Opinie o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. w Wrocław

Ze dwa lata temu faktycznie na koncie pracownicy mieli minimalną? Tak ktoś pisał w ostatnim wpisie dlatego się zastanawiam. Ja to chciałem tylko wstępnie sprawdzić warunki pracy, posiadam już doświadczenie w ubezpieczaniach ale coś widzę ze w tym roku nie ma żadnych opinii? Co może być powodem? Czy były prowadzone może nabory? trudno było mi odkopać ofertę

Czy pracodawca Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Demotywuje raczej...

Xpracownij Nowy wpis

W Ostrowie jeszcze to funkcjonuje?

Helena Nowy wpis
@Xpracownij

Czemu miałoby Twoim zdaniem nie funkcjonować? Nie bardzo rozumiem.

X Nowy wpis
@Helena

Dziwi mnie,że ktokolwiek chwialbu pracować w tych czasach za najniższą ????

Iza

Cześć, z informacji o zarobkach widzę tyle, że kiedyś ktoś narzekał na minimalną. Czy obecnie w czasach szalejącej inflacji jest szansa na coś więcej ze strony pracodawcy?

Czy w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Nie ma szkoleń, jest tresura i traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora).

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Dawid

Czyli więcej niż minimalna nie ma co liczyć ?

Co jaki okres czasu w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Zarabiasz zawsze minimalną krajową. Jak minimalna idzie w górę to masz "podwyżkę" :)

Ubon przechodzi właśnie do historii. Jak to mówią nic nie trwa wiecznie.. trzeba iść do przodu. Będę tęsknił za starym Ubonem. Choć nieraz było „grubo” ale jakoś bardziej przewidywalnie.

Witam mam pytanie a co zamykają się

Sylwia Krawiecka

Ubon idzie do przodu, rozwija się i zmienia tylko swój adres na warszawski, a jego pracownicy przechodzą na stałe w tryb pracy zdalnej. Taki model pracy jest nowoczesny oraz zapewnia większy balans między życiem prywatnym i zawodowym. Nazwalibyśmy tę sytuację "przyszłością", a nie "historią".

@Sylwia Krawiecka

Nie miałem nic złego na myśli z tą „historią” Tylko zamykamy pewien etap życia w firmie. Wreszcie skończą się problemy z CUPRUM i tym brudem w ich biurowcu. Nie wiem jakim cudem Rankomat w ogóle chciał mieć tam biuro? Lokalizacja słaba. Nie ma gdzie zaparkować. Hałas od aut i tramwajów, problemy z klimatyzacją i naprawami w budynku. O wszystko trzeba się było prosić ileś razy żeby nam naprawiono. Ale firma płaciła krocie za najem tych powierzchni. Najgorzej sprawa się miała z toaletami. To była tragedia. Tydzień w tydzień było zatkane. Braki papieru toaletowego, podłoga obsikana. Nieraz była też kupą wysmarowana. Oczywiście próby zgłaszania tego kończyły się na tym ze tylko my z tego korzystamy i to nasza wina. Tylko ze toalety tam są na całe piętro i każda firma na pietrze z tego korzysta. Także super ze Rankomat w końcu zrezygnował z tego biura.

Haha
@Sylwia Krawiecka

Balans miedzy życiem prywatnym a zawodowym. Co???? Gdzie tu jest balans ? Praca z domu jest ok w czasie kiedy jest pandemia ale kiedy wracamy do częściowej normalności to większy balans jest jak pracuje się z biura. Kończysz prace i wracasz do domu gdzie nic nie kojarzy ci się z pracą. Możesz wtedy odpocząć i zająć się dziećmi. Prawda jest taka ze ubon poszedł do likwidacji bo ludzie się nie liczą już. Jesteśmy tylko słupkami w excelu.

