Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

D

Nie potraficie zatrzymać ludzi którzy odchodzą że Stocka. W tej firmie nigdy nie będzie dobrze. Działania grudniowe to tragedia , marazm , brak czego kolwiek. Widać że myślenie dalej jest takie jakie jest. Klienci mają w(usunięte przez administratora)Zero pomysłu na cokolwiek , tylko zachwyt bo można kupić Polmos i niby urosnąć.

@D

A z jakich konkretnych powodów odchodzą pracownicy z tej firmy? Hmmm, o jakich działaniach grudniowych piszesz? Możesz rozwinąć? Bo nie mam pojęcia o co chodzi. Potrzebuję trochę informacji, bo będę tu składać CV.

były

Z powodu amatorstwa swoich szefów , których nikt nie rozwija Są samoNIEukami. RDS owie zero kompetencji do nauki podwładnych Przekazują jedynie ciśnienie z góry (usunięte przez administratora)

w internecie znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisko młodszego specjalisty ds. gospodarki paletowej. czytam, że firma oferuje umowę o pracę wraz z atrakcyjnym systemem premiowym. w takim razie za co można dostać te dodatkowe pieniądze? widzę, że jest też możliwy rozwój, różnego rodzaju szkolenia i kwalifikacje. czy dzięki temu można spodziewać się awansu na wyższe stanowisko?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Stock Polska Sp. z o.o.?

Stock

Prosty sposób Wywala się kosa i w jego miejsce zatrudnia szpicla z regionu Tak jak dziś ????

Bombastic
@Stock

Hej @Stock jaki region/kosostwo masz na myśli z tym szpiclem?

Laura

A czemu miałoby być głośno? Jakiś powód do hałasu nastąpił? Słuchaj, szukam pracy jako ph, ale widzę po opiniach, że oni raczej stąd uciekają. Co ma największy wpływ na rezygnację z pracy przedstawicieli? Zarobki czy coś więcej?

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

Brawo AN. 2 wakaty na Bydgoszczy miesiąc przed świętami. Przyznaj się, ze Pan czekoladka się nie nadawał i ratujesz sytuację delegując handlowca na KOS. Twoj bilans to 2 kierowników zwolnionych, 1 ph zwolnił się sam a 2 na L4 bo jechałeś z propozycją nie do odrzucenia. HR czytacie?

Jak to jest właśnie z tymi świętami, skoro już do nich nawiązujesz? Mam na myśli to, że pisali wcześniej cos o tym, że z premiami z ich okazji mogą być małe problemy. I jak to wygląda ze strony osoby nowej? Jak się teraz przyjmę to na pewno nic mi nie wpadnie skoro polowa listopada jest?

Hej, widzę, że konkretnie piszecie o warunkach na magazynie, a miał ktoś styczność z pracą jako analityk finansowy? Szukają młodszego specjalisty, nie wymagają jakiegoś duże doświadczenia z tego co widzę. Jak tu wygląda ścieżka kariery, zaczynał ktoś z tego poziomu i awansował? Ponoć są szkolenia, kursy itp. Mi na chwilę obecną najbardziej zależy na rozwoju — no i adekwatnych pieniądzach za pracę ;) Jakby ktoś z was rzucił widełkami i napisał jak firma podchodzi do podwyżek, premii itp. byłbym wdzięczny.

Magazynier

No i elegancko ludzie się zwalniają - są nowi, którzy tez się zwalniają. Stare mocne zespoły słabną. A może problem jest w magzynierach tj managerach ;)

Kazimierz
@Magazynier

Czemu ludzie się zwalniają? Jest jakiś konkretny powód tych odejść? Uważasz że to managerowie podejmują błędne decyzje? Z tego co widziałem to pracownicy chwalą szefów. Na magazynie jest inaczej?

B
@Kazimierz

Chodzi o kosów czytaj między wierszami . Druga sprawa niby jest fajnie itd a jest taki bałagan wewnątrz firmy że to bajka . Plany w górę a narzędzi brak do zrobienia ich . Pakietów jak nie było tak nie ma. Za chwilę październik minie i zostaniemy bez premii na święta . Ale oczywiście nikt tu się tym nie przejmuje. Zero reakcji

@B

Czego dotyczy ten bałagan? Skoro plany Wam podnoszą to są one chociaż realne do wyrobienia? Jakich na co dzień najbardziej brakuje Wam narzędzi?

