Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

El Chapo

Praca PH - orka, 20 priorytetów na raz, często bzdurne - odwiedź bazę - nawet kosztem zadań czy konkursów, presja czasu i wieczne tłumaczenia... za coś co na początku miesiąca było pominięte później przewinęło się w jakimś mailu a na koniec miesiąca okazuje się szalenie ważne ! I rzucamy wszystko i jedziemy ! Praca która nic nie wnosi do życia, powielamy głupotę i scieme żeby w tabelce było ok. Dla ambitnych - szkoda swojego czasu, bo pieniądze i tak nie adekwatne, zbuduj dystrybucje nowości w 140psd (na 150psd w bazie ) i dostań za to 160 zł brutto - Kokosy od razu człowiek czuje ze zarabia. W tej firmie trzeba by zrzucić bombę na dział sprzedaży i zasiać na nowo

Xbxb
@El Chapo

Zgadza się, widać to po tym jak doświadczeni handlowcy odchodzą, wszystko ma swoje granice..

Zniechęcony
@Xbxb

Wkrótce niektórym RDS wyparują ludzie z czołowych miejsc w tabelkach. I zostaną tylko kierownicy marki BMW. a ten wóz z burdelem bez koni pociągowych dalej nie pojedzie. Już po efektach routingu widać że nawet dobre tereny bez dobrego przedstawiciela dołują w rankingach. A co to będzie jak zabraknie dobrych przedstawicieli... Czyżby pan J. szykował miejsce dla kolegów z D.O.

H
@El Chapo

O tu się zgadzam . 20 zadań na raz . Bałagan na strychu jak nie wiem . Ktoś może się ogarnie. Chcą aby przebudować sieci A tak naprawdę nikt nie wie jakie są warunki i listingi podpisane . Promocje sieciowe wogole sa nie ogarnięte od razu zadanie na ten miesiąc jest spalone .

H
@Xbxb

To prawda już mamy dosyć. Robi się z Nad roboli , sieci nie ogarnięte. Bałagan niesamowity. Co w tej firmie robią Kamowie?

@H

Jak to co robią? Nic, jest tragedia . Lewiatan najlepsza sieć A my dajemy 1906 do gazetki ????to jest właśnie takie dzialanie .

Piotrek

Kogo to obchodzi

Idz do sklepu

Na początku wydawało się ok ale po czasie zauwarzyłem że brak ludzi na rozlewni to standard ciągle musisz robić za dwóch bo kogoś nie ma albo się zwolnił i szukają. ogłoszenia o pracę są cały czas rotacja pracowników straszna. Na rozlewni zapierdziel straszny jest. czasem problem z wyjściem do łazienki nie wspomnę już o przerwie bo zdarzały się dni że jak nie podmienił mnie niechętnie kierownik zmiany to nie było jak wyjść. Przepracowałem rok i cieszyłem się bardzo jak udało się z tamtąd odejść. Dział techniczny robi łaskę że podejdzie i pomoże jak coś się zepsuje. Nie polecam źle wspominam i nie zazdroszczę tym co tam pracują nie boje się pracy ale pracy a tam jest taka orka że jak by mogli to zajechali by człowieka bo wiecznie za mało zrobione. Po za tym atmosfera między pracownikami słaba sztucznie to wszystko wygląda pomoc jak jest ktoś nowy to taka łaska że zwymiotować się chce na nich wszystkich.

Pepe

Niestety sami jestesmy sobie winni bo pokazujemy ze mozna pracowac za dwóch a zarabiac za 1/2. Niech się czasami cos zawali moze wtedy ktos sie stuknie w pusty łeb i dojdzie do wniosku ze ludzi niemozna bez przerwy wykorzystywac na maxa. Ludzie zastanowcie się co robicie!!!!

Urszula

Jak przy takim trybie pracy wygląda wynagrodzenie w Stocku? Mogłabym się tego od Ciebie dowiedzieć? :) Co się składa na wypłatę? Były premie, jakieś dodatki? Jeśli tak, to jakie i za co?

Cześć, a jak wyglądają zarobki oraz praca w biurze? Szczególnie mam tu na myśli Biuro obsługi Klienta. Jaka atmosfera?

