Opinie o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remsod Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remsod Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remsod Sp. z o.o. w Inowrocław

Lopez

Chodzą słuchy, że Krzysztof S. ma ponownie zostać dyrektorem produkcji. W końcu mądra decyzja. Może ktoś przejrzał na oczy, że wiejskie chłopaszki nie dają rady. Za ich rządów jest totalna klapa. Jesli to prawda to brawo...

Święta prawda z tymi papierosami a w dodatku pięć palących osób w ubikacji to masakra siekierę idzie powiesić ,poza tym teraz zamiast wyjść i oddzwonić w ciągu 2 minut najpierw będę szukał przełożonego przez 10 minut no i zadzwonię i stracę 15 minut zamiast 2 lub 3 czysty zysk a ci co ryli w telefonach to i tak będą to robić tylko teraz będą się chować po ubikacjach i Bóg wie gdzie jeszcze.

Jeżeli nowe zakazy będą tak przestrzegane jak zakaz palenia papierosów w firmie to po tygodniu wszystko wróci do poprzedniego stanu. Może wypadałoby zacząć nakładać kary na palaczy bo Ci też czują się bezkarnie. Wypalenie 10-15 papierosów dziennie na pewno trwa dłużej niż napisanie jednego smsa czy jedna rozmowa telefoniczna w dodatku szkodliwie wpływa na zdrowie.

No i zarząd wydał całą masę zakazów przy czym większość z tego jest w innych firmach oczywistą oczywistością , zakaz korzystania z telefonów albo przychodzenie na czas do pracy czy też wychodzenie o odpowiedniej porze to chyba normalka prawda ciekawe tylko czy dla wszystkich te kary będą stosowane po równo bo z kilkuletnich obserwacji widać że są ludzie kolesie panów z zarządu którzy wszystko i wszystkich mają gdzieś i obawiam się że nadal tak pozostanie więc ich te nowe zarządzenia nie będą dotyczyć a to źle wróży dla firmy a groźby o pozbywaniu się choćby najlepszych ludzi świadczą o słabości zarządu.

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR CNC (NR 1705) w firmie Remsod Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
XXX

Niech wreszcie nastąpi trzęsienie zimie w zarządzaniu ta firma bo jeśli nic się nie zmieni wszytko umrze śmiercią naturalną. Firma Remsod naprawdę posiada potencjał i wieloletnie doświadczenie aby dosięgnąć najwyższych celów. Niech zarzad tego nie zmarnuje Prosze.......

kaziuk

Ludzie , czy wy na prawdę nie wiecie, że tym w fartuchach zależy i to bardzo na tym żebyście się między sobą kłócili, jednolita zbita masa potrafi skutecznie walczyć o swoje. Najlepszym sposobem by poróżnić pracowników, jest zasada "temu damy więcej, a tamtemu mniej" Na to poszły spore pieniądze, nie pamiętacie jak ze trzy lata temu pilnie biegali się uczyć ? a nauka w las nie poszła... były to szkolenia z zarządzania typu jak wyssać z pracownika wszystkie siły, płacąc mu grosze, a najlepiej wcale. Kłóćcie się dalej i więcej a za miskę ryżu będziecie robić. Wasza sprawa

patrzacy z boku
@kaziuk

Skoro tam jest tak strasznie i źle, wysysaja z Was wszystkie siły po co sie męczysz jeden z drugim i tam ciągle pracujesz, narzekacie tutaj od kilku lat ale ciagle tam jesteście. A może rzeczywistość jest jednak inna co? Wypłata zawsze na czas - cała, składki odprowadzane od całości, pół godziny przerwy, mozliwość dorobienia jak piszecie, środki ochrony osobistej i bhp bez problemu, zaplecze, czyste szatnie, stołówka. Czemu tam ciagle jesteście - moze lubicie sobie poprostu ponarzekać co?