Mikka

Tak brakuje , co miesiąc te same narzędzia . Kopiuj, wklej . Nic się nie zmienia , nie ma potrzeby pytań co pH potrzebują do realizacji planów . Monotonia totalna. Ile można standów wstawiać , brak szerszego myślenia. Stock zaczyna się cofać a niby mamy walczyć o pierwsze miejsce ????. Więcej posłuchu pH co nam potrzeba a nie sztuczne tworzenie szkoleń , rozliczania z wstawiania standów . Myślcie realnie.... To nie jest trudne

Żadne wymówki tylko prawda , pH zaczynają odchodzić bo w firmie jest stagnacja , zero pomysłu na konkretną pracę . Brak pomysłu , co miesiąc to samo . Jest pakiet i go nie ma. Brak nowych pomysłów przez TM na zwiększenie sprzedaży ....

Dzień Dobry, Widzę na pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko brygadzisty? Czy ktoś z was może coś powiedzieć na temat zarobków/godzin pracy 8h pracy czy raczej trzeba zostac wykonac plan?

B

Czy Kos podczas wspólnej pracy może przeszukać cały bagażnik jak by to była by jego własnością ? Czy jest taki zapis ?? To zaczyna być chore , nie mam taką pracę się pisałem

exKOS
@B

Twój KOS odpowiada za powierzone narzędzia pracy. Jeżeli zachodzi podejrzenie, że używasz auta niezgodnie z przeznaczeniem... może, Jeżeli zamiast POSów wozisz pierdolety z Castoramy a na sklepach ich nie ma, to sam sobie odpowiedz, czy wszystko jest ok. Nie pracuje już w STOCku, ale zasady są podobne we wszystkich firmach. Pozdro ;)

Jagna
@exKOS

Czyli nie ma opcji aby auto było użytkowane do celów prywatnych? A jeżeli ktoś wozi POSy a przy okazji załatwia swoje jakieś sprawy prywatne w trakcie pracy, to grozi zwolnieniem lub właśnie sprawdzaniem tego auta?

Ktoś

To co się dzieje w tej firmie to jakiś dramat.Wszyscy pH są wrzuceni do jednego worka ze wszystkimi zadaniami.Top 50 wszystkie bury za to zadanie zbiera pH tylko że jeden pH ma 70 sklepów sieciowych gdzie niema wpływau na wprowadzenie top50 a drugi ma 10 sieciowych a reszta prywatne gdzie od ręki wprowadzi sam.I dlaczego ten co ma sklepy sieciowe ma dostawać za to że ani KOS ani RDS czy ktoś tam w biurze nie potrafią wprowadzić top 50.Ale najprościej wszystko zwalić na pH bo przecież to pH jest zawsze winny nawet za niekompetentnych przełożonych.

Ktos

Haha człowieku chyba na twoim terenie.Umnie jak narazie to tylko jedna sieć ma podpisana umowę.Reszta sieci się nie zgodziła na warunki u umowie.I jak to pisze Baju Baju to sami widzicie ze Stock to dwa światy jedni maja umowy podpisane u siebie a drudzy nie.A i tak wszyscy są wrzuceni do jednego worka.

Aktywny

Hitem w tym top 50 jest to że bazę sklepów masz odgórnie wgrana do systemu i nie możesz nic usunąć.Wiec jak zrobic top 50 w sklepie gdzie jest 5 indeksów i właściciel wygania ciebie że sklepu bo niechce wizyt pH i zabrania robienia zdjęć.Jaki jest sens wizyt w takim sklepie.Ale widać ktoś kto siedzi za biurkiem wie wszystko lepiej od tego co pracuje z klientami.W tej firmie to już na nic się niema wpływu baza klt wgrana odgórnie bez możliwości usunięcia czegoś,trasowki robione jakby ktoś cos wcześniej wypił.Ale robić top 50 i to już 10tego dnia miesiąca musisz mieć wynik który zadowala wszystkich.Porazka.Uciekam z tej firmy jak tylko coś sobie znajdę.

H
@Aktywny

Hitem to jest to że przedstawiciele którzy są świeżo zatrudnieni mają wyższe podstawy od ph którzy pracują już po kilka lat. Tak się właśnie traktuje tu pH. Druga sprawa ciągle jest źle i źle mimo że są wyniki i robisz zadania ale i tak się tutaj szuka czegoś nawet bzdety żeby taki pH dostał (usunięte przez administratora)...... Ceny ceny ceny ,, zakładane są promocje na sieciach o których nawet właściciele sklepów nie wiedzą a co mówić o opiekunach sieci . Coś sobie ktoś wrzuci i dawaj zwalaj dalej resztę na pH żeby egzekwowali. Taka praca , wszyscy z zewnątrz mówią przecież to taka marka ten Stock , tak porządna firma . Chyba była kiedyś .

