Opinie o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remsod Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remsod Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Marcelina

Jak ogólnie się pracuje?

@Marcelina

Strasznie ogólne pytanie spróbuj trochę je sprecyzować z nicka wnoszę że jesteś panią więc raczej do biur co? Tam to pewnie się dobrze pracuje.

stary

Dlaczego kasowane są moje komentarze pytałem tylko kto rządzi tą stroną i dlaczego kasuje komentarze i ile za to płaci REMSOD

Jak długo trwa proces awansu w Remsod Sp. z o.o.?

stary

To zależy od tego czy masz kogoś znajomego na stanowisku czy nie. Jeśli tak to awansujesz szybko, jeśli nie to nie awansujesz nigdy. To chyba proste prawda.

nowy

Zakład stał się prywatnym folwarkiem dwóch osób.Zakład w którym prezes jest prezesem jako osoba a rządzi dwójka wspaniałych.Co chwila roszady i to ma wyjść na dobre?Nasilę szukanie wygodnej posady dla pana M O.Na wszystko kasa jest tylko nie na ludzi ,maszyny.Na nowe auta, komputery itd ale na to co na to zarabia już niema.Zleceń dużo ale czy z tego są zyski?najstarsi górale tego niewiedza.Ciągle nadgodziny i weekendy pracujące bo trzeba skończyć gdyż nikt nie potrafi realnie ocenić siły przerobowej.Nie polecam

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR CNC (NR 1705) w firmie Remsod Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno

Jak szefostwo w Remsod Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Stary

Oczywiscie że spoko traktują ludzi tak jak powietrze ich traktują wiec chyba ok. Jesteś czy cię nie ma żadna różnica dla nich jesteśmy zbędnym elementem w tej firmie kimś kto bierze tylko ich ciężko zarobioną kasę a robotę można przecież wysłać na zewnątrz dyrektor M. O. już o to zadba.

yyyyyy

Znowu szukają????? co jest matko boska :-(

stary

Ludzie nie macie co robić co was obchodzi kto z kim i po co to ich życie i ich sprawa co z nim robią. Dla mnie ważniejsze jest to że pan dyrektor stwierdził podobno że świetnie zarabiamy i podwyżki nam niepotrzebne, pewnie jak się mieszka w robocie to może coś tam się zarobi ale chyba nie o to chodzi prawda. Inwestycji nie widać ułatwień w wykonywaniu pracy nie widać, czasem mam wrażenie że władze tej firmy zrobiły sobie zawody w utrudnianiu nam robolom pracy tak żeby zamiast jak najłatwiej było jak najtrudniej. tyle tylko że takie rządy daleko ich nie zaprowadzą.

ciekawapipka
@stary

Jest praca czy nie ma pracy ? gadajta gadajta

Zmęczony

A co to się wydarzyło? Coś nowego? (usunięte przez administratora)

Remek

Przesadzacie z narzekaniem. Ostatecznie zawsze można zmienić pracę.

Blabla car

Co teraz się dzieje to porażka dali władze(usunięte przez administratora) Cap... I zrobili z firmy drugi alstal posadzili na stolikach tych co niby potrafią a co jedynie to siedziedz w kiblach po 30do1godz i po 30zlna godzinę jeszcze ilu ich tu przyjdzie do brania kasy a pracownicy co robią od początku firmy i jeszcze za czasów sody to mają po 12-16nah gdzie tu sens i logika przyjmować ludzi z obcej firmy co niby tacy fachowcy a co się okazuje nic nie potrafią i jeszcze robią z nich brygadzistow bo jak się obiecalo to trzeba im dać firma jedna z największych porażek i konszachtow między cap. A kolegami z alstalu

slodkapipka
@Blabla car

Serce kraje - śliczny był kramik na targach pracy.

oooo!!!!

Jest praca czy nie ma pracy jak to jest kto powie kto opowie legendę prawdziwą?

2PAC
@oooo!!!!

Niby jest bo na halach jest co robić, ale pieniędzy z tego nie ma. No może oprócz dyrektorów i tych co siedzą na stołkach.... Widać, że firma nie wie co to są dobrzy managerowie i jakikolwiek system motywacyjny. Nic nie potrafią zmienić, (usunięte przez administratora)W nagrodę możesz nadgodziny zrobić i dorobić, (usunięte przez administratora)

@2PAC

Widać że nie masz pojęcia o tej firmie. Co do pracy jedne działy ją mają a inne nie. Zaś jeśli chodzi o starego (usunięte przez administratora). to co by o nim nie mówić przynajmniej miał wizję rozwoju firmy jaka by ona nie była ale była a ci którzy dziś sprawują rządy ewidentnie się pogubili i nie bardzo wiedzą czego chcą i w jakim kierunku idą po prostu byle do przodu i tyle.

kkkkkkkkk
@stary

co zrobic zeby sie tam dostac?

