Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Uy

Brak planu i poszanowania pracownika

Yuzek

STOCK to firma która ma w (usunięte przez administratora) pracowników i to od produkcji aż po biura i teren. Życze rychłego upadku

@Yuzek

Stock to firma szanująca ludzi, widać po ilości ogłoszeń "zatrudnimy". Lista osób poszanowanych nieustannie się powiększa, tylko czy HR i managarowie zdążą przed jej upadkiem szanować kolejnych ????. Chyba już wiem, ci ludzie się nie nadawali do pracy - oszusty i (usunięte przez administratora) lepsi od managerów. No chyba że to nasz (usunięte przez administratora)mierny ale wierny - szanujemy.

Geremi
@Gabi

(usunięte przez administratora) niesamowity. Ph jest rozliczany ze sprzedaży i zadań , prawie 2 tygodnie przed końcem miesiąca wyłączacie pakiety , brak jakiej kolwiek logiki działania. Marketing tragedia w tej firmie. Niby jest a tak naprawdę go nie ma. Nie ma to jak być hamulcowym w firmie . Klienci dzwonią daj pakiet daj pakiet a pakietu nie ma , to ja dziękuję za zamówienie mówi właściciel sklepu . Zamówię minimalnie to co brakuje . Wielkie brawa ,rośniemy ????????????????????????

Renata
@Geremi

O co chodzi z tym wyłączaniem pakietów? I czemu tak się w ogóle dzieje, przecież powinno im zależeć na jak największej sprzedaży? Pierwszy raz o czymś takim słyszę, a pracowałam już jak przedstawiciel handlowy w innych firmach :/ Powiesz przy okazji jaką teraz macie podstawę, skoro ciężko dobić target?

kk

Widzę od dłuższego czasu oferty pracy w utrzymaniu ruchu? Czy można prosić o opinię jak jest w tym dziale?

GD

Od dłuższego czasu widnieje ogłoszenie na PH Horeca na Gdańsk. Czy jest tak źle u was że ciągle wakat?

Kuba
@GD

Tak szefostwo samo nie wie w którą stronę idzie… decyzje zmieniane są co kilka dni

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

GDA

0 inwestycji w pracownika w jego komfort pracy na stanowisku pH. Ta firma to kpina i (usunięte przez administratora) Dziękuję za uwagę

@GDA

To znaczy ze nie wysyłają na żadne szkolenia? Ale chyba sprzęt to znaczy auto i laptop dostajesz, co? Samochód w miarę dobrej marki?

TU
@Marek

Prezes? Auto najbiedniejsza skoda Fabia (każdy w (usunięte przez administratora) jeździ autem klasy C) Tablet i telefon który nie wytrzymuje 8h mojej pracy i dodatkowo się wiesza Flota na CK których w terenie jest ledwo parę? Presja i (usunięte przez administratora) i brak komfortu psychicznego Pracownicy zarabiający 3.5 na konto A ty o szkoleniach...?

Al

Zdecydowanie nie polecam, praca ciężka, jest bardzo głośno a ludzie tam okropni.

Mr No

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy jako ph ds. Detalu tradycyjnego ? Głównie chodzi o to jakie pieniądze można wyciągnąć standardowa praca.

Jbb

Od dawna wisi ogłoszenie na PH w małopolsce, warto przejść z tytoniowki? Jakie widełki płacowe? Ile wizyt dziennie trzeba zrobić, ile godzin pracujecie? Karta paliwowa jest z limitem?

Byle nie tu
@Jbb

Jeśli Cię nie wyrzucili z aktualnej pracy to tu nie idz

Paulina
@Byle nie tu

Ale dlaczego? :0 Właśnie szukają ph na Lubelskie częściowo z Podkarpackim, wygląda to nieźle, obiecują świadczenia socjalne, w tym... deputat ;) Czemu nie iść?