Konkretny

Chodzi Ci o pracę w biurze (Warszawa) czy customer service (Lublin)?

@Konkretny

customer service (Lublin)

Dżonyłej

Pracowałem kiedys pod wodzami Adrzeja Rapały. Ucieklem po roku. Ten człowiek nie ma kompetencji do zarządzania ludźmi. Nie wiem czy mu kanapki w szkole zabierali i teraz sie msci czy co ale... zarzadzanie to (usunięte przez administratora) O czym swiadczy. Z cedeka- wyjazd za (usunięte przez administratora) Z herbapola- wyjazd za (usunięte przez administratora) Ze tutaj jest jeszcze to ja nie wiem... musi miec dobre plecy. Tak sobie z prawnikiem gadalem i pokazywalem mu maile, nagrania, itp wiec mowil zebysmy sprawe załozyli o (usunięte przez administratora) dowody sa niepodwazalne. Ze 40tys da sie wyciągnąć. Ja mam czas poczekam, komornik wejdzie na pensje i sciagnie.. jak wygram sprawe nawet za 3 lata.. Wiec panie Andrzeju ktos był sprytniejszy i inteligentniejszy.m Prosze odebrac polecony????

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
A.R. to jednak spoko gość

Nikt tak nie potrafi motywować ludzi do szukania sobie pracy jak on. Co więcej on sam nawet zachęca do tego żeby składać papiery do konkurencji głośno wszem i wobec na tele konferencjach. Wypowiedzi pana R. na ostatniej telekonferencji były takie jakbym oglądał Psy Pasikowskiego. Aż chce się pracować...

Ktosik
@A.R. to jednak spoko gość

Zostawcie gościa. To że wymaga to jest zły? Samo się nie zrobi...

Mordoklejka
@Ktosik

W takiej organizacji wymagana jest tak zwana kultura . A w tym przypadku mamy reprezentanta kultury brygadzisty oborowego w podrzędnym PGR. W poprzednich organizacjach na końcowym etapie podobnie się zachowywał.

Podróżnik

Ale pięknie było w Dublinie. Warto było wystawiać standy Dublinera w konkursie dla tej wycieczki. Dziękuję Stock.

Haha
@Podróżnik

Haha, no ja już dawno nie pracuje a wciąż czekam na bilet ???? pięknie to rozliczyli, z osób które wtedy to wypracowały pewnie nikt nie dotrwa do czasu organizacji wyjazdu

pandemia
@Haha

A może tak bo zaraza była/jest? Szczepcie się to nas puszczą.

Olo
@Haha

Widze,ze nie Ty jedna czekasz , ja nawet koszulki czy tam bluzy nie odebrałem , pewnie kierownik zajumal dla siebie xd

Sil

To tylko firma rozwijajaca nałóg , tyle w temacie .

Urszula
@Sil

Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli... W jaki sposób Stock może rozwijać nałóg? Bo rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik firmy? Możesz sprecyzować i wytłumaczyć o co chodzi?

pandemia
@Sil

chyba twój :P

Rekrutacja

Brałam udział w rozmowie rekrutacyjnej do biura w Lublinie Panie zapewniały ze będzie informacja zwrotna za ok tydzień( na tak lub na nie) ale oczywiście żadnej informacji nie było za to znowu pojawiło się ogłoszenie na to samo stanowisko A wydawałoby by się ze to duza firma na poziomie .....

Pokazała się oferta pracy na stanowisko operatora w fabryce. Warto aplikować? Widzę kilka starych opinii, że raczej nie ale może obecnie sytuacja jest jakaś lepsza? Czy jakiś operator mógłby się wypowiedzieć? Z góry dziękuję :)

Krp
@Kandydat

Jak lubisz jak Cie (usunięte przez administratora) bez wazeliny to śmiało aplikuj:P A tak serio to ludzi brakuje bo sie urlopy zaczęły. Dostaniesz umowe na 3miesiace za jakas smieszna stawką. Obiecają Ci ze to tak tylko teraz a potem bedzie podwyżka jak sie sprawdzisz. Wrócą wszyscy z urlopów to Ci nie przedłuża i tyle. Wspomnisz moje slowa.

