Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Pracuś

W tak słabo zarządzanej firmie to człowiek jeszcze nie pracował. Kończy się miesiąc a zadanie gdzie ph może zarobić nie jest do końca sprecyzowane. Tak sie właśnie pracuje w Stocku .

Zadowolony

Widzę tutaj sporo negatywnych opinii. Moje zdanie jest takie: praca jest faktycznie wymagająca, bardzo dużo się od nas wymaga odnośnie bezpieczeństwa produktu, BHP itp. papierologii jest mnóstwo, jednak dyktuje to siła wyższa (audyty, kontrole), a nie jakieś widzimisię kogoś wyżej. Zarabiamy jak zarabiamy, pracowałem w innych firmach - jest podobnie. Inflacja wzrasta, ale Stock za to nie odpowiada. Podwyżki są cyklicznie, więc żadna pensja nie stoi w miejscu od kilku lat. To tyle, czekam na fale hejtu za kilka miłych słów na temat firmy. Gdybym był z zewnątrz myślałbym, że jest tutaj dno i wodorosty, a rzeczywistość nie wygląda aż tak strasznie. Przynajmniej w fabryce. przychodzimy do pracy; normalka, że nie będziemy siedzieć przy kawce przez 8 godzin.

serosz

Witam, w internetach pojawiło się ogłoszenie na "Kierownik Obszaru Sprzedaży ds. Dystrybucji w Kanale Tradycjnym". Wydawać by się mogło, że chodzi o stanowisko managerskie, tj. zarządanie regionem oraz zespołem sprzedażowym, z opisu wychodzi chyba raczej, że to coś na kształt LKAMA albo PH ds. hurtu. Jaka jest prawda? A może to połączenie obu tych typów? Z góry dzięuję za odpowiedź.

Gaweł
@serosz

A co Ty byś chciał leżeć i pomiatać kimś . Tak to każdy by chciał . Weź się do roboty. Do rządzenia są wszyscy do roboty Nikogo

Ix

Żal patrzeć, konkurencja wymienia auta na nowe i30 a tutaj dalej fabki...za to mamy nowe maty do lodówek.. hurrra!

Kamil
@Ix

Myślę że każdy kto narzeka na samochody, powinien z 2 lata popracować w firmie gdzie jeździ się samochodem 2osobowym z kratką, bez możliwości korzystania do celów prywatnych, i najlepiej 6 letnim bez klimy ???? wiem o czym mówię - doświadczyłem.

bercik
@Kamil

równajmy w dół, zawsze będzie lepiej wtedy wyglądała obecna sytuacja, brawo!

R78
@Kamil

Jesli tak uwazasz to miałeś smutne życie stary i to pokazuje jakich handlowców zatrudniają bez ambicji i perpektyw

Mopz
@Kamil

Jesli uwazasz ze zasługujesz na auto z kratką i bez uzytku prywatnego po tym co ta chora firma wyprawia z działem handlowym to pasujesz tutaj idealnie Albo jestes Kosem i nie mozesz narzekac..

@Mopz

Czyli tak duże znaczenie madla Ciebie to,czym wozisz (usunięte przez administratora) Octavia to szczyt marzeń? Nisko mierzysz. Ja mogę jeździć czymkolwiek, mogę wogole nie używać samochodu służbowego prywatnie.

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

alko

(usunięte przez administratora) który zmienił wózki czołowe na to (usunięte przez administratora) powinien z miejsca być zwolniony niby BHP a to (usunięte przez administratora) jest bardziej niebezpieczne od zwykłych wózków .no ale niby BHP a wszyscy wiedzą że chodzi o pieniążki .Przyszedł pajac i zrobił cyrk z zakładu.Szkoda tylko że są osiołki które lubią marchewkę na kiju i nawet na tym szrocie zesrają się żeby zrobić wynik i zaistnieć w rankingu za 200 cz300 zł. za 3 miechy zobaczymy za 10 lat jak trzeba będzie się leczyć .

@alko

to chodzi tylko o pieniążki a nie dobro pracownika. PRACOWNIK MA (usunięte przez administratora) tylko coraz mniej tych pracowników na lcl-u i chętnych nie widać. szkoda taka dobra firma była.

