Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

enzo

kto udzieli informacji jak zarabiają ludzie w Czechach w Stock .Gdzie tego szukać bo myślę że my robimy za woły pociągowe dla całego sTOCKA.

Magdolka
@enzo

Na rozlewie w Pilzen Stock średnio zarabiają kobiety 22-23 tys koron,nie wiem jak mężczyźni,ale nie sądzę że dużo więcej ,bo tam jest zrównanie pensji bo związki to pilnują,także przeliczenie sobie bo mi się nie chce szukać kalkulatora walut ,to już na rękę pieniądze,technolog w laboratorium ok 32 tys koron,informacja aktualna bo byly osoby z Lublina u Czechów,no i podstawa- PODEJSCIE DO LUDZI ZUPELNIE INNE,NIE TAK JAK W TYM OBOZIE W LUBLINIE!!!

Jaco

Witam, czy ktoś z pracujących osób w Stocku może powiedzieć jak wyglądają warunki pracy w firmie na stanowisku PH ds. kanału Nowoczesnego? Jest obecnie rekrutacja na teren Siedlec, Wyszkowa i inne.

P
@Jaco

Na detalu jest tragicznie . Pieniądze i atmosfera jaką wprowadza wiadomo kto. Nowoczesny nie wiem. Może podobnie

P

Brawo , plany dostajemy pod koniec miesiąca. To sie tylko nadaje do kryminału. Widać brak kontroli nad tym co się dzieje w Warszawie . Niektórym sie pomyliła praca u dystybutora z praca u producenta .

KORONOWIRUS

Tak, 31 marca Ryżawy bedzie miał je gotowe. Podobno zamknęli go w kwarantannie bo rzadko zmienia portki

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

Leszno
sztokuś

Mam pytanie do kierownictwa z Metalurgicznej Gdzie jesteście cwaniaki?Zapierdzielać razem z nami a nie w domach się pochowali.Na zebraniu gadają o odpowiedzialności a sami niedawno wrócili z Czech gdzie już była Korona i zamiast siedzieć w domach to przyszli do pracy i jaja sobie robili.Jak już się zesraliście to i nam pozwólcie zostać w domach a nie ryzykować zdrowie dla waszych premii bo Biedronka zamówiła standy

Żandarm

Hej. Co to się tam dzieje na LCL że w sieci co chwila wisi ogłoszenie o pracę na magazyniera? :( Aż taka duża rotacja się tam zrobiła?

jan 3 sobieski
@Żandarm

generalnie to w całej firmie jest rotacja oprócz trade marketingu ale tam niekompetecja i lenistwo jest w cenie to i brak zmiam kadrowych.Smutne

D
@jan 3 sobieski

Spokojnie zaraz i będą wakaty na stanowiskach ph . Rządy pan D za chwile będą przynosic takie skutki. Pokazywanie jakim jest sie świetnym i tylko ja wiem najlepiej, mylenie pracy u dystrybutora z tym u producenta to jest widać gołym okiem . Wysyłanie smsem informacji z ilością wizyt to jest tragedia komuś coś się już pomyliło.

Marian
@D

Zaciągnięte z Orbiko.

enzo
@Żandarm

nic się nie dzieje brak chętnych a teraz ludzie zaczną się zwalniać i ść do Niemiec produkować lampy.

Przechoo

Żarcik na weekend Kiedy klient Stocka otrzyma kasę? Wkrótce ;)

@Przechoo

Kiedy PH Stock zacznie godnie zarabiać? Wkrótce. Albo kiedy zadania nie będą zawyżane dla PH Stock ? Nigdy Kiedy w Stocku zacznie sie myśleć ? Nigdy

Stockus
@H

Pamiętam, że zadania w stock były zawyżone już 3 lata temu, jeszcze jak tam pracowałem. Ludzie się cieszyli jeśli zawyzyli nagle w połowie miesiaca, bo zwykle odbywało się to pod koniec mc.

Mam nadzieję, że w końcu któryś odchodzący przedstawiciel poda firmę do sądu za nie wypłacanie nadgodzin i liczenie czasu pracy nie zgodnie z prawem. To tak też informacyjnie co się tu dzieje dla zastanawiających się czy podjąć w tej chorej jak sam Pan dyrektor firmie.

@Gość

Daj 2 aspekty których byś użył żeby udowodnić przed sądem że faktycznie robiłeś nadgodziny???

@Olexy

Zrzuty ekranu z rozpoczęcia i zakończenia pracy w systemie. Firma prowadzi ewidencję czasu pracy na podstawie systemu.