Znalazłam na stronie firmy ogłoszenie na stanowisko Junior HR Business Partner. Nie podali tam jednak wynagrodzenia i chciałabym się dowiedzieć na jakie kwoty mozna liczyć? Podobno jest możliwość szkoleń - często się takie zdarzają? Będę wdzięczna za jakieś info bo waham się nad wysłaniem cv :)

Kpina
@Marta

Ja podałam 6000 brutto, spełniam więcej niż w ogłoszeniu i mnie odrzucili. Chyba szukają jakiegoś (usunięte przez administratora) za 4k

Nie polecam

Rekrutacja to kpina, firma reprezentuje najniższy poziom

Zdenerwowany

Jedyne co dala mi praca w tej podrzędnej firmie to depresja i zszargane nerwy. A ten pseudokierownik Miruś w bialym kasku to najgorszy kawal... (I tu sobie wstaw ulubione przeklenstwo) tego człowieka powinni zwolnic i nigdy wiecej nigdzie nie zatrudnić za to jak traktuje swoich pracowników. (usunięte przez administratora) obiecali mi po roku podwyżkę jesli na początek sie zgodzę na niższe zarobki. A po roku usłyszałem ze nic nie dostanę i jak mi sie nie podoba to moge się zwolnić???? Banda (usunięte przez administratora)

Kiedyś to było..
@Zdenerwowany

No mi Mirus najpierw podpisał wypowiedzenie a później zapytał o powody zwolnienia po ponad 3 latach i widać że miał w (usunięte przez administratora) to co miałam do powiedzenia :) Jak szanowali pracowników tak niech teraz szukają takich którzy ich "poszanuja" ;)

Witam co chwila jest ogłoszenie że szukają wózkowego chciał bym tam spróbować na magazynie moje pytanie brzmi jaka stawkę dają na początek? Jak wygląda praca czy jest aż tak ciężko

Nikodem

3600 + premia + nadgodziny itp aczkolwiek radze się zastanowić bo o ile kierownictwo jest w porządku w stosunku do człowieka to współpracownicy i brygadziści już nie. Jeżeli nie przeszkadza ci traktowanie jak psa i wyzywanie to aplikuj.

Jolanta
@Nikodem

Za co można dostać premie? Zmuszają do nadgodzin czy to ty decydujesz?

stock
@Jolanta

za wyniki, już nadgodziny nie istnieją

Praca
@stock

Myśle bo mnie to(usunięte przez administratora)!!! Poczekam zobaczymy ilu będzie chętnych

Ciekawa
@stock

Dlaczego piszesz że nadgodziny nie istnieją? Pracujecie za darmo?

Ciekawa
@stock

Czyli w weekendy za darmo pracujecie?

XYZ
@Nikodem

A jak kierownictwo na magazynie? Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska?

@Ciekawa

@Ciekawa To jest system 4 brygadowy premie to masz tylko za godziny od 22 do 6.

Katarzyna

a same warunki pracy jak wyglądają? chodzi mi o samą w sobie pracę, masz porównanie z innymi firmami? jak tu jest to zorganizowane i czy jest ciężko?

Xyz
@Nikodem

Czy to 3600 brutto czy netto?

3600 brutto czy netto?

@Kandydat

A jak dostajesz umowę, to na umowie masz brutto czy netto? Nie przesadzasz czasami żeby tyle ma rękę dostawać za jeżdżą nie wózkiem w Lublinie? To nie Warszawa

Masakra za takie pieniądze pracują wózkowi!? To jakie stawki mają pracownicy rozlewni?

@Kandydat

Też jestem ciekawy. Ty chcesz aplikować na rozlewnie? W ogóle teraz kogoś szukają? Też tam jest cztreobrygadówka? Wiesz coś?

Patyk Nijaki

Do tej pory to najprzyjemniejsza praca jaką miałem.

Kamil

A jakie macie zdanie na temat firmy sprzątającej Clear house w stock na ul.krochmalnej ?.

Zainteresowana

Dzień dobry, ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisko Młodszy specjalista ds. Kontroli Jakości. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku? Atmosfera, zarobki i warunki pracy?

Emilia
@Zainteresowana

A jakich zarobków oczekujesz w sumie jako młodszy specjalista? O ile masz jakieś oczekiwania w ogóle co do pracy. Kojarzysz ile zarabiają w innych firmach w okolicy na tym stanowisku?

No name
@Emilia

W Świdniku na młodszego 4500 brutto podstawy, plus 1000 zł premii miesięcznie. A jak w Stock?

Rege

Czy to prawda że stock połączył się z Polmos Bielsko-Biała? Jak to teraz będzie wyglądać?