Modern

Ktoś coś więcej na temat stanowiska PH na rynek nowoczesny. Narzędzia różnią się od PH z tradycji? Ile wizyt? Jak duże tereny? Zarobki plus minus?

inżynier

Cześć wszystkim, co jakiś czas cyklicznie pojawia się ogłoszenie na inzyniera ds. opakowań. Wiem, ze i tak nikt mi nie poda widełek płacowych mam natomiast pytanie natury zawodowej - czym sie właściwie taka osoba zajmuje, jak wygląda praca takiego inżyniera, kto jest bezposrednim przełożonym (glowny technolog?), gdzie odbywa sie praca - spoldzielcza czy metalurgiczna?

@inżynier

Witam, inżynier ds. opakowań podlega pod dział zakupów a bezpośrednim przełożonym jest dyrektor zakupów. Praca odbywa się na spółdzielczej. A co do obowiązków to wszystkie zadania są zawarte w ogłoszeniu.

pepe

WITAM. Właśnie się dowiedziałem że na LCL kompletacja odbywa się na nowych wózkach. Ten kto wprowadził ten przymus powinien sam popracować na takim wózku 8h. niech sobie popracuje w pozycji stojącej tyle czasu i niech przeżuci 1500 kartonów po 15 kg ( to ok.22 ton). SWIETNY POMYSŁ!!! Jak tam panowie kręgosłupy i nogi jeszcze nie siadają? TO SIĄDĄ ! ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA!

T

Dlaczego w tej firmie ph mają różne ilość klientów? Jedni mają poniżej 120 , jeszcze inni 130-140 a jeszcze inni powyżej 150 . Dodatkowo jeździmy do sklepów które nie nadają się do niczego . Ktoś sobie wymyślił bo niby jest tu duży potencjał. Klienci z umowami w trasówkach raz na dwa tygodnie raz na miesiąc . Wymaga się sprzedaży, wymaga się robienia zadań u klientów których znamy dopiero od kilku miesięcy albo i nie znamy bo takiego właściciela nie możemy spotkać lub nie jest zainteresowany współpracą. I to jest długofalowa polityka firmy. Cedec już ukrócił ph bazy klientów do 120 max. A ty mas mieć 150 i powyżej chociaż tych 30 nie nadaje się do odwiedzin .

Re
@T

W coca-coli jest tak samo.

Daduśka
@T

No przepraszam ale ja mam powyżej 200 więc się nie załamuj ????

Były
@T

Bo tak kiedyś wprowadził Mirunia G. Ps Zima, I do dziś nikt nie umie policzyć czemu. Kiedyś to miało sens, dziś żadnego. Ot cała tajemnica.

Po pracy

Totalnie nie polecam pracy jako ph, (usunięte przez administratora) totalny, pieniądze nędzne i wielkie obietnice bez pokrycia

Honker

(usunięte przez administratora). Nie wiedziałem, ze w dzisiejszych czasach ludzie jeszcze pracują w tak skandalicznych warunkach!

Emilia
@Honker

To znaczy w jakich warunkach? Nic tutaj nie widzę w tym komentarzu żadnych konkretnych przykładów

@Emilia

* jeździsz od sklepu do sklepu wg. sztywno zaplanowanej trasowki (nieważne czy sklep istnieje czy nie) * zadania premiowe poznajesz po 1/3 miesiąca, często niejasne * urlop wypoczynkowy to kara, plany bez zmian, premia %-owa naliczana od dni, kiedy jesteś w pracy * rankingi (bez aktualnych danych, na podstawie których trzeba się tłumaczyć) * MUSISZ * telekonferencje - język, jakimi są prowadzone pozostawia wiele do życzenia * konkursy, które są traktowane jak kolejne zadania * wszechobecna fikcja (liczą się %-ty w raportach) * brak jednoznacznej wizji, misji i konkretnego planu (kilku dyrektorów w przeciągu 4 ostatnich lat i każdy ze swoim nietrafionym pomysłem) * rotacja PH w terenie * częste zmiany w zadaniach premiowych * masz nie myśleć, tylko wykonywać polecenia * praca po godzinach przy rozliczaniu faktur klientów

Hanna

samochód zapewnia firma czy wymagają jednak własnego ?