Wszystko w swoim czasie kolego ;)

@Gość

Ok w takim razie czekam. Jeżeli chcesz możemy zrobić to razem jeżeli masz tyle samo co ja determinacji , zacięcia, i woli walki o swoje jestem z tobą, a w między czasie może ktoś jeszcze się do nas dołączy. PAMIĘTAJ SIŁA W GRUPIE.

@Olexy

z 5 lat temu w pewnej zagranicznej czekoladowej firmie koleś odzyskał kase za nadgodziny, ale każdego dnia od pierwszego i ostatniego klienta danego dnia brał do zeszytu pieczatkę z godziną wizyty. Poszedł do sądu, to firma by nie babrac się z procesem zapłaciła mu, ale pod warunkiem że wycofa pozew, w obawie przed kolejnymi. W firmie były szemrania, ale mało kto miał potem jaja by to powtórzyć (albo po prostu robili to po cichu jak i on). Kosztowało go to nerwy i zrobił to odchodząc z firmy, nie zdziwię się, że po tym zmieniły się procedury. Tak tylko podsuwam pomysł, bo jak widzę że robicie za 2600... :/ noż kurr

@Czekoladowy

W Ambrze ( czyli byłej firmie Pana Dziarskiego ) trwają 3 procesy z czego jeden już wygrany a 2 w toku pozytywne oczywiście dla pracowników.

xxx

Jak ja się cieszę że mnie już w strukturach nie ma :) Nowa praca cisza spokój , zarobki o wiele większe. Współczuję tym co zostali.

@xxx

To się pochwal gdzie, a nie próbujesz zabłysnąc jak posmarowany brokatem...

Ludek

Ludzie uciekajcie z tej firmy jak najprędzej. Wysyłajcie cv chodźcie na rozmowy i nie martwcie się że nie znajdziecie pracy. Naprawdę są firmy które traktują pracowników jak ludzi i wstaje sie do roboty z uśmiechem na twarzy. A tej firmie traktują was jak murzynów i nikt na was nie patrzy jak wam jest. Macie (usunięte przez administratora)I nie zadawać pytań bo nie od pytań jesteście. Jak czytam co tu się dzieje to dziękuję Bogu że już nie podzielam waszego losu. Nie oglądajcie się na tą firme tylko patrzcie na swoje dobro i interes bo raczej nigdzie nie będzie gorzej.

@Ludek

Jakoś tak kutwa ciągle czytam na goworku podobne teksty, a gdzie nie wsadzi człwoiek nosa to podobnie: (usunięte przez administratora) Na stronie każdej firmy płacz, albo sponsorowane pochwały. Jakoś nie mogę się nigdy dowiedzieć, gdzie szanują dobrze pracującego człowieka, gdzie mam iść? :P

Ph

Naładowani, klienci szczęśliwi i zadowoleni więc lecimyyyyy.....????

Ryży

Cześć jestem zainteresowany pracą w Stock- Lublin jako PH. Jakie są warunki płacowe, klimat, kierownik? Będę wdzięczny za szczere odpowiedzi :)

Xyz
@Ryży

Na początek dostaniesz umowę próbna, podstawa jakieś 2600 na rękę, Plus premia do wyciagniecia. Klimat? Poczytaj komentarze poniżej. Kierownik zależy który ?

Gumiś
@Ryży

Na premię obecnie nie ma szans. Wiec gola podstawa

Region ?

Jaki region Polski?

@Ryży

O premiach na początku zapomnij przez 3 miesiące. Zależy na jaki teren też aplikujesz CV.

Don Kichot
@Ryży

Słyszałem, że kierownik jest spoko

Przechoo

Już wkrórce konferencja. Kto obstawia co nasze rekiny marketingu pokażą na slajdach? W zeszłym roku było grubo z "ekspertami" sody lubelskiej z dworca ;)

Fred Flinstone
@Przechoo

Bedzię nieustające pasmo sukcesów: - innowacyjne produkty typu soda z których każdy wstrząsnie rynkiem ( w spazmach śmiechu) - tysiące udanych akcji Horeca ktorych nikt nie widział - sukcesy reroutingu spowodują potężny skok w Nielsenie( niw wiadomo czy w górę czy w dół) - skuteczne akcje działu TM szczegolnie w blokowaniu nowosci konkurencji Macie jeszcze jakieś propozycje???

@Fred Flinstone

Jak narazie to sa same spadki . Takie rządy w Stocku mamy .

Futro z misia
@H

''Sir Stephen Hawking napisał w jednej ze swoich prac że już samo istnienie problemu stanowi gwarancję jego rozwiązanie, napisał tak bo firmy Stock i jej zarządzających nie znał''

a my swoje .....

widzieliście Rajską ?

