Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.

do Martioszki:-) 2015-10-15 22:26:48
Kasa wcale nie jest satysfakcjonujaca, myślisz że niby czemu wiara np. z cc odchodzi? Bo wymogi dla jednej osoby przekraczają dwa etaty, a kasa za to śmieszna:-)
pracownik 2015-10-17 09:12:04
Pracuje w tej firmie już jakiś czas i atutem jest napewno wynagrodzenie na czas i to, że pracuje tam dużo fajnych osób:)
michal90 2015-10-19 14:45:09
ja polecam, pracowałem tam krótko ze względu na wakacje, ale w krótkim czasie wiele się nauczyłem. Obowiązki obowiązkami, pracy dużo, ale szybko mi mijał czas, więc spoko :D
pracownik........ 2015-10-20 15:38:55
Pracuje już jakiś czas w ubezpieczeniach w CC i jestem zadowolona. Wynagrodzenie na czas a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.
garb wyrosnął 2015-10-24 16:09:16
Ja tam się pracy nie boję ale to co się w tej firmie dzieje to już ludzkie pojęcie przechodzi!! Dobrze że mam już nową pracę nagraną bo jak się pracowników nie docenia tylko każe wyrabiać cele ustalone przez ludzi którzy nie wyrobiliby sami tych celów!!! to trzeba szukać potem stale nowych roboli....
gość 2015-11-09 20:25:28
Proces rekrutacji do tej firmy to jeden z najgorszych przez jakie przechodziłem. Od pierwszego telefonu do ostatecznego rozwiązania rekrutacji minęły blisko trzy tygodnie. Dwa etapy rekrutacji, oczekiwanie na wyniki - standard. Jednak gdy skontaktowano się ze mną po drugim etapie i zaproszono na rozmowę z prezesem tylko po to, żeby po 5 dniach (gdy przyjechałem na umówioną godzinę) powiedzieć mi, że "ktoś się pomylił" i spotkanie jest nieaktualne poczułem, że ta sytuacja to wyłącznie gorzki żart. Firma posiada własne call center, więc wykonanie telefonu i przeproszenie za pomyłkę nie powinno być problemem - niestety marnowanie cudzego czasu jest najwidoczniej łatwiejsze.
mn 2015-11-10 21:48:28
generalnie czytam opinie i też więcej wskazałbym minusów aniżeli plusów. Faktycznie w CC fajna paczka, natomiast piętro niżej, to cóż to minus już.
jeśli na pierwsza pracę to ok, ale na stałe, czy na rozwinięcie sie to odradzam.
zniesmaczony 2015-11-15 00:31:56
Czy firma, która ludziom dobrze płaci i gdzie jest spoko atmosfera i wiara nie odchodzi będzie poszukiwać pracowników wypisując tutaj pozytywy i wymieniając stanowiska w dalszym ciągu wolne? Rozwój rozwojem, ale dobre posady w renomowanych firmach są szybko zajęte, nie trzeba ich tak długo reklamować...Pomyślcie sami....
Adam Zakrzepny 2015-11-18 21:31:14
Pracowałem w tej firmie ponad rok czasu w dziale CC i nie narzekałem na atmosferę,warunki pracy.Osoby co tak narzekają na warunki itp, to zapewne ludzie, którzy ledwo odłączyli się od pępowiny "Mamijnej" i są zdziwieni, że muszą pracować aby mieć jakieś pieniądze.
padłem_jak_czytałem 2015-11-19 11:57:17
Ta firma to jakaś totalna kpina, zero poszanowania do ludzi. Zarząd codziennie gada co innego. Idziesz na stanowisko Redaktora to będziesz też specjalistą od pozycjonowania. Idzie na Marketingowac, to możesz też sprzedawać Leady.

Dają 1500-1700zł NETTTO na Umowe Zlecenie. Nikt cię nie przeszkoli, o awansach nawet nie macie co marzyć. Zwolnią cię przez SMSa albo Maila, a jak bedziesz chciał spotkanie to będą cię unikać szerokim łukiem.
żałosne 2015-11-22 21:45:14
Widzę kolejne ogłoszenie o pracy się tutaj pojawiło i reklama wolnego stanowiska w tej obleganej firmie:-) POLECAM tą firmę wszystkim tym, którzy za JEDNĄ kiepską pensję chcą pracować za TRZECH!!!
Martad 2015-11-25 14:50:37
Ja tam pracowałam i nie narzeka, jak ktoś chce pracować to szefostwo potrafi docenić.Firma jak firma, nie jest źle.
