xd

Misio
@Dno

A jakie stawki macie na M5??

Pedro

Podobno szukają kogoś do K.J proszę o opinie

Xxxxx

Bardzo wielkie rozczarowanie po okresie próbnym. Potraktowano mnie,osobe z stopniem niepelnosprawnosci jak gorszego czlowieka. Nie przedluzenie umowy z powodu choroby :) brak szacunku do drugiego czlowieka.

Zibik

Beda jakieś premie na święta? Wiecie coś?

Mikolaj
@Zibik

Sześćdziesiąt miliardów złotych pieniądza ????

Mała
@Mikolaj

A po Polsku????

SitsCg

Sits Grudziądz : czy osoby które poszły na urlop otrzymały już pieniądze urlopowe? Bo plotki krążyły że dopiero po wypłacie dostaniemy

Kaja
@SitsCg

Nie ma pieniędzy jeszcze. To parodia firmy. Co niektórym już się kończą urlopy i jeszcze nic nie dostali. Bałagan w biurach. Brak słów...

Brodnica pozdrawia
@Kaja

Grudziądz zapraszamy na forum Grudziądza!

Tadek
@Brodnica pozdrawia

Chaos i bałagan się robi,bo ludzi z Brodnicy pościągali!!!

Mmmm....
@Kaja

No proszę....o pieniążki to wolacie.za robotę się brać bo meble do B-cy wracają.

Qwerty
@Mmmm....

W Grudziądzu coraz trudniej znaleźć pracowników w tych pieniądzach. 3-4 duże firmy rywalizują o pracowników.

@Qwerty

Jeśli pracujesz w SITS to proszę, powiedz coś więcej na temat tej firmy. Za co byś polecił tę pracę? A co do niskich stawek, może warto rozważyć negocjacje pensji, napiszcie co myślicie.

freddy
@Qwerty

Czym rywalizują? najniższą krajową? czy może zwolnieniami ?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w SITS? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

john

Jak będą Ciebie potrzebować to się dowiesz w ciągu tygodnia, ja tak miałem. A jeśli nie, to albo dostaniesz odpowiedź (też około tygodnia), że niestety nie lub wcale nie będzie odzewu.

Kolo

Kolesiostwo w każdej strukturze tej padliny SITS. Nic się z ludźmi nie liczą. Co chcą to robia. Chcą jedną zmianę to będzie. Powinni powiedziec co jest grane oszukują ludzi. Brak jedności powoduje to co jest. Wielka kupa.

Xena
@Kolo

Na SITS świat się nie kończy, ludzie otwórzcie oczy,ruszcie głową ,czas sie rozejrzeć wokół siebie i podjąć decyzję. Pozdrawiam????

Zostaw merytoryczną opinię o Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - Brodnica

• Jak się pracuje w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Zobacz opinie na temat firmy Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)?

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)
2.5/5 Na podstawie 153 ocen.

Sits Sp. z o.o. (ACTONA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ)