Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

@ktoś

Hej, czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat kontroli Jakości w tej firmie? Jak się tam pracuje? Jakie mają oczekiwania na rozmowie próbnej od kandydata? :)

KANDYDAT
@@ktoś

Na jakie wynagrodzenie może liczyć kierownik w Stocku?

PIP

Dla działu HR, kierowników i innych zainteresowanych... Warto pamiętać, że w przypadku pracowników mobilnych dojazdy do miejsca pracy i powroty z pracy powinny być uwzględniane w czasie pracy. Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z 2 stycznia 2009 r. (sygn. akt II PK 140/08) czas pracy przedstawiciela handlowego, który przemieszcza się po określonym obszarze geograficznym, jest liczony od chwili wyjścia z domu do chwili powrotu do domu.

Iza
@PIP

Chcesz powiedzieć, że tutaj to nie jest przestrzegane? To w takim razie od którego momentu liczą zaczęcie i koniec pracy? Czyli realnie ile godzin pracuje pracownik mobilny u nich?

Stock Polska Sp. z o.o. w mieście Lublin poszukiwała pracowników na Automatyk. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Widzę, że temat czasu pracy wraca jak bumerang. 4-5 lat temu było minimum 15 wizyt dziennie, 6 godzin netto na sklepach i 2 godziny jazdy. Trasowki planowaliśmy sami. Niemożliwe do wykonania, jednak przy realizacji swoich zadań na 100% nikt się nie czepiał. Później przyszedł odklejony S. J. ze sklepem doskonałym i „dobrzy” handlowcy odeszli. Z tego co wiem teraz najważniejszy jest raport PDA, dostawki, i przesiadywanie pod sklepem w tzw. wizycie samochodowej. Handlowcy jak cienie wpadają do sklepu zrobić kilka zdjęć, często bez powiedzenia „dzień dobry”. Dodam tylko, ze pracowałem za czasów kiedy osiągnęliśmy 40% udziałów pod rządem A. R. i płn-zach wyprzedził CEDC. Pozdrawiam wytrwałych

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

Szczery

Firma Stock zamiast przedstawiciela , teraz jestes ankieterem i fotografem który musi kombinować.Ankieta goni ankietę trasowki ustawia firma która wrzuca tylko adresy w googlemaps na pH zero pokrycia z rzeczywistością, odkąd złoto dostał stery pchnięty przez ŁW to jest jakiś dramat . Ściema goni ścieme jedne wielkie zaklamanie (usunięte przez administratora) czy wy wierzycie w te wyniki?? RDS to też dobre (usunięte przez administratora) jak pali się im pod tyłkiem to przymykają oko na ścieme a jak ogień pod tyłkiem mija to szukają kozłów ofiarnych. I ta pensja 5tys brutto u nas macie najlepiej nie polecam nikomu!!! Jeśli się zastanawiasz nad pracą jako pH w tej firmie to daj sobie spokój a co do szansy rozwoju awansu 0% . Bez problemu znalazłam pracę jako pH w ciągu dwóch tygodni gdzie podstawę mam 4.5ty netto plus premia

Tom Cruise Top ZGON

Bardzo nie polecam, wypisałem się z tej PatoOrganizacji. Po pierwsze plan sprzedażowy ustalany w połowie miesiąca, nie jesteś w stanie nic zaplanować trzeba jedynie jak to mówił mój na szczęście były kierownik (usunięte przez administratora)!!! Po drugie - menagorowie z wykształceniem magazyniera :) Pan T. K. PLAN JEST JEDEN ZASTRASZYĆ KRYTYKOWAĆ WYTYKAĆ BŁĘDY. Po trzecie - zepsuta głowa ryby czyli armia dyrektorów prezesów i marketingowców którzy wszytsko potrafią wymyślić ale na papierze. W rezultacie jest przekaz róbcie wszystko! Co finalnie przekłada się na nie robienie nic sensownego :)

Olga
@Tom Cruise Top ZGON

Jak to plan sprzedażowy w połowie miesiąca jest ustalany? Mógłbyś to opisać? A co takiego dyrektorzy, prezesi i marketingowcy wymyślają na papierze? Mówisz o jakichś nowych pomysłach w związku z zmianami/rozwojem w firmie, które po prostu nie dochodzą w ogóle do skutku?

Pomóż mi pls

jak nie wyrabiasz premii to wina pracodawcy ? XD Premie są realne dla osób które planują swoją pracę, i więdzą jak sprzedawać. Najlepiej pomarudzić bo przecież nikt nie bierze premii? HM jak to jest że nie którzy mają premie co miesiąc i kwartalne ? Na pewno nic nie robią i włażą w (usunięte przez administratora) kosom.... A ja biedny nie dostaję XD

L
@Pomóż mi pls

W tej firmie tak to nie działa . Bo ty nie planujesz sobie pracy tylko to robi za ciebie firma zewnętrzna która układa ci trasę z (usunięte przez administratora) Także tak możesz sobie planować .

Niezadowolony
@Pomóż mi pls

A proszę powiedz mi od kiedy my mamy premię kwartalną??? Chyba że myślisz o tym pożal się boże programie motywacyjnym od Toma Cruisa???

Know-how center

Z życia handlowca. Apel do pracodawcy...???? Jeżeli zatrudniacie handlowca, to musicie mu zapewnić coś więcej niż prowizje. Nie chodzi o dodatkowe profity, ale o szacunek do wykonywanej pracy. W życiu każdego handlowca zdarzają się wzloty i upadki i to jest tzw "fala wzrostu". Czasem musi być gorzej aby było lepiej, czasem trzeba wziąć przysiad przed wyskokiem. Dlatego kiedy handlowiec jest w dołku to nie kop go bardziej i nie deprecjonuj jego umiejętności czy jakości pracy. Nie pouczaj że dlaczego nie pomyślałeś o tym czy o tamtym. Palcem każdy potrafi pokazywać ale na pole walki już nie każdy ma odwagę wyjść i to codziennie. Dlatego dla handlowca, którego opuściła passa należy wspierać i motywować. Ile? Ile k... trzeba! ???? Bo jeżeli się tak naprawdę stara to w końcu mu wyjdzie, a wtedy rozbije bank - dla Twojej firmy! A jak mu wyjdzie, bez Twojego wsparcia to poszuka innego pracodawcy, bo to on do Ciebie straci szacunek. Pozdrowienia dla trenerów sprzedaży i działu HR, zrozumienia i siły!????

Zniesmaczony
@Know-how center

Tu masz całkowitą rację . Niektórzy kosowie w tej firmie potrafią tylko rozliczać , i nic więcej . Zero pomocy , zero spotkań z klientami . Chowają się za komputerem aby tylko nie spotkać się z klientem i coś sprzedać samemu.

Zainteresowana

Witam. Jak wyglada praca w kontroli jakości ? Jak atmosfera i zarobki?

J

Mam takie pytanie ?? Czy HR w tej firmie mają troszeczkę rozsądku i przemyśleń? Jak możecie wymagać 6 godzin pracy na sklepie i 2 godzin samych dojazdów ???? Czy sprawdziliście ile pH ma jazdy przez cały dzień pracy i ile czasu to zajmuje ??? Związki mogą się w końcu zająć tym co trzeba ? 12 wizyt w ciągu dnia to jest minimum 3 godziny jazdy dziennie , tym bardziej że trasówki układa ktoś to nie zna terenu i są z (usunięte przez administratora) robione . Nie podpiszesz lecisz z pracy ,podpiszesz nie będziesz spełniać wymogów też lecisz . Czy to co zostało wysłane do pH było konsultowane z prawnikami firmy ??

