Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Ma ktos numer do tego P.D ? Kiero zesrany to zapytam czemu piotrek robiąc zadanie konkursowe ma zamiar je zmiemiac tak długo az zrobi je 3%firmy

Koledzy, koleżanki czy nadal mówią Wam, że każde zdjęcie jest weryfikowane przez probs? Ci co rzetelnie wypełniają ankiety muszą się tłumaczyć? Cała reszta chwalona za dostępność top 37 na podstawie ankiety i pseudo konektora? Ekspozycje? Pakiety wysyłane w powietrze? Do tego nierówno przyznane podwyżki i kierownicy zarabiający dwa, trzy razy więcej od Was, na których oczywiście Wy pracujecie w terenie? Pominąłem coś?

Ktoś

Tak tak 10 razy więcej . Bez was nie byłoby niczego . Hehe

@Ktoś

Prawda w oczy kole? Dostaliście 13stki? Dostajecie za wszystkie dodatkowe zadania, mimo, ze ręki nie przykładacie do tego, nawet ciężko aktualne dane dostarczyć? Wszyscy pod parasolem, z odgórnym przyzwoleniem na fikcje, byle tylko w excelu się zgadzało. Nie pozdrawiam

Nie taki Były

Czas zmienić pracę ... chyba że jesteś tu bo nie moźesz znależć innej LOL

Łukasz

Bo poznałem tą firmę przez 8 lat

wykop
@Łukasz

baw się dobrze w Dublinie, ze strasznego miasta.

@wykop

Ciekawe ilu PH dotrwało do odebrania nagrody w postaci zwiedzania destylarni Dublinera? W Szczecinie 1? Gratuluje wytrwałym!

Marian

Czy ważne ilu ph dotrwało do nagrody którą powinni otrzymać. Trade pojechało prawie całe , jak widać można się ułożyć, a raczki się umyje.

I

Kolejny raz pokazujecie co robicie z ph. Zadanie 3 miesięczne zmieniacie na ostatni miesiąc. Która firma tak zmienia zasady i system premiowania w trakcie zadania ?

@I

Ale to jakaś pojedyncza sytuacja czy nie? Czy w innych działach też były akurat jakieś zadania? Bo może nie chciało im się tyle czekać :D

Gromme

Jak tam nowa Rds z Krk?

@Gromme

Zajmij się pracą a nie plotkowaniem

Vo

Dokładnie

Qwertt
@Michelin

Ktoś pisze o 21 czyli raczej po pracy a ty mu odpisujesz o 8:50 czyli raczej w pracy. Musisz być z naszych żałosnych HR :p

Qwert

To jeszcze gorzej. Ktoś po pracy pisze komuś po pracy żeby wziął się do pracy

WE
@Qwert

Niech każdy najlepiej zajmie się swoim życiem i swoimi sprawami . Chyba ze nie macie swojego życia ?

Vo
@Qwert

Jednak głąb do potęgi.To jest metafora.

@WE

A p[owiem szczerze na głupotę nie ma lekarstwa ale i tak irytuje ;-), Qwert ,ciągi logiczne są ci obce, ale nie mam pretensji, brak ci pewnych atrybutów, nazywaj to jak chcesz ... :P

Cienias
@Gromme

A kto został nowym RDS ??

Marian
@Gromme

Nowa RDS, należy zapytać piotrka jak się układa.

@Gromme

Nie musisz zmieniać ników zajmij się swoją pracą bo odszedłeś jakiś czas temu.

on
@Michelin

Dalej sfrustrowany nawet po za firmą...

on wie lepiej
@Michelin

Tak to jest jak się ma za najlepiej kompetetną osobę w firmie i generalnie nic nie ogarnia- bo inni so ble a ja tylko (usunięte przez administratora) .. Duża klatka mały ptaszek .. :"P

fobia
@Michelin

Widzę, że nadal goworkofobia działa. Napij się ze swoim podwładnym w domu profesjonalisto.

FOBIA
@fobia

Pomyliłeś się ;-)

Łukasz
@Gromme

Jak nowa RDS ? Nie ma co się interesować, Piotrkowi się podoba i jest zaklepana. Gabryś musi się mieć na baczności, bo dostanie rykoszetem, nie jeden palec ale dwa już w dziurce trzyma. Sławek miał dobrą opinię o nowej RDS aż mu się czkawką odbiła. No i taka sytuacja w firmie.