pepe

a co się dzieje w magazynie lcl? słyszałem że ludziska pracują w weekendy za dzień wolny , którego i tak nie otrzymują, Można tak wykorzystywać ludzi? A GDZIE TZW ZWIĄZKI ZAWODOWE?.Informację o pracujcej sobocie otrzymuje się np. we czwartek lub piątek,

Batman

Witam nie wiem jak można pracować dla producenta legalnej ale jednak bimbrowni, rozlewającej w postaci gównianych wódek, śmierdzącej jak odbyt diabła, spiryt niewiadomego pochodzenia i nie wiadomo jak wyprodukowanego. Ale pomijając, to byłem tam kilka miesięcy jako wykonawca, organizacyjnie - tragedia , brak organizacji w działach, brak kompetencji , (usunięte przez administratora) BHP o ochrona, którzy nie wiedzą po co ale wiedzą, że trzeba się przypierniczyć i przeszkadzać innym w pracy. (usunięte przez administratora) i wstyd tam pracować

Nabrana na ofertę

Skrajnie nieuczciwe konkursy o pracę do bura w Warszawie. Aplikowałam w marcu - stanowisko asystentka ds. administracji. Moje wykształcenie, doświadczenie zawodowe i umiejętności = ideał. Na pracujpl oznaczyli mnie jako rozpatrywana, a mimo to nawet nie zaprosili na rozmowe. Czyżby baranki się bały, że skasuję ich pociotka? Po 5 tygodniach oznaczyli mnie jako odrzucona. Na jakiej podstawie to zrobili, bo nie przypomniam sobie żadnej rozmowy z nimi. Tragedia jacy (usunięte przez administratora)

Kyriosalonut

Olu Sz. widzisz co się dzieje i nic nie robisz. Jak to jest że jeden PH dostaje 50 podwyżki drugi z tego regionu 100... przypomnij te swoje 4 zasady wałkowane na WorkP równość itd. Idealnie ale tylko u Was w biurach się to sprawdza. Możemy liczyć na Twoją pomoc ..zawsze... dziękujemy Smutne co się dzieje z tą firmą pod tymi rządami... Nie ważne co się na dole dzieję ważne że na górze kasa się zgadza PD 46k SJ 23k RDS 11k KOS 7k A Ty co jadłeś na obiad pod koniec miesiąca?

@Kyriosalonut

To chętnie bolesny wpis, ale wiem też, że prawdziwy. Mam nadzieję, że HR to czyta!

Cholernie *

Krystek
@Przedstawiciel

To są kwoty netto czy brutto?

Mały
@Krystek

To są kwoty netto bez premii

Biedak
@Kyriosalonut

Piotrek może Sławek przeżycie trochę bo nie starcza mi do 30 ostatniego. Przez to podwyżkę cały mój świat runął nie będe wiedział co zrobić z tymi potężnym pieniądzem w postaci 50 brutto. A może ja wam pożyczę Sławek!!!!!!!!

@Kyriosalonut

I w Stocku maja swoich obajtków.

Mordoklejka
@Biedak

Najciekawsze jest to że raportujemy dwukrotnie tą samą rzecz czyli najwspanialszy produkt na świecie Żubra smakowego. Jedną ankietę która dotyczy ratowania czterech liter naszej dyrekcji można wypełniać co wizytę Druga ankieta z punktu widzenia przedstawiciela która jest najważniejsza bo dotyczy naszej premii można wypełnić tylko raz W efekcie wyniki ankiet będą różne dyrekcja będzie szczęśliwa bo uzyskała wysokie wyniki a przedstawiciele nie dostaną tak czy tak premii. Więc po co się starać??? Niech zyją podwójne standardy !!!

Dymek
@Kyriosalonut

Czas pandemi to byl zdecydowanie ciezki okres. Wzrost cen, spadek zapotrzebowania. Ale spośród wszystkich rzeczy na jakich da sie oszczędzać stock postanowił to zrobic na dwoch rzeczach na których sie nigdy oszczędzać nie powinno. To znaczy ja jakosci i na swoich pracownikach. Dostaliśmy piekna nagrodę za nasze starania się, zeby firma mogla utrzymac sie na rynku. I kiedy dyrekcja wyplaca sobie za to ciezkie premie my za nasze starania nie mamy nic. Takimi właśnie decyzjami pokazuje się co sie mysli o liniowych pracownikach i zniecheca do dalszej ciezkiej pracy.