PH
@J

Sama prawda.Zmuszanie do pracy powyżej 8h dziennie.Nigdy w tak porąbanej firmie nie pracowałem jak ta.Co chwila jest afera.Dostajesz po głowie za target niezrealizowany którego nawet nie widziałeś na oczy.A trasowki to już dziecko w przedszkolu lepiej by ułożyło.Na nic tu niema wpływu klienta nie możesz usunąć chociaż nie wpuszczą ciebie do sklepu i wyzywa od złodzieji bo ktoś go parę lat temu (usunięte przez administratora) z tej firmy.Ale najważniejsze to zrobić w takim sklepie top 50.

Serwus
@J

Te 2 godziny to nie tylko przejazdy, to rowniez: przygotowanie do wizyty, telco, robienie tabellek, przegladanie raportow, rozliczanie faktur , wypisywanie porozumien, drukowanie i kserowanie dokumentow, wysylanie maili i stawianie standow i ekspozycji bo przeciez firma zewnetrza ci tego w trasowce nie zaplanuje a i jeszcze robienie wizyt telefonicznych, no i przecierz teraz jeszcze podpisywanie umow.... Rzeczywiscie HR chyba nie znaja naszych obowiazkow. Brawo.

Ktokolwiek
@Serwus

To ile godzin chciałbyś pracować ? 4 i 4 jeździć ? To może kariera w firmie transportowej ?

Ph

Pyk i znowu W, robi co chce . Tydzień przed końcem miesiąca zmienia sobie zadanie do premii . To jest jakiś żart . Może HR i związki się zainteresują takimi przypadkami. Cele premiowe są podpisywane i akceptowane na koniec poprzedniego miesiąca . Mija prawie połowę kolejnego miesiąca i co ? Pan W zmienia cel premiowy i możliwość zrobienia premii. Czy tak to ma dalej wyglądać ??? HR i Związki czas się wziąć do pracy i sprawdzić co się dzieje wewnątrz firmy .

Agatka

Co możecie powiedzieć o pracy na produkcji? Jaka atmosfera?

Red Stag
@Agatka

Atmosfera super, a rotacja pracowników olbrzymia, wymiana 1/3 składu co 2 tygodnie. Mielenie jak wagnerowców pod Bachmutem.

Przyszły niedoszły pracownik

Temat nie do pomyślenia Byłem na rekrutacji na stanowisko PH Kierownik podczas rozmowy kwalifikacyjnej pyta czy w mojej obecnej firmie jest wolne stanowisko kierownicze bo szuka pracy.???????????? W pytaniu o relacje w zespole odpowiada ze tu nie ma zespołu, ze każdy pracuje indywidualnie ???? Pierwsze wrażenie na temat kadry kierowniczej - dramat Nie polecam

Jak to jest, że po 2 tygodniach zwolnienia lekarskiego kierownika zatrudniony zostaje inny na zastępstwo? Na dodatek pogoniony z czekoladek za niestosowne zachowanie (usunięte przez administratora)

Zorientowany

Dyrektor hipokryta. Jednego dnia mówi, że wszyscy startują z czystą kartą, by po chwili dawać do zrozumienia, że i tak polecą i lepiej, jak zachorują i pójdą na L4. Brawo kadry, brawo zarząd. Kierownik to przedsmak, przyszedł czas na handlowców, dwóch już „zachorowało”.

Nieciekawy z wyglądu

Na magazynie podobnie. Nowi pracownicy którzy poszli na L4 już nie mieli po co wracać, bo natychmiast im dziękowano. Tu się przychodzi z gorączką, bo inaczej wylatujesz.

Wedelek

Pogoniony z pracy w czekoladkach za (usunięte przez administratora), takich standardów po AN się nie spodziewaliśmy, no ale cóż, chyba dobrze już było, a miało być lepiej niż za AR. Jeśli pierwszą osobą zatrudnioną, i to na stanowisku kierownika, jest ktoś z taką przyszłością to co będzie dalej? Halo haery odpowiedzcie ????