Bb
@Hanna

Najlepiej własny i własna karta paliwowa

Hanna
@Bb

jak to własna karta, firma jej nie zapewnia?

Czy urlop w Stock Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Daduśka

Urlop płatny 100% Premia za urlop wyliczana jako średnia dzienna z trzech ostatnich mcy mnożona razy ilość dni urlopu.

pepe

Witam. Dlaczego nie dacie zrobić pracownikom za przepracowane wekendy tylko oddajecie wolne dni na tygodniu tzw dsy. NASTĘPNIE wymuszacie na ludziach przychodzenie na tych dsach do pracy pod pretekstem zapłacenia za nie 100. niemozna od razu zapłacić za wekend.? Pozbędziecie się problemu z niedoborem ludzi w pracy .

Jarosław
@pepe

A ktoś na żywo mówił że wam to nie pasuje? Czy każdy potulnie przychodzi a potem tylko między sobą narzekacie?

@Jarosław

Jak to kierownictwo mówi ' taki jest regulamin wewnętrzny firmy' Są związki zawodowe które wiedzą o problemie , ale tam siedzą osoby niemogące lub niechcące się narazić nowej władzy i mają to w nosie . Szkoda bo dobry pracownik to zadowolony pracownik a większość z tego co wiem przychodzi do pracy bo nie chce im się szukać nowej. Naprawdę lubiłem tą pracę i chętnie bym do niej powrócił tylko są pewne rzeczy które musiały by się zmienić, a na pewno chętnych do pracy szybko by znaleźli bo to jednak STOCK firma kiedyś z klasą obecnie jak większość firm na rynku firma nastawiona na maksymalne wykorzystanie pracownika.

Ik
@pepe

Bo w Stocku pracuje się dla idei. Nie tylko wy na produkcji macie taki problem . Sprzedaż też ma problem w wynagradzaniem. Jesteś na urlopie i zrobisz plan sprzedaży i tak masz potrącone wynagrodzenie bo przecież byłeś na urlopie i nie mogłeś tego zrobić.

Pepe
@Ik

Denerwujące jest to że pracownicy biurowi ktorzy przychodzą do pracy w wekendy mają placone pieniazki a pracownicy rozlewni i magazynu juz nie czyzby byli innymi ludzmi lepszego sortu?

@pepe

Emerytka z związków zawodowych może ci pomóc, wystrzelić cię w kosmos. Sama strzela z ucha do Pietrka.

Emilia
@pepe

Macie w tej firmie związek zawodowy? Ogólnie to nie wiem czy z tym można coś zrobić wypłacanie a oddawanie za nadgodziny to chyba nie jest jakiś giga problem i ciężko to podeprzeć czymś? A jaki jest okres rozliczeniowy?

EX
@Jarosław

Tak tylko zapłacić pracownikowi 100 % weekendy płatne i nie ma problemu z chętnymi a stock ma pracownika cały tydzień w pracy ,żadnych ds,ów,Proste jak budowa cepa ,tylko im jak się sraczka robi to szukają wyjścia i płacą a to nie tędy droga.

Pepe
@Emilia

To sa zwiazki zawodowe pracodawcy a nie pracownicze.

Marian

Zaraz się zacznie łączenie z Bielskiem, i szkoda tych ludzi z bociana bo tylko garstka z nich zasili nasze szeregi. Chwile popracują i uciekną, część z nich już tu pracowała i odeszła do Bielska a tu deja vu. Jak nasz "policemen" zrobi im musztrę to im współczuje.

@Marian

Haha a kto to ten policeman? Co on takiego robi niby? :D

@Marta

Nasz dajrektor od detalu i hurtu.

@Marian

Bielsko się nie boi, w Bielsku jest tyle roboty że będziecie musieli sprowadzać ludzi z Lublina.

Ile marży dla firmy przyniesie układanie butelek kolorami, nowy planogram w lodowce? Ciekawe czy TM z wszechwiedzącym R102 to policzył i posiada twarde dane?