@Haha

Dziękujemy za opinię i oczywiście szanujemy każdy punkt widzenia. Warto jednak zwrócić uwagę na wyniki ankiety pracowniczej, która pokazała, że ponad 80% pracowników zadeklarowało chęć pozostania w trybie pracy zdalnej. Jako pracodawca zobowiązani jesteśmy do racjonalnego i efektywnego wykorzystania środków finansowych, co nie byłoby możliwe w przypadku biura, w którym mamy dużo niewykorzystanej powierzchni. Inwestowanie środków w na wpół puste biura nie jest dobre ani dla firmy, ani dla jej pracowników. Jako pracodawca oferujemy też pracownikom niezbędną pomoc w stworzeniu dobrych warunków pracy, zaczynając na pomocy w zapewnieniu łącza internetowego, poprzez stanowisko pracy itp. Ankieta dotycząca potrzeb pracowników jest w przygotowaniu, ale każdy pracownik niepokojący się o te kwestie może już dzisiaj zwrócić się do HR Business Partnera w celu ustalenia wszelkich szczegółów indywidualnie, co było podkreślane w trakcie spotkań informacyjnych. Trudno nam się zgodzić z opinią, że firma idzie do likwidacji - firma działa w dalszym ciągu, w dalszym ciągu zatrudnia pracowników, nie wprowadza cięć w płacach ani postojowego itp., co w dzisiejszych czasach jest powszechne. Jedyna rzecz, jaka się zmieniła, to tryb pracy ze stacjonarno-zdalnego na zdalny, co umożliwia dalszy, stabilny rozwój, utrzymanie stanowisk pracy i płacy. Rozumiemy oczywiście, że każda zmiana wzbudza niepokój i zapraszamy do kontaktu z HR BP w celu znalezienia rozwiązań, które złagodzą niedogodności spowodowane przez te zmiany.

??
@Sylwia Krawiecka

Rozwija się? A zwolnienia pracowników to co oznaczają?

excel
@Haha

no ale przeciez nei zlikwidowali ludzi, tylko biuro, wiec chyba biuro jest 'slupkiem w excelu' (czymkolwiek jest slupek w excelu)

CC
@Sylwia Krawiecka

Cyt” Jako pracodawca zobowiązani jesteśmy do racjonalnego i efektywnego wykorzystania środków finansowych, co nie byłoby możliwe w przypadku biura, w którym mamy dużo niewykorzystanej powierzchni” To pytam po jaki ch*j wynajmowaliście dla 15 osób 230m2??? Firma miała się rozwijać tu we Wrocławiu. Po to otworzyliscie CC. Tylko ten pomysł nie wypalił bo było mało chętnych do pracy za psie pieniądze. Tylko pytam gdzie tu jest ten racjonalizm skoro kupiliście tyle nowego sprzętu i teraz to likwidujecie ?

Ciekawe
@Sylwia Krawiecka

Az przykro czytać, wypowiedź w której jest tak dużo nieścisłości.

@CC

Drogi Pracowniku, to prawda, że planowaliśmy uruchomienie małego Call Center w biurze we Wrocławiu, jednakże przejście na pracę zdalną i osiągane na niej wyniki udowodniły, że możliwe jest inne zorganizowanie pracy – efektywniejsze operacyjnie i kosztowo. Ta decyzja jest tym bardziej uzasadniona, że 80% naszych pracowników zadeklarowało chęć przejścia w tryb pracy zdalnej na stałe. Sprzęt, który zasilił wrocławski oddział, pochodził z naszego bielskiego biura i wróci po prostu do tego biura.

@??

Drogi Pracowniku, wynik, które odnotowujemy pokazują, że firma cały czas się rozwija i warto w nią i jej pracowników inwestować. Odnosząc się do zwolnień pracowników, to z powodu rezygnacji wynajmu biur w Ostrowie Wielkopolskim i Wrocławiu zredukowaliśmy tylko jedno stanowisko pracy, które było odpowiedzialne za administrację tych biur. Pozostałe osoby przechodzą w tryb pracy zdalnej - nie rozstajemy się z nimi.

Mądry
@Sylwia Krawiecka

Dlaczego kasujecie wpisy i dlaczego kłamiecie?

Jak czytam, że firma idzie do przodu i się rozwija, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać... Takie postępowanie jak wobec pracowników w Ostrowie, to ma być ten postęp?

Agent

Oszuci i (usunięte przez administratora) wyciagaja kase od agentow ktorym sprzedaja formularze kontaktowe za grube pieniadze i nie uznaja reklamacji z idiotycznych powodow np dlatego ze vrakuje w tytule reklamacji jednej literki albo słowa chore po prostu nie polecam wspolpracy z ta firma zadnemu agentowi. Dodam jeszcze ze formularze sa z bledami za ktore tez nie biora odpowiedzialności, świństwo po prostu.