Korporacyjny śmieć

Do PH w korporacji....kiedy w końcu zrozumiecie że pracujac w korpo robi się to za co wam płacą a nie zadania które są w tabelkach waszych kos i podnosza im rankingi. Oni siedzą z rds i popijają bawią się co miesiąc w hotelach udając naszych kolegów. Jest to smutne że nie potrafimy się zjednoczyć i powiedzieć Ja w tym miesiącu tego nie robie. Oni cały czas wygrywają przez to. Masz troche odwagi pokaż to w najbliższych miesiącach. Subaru na gass. Ojej szybko to usunoom

Ostro
@Korporacyjny śmieć

Napisane w punkt, pozdrawiam znawcę!

Katarzyna
@Ostro

napiszecie coś więcej na temat aktualnej specyfik pracy tutaj? coś z czasem się zmienia może? jakie plany są na przyszły rok, jest strategia jakaś?

Vo
@Korporacyjny śmieć

Nie pasuje Ci praca w Stocku.Rizwiąż umowę o pracę i idź szukać szczęścia gdzie indziej.Ze swoim zaangażowaniem w każdej innej firmie zostaniesz doceniony..Tam po czasie awansujesz na Kosa i będziesz pił kawkę w domku,aby nie zasnąć.Bo do późnych godzin, będziesz musiał ogarniać takich pH jak Ty

Eli
@Korporacyjny śmieć

Żal mi takich ludzi . Niespełnionych , zdesperowanych i pełnych jadu, którym kiedyś sami się uduszą

B
@Korporacyjny śmieć

Tu masz rację, są kosowie którzy nie nie robią. Nawet nie jeżdżą po swoich sieciach a nie wspominając już o kluczowych klientach . Jest grudzień i taki kos powinien z motorkiem w (usunięte przez administratora) pojechać ale po co ? Niektórzy klienci juz nie pamiętają nawet jak taki kos wygląda czy nawet się nazywa . Druga sprawa idą święta a my ph nic nie dostaliśmy dla naszych klientów, wszyscy po kolei coś dają tym klientów a my świecimy oczami i się chowamy aby nikt nas nie zaczepił. My tu chcemy potęgę tworzyć a nie dajemy od siebie prostych rzeczy .

B
@B

Każdy KOS dostał dla "kluczowych" w regionie gifftpack ładny upominek od firmy. Mało ich jednak trafiło do klinetow większość zatrzymali dla siebie, my Ph latamy do tych sklepów co 2tyg. I nie mamy nic z okazji świąt(podobno kradniemy) a KOS raz na rok ale przyjeżdża z podarunkiem i dogaduje palety wódki. Można?

Były handlowiec
@B

Gifty dla klientów zostały… rozdane w nowo otwartym biurze :) chwalą się tym na linkedin

@Korporacyjny śmieć

Jak pracuje w tej firmie to napisał swoją opinię i nie on jeden się z nią zgadza - takie prawo. Jak się powącha opary z Subaru to samodzielne myślenie należy wyłączyć. W każdej korpo znajdzie się psychol i cóż lepiej omijać.

@Vo

Każdy może napisać co uważa o pracy w firmie. Są opinie pozytywne, neutralne ale i negatywne. Nie wyciągaj pochopnie wniosków bo można by sobie pomyśleć że pracujesz w hr, a chyba tak nie jest. Dobrej pracy w firmie i umiarkowanej "kawki".

Bb

W naszej firmie ogólnie jest tak mało gifftow a jest tak potężne rozliczanie pH z każdej zapałki że to SZOK A może nawet Sztok Maspex wysłał do każdego pH pół palety (usunięte przez administratora) żeby rozliczyli klientów za 2022r a jeśli chcą to niech to zostawia dla siebie a my nawet mikołajkowej flaszki nie mieliśmy za to straszenia i (usunięte przez administratora) nigdy dość

Marek Chrołowski

W dniu wczorajszym zakupiłem GIN STOCK w Biedronce w Grójcu. Coś ohydnego nie przypomina ginu ani żadnego normalnego alkoholu Zrobiłem 4 drinki /byli znajomi / nikt po spróbowania nie dopił. Śmierdzi nieludzko spirytusem - tragedia Marek Chrołowski Tel 794 914 451

Dżony

Czemu po raz kolejny widać na serwisach ogłoszenie o prace dla pH horeca na terenie Trójmiasta? Cały czas nie ma tam nikogo czy jest tam aż tak źle?

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.