@Dymek

Trzeba dodać że niektórzy klienci widzą nas raz w miesiącu bo nie mamy czasu na.to aby spotkać się i pogadać o sprzedaży czy dobrej ofercie . Ważniejsze są inne priorytety niż sprzedaż. Jeszcze więcej innych ankiet trzeba dawać i rzeczy do zrobienia a nie sprzedaży która to firme utrzymuje na powierzchni. Rzucamy sprzedaż zajmujemy się zubrem . Odpalamy pakiet na tydzień przed końcem miesiąca, tylko pogratulować myślenia.

Chiński Hiszpan z Kamerunu
@G

Drogi kolego czy nie dotarło do ciebie to że przedstawiciel Stocka nie zajmuje się sprzedażą!!! Przedstawiciel ma wiele innych obowiązków czyli wypełnianie 1000000 ankiet następnie ułożenie tęczy LGBT na półkach a na samym końcu zrobienie kilkuset zdjęć w trakcie wizyty. I pamiętaj minimum 15 wizyt dziennie więc co ty chcesz jeszcze sprzedawać??? Nie zapomnij o tym że po pracy Musisz zrobić jeszcze durne szkolenia na "Salcesonie" i w piątek o godzinie 13:00 obowiązkowo musisz wziąć udział w webinar pod tytulem zadbaj o siebie na wiosnę. Tam pani psycholog wytłumaczy ci jak zdobyć głębszą wiedzę na swój temat i rozwijać świadomy kontakt ze sobą. Szkoda tylko że władze naszej firmy nie potrafią rozwinąć świadomego kontaktu z pracownikami którzy budują tą firmę i zarabiają ciężkie pieniądze na ich utrzymanie!!!!

Taki se on
@Kyriosalonut

Ludzie uwierzcie w siebie , jest życie poza korpo, poza stockiem, za darmo żyły wypruwać , żeby SJ i inni mieli jeszcze lepiej, zawsze będziecie jak to mówią na samym dole piramidy, ale tej piramidy nigdy nikt nie obróci , żeby się przekonać , że to właśnie WY jesteście najważniejsi, oni tylko siedzą i tworzą tabelki szukając wyrobników, ja na szczęście już jestem wolny , pomimo , że robili mi pod górkę

@Chiński Hiszpan z Kamerunu

Spokojnie , zaraz będziemy zmieniać te (usunięte przez administratora)jak widać po nowych ustawieniach . Jak by to robiło jakaś różnicę. Ale trzeba się wykazać że coś się w tej firmie robi. PH mają mal9 pracy to im jeszcze dodamy A co . Niech się męczą a klienci niech się z nich śmieją. Mieszanina bez głowy. Żadne ustawienia nie zmieniają wzrostu sprzedaży tylko jest uzależniony od tego co pani Krysia klientowi poleci .

Żubr
@G

Mamy okazję pokazać naszej górze że potrafimy im podziękować za to jak nas docenili. Tak bardzo zależy im na żubrze ??? Wiec może zrobimy im jeden dzień bez żubra. Moze np. W środę 28.04 nikt z nas nie zaraportuje ani jednej sztuki żubra. Może jak bedą musieli zaraportować wyżej same "0" to coś do kogoś dotrze. Że są ludzie którzy swoją pracą zapewniają im te 7000 11000 23000 46000 za nic nierobienie !!! ŚRODA-DZIEŃ BEZ ŻUBRA

@Żubr

To byłby dobry pomysł gdybyśmy tak wszyscy zrobili, niestety obawiam się, że nie ma takiej szansy. Panowie dyrektorzy są zadowoleni, sam bym był jak bym zarabiał takie pieniądze. Wszyscy doskonale wiedzą, że raportowanie tego żubra, to jedna wielka ściema, ale nikt z tym nic nie robi, bo to wygodne. Gdyby ktoś chciał sprawdzić SJ i jego dzielnych rycerzy mogłoby się posypać głowy, więc po co reagować skoro w tabelkach się zgadza?

X-siński
@Przedstawiciel

Można spróbować. Kto nie ryzykuje ten w Przytułach nie siedzi...