@Wedelek

Haery w tej firmie to tylko pozorowane stanowiska pracy, tam mają ludzi głęboko gdzieś. To jest parodia a nie HR.

Oj

A skąd ta nagła choroba u Ciebie? Strach przed zwolnieniem?

Zwolniony

Nie tylko parodia , ale jakie są podejmowane działania ,tzn żadne . Całkowita abstrakcja. Nie wiem jak wierzy tym liczbom i wynikom ten cały inwestor. Nie wiem czy są ślepi czy zadowoleni z tego do jakiego kierunku prowadzą zarządzający tą firmą. Robienie na złość pH bo się wyłącza pakiety w połowie miesiąca aby nie mógł ktoś dopiąć planu w 100 % może czas zająć się nie pH a może tymi kto zarządza w tej firmie . Góra , później TM , i może niektórymi KS którzy w tej firmie się ślizgają a całą winę zwalają na pH. Może tu trzeba spojrzeć na problem .

Ciekawa

A jak się ma łączenie z Bielskim Polmosem? Będą jakieś zmiany?

Kama

Hej, chciałam zapytać co się dzieje na dolnymslasku kolejna już oferta pracy jako pH detalu w ostatnich miesiącach. Taka specyfika firmy ze nikt tu nie grzeje miejsca dłużej, przełożeni, czy co się dzieje ? Dajcie proszę znać o warunkach pracy na terenie.

Zwolniony
@Kama

Taka praca , firma choatyczna. Wymaga się nie rzeczy nie z tej ziemii. Ktoś sobie coś wymyśli i pH ma to wykonywać. Zaczyna być stosowany (usunięte przez administratora), straszenie ,zastraszanie zwolnieniem . Trasówki nie ustalasz sama tylko trasówki tylko firma która lepiej zna twoich klientów ????.

Kama
@Zwolniony

W Wałbrzychu też (usunięte przez administratora) ? Zgłaszaliście to do odpowiednich instytucji?

Ss
@Kama

Odnosze wrażenie ze oczekiwanie wypełniania podstawowych obowiązków jest w tej firmie traktowane jako mo..ing . Powodzenia na dalszej ścieżce kariery zawodowej

J
@Ss

Tak , wypełnianie podstawowych obowiązków ? To może zacznijmy od tego jaką jest duża ilość obowiązków nakladanych na pH w tej firmie. I dodatkowo w takim okresie jak święta i wekend majowy zamiast zająć się sprzedażą zajmujemy się merchem . Z czego firma się utrzymuje jak nie ze sprzedaży. Merch i ułożenie wyprostowanych butelek do zdjęcia nie da tej sprzedaży . Klient wchodząc do sklepu wie po co przychodzi i to kupuje.

Wyimaginowany cudotwórca

W firmie przeprowadzane są co jakiś czas badania typu czy jesteś zadowolny, co byś zmienił itd. oczywiście na nic te badania bo nic na lepsze nie zmienia sie. Proponuje zrobić badanie tutaj. Kto jest odpowiedzialny za to wszystkie zło które nas doświadcza ?????? Wystarczą inicjały przecież wszyscy się znamy. Nie wszyscy czytają goworka powiedz o badaniu koleżance/koledze. Do dzieła !!!!