Ph
@a my swoje .....

Jest tego od zarania już na sklepach.

Stock

A Arkadio Morales vel Płock siedzi obgryza supportuje i podobno szuka już nowego zajęcia ;).

polmos
@Stock

Pracując w MBWS po pół roku ściemy czmychnął jak kuna na LQuatro, stawiam litra że za chwile wirus jakiś go chwyci ......

Dżony Stock
@polmos

cały arkadio morales de la fuente. juz mam widok przed oczami jego maratonu do lekarza po l4. dziwie sie wam ze go zatrudniliscie. sadzilen ze większy risercz robi sie na takie stanowisko a w mbws to nie byl to orzel. a i w waszej organizacji tez nie jest jakos bystry.

Znafca

Grigorij Ryżawyjebov- Mac Giver marketingu. Aż strach się bać co ten spec wymyśli na Konfe ????????????

?

Pytanie o warunki pracy ph, jaka podstawa, jak z premią? Na rynku mówi się same negatywne rzeczy a i tu czytam, że kicha. Chodzi mi o ogłoszenie na wawe. Jak kiero dyrek?

D

Widać że firma daleko w (usunięte przez administratora) wszytskich PH . W ciągu miesiąca dostajemy dopiero 2 raport w którym to okazuje sie zawyżone zadania do MM. Np z 20 klientow MM w ktorym mamy listing oczywiście TM zawyza zadania do min 40 klientow gdzie nie ma szans tego zrobić. Sprzedaz sidla całkowicie po zmianach w trasowkach . Zewnętrzna firma sprawdza sie niesamowicie dobrze. Trasowki ulozone bez sensowności.

Ciekawy

Coś ostatnio dużo wypowiedzi znika bez śladu z tego forum. Przypadek????

Nie sądzę
@Ciekawy

Jak się pomawia ludzi, to trzeba się liczyć nie tylko z tym, że coś znika, ale także z tym, że coś się pojawi... choćby wezwanie do sądu :)

H

Brawo dla TM wlasnie pokazuje jak są przygotowane dzialania w rynku. Brak wiedzy , brak pomysłu. Zrobimy coś żeby było. Dzialania na Lubelskie tragedia. Zrób zatowarowanie 3 smaków a rozstaw sie na półkach ze wszystkimi smakami i obniz cene na każdą pojemność. Ludzie bez wiedzy , obycia w rynku . Mam nadzieje że będzie głośno na spotkaniu w marcu. Jeszcze tylko pytanie ? Gdzie sa nasze butelki Dublinera , bluzy ( a nie koszulki) za dzialania z listopada i grudnia. Kolejny raz zostaliśmy (usunięte przez administratora) .

Olexy

Info do osoby która niezbyt przychylne pisze o AR. Człowiecze u AR co na myśli to i na języku. Szanuj to, bo jest to niesamowita zaleta AR. Uwierz wiem co piszę. Zadzwoń do kogokolwiek na Pł.W. i zapytaj o rds JD który 3mc pracuje. To jest odbitka od normy poradziecki odpadek atomowy. ,,Szanuj szefa starego bo nie wiesz jakiego będziesz miał nowego.????????????

Mario
@Olexy

Ma być zamiana na 3-ce AR idzie na Lublin a Januszek na Gdańsk. Takie odświeżenie jak trasówek u handlowców. Będą mieli krótsze przeloty do domu.

TS
@Olexy

Jędrek ma swój "styl" to fakt. Pamiętam jak rok temu palma mu odbiła na spotkaniu w Krakowie. A teraz spadochroniarze z Orbico sukcesywnie rozkładają naszą firmę na łopatki.

@Olexy

Masz kolego racje . Szanujcie bo nie wiadomo kto może przyjsc do pracy. Szaleniec i tyle w temacie. Mam nadzieje ze ktos sie obudzi . Nie ma czasu na nic na takiej wizycie jak sobie wymyślili. Niech taki JD sobie pojedzie na trasę z ph i pomoze w budowie Perfekcyjnego sklepu , niech pouklada teoszke półek i zobaczy ile czasu to zajmuje, a gdzie czas na dodatkowe zadania premiowe? Taksówki ułożone z niewiadomo jak .

@Mario

HEHE w zupełności się zgadamy ta cała geolokalizacja jest dokładnie TYM JAKBY ZAMIENIĆ rds jd kmiota z Podkarpacia z RDS AR POMOŻE , z całym szacunkiem dla RDS inicjały z DUŻYCH LITER.

H

No i się sypią wakaciki. Tej firmie daje jeszcze tylko pół roku i polecimy z rynku z hukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.