Kuba

R102 to jest teraz ekspertem od odchudzania, podróży, działań w kadrach i marketingu! Człowiek-Wikipedia

Cvc perspektywa marsjańska

Pracując w tej firmie 1.5 roku ciagle słyszałam -W rynku nikt nie ma lepiej od was -Bedzie normlanie, poczekajcie -Macie paliwo na podróże prywatne -Moze nie zarabiacie za duzo ale deptutat !!!!! -Może i wypłaty sa jakie są ale bonus powitalny! -Moze i jest zle ale fabia to dobre autko i na uzytek prywatny -Następny konkurs będzie juz na normlanych zasadach -Sluchacie patrzajcie jaki prezent na mikołaja smart zegarki na swięta super jest ta firma -Konkurs od bekera akurat bedzie bonus do wyplaty żebyście zarabiali wiecej -Szefie... Nasza wyplata jest uwłaczajaca... Zaraz bedzie lato i konkursy - podczas pandemii pracowalismy w domu w łóżkach i dostawaliscie siano -macie super auta nikt lepszych nie ma -maspex zaraz rozwali tego cedc zobaczycie -cvc ale zobacz co oni zrobili z pkp energetyka -bedzie mniej bzdurnych ankiet -dorzucili jeszcze 4 wiecej - bedzie mniej papierologi.... -bedziecie normalnie pracowac... -skupcie sie na sprzedazy hurt za was tego.nie zrobi - targety będą normalne - bedziecie zarabiac bedzie podwyzka... - wyrzucaja sj teraz bedzie lepiej... To wszystko byly kłamstwa lub pół klamstwa lub wymówki tej firmy aby kupic czas i utrzymać ludzi przy pracy...

@Cvc perspektywa marsjańska

W punkt. Do tego zastraszanie; kto nie zrobi zadań to może już szukać nowego zajęcia. Jeden z dyrektorów nawet proponował prace „w cukierkach”. Długo pracowałem i wiem, że jak udało się zarobić przez 2-3 mce to kolejne były biedne. Taki urok.

V
@Cvc perspektywa marsjańska

Zapomniałaś jeszcze jednego dodać firma ustala premie i zadania na 3 miesiące po czym widzi że ph idzie za dobrze i zmienia się zasady w trakcie, aby przedstawiciele nie mogli normalnie zarobić. W sądzie pracy spokojnie sprawa jest do wygrania . Tak się robi z przedstawicieli pośmiewisko i jak widać brak szacunku. . Takie rzeczy tylko w Stocku

-Będziecie robili mniej ankiet -czy wymieniłes juz toper żołądkowej? Tak/nie

Centralna Vegetacja Człowieka
@Cvc perspektywa marsjańska

Dorzucimy jeszcze ze Chcemy więcej zarabiać. I tłumaczenie firmy; -bedzie sezon, bedzie kasa do wyjęcia ! (Zima 2021/2022: brak dodatkowej kapusty za sprzedaż i wyniki Lato 2022; jawne okradanie pracowników i zmienianie zasad konkursu bo za duzo osob mogło dostac siano za konkurs)????

Roxi

Praca tu jest gorsza od pracy na roksie. Tam przynajmniej dziewczyny zarabiają, a też są dymane.

kandydatka

Niech ktoś mi odpowie czy na produkcji zatrudnieni są sami Anglicy i Amerykanie bo od kandydatów wymagają znajomości angielskiego na poziomie B2. Czy płaca zgodnie z posiadanymi takimi kwalifikacjami czy to jest tylko ściema dla desperatów?

KUba
@kandydatka

heh, a dyr hand nie musi znać?

Yulka

Skecz, zażenowanie, brak wyobraźni. Czekalismy na te pieniądze.... W sezonie zimowym firma dala nam.500 ojro nic więcej nie pozwolono nam zarobic mimo ze rekordowa sprzedaz. Teraz lato i historia sie powtarza. CVC tyle sie mówiło, bedzie normalnie, przyjdzie wiatr w żagle a tu sztorm i przeciekająca piwnica

Ma ktos numer do tego P.D ? Kiero zesrany to zapytam czemu piotrek robiąc zadanie konkursowe ma zamiar je zmiemiac tak długo az zrobi je 3%firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.