Hanna

@pracownik, często kwestia wynagrodzenia ustalana jest z pracownikiem indywidualnie i zależeć może od wielu czynników - zapewne stąd mogą wynikać rozbieżności, o których piszesz. Długo już pracujesz w Remsod? @Stary, po brzemieniu Twojej wypowiedzi również wnoszę, że pracujesz w tym miejscu. Możesz napisać coś o kwestii umowy - czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę na czas nieokreślony?

No Name
@Hanna

Z umową jest bez problemu dostajesz pierwsza na 3 miesiące zaś na 2 lata i po 2 latach na stałe nie bawią się w umowy zlecenie pensje wypłacane są na czas od czasu jak tu pracuje nigdy nie było opóźnień

@No Name

To brzmi bardzo dobrze. Niby to podstawowe kwestie i tak powinno być w większości firm, ale w rzeczywistości różnie z tym bywa. Czy mógłbyś napisać jeszcze, z czego składa się pensja pracownika w Remsod? Jestem ciekawa, czy zawsze jest taka sama, czy też na przykład podstawa jest stała, a reszta zależna od jakichś czynników.

No Name
@Hanna

pensja wyliczana jest ze stawki godzinowej jaka pracownik posiada oczywiście nadgodziny oraz prace w soboty czasem i w niedziele liczone są jako premia premia dodatkowa tak dla mobilizacji jest co najmniej śmieszna

@No Name

Ale wygląda to w takim razie całkiem nieźle, że za nadgodziny wypłacane jest wynagrodzenie - w dużej ilości firm w zamian można po prostu odebrać dzień/dni wolne. Czy jeszcze chciałbyś coś dodać na temat pracy w Remsod? Co mógłbyś poradzić osobom szukającym pracy w tym miejscu?

Najdziwniejsze jest to, że rozbieżności pomiędzy stawkami np operatorów bywają astronomiczne pomimo tego, że wszyscy wykonują tę samą robotę (i nie wmawiajcie mi, że ten co ściemnia ma mniej bo nie raz widać, że jest zupełnie odwrotnie). Drugą przykrą sprawą jest to, że szefostwo chętnie zatrudniłoby operatora z zewnątrz za większy szmal niż mają wieloletni pracownicy, ale to już świadczy tylko o nich i o braku wstydu z ich strony. Taka moja opinia.

@pracownik

Z tymi różnicami to fakt ale te rozbieżności nie są aż tak wielkie znowu po prostu stawki są niskie i już. Jeśli zaś chodzi o operatorów nowych to po prostu musieli by dostać konkretne pieniądze czytaj więcej niż mają obecni w firmie pracownicy bo widząc rodzaj produkcji, dokładności, stopień skomplikowania detali i brak seryjności zwyczajnie za tak marną kasę nie chcą pracować a to pokazuje jak niskie są stawki dla operatorów. Ale nie martwcie się ponoć ma być lepiej nowy prezes nad tym intensywnie pracuje ponoć hehehe.

Hanna

@Maja, ale czy takie osoby próbowały faktycznie coś z tym zrobić? Pytam, bo nie znam wewnętrznej sytuacji firmy i tego, jak reaguje na takie przejawy inicjatywy. Rozumiem, że pracujesz w remsod. Długo już jesteś związana z tą firmą? Co Twoim zdaniem powinno się w niej zmienić, aby pracownikom lepiej się w niej pracowało? Napisz coś na ten temat!

Hanna

@Stary, skoro ktoś ma chęci i odwagę pisać tego typu informacje na forum, to nie rozumiem, czemu nie może powiedzieć tego bezpośrednio w firmie. Może dzięki temu coś zmieniłoby się w remsod na lepsze? Ja oczywiście tylko proponuję, daję jakieś rozwiązanie. Bardzo proszę o rzeczowe i merytoryczne wypowiedzi na forum! Nie zaśmiecajmy wątku.

Maja
@Hanna

Co ty pleciesz, dziewczyno. Jak ktoś widzi problem i chce coś z tym zrobić, to jest przegrany... W takim słodkim smrodku miernotom dobrze się pracuje.

P.

