Opinie o Zara w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zara. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zara na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zara w Łódź

osoba

(usunięte przez administratora) Teraz większość osób to przypadkowi pracownicy lub tacy, którzy muszą pokazać jacy są ważni bo pracują w Zarze. Życzę Pani pewnej żeby zajęła się praca, a nie plotami i zwlanianiem ludzi i niech popracuje trochę nad sobą bo kompltenie nie reprezentuje marki, a wręcz odstrasza klienta. Zyczę dużo siły osobom pracującym w Zarze...miło powspominać czasy kiedy w Zarze panowały rządy poprzedniego prezesa i było mnóstwo ludzi z pasją...większość z nich przejrzała na oczy i już tu nie pracuje, bo Zara zabija wszelaką pasję w człowieku, a wyzwala egoizm i chęć złapania za stołek za wszelką ceną...

Witam.Już wkrótce wasz dział(NINO) może odwiedzić ktoś kogo się nie spodziewacie bo sygnały dotarły dość wysoko o tym co tam się dzieje.Teraz to już tylko kwestia czasu.Pozdrawiam.Dozobaczenia

anonim:)

anonim - 2013-06-06 10:44:59 klient no to jak taka kasa za pół etatu to nie jest wcale tak źle chyba. A to jest netto czy brutto? A w sklepie Zara w Łodźi to praca ma charakter taki że się jest na nogach cały czas czy raczej nie?na nóżkach kochana cały czas.Robota, robota. Trzeba budowac zachodni kapitał i tam ma iść kasa.

klient

1/2 etatu, z nadgodzinami mozna wyjsc okolo 1000 pln, ale jak nie ma nadgodzin to okolo 800-900 na reke, visual 1500, kierownik okolo 3000 tysi

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zara? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
do anka

w takim razie na rozmowie się wszystkiego dowiesz

poleam

ja polecam. Solidna firma

byly

smutne, ze ludzie wykształceni z magistrem muszą pracować za marne grosze jako sprzedawcy ciuchów :(

A w Zarze w manu to same nowe twarze:

nick

zarobki, jak zarobki. jako praca dorywcza, można się utrzymać. z pewnością nie jest to praca na całe życie.

obcy

a z ciekawości jakie są zarobki w Zara

Zgadzam się! W tej firmie panuje (usunięte przez moderatora) z tego powodu musiałam się zwolnić i głęboko wierzę, że w końcu ktoś za to odpowie!!!!!!

...

a w galerii jest naprawdę miło (nikt nie wchodzi sobie w paradę i w końcu nie ma plotkarstwa i cwaniactwa...i niech tak zostanie :)

Według mnie jest to praca tylko i wyłącznie tymczasowa. Jeśli chodzi o atmosferę jest totalna maskara. Rywalizacja między pracownikami nie wiem o co. Jeśli chodzi konkretnie o manufakturę to kierownictwo fatalnie. Najlepiej cały czas poganiać i krytykować a samemu nic nie robić. Niektórym po awansie na stanowisko kierownicze danego działu całkiem poprzestawiało się w głowach. Wiecznie awantury na kasie głownej o róznicę 10 groszu. Mimo tego, że ma się podpisaną umowę na pół etatu wyrabiasz co najmniej 3/4. Wiadomo są z tego dodoatkowe- marne pieniądze ale wiadomo, że nie każdy chce pracować więc a akurat tutaj nikt o to nie pyta... Obcinanie czasu przerwy w związku ze złymi wynikami inwentaryzacji. Przecież to jest paranoją, żeby na 10 godz mieć tylko 15 czasu na odpoczynek!!! Ogólnie odradzam. Żeby pracować w tej firmie trzeba mieć cierpliwość i przede wszystkim zdrowie oraz odporność psychiczną. Pozdrowienia dla kierownictwa, które nie ma większych ambicji w życiu niż układanie przez minimum 6 lat z rzędu rzeczy galerii. Super osiągnięcie.

...

zaczyna się wyścig szczurów...Ci, którzy mają coś na sumieniu działają...oliwa zawsze na wierzch wypływa...ale nie wiem czy ten ktoś zrozumie ten przekaz i się ogarnie ;)...wątpię...

Zara

Tym którym nie pasuje praca- niech się zwolnią. Ja tak zrobiłam i szczerze nie żałuję.

xzy

zwrot na dziale damskim i zakup na dz. dzieciecym po tanszej cenie to normalka!!! zero sprawiedliwosci i max obudy, tym bardziej ze KIEROWNIK zarabia 10razy wiecej niz pracownik!!!!!!! po prostu niedobrze sie robi od tego

xyz

a ja bym chciał natomiast zwrócić uwagę na to, że wszystkie procedury(w szczególności w trakcie wyprzedaży) są bardzo przestrzegane !!! żaden zwykły pracownik, który zarabia 10 razy mniej np. od KIEROWNIKA REGIONALNEGO DS. OPERACUJNYC nie może złamać procedury, bo jak złamie-to wylot. Oczywiście w/w kierownik plus kierownik sklepu może takie "wałki" robić i nic mu nie grozi!

Chętnie poczytałbym więcej na temat Zary w łodzi?

Hmm

Ale o co kaman? Jaki filozof sie trafił...

owen

i najgorsze jest to, że we wszystkich jest tyle goryczy, strachu i niepewności...to takie smutne. każdy chciałby aby świat był piękny, ale jeśli nikt w tym kierunku nic nie zrobi, to tak nie będzie...smutne to nasze życie...bardzo smutne...jesteśmy postrzegani niejako produkty, rzeczy, a tak naprawdę każdy jest żywą i wspaniałą istotą...i nigdy nie wiadomo co nas spotka nastepnego dnia...warto o tym pamiętać poświęcając się całkowicie pracy, złości i chciwości...

Zostaw merytoryczną opinię o Zara - Łódź

• Jak się pracuje w Zara?

Zobacz opinie na temat firmy Zara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zara?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zara