Willy
@H

Trudno w to uwierzyć, że coś takiego ma w sumie miejsce. Z czego to wynika, że przedstawiciele którzy są świeżo zatrudnieni mają lepszą podstawę? Te wyniki są trudne do osiągnięcia dla nowo zatrudnionych, czy i Ci doświadczeni mają z tym problem? Wiesz co ja akurat szukam pracy, stąd też moje takie pytania z tym związane. Aaa i jeszcze chcę zapytać, czy pracownicy ewentualnie mają zniżki na produkty, które oferują?

Grażyna
@Willy

To wynika z mitomanii piszącego post wyżej. Jego zwyczajnie boli to, że nowa osoba która aktualnie przychodzi do firmy ma większą podstawę niż on miał. To taki typ człowieka, co zagląda drugiemu do kieszeni i go boli, że on nie ma lepiej.

Jack Daniels

Do osób aplikujących przez agencje na stanowisko - pracownik pomocniczy produkcji, pakowanie wyrobu do pudełek jednostkowych i zbiorczych, budowanie zestawów promocyjnych i standów. Lepiej się przykładajcie, bo tu wymienia się większość nowego składu co 2 tygodnie. Nie bez powodu pojawią się te ogłoszenia tak często. Więc na to się nastawiajcie ;] że tu się robi szybko, albo wcale. Jak wyrabiasz normy, nie chorujesz, nie chodzisz na zwolnienia, lubisz pracować na 3 zmiany, a pensja minimalna jest twoim szczytem możliwości - to robota jest idealna dla ciebie. Pozdrawiam

K758

Jak wygąda praca na pH, jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? jakie zarobki ? Premia do wyrobienia? ile h pracy dziennie?

On

Jakie to jest wszystko przykre. Przedstawiciele odchodzą z firmy hurtowo i nikt się tym nie zainteresuje, a co dopiero zastanowi dlaczego i spróbuje ich zatrzymać. Do końca ubiegłego roku projekt Stock, to była najlepsza praca i firma w jakiej byłem, a dzisiaj czekam tylko z utęsknieniem aż ktoś zadzwoni i złoży ofertę żeby przejść. Co Wy najlepszego robicie? Za lipiec przecież nikt nie zarobi, bo nawet nie podejdzie do zadania - są nierealne. Zarabiamy po 15% premii. Mamy wprowadzać nowości, a nie są one wprowadzone do dystrybutorów nawet. Nie mamy ich w obecnej umowie i to nie jest jedna dodatkowa pozycja tylko kilka, a za chwilę będzie kilkanaście. Klienci nie chcą przedłużać umów, patrzą na nas jak na wariatów. Jesteśmy zniszczeni psychicznie. Przykre, bardzo przykre to co się wyprawia. Kolesiostwo, polityka, ściema, kłamstwo, znieczulica, brak pomysłu i planu. Tym teraz jesteśmy :(

O
@On

Jak to co robią, ciągną całą firmę na (usunięte przez administratora) Tworzy się zadania do których nie ma dostępności produktu u dystrybutora. Zatrudnia się kolejne osoby dla TM i M A my mamy robić na ich utrzymanie . Powstaje mnóstwo bezsensownych pomysłów i zadań. A Ty ph który jesteś żołnierzem firmy i robisz na ich utrzymanie mecz się za takie wynagrodzenie jakie masz . Czerwiec już pokazał co ph myślą o tym wszystkim. TM i M trzeba się mocno w pierś uderzyć i przyznać do błędów jakie popełniacie.

Ola
@On

Dwa lata wstecz mój obecny mąż tez tak miał. Widzę ze aby zobaczyć to trzeba chwile popracować. A teraz do Stock jak do milicji biorą wszystkich :)

PH
@On

Część, pojawiły się ogłoszenia do kanału nowoczesnego i do rynku tradycyjnego - czy ktoś może napisać coś więcej o warunkach jaka podstawa plus jakie możliwe premie / czy są różne na tych dwóch stanowiskach? Będę wdzięczny ????

A jakie są różnice w ogóle pomiędzy rynkiem tradycyjnym i nowoczesnym?

Obecny
@On

Strzał w 10 , cała prawda . Na rozmowie o pracę same superlatywy jaka ta firma jest super a po czasie zderzenie z rzeczywistością .