MarysiaS 2015-11-26 21:19:48
Witam,
Pracuje w CC od miesiąca i nie narzekam na atmosferę tą w naszej ekipie jak i na dole.Narzekają chyba raczej na pracę tutaj głównie ludzie, którzy z każdą pracą mają problem.
ale kłamstwa 2015-11-26 21:48:11
Te pozytywne wypowiedzi tutaj są wystawiane celowo przez lizusów!!!! Jak tak fajnie się pracuje to nie powinno stale brakować ludzi w tym obozie...
pracownik 2015-12-03 22:07:38
W tej firmie równego i sprawiedliwego traktowania to nie ma, co niektórym wolno więcej niż pozostałym....... Jest jedynie pokazówka przed tymi, którzy się pojawią jak to super się pracuje, a potem dziwią się, że brak ludzi do pracy bo Ci, którzy wcześniej zdązyli się poznać na co niektórych omijają tą firmę kilometrowym łukiem :D Lepiej by Zarząd otworzył oczka....
ogłoszenie o pracy 2015-12-09 18:31:36
A Ty na jakim stanowisku tam pracujesz, ds rekrutacji?:P
szukająca do pracy 2016-01-14 19:44:59
To prawda że w Ostrowie w call center piszą testy żeby dostać premię 150 zł i do tego jakieś inne dziwne wymagania też jeszcze są? Bo widziałam oferty pracy ale to co kiedyś przypadkowo usłyszałam trochę mnie nurtuje.Ktoś się wypowie z pracujących tam?
pracownik 2016-01-18 00:06:57
W Ostrowie jest 150 złotych, to jest prawda więc tam nie pracowałeś trollu...
kpina 2016-01-22 23:08:28
czy tu same trole piszą? podejrzanie za dużo tu ofert pracy, a niektóre to nawet z informacją że to jest sp. z o.o.:-) i informacji, że własnie teraz szukają... Stale szukają!!! I to też świadczy o sporej rotacji nie bez powodu, dlaczego ludzie uciekają? Czyżby polityka firmy była dla pracownikôw niekorzystna? a może KTOŚ z rekruterów odstrasza? A może zbyt wysokie wymagania i czepianie się zbyt wielu drobiazgów jak na taką zwykłą pracę na słuchawkach???? Zastanôwcie się sami
Rysiu 2016-02-11 13:01:35
TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD TEJ FIRMY!!!
Pracowałem tam trochę czasu, to tylko się czepiali, kazali orać nadgodziny i oczywiście płacili tylko podstawę... Dla nich standard to Umowa Zlecenie
njs 2016-02-19 16:55:00
zgadzam się z Rysiem, jak chcesz pracować za trzech za lichą pensję to idź tam!
Rysiu 2016-02-19 18:28:42
Pracowalem tam na stanowisku kierowniczym bez zadnego okresu probnego. I @all i wann wiem jaki tam
sa warunki... Etat za trzech, a zarobki za pol etatu :)
MONI15 2016-02-19 19:50:33
Hej, zostałam zaproszona w poniedziałek na rozmowę,ale jak czytam te wszystkie opinie..., to jestem załamana.Naprawdę jest tak źle?
odpowiedz 2016-02-21 08:48:40
Moni15 idziesz na rozmowę do Wrocławia czy do Ostrowa?
do Moni15 2016-02-24 19:07:21
atmosfera z tygodnia na tydzień gorsza. Wymagania rosną, urojone pretensje również, tylko wypłaty w miejscu stoją. podział obowiązków jest bardzo niesprawiedliwy, jesteś w rodzinie? masz lepiej, szczerze mówiąc myślę że ta firma zmierza już ku końcowi. ODRADZAM, szkoda nerwów.
MONI15 2016-02-26 16:29:26
Byłam we Wrocławiu...,nie nie jestem z rodziny,byłam na rozmowie z P. Czarkiem
do Moni15 2016-02-26 23:27:18
Czarek jest bardzo w porządku, strzeż się Ostrowa, praca byłaby niezła, ale ta atmosfera tam, siekiera w powietrzu wisi, Zarząd nie zauważa, nic nie widzi bo szmal się liczy...aż zatrudnić już nie będzie kogo bo Ostrów to małe miasto i opinia się rozniosła. Szkoda firmy...