@Kyriosalonut

Piszecie co na to Ola Sz. U niej wszystko gra. Mamy jeszcze panią Małgosię przewodniczącą związków zawodowych. Pani Małgosiu zgadza się pani z linią naszej władzy? Może nic pani nie wiadomo o podwyżkach i zastraszaniu przedstawicieli i kierowników, zachęcam poczytać i może warto z nami o tym porozmawiać.

M

K9lejna zmiana ustawień. Wymagania nowości bez podpisania aneksów umów. Zapraszamy TM do pracy w rynku i pomocy, czas pokazać swoje umiejętności między półkami.

Goliatka
@M

Zapomnij!!! Ponoć jak ktoś jest ryżawy albo czesto nosi spodnie z eko-skóry to jest bardzo na koronkę narażony

G

Pytanie ile PH jeszcze wytrzyma narzucania tylu obowiązków i takiego ciężaru na barki . Audyty , taka ilość wizyt , przebudowy sieci . A gdzie czas na sprzedaż? Narzucone audyty bez jakiej kolwiek informacji , jedna wielka niewiadoma. Klient nie dostanie kasy oczywiście kto będzie odpowiedzialny za to ? PH bo klient nie przeszedł audytu.

Xvxv
@G

Polecam zmienić prace, pomimo pandemii jest inaczej niż twierdzi dyrekcja stocka - pracy jest dużo, przy odrobinie szczęścia można trafić do normalnej firmy z mniejsza liczba obowiązków i większa kasa - ja zmieniłem i nie żałuje. W szoku byłem jak w całym pierwszym tygodniu pracy otrzymałem 10 emaili z czego 6 to raporty bieżące, w stocku 20 dziennie - na już!! na teraz !! Na czerwono z wykrzyknikami ;) Szkoda zdrowia

40%
@G

Byłem ostatnio na rozmowie u naszej konkurencji. W tej złej i paskudnej firmie która nie płaci klientom według zdania co niektórych Panów dyrektorów. Warunki pracy niebo lepsze jasne i proste zasady. Czas uciekać. A co najciekawsze na zakończenie rozmowy ASM wyciągnął listę z nazwiskami niektórych PH Stocka i zapytał czy znam do któregoś z nich prywatny numer. Kiedy zapytałem czy potrzebują też numery do kierowników usłyszałem odpowiedź że oni potrzebują ludzi do pracy a nie BMW... Więc panowie kierownicy opinie o Was idzie bardzo szeroko w Polskę praca w Stocku jest chyba dla was ostatnią nadzieją. Czas nauczyć się obsługiwać tablety bo niedługo to wy będziecie na nich działać!!!

Marian

Walczymy z Żubrem smakowym który robi robotę w rynku i zapewne generuje doby wynik finansowy. Tak nas uczy Stock - największa marża na markach ekonomicznych. Podwyżki adekwatne do promowanego produktu ????. W czym rzecz ? Jak wygląda udział Euro Casch (EC), w naszym portfelu. Czy już nie jedziemy na krótkiej smyczy Amarala ? Może macie swoje spostrzeżenia.

Lupi

Napiszcie jak wygląda praca na produkcji w Lublinie,jako aparatowy? Atmosfera zarobki warunki pracy????