Wojtek

@M a jaka jest hierarchia w firmie ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.?

M

Jaki warunki trzeba spełniać? Trzeba być rodziną albo bliskim znajomym "królika". Jak nie jesteś to nie należysz do teamu, tylko jesteś (usunięte przez administratora) menedżerskiej kliki. Narobisz się, kasy nie zarobisz, a będą tobą poniewierać bo takie tu jest podejście do "nie swoich".

Jak wygląda ścieżka awansu w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.?

Nick 2019

Nie ma ścieżki awansu w firmie która nie istnieje. Nie ma już firmy o takiej nazwie. Z aktualizujcie sobie w końcu że tą firmę kupił Rankomat !!! I aktualnie jest to Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp.z o.o. Sp. k.

Marlena

Idealnie nie będzie nigdzie a jeśli ktoś nie lubi pracować to żadna firma nie będzie dobra!

X

Przyjmują obecnie do Ostrowa?

CXc
@X

Robią rekrutacje na Wrocław do call center. Ewentualne cv trzeba wysłać na Rankomat

Natalia Szymkowiak
@X

Osoby zainteresowane pracą w Ostrowie prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja.ostrow@ubezpieczeniaonline.pl

ratuj się kto może
@Natalia Szymkowiak

(usunięte przez administratora)? ta z holiconu? oj to chciałam złożyć tam cv, ale sobie daruję współpracy z tą damą

MG95

Skąd wy ludzie bierzecie w sobie tyle nienawiści? Czym Ty popierasz swoją opinie na temat firmy, co ma wspólnego to jak menadżer dojeżdża do pracy z ogólnymi warunkami pracy tam? Kazda firma ma swoje zasady których sie trzyma, na produkcji masz 15minut przerwy na całe 8h pracy, i co kiedy wtedy bys wyszła na siusiu? Zapoznaj sie z warunkami pracy gdzie indziej, w firmach gdzie Cie przyjmą z Twoim wykształceniem, bo obycie na rynku pracy masz chyba słabe. Indywidualnie dla was ssajacych jadem, karma wraca:)

Mxm
@ MG95

Ziejących jadem oczywiscie !

Niezadowolona
@ MG95

A co jest nie tak z naszym wykształceniem??? Wszyscy mamy wykształcenie co najmniej średnie, a duża część z nas ukończyła studia wyższe, albo jest w trakcie. Więc o co chodzi? Do siedzenia na słuchawce nie potrzeba doktoratu, tym bardziej, że panu menedżerowi do bycia menedżerem wystarczyło ukończenie liceum i na tym koniec jego edukacji. To że jesteśmy zwykłymi pracownikami nie upoważnia nikogo do tego, żeby z firmy robić prywatny folwark i traktować nas z góry i jak przedszkolaków! Chcemy być traktowani godnie i wszyscy jednakowo, a nie że rodzinę i przyjaciół traktuje się lepiej niż pozostałych pracowników, co jest widoczne nie tylko na codzień, ale też na coachingach i przy naliczaniu premii. U jednego pracownika się błędy specjalnie wyszukuje, a u innego udaje że się nie widzi. I po co stosować różne gierki typu "inni pracownicy się na ciebie skarżą"? Po to żeby nas skłócić, poróżnić i żebyśmy nie szeptali po kątach??? Atmosfera jest beznadziejna i czyja to wina? Nasza???

Mxm
@Niezadowolona

Po co mam tu pisac elaborat i tłumaczyć sie co miałam na mysli, non sens. Ale teraz przeszło mi przez mysl, moze Ty jeszcze tego przedszkola duchowo nie opuściłaś ze ciagle do niego nawiązujesz? Bo inteligenta i mądra osoba jak ma problem z coachingiem, premia czy „złym traktowaniem” rozmawia z osoba ktora w tym temacie moze pomoc, a nie wylewa swoje gorzkie żale na internecie zeby krecic aferę, tak własnie zachowuje sie przedszkole. Zanim ocenisz prace innych zrob rachunek sumienia sobie, bo moze az taka idealna nie jestes:)

Sem
@Niezadowolona

Jak ci się nie podoba to się zwolnij :)

Milo

Świetna praca i super ludzie. Kierownicy bardzo przyjaźni i zawsze można się dogadać. Polecam :))) Lubię atmosferę w Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. za: Ludzie

Smut

CC Ostrów - niedzielne popołudnie i wieczór zepsute jak się pomyśli że jutro znów trzeba tam iść. Wymiotować się chce...

