Opinie o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. w Wrocław

@leszko

Znowu ten sam Ogłoszeniodawca się pojawił?? W Ostrowie to (usunięte przez administratora) jest... Teksty typu: "Ciiiiii, nie macie teraz przerwy" itd. Ale jak ktoś lubi harować na akord w nieprzyjemnej atmosferze to przecież co kto woli :-)

@leszko
@@leszko

"powiedz dzień dobry panu na korytarzy" - dziecinada. Pracują tam dorośli, wykształceni ludzie, a są traktowani jak dzieci

antyterrorysta

Ta "PANI" z Ostrowa to już sobie wyrobiła opinię w poprzednim cc, w którym pracowała. Ludzi to traktuje jak roboty i wieczne tylko pretensje o byle g. A rodzinkę to faworyzuje i ulgowo traktuje.... Pierwsze wrażenie na rozmowie rekrutacyjnej to robi miłej osoby a to żmija w przebraniu i tylko terror wprowadza! Dlatego niech Zarząd się nie dziwi, że ludzie z doświadczeniem którzy zdążyli zobaczyć co to za osoba to ją omijają i nie chcą u niej pracować...jak tak dalej pójdzie to nawet obecni odejdą...

do antyterrorysta
@antyterrorysta

W tej firmie nie dzieje się dobrze i zauważają to nawet ludzie z zewnątrz. "Niektórzy" widzą tylko czubek swojego nosa. Zero szacunku i ludzkiego podejścia dla pracownika!!!

Świetna firma dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą.

D

W CC pracują świetni ludzie ale piętro niżej to w większości margines. Nie rozumiem jak można tak tragicznych ludzi przyjmować. Pracowałam tam kilka miesięcy ale szkoda było się dusić dłużej w tej firmie.Niech zarząd lepiej otworzy oczy na to jacy ludzie pracują w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy pracownik ogólnobudowlany
Mielno
Arche S.A.
do hm

Hahah Celowo to te pozytywy są tu pisane i każdy pracownik o tym wie... :D

do hm
@do hm

zgadza się :)

Paulina

Najgorsza firma z jaką współpracowałam, zero szacunku ze strony przełożonych a zarząd z którym nie można się spotkać aby porozmawiać o problemach w firmie chyba wszystko tłumaczy, że nie jest dobrze w tej firmie.Szkoda bo gdyby nie przełożeni, którzy nie szanują człowieka

do Moni15

Czarek jest bardzo w porządku, strzeż się Ostrowa, praca byłaby niezła, ale ta atmosfera tam, siekiera w powietrzu wisi, Zarząd nie zauważa, nic nie widzi bo szmal się liczy...aż zatrudnić już nie będzie kogo bo Ostrów to małe miasto i opinia się rozniosła. Szkoda firmy...

do Moni15

atmosfera z tygodnia na tydzień gorsza. Wymagania rosną, urojone pretensje również, tylko wypłaty w miejscu stoją. podział obowiązków jest bardzo niesprawiedliwy, jesteś w rodzinie? masz lepiej, szczerze mówiąc myślę że ta firma zmierza już ku końcowi. ODRADZAM, szkoda nerwów.

MONI15
@do Moni15

Byłam we Wrocławiu...,nie nie jestem z rodziny,byłam na rozmowie z P. Czarkiem

Moni15 idziesz na rozmowę do Wrocławia czy do Ostrowa?

Rysiu

Pracowalem tam na stanowisku kierowniczym bez zadnego okresu probnego. I @all i wann wiem jaki tam sa warunki... Etat za trzech, a zarobki za pol etatu :)

MONI15
@Rysiu

Hej, zostałam zaproszona w poniedziałek na rozmowę,ale jak czytam te wszystkie opinie..., to jestem załamana.Naprawdę jest tak źle?

njs

zgadzam się z Rysiem, jak chcesz pracować za trzech za lichą pensję to idź tam!

Rysiu

TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD TEJ FIRMY!!! Pracowałem tam trochę czasu, to tylko się czepiali, kazali orać nadgodziny i oczywiście płacili tylko podstawę... Dla nich standard to Umowa Zlecenie

kpina

czy tu same trole piszą? podejrzanie za dużo tu ofert pracy, a niektóre to nawet z informacją że to jest sp. z o.o.:-) i informacji, że własnie teraz szukają... Stale szukają!!! I to też świadczy o sporej rotacji nie bez powodu, dlaczego ludzie uciekają? Czyżby polityka firmy była dla pracownikôw niekorzystna? a może KTOŚ z rekruterów odstrasza? A może zbyt wysokie wymagania i czepianie się zbyt wielu drobiazgów jak na taką zwykłą pracę na słuchawkach???? Zastanôwcie się sami

W Ostrowie jest 150 złotych, to jest prawda więc tam nie pracowałeś trollu...

szukająca do pracy

To prawda że w Ostrowie w call center piszą testy żeby dostać premię 150 zł i do tego jakieś inne dziwne wymagania też jeszcze są? Bo widziałam oferty pracy ale to co kiedyś przypadkowo usłyszałam trochę mnie nurtuje.Ktoś się wypowie z pracujących tam?

ogłoszenie o pracy

A Ty na jakim stanowisku tam pracujesz, ds rekrutacji?:P

W tej firmie równego i sprawiedliwego traktowania to nie ma, co niektórym wolno więcej niż pozostałym....... Jest jedynie pokazówka przed tymi, którzy się pojawią jak to super się pracuje, a potem dziwią się, że brak ludzi do pracy bo Ci, którzy wcześniej zdązyli się poznać na co niektórych omijają tą firmę kilometrowym łukiem :D Lepiej by Zarząd otworzył oczka....

ale kłamstwa

Te pozytywne wypowiedzi tutaj są wystawiane celowo przez lizusów!!!! Jak tak fajnie się pracuje to nie powinno stale brakować ludzi w tym obozie...

hm
@ale kłamstwa

nie do końca się to zgadza może ktoś celowo kazał je napisał?:)

MarysiaS

Witam, Pracuje w CC od miesiąca i nie narzekam na atmosferę tą w naszej ekipie jak i na dole.Narzekają chyba raczej na pracę tutaj głównie ludzie, którzy z każdą pracą mają problem.

Martad

Ja tam pracowałam i nie narzeka, jak ktoś chce pracować to szefostwo potrafi docenić.Firma jak firma, nie jest źle.

Zostaw merytoryczną opinię o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. - Wrocław

Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Sycowska 44
    51-319 Wrocław
  • NIP: 8951821918 KRS: 0000216153

Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.