Dabudi
@Lupi

Pytanie trochę stare ale może przyda się komuś na przyszłość to co napiszę na swoim przykładzie. Pracowałem tam prawie 2lata w tym ponad rok na rozlewni. Na początek musisz się liczyć z tym, że warunki pracy są bardzo ciężkie. Typowa fabryka. Na halach panuje intensywny hałas. Nie da się wytrzymać nawet chwili bez zatyczek do uszu. Dlatego pracownicy noszą słuchawki z mikrofonem które są jedynym sposobem, żeby się w ogóle dało z kimś skomunikować. Niestety nie są one dobrej jakości więc ciągle przerywa i zniekształca słowa co jest bardzo irytujące. Wymagany jest strój służbowy który daje firma tylko, że nigdy nie ma dostępnych odpowiednich rozmiarów. Dlatego chodzisz w tym co akurat było dostępne a zazwyczaj jest za duże albo za ciasne. Dla przykładu pierwsze pół roku chodziłem w 3rozmiary za ciasnych butach(podobnie zresztą osoby zatrudniające sie tego samego dnia co ja) bo wielkim problemem było zamówić odpowiednie. Do tego jeśli coś Ci się zniszczy to zapomnij, że dostaniesz nowa parę, przydział raz na kilka lat więc do tego czasu będziesz chodzić z łatą na łacie. Obsługa maszyn polega głownie na usuwaniu usterek i wypełnianiu masy niepotrzebnej papierologii. Jeśli materiały i maszyny są w dobrym stanie to masz spokojny i miły dzień. Jeśli jednak dochodzi do awarii a te są w zasadzie przez większość czasu to umarł w butach... Nie dość, ze samo ich usuniecie jest trudne i wymaga masy wiedzy której człowiek długo się uczy to wszystko trzeba zrobić szybko i pod duża presja ze strony przełożonych. W zasadzie nie istnieją szkolenia bo po szybkim pokazaniu Ci tego co masz robić zostajesz sam na stanowisku. Wszystkie czynności są monotonne i wymagają ciągłego skupienia i obserwowania maszyn aby wyłapać jakieś nieprawidłowości w ich działaniu. Przysługuje Ci tylko jedna 20minutowa przerwa. Pracujesz na 3 zmiany. W aktualnym systemie po 7 ciągłych dniach w robocie są 2 dni wolnego. Ten system sprawia, że pracuje się zarówno w święta i weekendy przy czym są one dalej płatne standardowo. Grafik na nowy miesiąc zawsze na koniec poprzedniego więc ciężko coś zaplanować. Praktycznie nie da się dostać dnia wolnego nawet jeśli ma się nawet jakąś pilną sprawę a na koniec okresu rozliczeniowego wysyłają Cię na długie wolne byle nie płacić nadgodzin. Praca zdecydowanie dla faceta bo jest tam masa dźwigania. Są też stanowiska wykonywane przez kobiety ale jest ich mało. Pracuje się ze stłuczką szklaną, ostrymi i wystającymi elementami oraz gorącym klejem więc szykuj się że do domu będziesz wracać albo z jakimiś skaleczeniami albo stłuczeniami albo właśnie poparzeniami a do tego cały umazany w smarze. Pracuje się też w plastikowych okularach ochronnych które są tragicznej jakości i osobiście winie je za to, że pogorszył mi się wzrok. Parę miesięcy temu dziewczynie urwało palec bo maszyna była źle zabezpieczona. Warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia i moim przynajmniej zdaniem są nieludzkie. No i tak wygląda to z grubsza. :P Uch dobrze wypluć całą złość. :D Znacznie lepiej jest już z atmosferą. Współpracownicy są do rany przyłóż ale chyba to dlatego, że wszystkich zbliża wspólne nieszczęście czyli praca tam. Poza paroma wyjątkami jak to w każdej pracy większość będzie bardzo miła i pomocna. Z tej pracy zachowam kilka świetnych przyjaźni. Znacznie gorzej wygląda już ta atmosfera ze strony kierownictwa. Ciągła presja czasu, pretensje... Ogólnie jesteś traktowany jak śmieć i da się to odczuć. Coś Ci sie stało i musiałeś iść na dłuższe chorobowe? Po powrocie przywita Cie wypowiedzenie bo już mają kogoś na twoje miejsce. Zdarzył sie jakiś "wypadek" bo np trąciłeś coś wózkiem i rozbiłeś? Lądujesz na dywaniku u kierownika i zabierają Ci premie za karę i tak dalej by wymieniać. Chwalą się, że oferują stabilna prace na umowie o prace ale w realu ilekroć spada produkcja to idziesz tam ze strachem, że to właśnie Ciebie mogą dziś zwolnić a już za miesiąc jak tylko trochę wzrośnie już będą szukać kogoś nowego. Fajnie to widać po tym z jaką regularnością co kwartał zamieszczają nowe ogłoszenia o prace-.- Ale tam człowiek się nic nie liczy. Zarobki musisz sobie ocenić sam. Licząc wszystkie premie, dodatki świąteczne itp udawało mi się wyciągnać średnio 2900netto co miesiąc ale da się też na spokojnie więcej. Do tego raz w miesiącu dostaje się deputat alkoholowy. Zazwyczaj 1,5 litra a w tym coś kolorowego, wódka i likier. Czasem też daja prezenty w formie np proszku do prania, cukierków, kremów itp Warunki pracy: bardzo cieżkie Zarobki: dobre Zarobki względem obowiązków: przeciętne Atmosfera wśród współpracowników: dobra Atmosfera względem kierownictwa: tragiczna