Cześć "Hanna", na początek w kwestii wyjaśnienia napiszę że niestety, pracownikiem Rem-sodu nie jestem od kilku miesięcy. Spostrzeżenia przeze mnie wymienione, nieraz omawiałem z przełożonymi. Wielokrotnie też słyszałem obietnice rychłej poprawy, która jednak nie nastąpiła, przynajmniej do końca okresu mojego zatrudnienia. Pomysłów na poprawę warunków pracy miałem naprawdę dużo i nie koniecznie wiązały się one z podwyżkami. Niestety w Remsodzie wszystko idzie strasznie opornie, do póki "beton" nie zostanie skruszony można zapomnieć o firmie nowoczesnej, przyjaznej pracownikowi. Uwierz mi że ciężko jest pisać te słowa, tu na publicznie dostępnym forum, ale niestety taka jest prawda, prawda której nikt słuchać w firmie nie chce. Czas się ogarnąć, mamy w końcu XXI wiek.... można mieć tylko nadzieję że nowy Prezes naprawdę zmieni tą firmę na dużo lepszą. Ale nie lepszą dla wybranych, tylko dla wszystkich. Hanna zapewne jesteś z Remsodu, być może nawet domyślam się kim dokładnie jesteś. Masz wgląd w rotacje pracowników jaka nastąpiła w okresie dajmy na to, ostatnich czterech lat. Zobacz ilu doświadczonych operatorów odeszło z firmy, ci ludzie nie uciekli dlatego że nie chciało się im pracować. Ci ludzie uciekli tam gdzie warunki zatrudnienia były po prostu lepsze. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim zadowolenia i jak największej satysfakcji z wykonywanej pracy.

@P.

To prawda, niestety. Dobrze się mają w tej firmie tylko miernoty.

Stary

Hanna błagam Cię zmień leki bo obecne już nie działają, to co proponujesz to zawodowe samobójstwo pójście do kierownictwa z takimi propozycjami oznacza po części donoszenie na kolegów technologów itp. Kierownictwo prawdopodobnie oleje takie rewelacje a jak tamci się dowiedzą o donosie a dowiedzą się na pewno zamienią życie delikwenta w piekło nic tylko się zwolnić piękny sposób na pozbycie się pracy dziękuję postoje sama idź i zaproponuj zmiany hahahaha.

Słodkacipka
@Stary

Dobrze gada polejmy jemu

@Słodkacipka

A co to za slodkacipka?

P.

Cześć, obiektywnie spoglądając na całokształt firmy, Remsod zły nie jest. Niestety patrząc na firmę z pozycji pracownika szeregowego z niemal dziesięcioletnim doświadczeniem, należy stanowczo wskazać poszczególne błędy: - zbyt duża ilość "fachowców w fartuchach" od pobierania dużych wynagrodzeń i nic nie robienia - tragicznie niskie stawki godzinowe, dla szeregowych pracowników - brak inwestycji w drobny park maszyn - bardzo ograniczone możliwości rozwoju (wręcz ich brak jeżeli nie jesteś "swój") - bardzo zła organizacja pracy, częste przekładanie detali - ciągły stres o przyszłość własną jak i firmy - wszechobecny bałagan (halo.... mamy 2018r chyba czas się ogarnąć) Opinia moja nie jest napisana złośliwie, to są moje prywatne spostrzeżenia. Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony, serdecznie przepraszam.

Slodkacipka
@P.

Dobrze gada polejmy jemu

Hanna

@P., a czy wszystkie te kwestie, o których wspominasz w swojej wypowiedzi, były w jakiś sposób poruszane z odpowiednimi osobami w firmie lub po prostu z pracodawcą? Myślę, że czasem warto wyjść z inicjatywą, aby coś zmienić. @stary, miejmy w takim razie nadzieję, że w firmie remsod zajdą istotne zmiany! Długo byłeś związany z tą firmą? Wszystkie kwestie poruszone na forum mogą być bardzo istotne dla osób odwiedzających wątek w celu dowiedzenia się czegoś na temat tego pracodawcy.

stary

Do pana P. to bardzo celne spostrzeżenia mam dokładnie takie same, już to gdzieś tutaj pisałem Remsod ma duży potencjał zarówno sprzętu jak i ludzi ale jest to bez przerwy marnowane. Starsi odchodzą na emerytury młodzi co lepsi odchodzą gdzie indziej jeśli mogą ogólnie słabo słabo. Jeśli nic się nie zmieni będzie coraz gorzej niestety. Przerost biurokracji w firmie powala chyba nawet w zakładach z czasów PRL nie było takiej ilości pań w biurach jak u nas. Tak długo ta firma nie pociągnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Remsod Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Remsod Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remsod Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remsod Sp. z o.o.?

Remsod Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Fabryczna 4
    88-101 Inowrocław