Paulina 2016-02-29 20:20:11
Najgorsza firma z jaką współpracowałam, zero szacunku ze strony przełożonych a zarząd z którym nie można się spotkać aby porozmawiać o problemach w firmie chyba wszystko tłumaczy, że nie jest dobrze w tej firmie.Szkoda bo gdyby nie przełożeni, którzy nie szanują człowieka
hm 2016-03-01 20:49:55
nie do końca się to zgadza może ktoś celowo kazał je napisał?:)
do hm 2016-03-03 21:45:57
Hahah Celowo to te pozytywy są tu pisane i każdy pracownik o tym wie... :D
do hm 2016-03-04 08:13:15
zgadza się :)
D 2016-03-08 22:00:14
W CC pracują świetni ludzie ale piętro niżej to w większości margines. Nie rozumiem jak można tak tragicznych ludzi przyjmować. Pracowałam tam kilka miesięcy ale szkoda było się dusić dłużej w tej firmie.Niech zarząd lepiej otworzy oczy na to jacy ludzie pracują w tej firmie.
Piotr 2016-03-16 13:09:35
Świetna firma dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą.
antyterrorysta 2016-03-17 21:27:25
Ta "PANI" z Ostrowa to już sobie wyrobiła opinię w poprzednim cc, w którym pracowała. Ludzi to traktuje jak roboty i wieczne tylko pretensje o byle g. A rodzinkę to faworyzuje i ulgowo traktuje.... Pierwsze wrażenie na rozmowie rekrutacyjnej to robi miłej osoby a to żmija w przebraniu i tylko terror wprowadza! Dlatego niech Zarząd się nie dziwi, że ludzie z doświadczeniem którzy zdążyli zobaczyć co to za osoba to ją omijają i nie chcą u niej pracować...jak tak dalej pójdzie to nawet obecni odejdą...
do antyterrorysta 2016-04-01 20:01:17
W tej firmie nie dzieje się dobrze i zauważają to nawet ludzie z zewnątrz. "Niektórzy" widzą tylko czubek swojego nosa. Zero szacunku i ludzkiego podejścia dla pracownika!!!
@leszko 2016-04-08 19:04:58
Znowu ten sam Ogłoszeniodawca się pojawił?? W Ostrowie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest... Teksty typu: "Ciiiiii, nie macie teraz przerwy" itd. Ale jak ktoś lubi harować na akord w nieprzyjemnej atmosferze to przecież co kto woli :-)
@leszko 2016-04-09 14:34:30
"powiedz dzień dobry panu na korytarzy" - dziecinada. Pracują tam dorośli, wykształceni ludzie, a są traktowani jak dzieci
c.d.@leszko 2016-04-10 02:51:08
I hit "na Wigilii obowiązuje strój wizytowy" bo rzekomo Zarząd kazał jej to mówić! Wszystko co głupiego mowi od siebie to żeby sie wybielić to twierdzi że to Zarzad. Myśli że trafiła na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ta dziewczyna manipuluje i popada w konflikty praktycznie wszędzie gdzie tylko się pojawi i donosi na swoich, tylko rodzinkę kryje!!!! nawet w nowej siedzibie już zadarła bo unosi nosa LOL, ale przyjdzie Kryska na Matyska...
c.d. 2016-04-10 19:25:47
cały budynek się śmieje z pseudo zachowań :) i omija szerokim łukiem :)
Elf. 2016-04-10 21:07:18
Każdemu odradzam pracy w tej firmie. Zero poszanowania dla pracownika, jest traktowany jak robot, liczy się tylko wynik i nic więcej !!!! W dzisiejszych czasach trudno o dobrego pracownika. Osoba która robi rekrutacje w Ostrowie D.N.O. Jest bardzo arogancka. Odradzam.
najwyższy czas 2016-04-10 23:58:52
Widzę że coraz więcej " pozytywnych" opinii o tej z Ostrowa. I słusznie! Najwyższy czas by Zarząd dowiedział się kto tam rządzi i zmienił to zanim ta firma upadnie bo niestety póki co to tylko brat Królowej ma się tam dobrze bo gdy inni urobieni są po lokcie to Królewicz zastanawia się co ma robić... Może maile pisać z instrukcjami do reszty zalogi? A może sprawdzać w konsoli kto i jakie błędy robi i ochrzan dać? Bo przecież o wyniki nie musi się martwić, siostra zatuszuje.....