Ech...
@Smut

W Ostrowie pseudo 'menedżerowie' traktują nas jak podludzi. Pilnują nas jakbyśmy byli w przedszkolu albo w (usunięte przez administratora). Nie wolno nam np. wyjść do ubikacji w czasie pierwszej godziny pracy, w każdym pokoju siedzi taki 'menedżer' pod drzwiami i pilnuje. 3 'menedżerów na ok. 15 pracowników. Niedługo będzie tu więcej pilnujących niż pracujących. Ech... szkoda słów :( I żadne pseudo wigilie tego nie zmienią...

Ech 2
@Smut

Nie polecam pracy, pseudo 'menedżerowie. Porażka. Traktują ludzi jak w przedszkolu, nawet gorzej.

Tak tu jest
@Smut

No i managera trzeba podwozić prywatnym samochodem do pracy, bo on nie ma swojego auta, bo nie ma prawa jazdy, bo to nie dla niego, ha ha ha. A że trzeba na niego długo czekać to nie zdąży się przed ósmą nawet kawy zrobić :(

@Ech...

Pierwsze słyszę żeby w czasie pierwszej godziny pracy nie można było wyjść i skorzystać z toalety... Menadżerowie są super. W każdej kwestii można się z nimi dogadać. Nie rozumiem ludzi którzy wypisują takie brednie. Skoro tak im źle to proponuję rozejrzeć się za czymś innym,a nie narzekać i wypisywać takie OSZCZERSTWA.

@Tak tu jest

Skoro Ci to przeszkadza to proponuje go nie podwozić i wtedy na pewno zdążysz sobie zrobić KAWĘ,a jeżeli nie miałaś na myśli siebie to proszę Cię,ale nie wypowiadaj się za innych i swoje UWAGI zostaw dla siebie. Nie każdy jest stworzony do kierowania pojazdem i nie każdy się w tym czuję ! :D

@Ech 2

,, PSEUDO MENADŻEROWIE,nie wiem co masz na myśli pisząc to. Uważam,że sprawdzają się świetnie na swoich stanowiskach. Wszystkiego pilnują i wszystko ma ręce i nogi.

xyz
@XXX

Czy w Ostrowie nie ma komunikacji miejskiej lub Taxi ? Nie umiecie powiedzieć NIE ??? Zgłoście w końcu to wyżej. Struktura naszej firmy obecnie jest tak duża że wasz szef ma jeszcze nad sobą szefów. Radzę uderzyć tam. Bo pisanie tutaj nie zmieni niczego w warunkach waszej pracy.

koleżanka
@Ech...

...a może sprawdzimy TWOJE kwalifikacje??? ...skoro taka krzywda się dzieje, co?

ubawiony

Do wszystkich "obsrywaczy" na kadrę zarządzającą.... po pierwsze gdyby nie oni to roboty byście nie mieli :) ...ja wiem, że WAM się wydaje, że to spada jak manna z nieba :) ... a po drugie nie podoba się to rynek pracodawcy czeka na takich jak WY "odważnych" z pozycji ekranu monitora... :)

Bezosobowy

Faryzeusz stanął i tak w duszy się modlił: Boże, dziękuję Ci, że nie jestem jak inni ludzie, zdziercy, (usunięte przez administratora) cudzołożnicy". Czasami palec wskazujacy, wskazuje na wskazujacego. Atak jest obroną własnej ignorancji i hipokryzji. By odwrócić uwagę od siebie trzeba oceniać i oczerniać innych.

True2018

Chcesz być kimś musisz być prywatną taksówka Pana Managera , kazdy to widzi nikt nie jest slepy .... ale dziewczyny nie macie co sie strarać bo Pan Manager woli chłopców

Zostaw merytoryczną opinię o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. - Wrocław

Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Sycowska 44
    51-319 Wrocław
  • NIP: 8951821918 KRS: 0000216153

Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.