Opinie o AIUT Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AIUT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w AIUT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIUT Sp. z o.o. w Gliwice

Czy są jakieś pozytywne opinię o firmie ajut ?

nie jestem ani nie byłem kierownikiem. chodziło mi o to, że dostałem całą dietę tyle ile się należało i ani euro mniej. owszem dieta była bilansowana na AB - zapewne o to Ci chodzi. ale bez straty dla mnie.

konto ab istnieje od początku firmy, piszesz, że twoje diety nie przechodziły przez konto ab? to jesteś kierownikiem, żaden pracownik nigdy nie dostał diety w inny sposób.

wysokość diety jest zależna od kraju. 42 euro jest na Niemcy akurat. nie wiem czy teraz dieta przepuszczana jest przez konto AB i czy zarabia się na nią nadgodzinami. za moich czasów dieta po powrocie z delegacji została mi wyrównana bez większych problemów i bez konta AB. może był to wynik pewnego niezadowolenia wśród pracowników? mam nadzieję, że nie.

Rozmowa z kierownikiem działu jakości. Zapamiętałam tego pana jako nierozgarniętego, jeśli chodzi o kulturę siedzenia, bo rozwalał się jakby w knajpie siedział. Natomiast w kwestii pyt., nie orientowałam się, w którym momencie zadawał pyt., bo mówił tak jakby mu się nie chciało, a wręcz deprymowal mnie swoim nieprofesjonalnym podejściem. Nie omówił nawet warunków płacowych. Następnie był test rysunku tech., z użyciem suwmiarki manualnej, a po teście, nie skomentował jak mi poszło. (Wychodząc z firmy, byłam rozczarowana i zażenowana). Po kilku dniach dostałam maila z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji. PS. Na poniższe pyt. odp, iż poziom rozmowy był słaby.

Bez konkretów dotyczących doświadczenia

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

obniżyli wam diety zagraniczne ??

Fajnie, że poczytałam bo chciałam wysłać CV , ale zwątpiłam, dzięki!

beeee

AB pięknie wszystko opisałeś a na koniec siebie skwitowałeś "Sam dałem się nabrać na obiecanki szefów i wziałem auto na konto AB. teraz musze na niego zapracować" Sorrki stary to nie komuna że się należy w życiu tak jest że niestety na wszystko trzeba zapracować a nie tylko łapki wyciągać. Ludzie zastanówcie się czasami żyjemy poniekąd w wolnym kraju nikt wam nie broni zmienić pracodawcy czy nawet założyć samemu firmy i dawać pracę innym. Jak wam się tak nie widzi to zakładajcie swoje firmy i pokażcie że można inaczej - "lepiej". Rozdawajcie telefony, samochody i płaćcie innym za ich wykorzystywanie. Jak już wam się uda to dajcie znać to na pewno wielu z Aiutu którym tak źle wyciągnie swoje leniwe łapki po darmochę a po kilku miesiącach im się znudzi i będą chcieli więcej i więcej i też was będą obsmarowywać. Pozdro marudy

no pewnie że jest klima - aiut ma centralny system wentylacji z nawiewem ciepłego albo chłodzonego powiertrza - co za pierdoły tu wypisują to żal czytać

anonim - 2011-01-16 03:10:49 pochwalcie się ile zarabiacie po opuszczeniu aiut-a pieniÄ�dze to jeszcze nie wszystko

pochwalcie się ile zarabiacie po opuszczeniu aiut-a

no niezle ci petrus odwalilo nigdzie na guglach nei ma rzadnego wanterazytu chyba ze wy tam w aiucie robicie dla nasa mam kilku kumpli w tej firemce i calkiem sobie chwala pewnie ze ludzie maja rozne chumory ale podobno w zimie grzeja w lecie jest klima i placa na czas nie to co w mojej robocie :)

Andrew

Generalnie nie polecam tej firmy....nikomu, zadnych szkolen, zero jakiegos doswiadczenia(usunięte przez administratora)

mmasakra

oj z tym grawitacyjnym pojsciem sterownika w stopa to po co piszesz ja cie tam nie bylo ? ;-)

gal anonim

A wogóle to czy ktoś z kierownictwa tej firmy czytał opinie na tym forum?

gal anonim aiut - 2010-07-30 13:16:30 na sam poczatek dla specjalisty mówie o automatyce mozna całkiem nieźle wyjść, dają ok 2,5k na reke na start, jak na poczatek stawka całkiem niezła, zadko ktos daje podobną kase w tej branzy, poza tym mozna sie duzo nauczyc, wiekszosc komentarzy tam wyzej napisanych to od jakis baranow ktorzy pracowali na warsztacie. Mozna sie bardzo duzo nauczyc i oczywiscie zdobyc spore dosw. a potem duzo lepsza robote:) na wyjazdach mozna tez super zarobic, poki co powronujac sie do kumpli ze stduiow ktorzy zatrudnili sie w innej działce wyszedłem najlepiej z kasą. Wiec decyzja jest indywidualna, (usunięte przez administratora) nie ma co słuchać w tych komentarzach:) za nic nierobienie?

gal anonim aiut

Witam, a jak wyglada praca w biurze, jakie są przeciętne zarobki dla specjalistów?

annonymouse

W każdym dziale jest inaczej nie pisze że jest źle w AIUCIE bo to nie prawda. Zależy co się robi, w jakie sekcji, kto jest kierownikiem etc.

Inzynier

Aiut Gliwice to firma bez przyszlosci i co najgorsze bez sensu, pracowalem tam przez wiele miesiecy i uwazam, ze to firma nie dajaca niczego zarowno sobie jak i tym ktorzy nad nia pracuja...(usunięte przez administratora)

pytajacy

Witam, Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sprawa z wyjazdami zagranicznymi a mianowicie. Ile przecietnie dni w roku trzeba spedzic za granica? Czy jest mozliwosc odmowy wyjazdu bez konsekwencji dyscyplinarnych?(chodzi mi np o to nie chce pracowac w tzw krajach niestabilnych jak pakistan, kongo itp)

Zostaw merytoryczną opinię o AIUT Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w AIUT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIUT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIUT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIUT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AIUT Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIUT Sp. z o.o.