Ono

Firma dramat.Idziesz na urlop 2 tyg też masz zrobic plany,masz l4 też masz zrobic plany.Przeciez plany są najważniejsze żeby panowie dyrektorzy się cieszyli.W konkurencyjnych firmach jak się rozmawia z pracownikami też jest ciśnienie ale wszystko w granicach rozsądku nie tak jak tu.I najważniejsze człowiek jest człowiekiem a nie numerkiem od roboty który niema prawa się odezwać bo zaraz dostanie po głowie.

Ph

Co do godzin pracy przypominam że kodeks pracy mówi o 8h dziennie a czas pracy dla pH się liczy od momentu wyjazdu z domu do jego powrotu.Ale tu nikogo to nie interesuje bo mają pH za nic.Ciekawe czy inspekcja pracy coś wskóra jak się coś takiego zgłosi.Przeciez pracować tak jak oni chcą to wyjdzie z 10h dziennie.

xyz
@Ph

A ile to jest sumując??-> • Aktywna praca w sklepach (średnio 6h dziennie) – wizyty handlowe, • Przejazdy i przygotowanie do wizyt (średnio do 2h dziennie),

J
@xyz

No to chyba coś tu mylisz ,gdzie masz średnio w trasie 2 godziny dojazdu z przejazdami ? To chyba nie jesteś pH w tej firmie i nie wiesz jak naprawdę wygląda i wychodzi godzinowo

Matematyk
@J

A dolicz do tego jeszcze godzinne rozmowy na gorącej lini z reszta maruderów, posiadówki na stacjach i mc Donalds - gdzie tu te 8 h na prace wygospodarować ? PIP powinien to przeliczyć :P

J

No to pogratulować jak zakupy robisz w pracy , widocznie masz na to czas . Brawo ,czyli jest wyżej ponad pH. Jesteś zadowolony ze na ciebie każdy robi ....

Praca
@J

Jak jesteś w pracy to pracodawca ci płaci, za zakupy prywatne to czas twój prywatny... Jak nie rozumiesz to twój problem...

Daleka droga do sukcesu
@J

Nie wiem na jakim świecie żyjesz ale na pewno nie jesteś handlowcem w Stocki. Trasy 250 km dziennie ma wielu PH, I uwierz mi że nie są w stanie pokonać tego dystansu w ciągu 2 godzin!!! Piszesz głupoty , nie wiesz jak jest w rzeczywistości. Praca pod czasomierz na pewno przyniesie wymierne korzyści dla firmy. Niech ktoś wreszcie nas (PH) obudzi z tego koszmaru i da pracować rzetelnie . Jesteśmy grupą sprzedaży . Powinniśmy SPRZEDAWAĆ!!! Mamy mnóstwo dodatkowych obowiązków, i ja to rozumiem. Ale trzeba pamiętać że jesteśmy zatrudnieni na etat 8 godzin pracy. To nie jest tak że odbijesz kartę o 16.00 i masz spokój. Obrabianie fv, porozumień, zamówienia , tabelki na już, raporty smsy każdego dnia do kos , magazyn , wystawianie standów ... To wszystko nie jest zaplanowane w naszej trasówce. Avtrasówki planuje nam za ogromne pieniądze firma zew. Jak nie robisz grubo po godzinach za free to nie zarobisz i będziesz na dnie***

Ph11111
@Ph

Tak jak mówisz czas pracy jeżeli twoim narzędziem jest samochód liczy się od wyjechania do powrotu czyli 8h sprawa zgłoszona do PIPu zobaczymy co z tym zrobia

PH22222
@Daleka droga do sukcesu

Oni mają to gdzieś. Ta firma to jedna wielka porażka pod względem komfortu pracy.Nic tylko codzienne telefony z pretensjami że to czas pracy za mały,więcej wystawek,więcej pakietów itd.Czy żaden ktoś w tej firmie nie widzi tego że połowa tego to ściema.Hitem jest top 50 haha jak się wchodzi do sklepu to klient sam pyta na dzień dobry "to co dziś dostawiamy".Ciekawe żeby porównać zestawienie z hurtowni pod względem sprzedaży z tym co pH raportują wtedy by wyszły przekręty.Ale poco przecież wynik idzie do góry więc poco.Tylko jakim kosztem że ludzie się z nas śmieją że w takiej firmie pracujemy.