@Dabudi

Dziękuję w imieniu wszystkich forumowiczów za Twój wpis. Wiele można się z niego dowiedzieć, dlatego tym bardziej cieszę się, że byłeś tak pomocny i po prostu wyraziłeś tu swoją opinię. Możesz do swojej wypowiedzi dodać jeszcze rozwinięcie tego, co napisałeś o zarobkach oraz tym, że można za pracę w tym miejscu wyciągnąć "więcej"? To znaczy, że pracodawca pozwala na to, aby zostawać dłużej i tym samym więcej zarobić? Jestem tego ciekaw, więc liczę na Ciebie.

Misiek
@Dabudi

Dokładnie tak jest, a nawet gorzej.

Dabudi
@Marek

Są 3umowy związane ze stażem pracy. Z kolejnymi dostaje sie dodatkowe 150brutto. Dostaje sie tez dodatki za niektore stanowiska ktore sa ciezsze niz te podstawowe. Przykładowo osoba jeżdżąca wózkiem widłowym dostanie 250brutto więcej,... O nadgodzinach zeby dorobic zapomnij. Kiedyś sie zdarzaly pojedyncze dni ale już nie.

Śmiech na sali
@Dabudi

Taaaaa... Juz nieaktualne-.- Stock Polska po raz kolejny pokazuje gdzie ma swoich pracowników. Okłamali nas na początku ze wraz z kolejnymi umowami bedzie podwyżka tylko po to zeby jej potem nie dac. Przychodzisz podpisac nowa a tam ku swojemu zdziwieniu widzisz stara kwote. Moze pomyłka... Komentarz przełożonego? Jak ci sie nie podoba to nie musisz u nas pracować. Czlowiek (usunięte przez administratora) za te smieszne pieniadze bo wierzy ze sie przemeczy jakiś czas a potem dostanie cos bardziej godziwego a tu... Tego sie nie da skomentowac bez wulgaryzmów. Druga rzecz, w calej Polsce minimalna urosla o 200brutto. Ile podwyżki dal Stock? Jakże hojne 50zl do podstawy. Szkoda tylko, ze nam jednocześnie obniżyli wszystkie dodatki tak ze jeszcze mniej wychodzi jak tej podwyżki. Firma ma nas za smieci to i śmieciowa pensje dostajemy. Ale proszę bardzo!!! Jak płacicie taka produkcję bedziecie mieli. Nikt juz dla was sobie nie bedzie zyl wyprowac. Tak jak nas głęboko macie w d***e tak gleboko my w niej będziemy mieć wyniki!!!

Taaa...
@Śmiech na sali

Podpinam się

Ciekawski

Czy ktoś z obecnych pracowników fabryki, konkretnie operatorów maszyn mógłby napisac ile aktualnie wynosi podstawowa pensja przy umowie na stałe?

CzystyHaft

No i nadszedł niesamowity dzień!! "Wraz z menedżerami wszyscy święci prowadzili potężne dyskusje odnośnie podwyżek. I stało się! Mają decyzje !!!" Nie wiem nawet jak to (usunięte przez administratora) skomentować. Daliście mi w pysk ! Wszystkim daliście po mordach !! Jest to upokarzające . Myślę., że doskonale wiecie o tym jaką jeb** to żenadą . Mam nadzieję, że karma wróci do wszystkich (usunięte przez administratora) menadżerów którzy zarabiają krocie . Niech moc bedzie z Wami. Róbcie żubra.

gość, W-wa

Praca w biurze w Warszawie tylko i wyłącznie po znajomości. Oznaczają cię jako rozpatrywana, a na rozmowy kwalifikacyjne i tak zapraszają tylko i wyłącznie rodzinę i znajomych swoich pracowników. Odradzam aplikowanie do tego pracodawcy, bo to skrajnie niepoważny pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.