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

F

Nie pracowałem jeszcze w takiej firmie gdzie po zakończonym miesiącu zmienia się zadanie premiowe. Na początku miesiąca był jasna komunikacja dla wszystkich zrób.... i zrób a dostaniesz ekstra premie. I co nagle się okazało się ,że ciężki miesiąc gdzie każdy spią pośladki niestety ale tej premii nie dostanie . Tak się właśnie traktuje ph

Hanna
@F

rzeczywiscie dziwna sytuacja, czy zdarzyła sie dopiero jeden raz czy to stała zagrywka?

pepe

WITJCIE. Dostaliście jakieś dodatki do świąt? Wątpię - pewnie oprócz jakieś wódeczki NIC. To norma . zbliża się za to długi wekend w maju pewnie pójdziecie do pracy. To jest smutne jak się traktuje ludzi najciężej pracujących - tylko wykorzystać ile się da. hejka!!!!

@pepe

A Ty kim jesteś że tak to komentujesz? Serio tak tam jest?

Pedro

Sławomir! Sławomir!

Ela

Czy ktoś wie jak wygląda praca w dziale kontroli jakości? jest teraz oferta na Technologa. Warto aplikować? Jak atmosfera, wymagania i zarobki?

Yulia

Flota na cyrkle k to.dramat zatrudniłam sie pare tygodni temu w naszej firmie ale nikt nie powiedzial ze flota jest na cyrklu ktorego nie mam na swoim terenie i musze specjalnie jeździć paręnaście km do stacji. Hr/flota prosze was znajdzcie wyjscie

Helena
@Yulia

To lipa. No bo faktycznie jak ma się jeździć kilka km. Jakie tam w ogóle są zarobki?

Cyrkle i ekierki
@Yulia

To teraz takie sprawy się zalatwia przez goworka?? Boże do czego to doszlo...

ON I ONA
@Yulia

FAKTYCZNIE KILKANSCIE KM TO JEST PROBLEM .. STRASZNE. Rozumiem kilkadziesat. Jak duzy masz teren ? Pozdr.

Katarzyna
@ON I ONA

Nie no może to problem, wolałaby pewnie mniej. Pytanie czy hr coś z tym zrobi czy raczej nie ma na co liczyć?

Czy ktoś ma jakieś opinie o pracy w dziale administracji w Lublinie? Praca podobno zmianowa, jakie godziny wchodzą w grę?

Były handlowiec

Pomorze zaprasza SJ

Hungary
@Były handlowiec

O co chodzi?

Shinday

Czy ktoś wie jak się pracuje w Kadrach?

Mały

Lublinie, czy ktoś pracował na stanowisku będzie asystent project managera?

Teraz czekam na obowiązek pisania postów na nowej grupie na WP. Gowork ma konkurencję ewidentnie

Toper

Rok temu zatrudniłem sie w Stocku przez 12 miesięcy mialem japonki(klapki) na oczach. KOS mówił aby poświęcić sie, pracować, (usunięte przez administratora) nie rozmawiac z handlowcami z konkurencji -to nasz wróg, pracowalem po 10h dziennie aby spelnic wymagania DS SJ, rds,kos dostajac marne 3900 na rękę robiac wszystkie tabele na zielono, Sj wykiwal nas na kase pare razy, rds pojechal na wizytacje na najslabsze sklepy ktore dodano mi do bazy pare tygodni wcześniej bo musze obslugiwac 150sklepow (wrocily najsłabsze sklepy ktore wyrzucilem.na start swojej pracy) Dostalem wpierdziel za topery i standard w lodowce (soda na gornej półce ), odszedlem, dziekuje kolezanki i koledzy

Kliknij
@Toper

Zatrudnij się w Ustroniance zarobisz 2100 zł na rękę. Będziesz miał w bazie 260 sklepów. Polecam . Szukają non stop.

J
@Toper

Tak to właśnie wygląda. Starasz się, ciężko pracujesz a przyjedzie taki jeden i zmiesza cię z błotem na sklepie. Dziwić się ze znowu jest sporo wakatów , i myślę że to nie koniec jeszcze . Ale cóż kogo to obchodzi że jest znowu rotacja. Miały być takie zmiany , było jedno spotkanie , były zbierane pomysły i co się się tym stało? Nic . Także nie sł się tych co powinno.

O⁷
@Toper

Lepsze jeszcze jest to że kosowie dostają takie wysokie premie większe od ph za konkursy w których nawet palcem nie kiwnie , a kasa nalatuje . Ty ph (usunięte przez administratora) a kos nawet większej uwagi nie zwraca że jakiś konkurs jest I sobie przytula 1000 zł. Może ktoś w końcu otworzy oczy w tej firmie ? Dziwić sie ze czasem ph nie chce się brać udział w dodatkowych zadaniach i konkursach .

Morelka

Niestety u nas handlowców co raz gorzej... Zadanko: Wykonaj przebudowy na sklepach których nie obsługujesz, chciałabym poznac osobe ktora to wymyśliła... Wchodzisz na sklep sieciowy, mowisz klientowi ktory dostaje pieniadze z sieci za brak asortymentu i ułożenia i nie widzi roznicy między soplica a lubelska, dodatkowo pierwszy raz cie na oczy widzi mowisz ze jestes ze stocka i będę robiła przebudowę.. Haha bardzo śmieszne ????