Taka opinia

No cóż... Ryba od samej głowy jest zepsuta. Firmą rządzi kolesiostwo. pH traktowani są jak najgorsze zło, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Źle zarządzony plan działania przez państwa dyrektorów jest zwalany na kosa. Wszystko jest winą Kosa. Panowie u góry nie ponoszą żadnych konsekwencji. Szukają winy wszędzie tylko nie u siebie. Non stop zmieniane bazy, bazy takiej wielkości, że brakuje etatów, ale to wina Kosa i przedstawiciela, że firma zewnętrzna nie zaplanowała ich w trasowce na cały miesiąc, bo przecież pH ma żyć firmą i jeździć 12 h dziennie, by objechać pozostałą część bazy sklepów. Bazy ustalane za pomocą tabelki. Ni jak się to ma do rzeczywistości, ale panowie, którzy siedzą w Warszawce za biurkiem widzą tylko tabelki. Dobre sklepy, gdzie można było coś zrobic zostały zabrane, za to w bazie super sklepy "kurniki" na wioseczkach, gdzie towar pod klienta, ale Stock tam ma być, więc to Stock będzie mówił tym klientom jaki mają mieć asortyment, właściciel sklepu nie ma nic do gadania. A dobre sklepy, które robią obrót zostały "oddane" cedc. Brawo. Ta firma niedługo padnie. Szkoda, bo produkty są świetne. Widać niestety kompletny brak pomysłu na działania zwiększające sprzedaż i pozycję. Najpierw winą za wszystko obarczony SJ. Potem wtopa panów dyrektorów z premiami, co spowodowało brak podwyżek podczas największego skoku inflacji, bo Panowie się kopnęli przy obliczeniach po czym opowiadali bajki, że ludzie dostali takie premie, że jakby dostali podwyżkę...przez 3 miesiące... I żenujący tekst PD, on też dostał rachunek za prąd 800 zł ... Serio?? Mówi to dyr, który zarabia dobre 30 tys miesięcznie, do ludzi, którzy nawet 4 tys na miesiąc nie dostają....Pisowska propaganda. PH pracują za tak śmieszne pieniądze, które w porównaniu do ilości zadań, są kompletnie nieadekwatne. Prócz zadań premiowych, 10 innych ważnych zadań, które też muszą być zrobione, bo tak. Zasady zmieniane w trakcie gry. Plany sprzedażowe na dany miesiąc przychodzą jak dobrze pójdzie po tygodniu trwającego już miesiąca. od kilku miesięcy w ogóle ciężkie, jak niemożliwe do zrobienia. O raportach nie wspomnę. Działy między sobą kompletnie nie współpracują, wręcz są wrogami... Dziwne bo powinny się wspierać, cel jest wspólny... Marketing... Faktury papierowe... Contman... Tyle niepotrzebnej pracy, marnowany czas.. Aż wreszcie doszliśmy do szacunku do ludzi... I tutaj można napisać elaborat. RDS rozwala zespół, który jest w czołówce regionu i wysoko w Polsce, bo tak. Bo się odezwali. Nie mogą, pH nie ma prawa się odezwać . Krzyki, opierdziel, wywoływanie "do tablicy", tłumaczenie się, (usunięte przez administratora) są na porządku dziennym i jest na to pozwolenie. Konsekwencje dla RDS - bajka, zadziałało kolesiostwo - samodzielne stanowisko :) tu nie ma zasad, nie ma szacunku, wszystko jest zamiatane pod dywan, kolesiostwo się chroni wzajemnie, każdy popełniony przez siebie błąd zwalają na innych, zwalniając przy tym Bogu ducha winnych ludzi, a potem się cieszą, że ktoś, nie oni, poniósł konsekwencje. Brawo, tylko czekać aż to wszystko padnie. Zero inwestycji w rozwój pracownika. Zero szkoleń. Podsumowując, Stock to najgorsza firma, w której kiedykolwiek pracowalam. Jeśli ktokolwiek zastanawia się, czy tu pracować - stanowczo mówię NIE. Szkoda czasu i nerwów.

Daj sobie spokój z tą firmą. Głównie wypowiadają się tutaj ph ale na magazynie i na produkcji wcale nie jest lepiej, zdecydowana większość komentarzy o firmie jest prawdziwa, więc jak masz wątpliwości co do zatrudnienia się w stocku, przeczytaj kilka komentarzy i ponownie się zastanów. Szkoda że osoby którym powinno zależeć na tym żeby firma była konkurencyjnym pracodawcą mają to w 4 literach. Kolejna zmiana właściciela znowu nie przyniosła żadnych pozytywnych zmian...

Uy

Brak planu i poszanowania pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.