XXXX

Jakie to jest przykre PH maja top 50 w bagażniku i jest malowanko na sklepie a panowie na wysokich stołkach się cieszą jak dziecko które dostanie lizaka w przedszkolu ze wynik rośnie.Czas pracy też jest Oki jak się jeździ na otwartych wizytach.Albo się gra w gry lub co innego aby przedłużyć czas pracy na sklepach.Ale przecież tabelka się musi zgadzać.Kiedys nie było trasówek które są z kosmosu wzięte i człowiek miał wyniki jeździł jak chciał według potrzeb klienta i firma miała sukcesy sprzedażowe itd.Ciekawe kiedy to wszystko pi........

AKTUALNY
@XXXX

Albo można pisać sama prawdę na goworku zamiast grać w gry.Ogolnie mam nadzieję że jakiś mądry człowiek z tej firmy to czyta i zrobi porządek z tym co sie teraz dzieje w Stocku.Kiedys to była firma i mozna było sie chwalic ze sie pracuje w takiej firmir.Teraz to wstyd sie przyznac ze sie pracuje w takim ........Ogolnie odradzam każdemu pracy w tej firmie.

Ph

Odradzam pracę w tej firmie.Zero szacunku do człowieka,wieczne zastraszanie,afery o wszystko.Czasami niektóre teksty Kosa i Rdsa podchodzą pod (usunięte przez administratora).Podejscie jest takie że masz pracować po 10h a jak się nie podoba to won.Top 50 gdzie jeden pH ma 50 sklepów sieciowych gdzie nie jest wprowadzony cały asortyment i dostaje po uszach za to że RDS i KOS dali ciała i nie potrafią wprowadzić asortymentu do tych sklepów.Ale kto obrywa oczywiście PH który niema na to wpływu.Pracuje tu 5 lat ale tego co się teraz wyprawia w tej firmie to nigdy nie słyszałam w żadnej innej.Dziwie się że PiP ani nikt z HR się tym nie zajmie.Przepraszam HR jest tylko na papierze ich wogole niema maja wszystko w poważaniu głęboko.Ja też jak tylko znajdę coś innego to uciekam z tego (usunięte przez administratora).Jeszcze kwestia czasu pracy 6h na sklepie i 2h na przejazd 250km więc każdy PH daje w pedał ile fabryka dała.Tylko ciekawy jestem czy Pana P.D i Ł.W którzy wiecznie straszą ruszy sumienie jak coś się komuś stanie przez ten pospiech.Zycze wszystkim którzy się zgadzają zemna i poszukują pracy aby jak najszybciej ja znaleźli i odeszli z tej wykańczalni psychicznej.

HoReCa - praca

Ostrzegam wszystkich zainteresowanych praca w HoReCa w stocku. Praca z osoba z tego działu („konieczność”) to najgorsza rzecz jaka może się komukolwiek przydarzyć. Cham i (usunięte przez administratora) To, ze on tam jeszcze pracuje to skandal. Gorszej antyreklamy tej firmie nikt nie jest w stanie zrobić.

Horeca
@HoReCa - praca

Fakt, również odradzam pracę pod skrzydłami tego chorego (usunięte przez administratora)człowieka, jedyne co robi obrze (usunięte przez administratora)ludzi. Dziwne ze w wydawałoby się cywilizowanej firmie dalej tolerują takie praktyki. Rotacja pracowników jest tam ogromną bo ludzie chcą być traktowani jak ludzie.

Parodia Pracy
@HoReCa - praca

Kolejne ogłoszenie o prace na PH Horeca się pojawiło czyli kolejna osoba została zniszczona psychicznie przez "koniecznosc" chwilę był pozornie grzeczny w biurze ale już wrócił do swoich nawyków znęcania się nad ludźmi. W tej firmie HR to są jakieś śmieszne marionetki które tolerują (usunięte przez administratora)i nie widzą nic złego w znęcaniu się psychicznym nad ludźmi. Dziwne ze w XXI wieku takie praktyki są tolerowane. Dajcie sobie spokój z tym (usunięte przez administratora), szkoda zdrowia.

L
@Parodia Pracy

Tu się nic nie widzi . HR nic nie widzą albo nie chcą widzieć . Atmosfera pracy jest coraz gorsza. Co z tego że są jakieś ankiety itd skoro nie są wyciągane wnioski. Tu HR to jest tylko na papierze.

KANDYDAT

NA JAKIE WYNAGRODZENIE MOŻE LICZYĆ KIEROWNIK W STOCKU- Lubelskie.?

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.