Klon
@Morelka

To może prace zmień jak nie widzisz sensu Do cedc szukają

Bakuś
@Klon

Pracujesz jako handlowiec? Masz jakis pomysl jak sie za to zadanie zabrac aby otrzymac kase, podziel sie z nami swoja wiedzą i doświadczeniem może masz zloty srodek ?!

Bakuś
@Klon

Czy ty to czytasz co napisałeś? Zmiana pracy twoim zdaniem ma sens ? To zadanie ktore dostali ph ma sens? Przykro że nie wszyscy ph w tej firmie patrzą w tym samym kierunku!

Klon
@Bakuś

Jeśli zadanie jest nierealne to dlaczego są osoby które je realizują ? ??????Może tam powinieneś / powinnaś pytać

Ht

Czemu ta firma zabiera premie za zadania jakościowe i sprzedażowe jak ktos je zrobi mimo ze byl na urlopie?

H
@Ht

Bo Ty masz pracować a nie zarabiać godnie za to co robisz . Jest tylko liczbą. Jak nie ty to ktoś nastepny. A ludzi nowych do pracy brak bo wszędzie słychać jak to jest w Stocku . Kiedyś było wolne miejsce i zaproponowałem znajomemu ph który szukał pracy to odpowiedzial ze woli jeszcze posiedziec w domu .

Yt

Panie i Panowie handlowcy: co tam, jak tam jak nastroje, przebudowy nowości, wystawki, jakie spojrzenie na przyszłość ?

J
@Yt

Bałagan na strychu , brak przemyślanych działań na już na teraz . Wszystko na raz , tak się nie da nie tędy droga . 10 rzeczy na raz robienie to żadna rzetelna praca . To tak jak z majstrem który jest od wszystkiego i od niczego. I my tak wyglądamy.

Podbeskidzie

Cześć, Chcę zapytać o pracę przedstawiciela w Stock Polska. Jaka stawka w temacie podstawy jest osiągalna na śląsku i czy cele są rabialne? Chcę uciec z jednego (usunięte przez administratora) ale nie wpaść przez przypadek do drugiego ;) Ofert na ph mają na stronie od groma i zaprosili mnie na rozmowę, ale czytając tu Wasze opinie, to trochę się zastanawiam czy mam dobrze wypaść na tej rekrutacji, czy raczej ją odpuścić.

Jj
@Podbeskidzie

Odpuść jest wiele piekniejszych miejsc na świecie

Jj
@Podbeskidzie

Skoda fabia III combi Na uzytek prywatny 3600/4000 brutto na start +premia zalezna od zadan np. Zbuduj dyst. nowosci od 20 w pierwszym miesiącu do 120 sklepow kwartalnie i zgarnij za to pare zloty premii (ps. Nowości nie ma w hurtach wiec ....) Co pare miesięcy wizytacja sj i rds po najsłabszych sklepach żebyś nie czuł sie zbyt pewnie i dobrze bo będziesz chcial zarabiać więcej

Podbeskidzie
@Jj

Dziekuje za info. To rzeczywiscie z butow nie wyrzuca i bede szukac nadal mojego piekniejszego miejsca do pracy ;)

P
@Podbeskidzie

Odpuść sobie , nie warto, im więcej dajesz z siebie tym mniej zarabiasz .

Stock tylko dla orłów.
@Jj

Bredzisz człowieku.A zadania dodatkowe?Jak chcesz pracować to i zarobisz między 4 a 5 tyś.

HDR
@Podbeskidzie

Szału nie ma chociaż najgorsza ta firma też nie jest :) Ja mam porównanie bo byciu PH srodków czystości. Alkohol znacznie lepiej sie sprzedaje. Wiec mniej transakcji a lepiej na czysto wychodzę:) Jak trochę popracujesz i zbudujesz sobie bazę to da się wyciągnąć przyzwoity grosz. Ale to jak mówie jak troche popracujesz. Baza na start praktycznie nie istnieje. Nie przesadzę jeśli powiem, że budujesz ją sobie od zera. Co do celi to są troche z kosmosu. Wyrabialne ale bywa, że musisz się ostro nakombinować. Raportowanie jest bez sensu. Ogólnie spoko dla kogoś kto zaczyna prace w temacie ale kogoś z dużym doswiadczeniem to raczej nie zainteresuje bo konkurencja placi lepiej. Dobrze tu zdobyc to doswiadczenie i sie przeniesc potem gdzies gdzie masz lepsze warunki :P

Ząbek
@Stock tylko dla orłów.

Ta firma daje Raz do roku zarobic 4-5 tys A przez 10-11 miesięcy kombinuja jak ci nie zapłacić

Ssg

Jak nastroje u Liderów rynku? Czujecie juz te pieniądze,inwestycje z cvc?

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.