Hejter

Ty im zazdrościsz ze robią w nocy? mi jakoś nie przeszkadza to. Nie rozumie twojego toku myślenia. Ty ich nie lubisz? Wielu ludziom to nie przeszkadza a ty jeden kwilisz jak zbite dziecko.

tokarz
@Hejter

Dlatego mnie to boli bo dla mnie nadgodzin nie ma a dla nich sa i mało tego robią na mojej maszynie

dlugasek :-)

Normalni ludzie w nocy śpią pozaty nie chce być obiektem szyderstw, pośmiewiska i wyzwisk tak jak jest w ich przypadku

hejter

radzą sobie chłopaki poprostu,długas, i w czym problem ,mozesz przeciez do nich dołączyc, bedzie was trzech

długas II

Dać ich na rano na 12 i wszystkie weekendy. Okaże się czy są tacy wytrzymali. Rura zmięknie

długas

Dlaczego brak kasy we firmie???? Bo prezes przeinwestował. Trzy nowe maszyny i śrutownia z malarnia troszke grosza kosztują a do tego trzeba jeszcze utrzymać największą pijawe firmy (K..- B..) wraz z obecnymi małymi pijaweczkami(gruby i jego cipkowaty piesek) Dlaczego dla żadnego tokarza nie ma nadgodzin a te osobniki non stop chodza na 12 na nocki i w weekendy??? Może dyrektorzy K. i C. pomyśleli by troche i zastanowili sie nad jedną kwestia, a mianowicie ile człowiek pociagnie non stop po 12 i prawie wszystkie weekendy. Oni ciagna już tak kilkanaście miesiacy i rano nigdy po nich zmęczenia nie widać. Odpowiedz jest prosta i każdy ją zna. Po co robić 12 skoro można 6 a drugie 6 przespać, noooo ewentualnie jak jest fucha to robimy do rana

jak sie niema zlecen i bierze kredyt na wyplaty dla pracownikow to nic dodac nic ujac

Biurowi ci nic nie napiszą bo i co mogą napisać przecież nie prawdę a pracownikom biurowym nowym to już podziękujemy co drugi tutaj jest biurowy i trzeba na tę bandę zarobić a to niełatwe.Tak firma prowadzi "rekrutacje" za najniższą krajową i najlepiej doświadczonych fachowców he he.

omgin

ciekawe opinie o firmie, szkoda że nie ma opinii pracowników biurowych co tam naprawdę się dzieje, ciekawe czy warto się tam zatrudniać, bo rekrutują ostatnio ambitnie. ciekawe czy tak firma się rozwija, czy ktoś odchodzi i dlatego są braki kadrowe

ciekawy

Chciałbym podjąć pracę biurową w tej firmie, jakie macie opinie? Skąd takie informacje, ze upadnie? Widze wiele ogłoszeń o pracę

Remsod
@ciekawy

Cóż możemy zrobić w stosunku do anonimowych frustratów wypisujących bzdury. A firma faktycznie prowadzi nabór rekrutacyjny do pracy w Spółce.

NIE PRZYCHODZCIE TU PRACOWAC BO TO NIEDLUGO UPADNIE

No i kolejne zebranie za nami. A jednak ktoś te opinie czyta i przekazuje najwyższemu więc piszcie ludzie piszcie ile wlezie. No cóż dużo by tu pisać dniówka zadaniowa to porażka i dla pracowników i dla elity. Ludzie nie będą robić tego co nie opłacalne a jak już to byle jak byle szybko a to nic dobrego. to by było na tyle reszta przemyśleń kiedy indziej.

monter

A po ostatnim zebraniu jest nie ciekawie.Jak juz ksiegowy prosi o wziecie sie do roboty bo na raty za samochod prezesa zaczyna brakowac. Bez wrozki rychly upadek.Potrzebne sa podwyzki bez tego brak jest motywacji,po co robic wiecej za te same pieniadze a i tak nikt tego nie docenia.

Do "Radka" może źle sformułowałem swoją wypowiedź każdy dobrze wie po co przychodzi do pracy i zna swoje obowiązki. Pozatym maszyny są sprawne chyba wszystkie chodzi o to że nie ma co na nie założyć pracę mają trzy może cztery ukochane maszyny prezesa reszta w tej chwili nic nie robi bo regały puste zleceń brak to co mamy robić sprzątać przez 5 dni w tygodniu i tak już od nowego roku prawie o to mi chodziło. Brak zleceń oznacza brak pieniędzy a to oznacza rychły upadek firmy i na nic się zdadzą wielkie inwestycje pana K.

Niestety tylko w maszyny w dodatku nie ma na nie pracy więc pytanie mam do szanownego zarządu kiedy się ruszy i zacznie organizować pracę bo jak tak dalej będzie to firma padnie i to raz dwa

Zostaw merytoryczną opinię o Remsod Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Remsod Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remsod Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remsod Sp. z o.o.?

Remsod Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Fabryczna 4
    88-101 Inowrocław