Pytający 2016-04-12 13:28:55
Będę współpracować z tą firmą zdalnie, w zakresie copywritingu. Jak jest w danym przypadku? Nie oszukują?
koniec z patologią 2016-04-12 21:22:52
Ta kobieta to jakieś zaburzenia ma! Widzi tylko cele do zrealizowania i po trupach... W Holiconie to o niej mówiono wyciskarka cytryn! Można być ambitnym, ale trzeba być też człowiekiem, a tej Pani tego baaardzo brakuje!!! Wszystkich ciśnie o ilość połączeń, ilość leadów, czas przerwy, ani słowa między sobą bo przerwy nie ma!!! Potrafi doczepić się byle g. I rozłożyć je na drobne! No przepraszam, nie wszystkich się czepia.. Brat to święta i nietykalna kr.owa! Więcej maili sobie pisze niż połączeń robi i myślę że można to sprawdzić!!!!!!!
MieszkoLeszkoKoleszko 2016-04-13 11:21:02
Orżną cię, trzymaj sie z daleka ;)
dla szukających pracy!!!! 2016-04-13 20:12:30
Do Ostrowa do cc znowu przyjmują. Ale Prawda taka że pracując tam nawet krótko da się zauważyć nieprzyjemną atmosferę szczególnie w relacji szefowa i jej brat czyt. Vipy kontra reszta konsultantów czyt. robole do zarabiania na chrabstwo! Nie ma normalności i ludzkiego traktowania!!! Spóźnisz się kilka minut bo spóźnił się autobus? Musisz odpracować! ( nie dotyczy brata, ten notorycznie chodzi ja chce ) Zrobisz niechcący błąd w formatce czasu pracy? Siedzisz za karę 15 minut dłużej w pracy! ( jej brat wpisuje feedback i sobie je bo w domu nie zdążył, były sytuacje że szedł do sklepu wpisując scieme do formatki czasu pracy! Innym tak nie wolno) i wiele wiele innych takich akcji że nawet lepiej nie pisać. Idąc rano do pracy nie wiesz czy nie rzuci od Dzień dobry głupim tekstem by zepsuć humor! Do tego jest bardzo pyszałkowata i przekonana o swej wyższości choć część personelu przewyższa ją wykształceniem :D nosi wysoko głowę jakby pracowała co najmniej w Ministerstwie!!! .... Więc ludzie odpuśccie sobie pracę u takiej osoby bo zdrowie ważniejsze, a w Ostrowie są też inne cc, które oferują umowę a cele są możliwe do zrealizowania!! Powodzenia życzę!!!!
Łukasz 2016-04-18 13:42:07
Pracowałem ponad pół roku we Wrocławiu na dole i miło wspominam ten czas. Atmosfera na ogół była super, ale wiadomo jak to jest. Czasem jest dużo obowiązków na raz i wszystko zaczyna się psuć. Tego niestety nie da się przeskoczyć. Na plus sprzęt (własny laptop z dodatkowym, nowym monitorem na każdym stanowisku), brak open space'a przez co jest większy spokój, fajna kuchnia, klimatyzacja itd. Ponadto możliwość pracy zdalnej - jeśli ktoś jest chory, a ma ważną sprawę do załatwienia może wziąć komputer ze sobą do domu. Dodatkowo wymagane jest po prostu zrobienie swojej roboty. Nikt nie rozlicza każdych pięciu minut w kuchni czy gdzieś, jeśli wypełniasz swoje obowiązki w 100%. Czasem tęsknie za tą firmą.
ila 2016-04-19 12:50:20
Ja pracuje do tej pory we Wrocławiu i absolutnie nie narzekam. Cenię i uwielbiam swój team :) nawiązując do 'Pani z Ostrowa", na której temat wylewacie rzeke pomyj - oświadczam, iż w/w wymieniona osoba rekrutowała mnie na poczatku naszej współpracy i zdecydowanie wyczułam ogromny PROFESJONALIZM I SERDECZNOŚĆ. Po prostu Moi Drodzy, w każdej pracy jak sama nazwa wskazuje należy pracować i szanować swoje zajęcie. Pozdrawiam
do Ila 2016-05-03 13:39:12
Ja uważam że sama rekrutacja to za mało na wyrażenie takiej opinii. To śmieszne wręcz! Zapraszam do pracy do Ostrowa na dłużej niż dzień czy dwa...
GoodJob 2016-06-18 22:26:30
To jest prawdziwa opinia. Tak jest. :)
kami 2016-06-30 16:27:18
Specjalista ds. kontaktu z klientem jest u ncih teraz potrzebny z tego co widze, nie wiem co o tm sądzicie teraz?
Zostaw swoją opinię o Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ubezpieczenia Online pl. Sp. z o.o.