Opinie o Lucky Union Foods w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lucky Union Foods. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lucky Union Foods o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucky Union Foods w Goleniów

Xx

To jest tak zwana trzynastka. Jezeli przepracujesz caly rok bez zwolnienia chorobowego do 10 dni to dostajesz to w postaci dodatkowej wyplaty. A jest tez cos takiego jak ocene okresowa robi sie ja co roku i jezeli masz ocene 4,5 na koniec to dostajesz jakis procent od wyplaty- groszowe sprawy

nowa

Czy ktoś mi powie o co chodzi z premią roczną? Pozdrawiam

do pfff

po co piszesz takie bzdury

pfff

Za nadgodziny nie płacą a wolnych dni nie ma kiedy wybrać... Kierownicy maja przesrane bardziej niż pracownicy produkcji

Pracownik Produkcji

Rekrutacji?! Biorą wszystkich. Jeśli masz tylko dwie sprawne ręce i chęci do pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
lalalala

A mi to gra, bo na zwolnienia nie chodzę.

dede

Sprawiedliwość?! Napewno nie w tym zakładzie. Chyba trzeba się zbierać jak dyrektor Rafał. On jedyny chciał normalności w LUFie.

Ja...

dede masz rację tylko ze nikt nie chce się odezwać. A tak nie powinno być żeby zamiast najniższa krajowa nam dać normalnie to do premi wrypia żeby mogli zabierac. Człowiek pójdzie na chorobowe to ma od razu po premi i zamiast 150 zabiorą 250. Więc nie wiem gdzie tu jest sprawiedliwość.

dede

Podwyżki są.. Podwyżki premii żeby później było z czego zabrać. Śmieszne.

srutututu

A co ma powiedzieć osoba która pracuje kilka lat, nikt nie docenia jej pracy i tego czego przez te lata się nauczyła tylko jest ścigana, bo nabrali sporo nowych osób i sobie nie radzą. Nowe oNowe większość nowych osób i tak odchodzi po max. tygodzniu pracy. Nie rozumiem komu opłaca się inwestować w takie os.. Przecież szkolenia i te kilka dni "pracy" kosztują nie małe pieniądze, a i tak z tego zakład nic nie ma. Moim zdaniem powinni zainwestować w osoby które pracują kilka lat, chcą pracować i coś potrafią żeby ich zatrzymać. Sporo młodych i pracowitych osób odeszło a wystarczyło dać im podwyżkę na zachętę i po problemie.. Nowych nie trzeba było by szkolić i pracownik byłby zadowolony. A tak... Błędne koło..

Pracownica

Wszystko fajnie piszecie. Ale co ma powiedzieć nowa osoba jak słyszy tylko za plecami bo ja muszę za nią robić bo nie u mnie. Masakra A wy to niby takie dobre jesteście. Staż pracy z Was robi super pracownice. Kiedyś też Nowe byłyście więc po co ta spina. Każdy z czasem będzie robić tak jak wy i co im też będzie się należała podwyżka.

opinia

Teraz pracujemy po teoretycznie 8 godzin, w praktyce zostajemy pól godziny, godzinę prawie codziennie. Nie jest źle, chociaż brakuje pracowników na produkcji tempo produkcji nie jest zmniejszone i osoby doświadczone pracują za 2 os.. Tzn za siebie i nowe osoby które dopiero się uczą. Moim zdaniem bardzo niesprawiedliwe podwyżki premii za skutkują odejściem kilku dobrych osób pakujących ponieważ zarobki nowych osób są porównywalne do pensji pracowników, którzy maja już wypracowany staż a starsi pracownicy dość mają niesprawiedliwego traktowania.

ojj

W Ty zakładzie nawet piekarz może zostać elektrykiem. Powodzenia

produkcja

Chętnie zobaczyłabym ten zakład w programie "kryptonim szef" pozdrawiam

Paletyzacja

Zwolnila sie bo taki miala plan ci co stoja obok niej to slysza co ona wygaduje i jak nakreca innych tego samego a najlepsze ze sama na boku załatwia sobie robote w innym dziale wiec ci co sie zwolnia odejda a ona zostanie ;) ale tak to bywa jest od lat ze ci co narzekają sa od wielu lat ale dalej pracuja.

Oj zagości, zagości. Właśnie ta pani tak naprawdę rządzi tą produkcją i nawet kierownikiem. Musi być pod jej "widzimisię". Nawet kierownik ma (usunięte przez administratora) do gadania. Ta pani już nie jedną osobę zmusiła do zwolnienia się z pracy. Nota bene nie wprost, ale dała odczuć. Wybiera sobie najlepszych, na innych nie patrzy. Ma też swoje plusy, ale mało. Właśnie przez tą panią, zwolniła się jedna z najbardziej zasłużonych pracownic. Szkoda kobiety. Manie kontaktów i układów to jedno, ale żeby (nieoficjalnie) "trząść" zakładem to drugie. A Kadra nic z tym nie robi. Przykre. Są równi i równiejsi. A odnośnie pracy - raz jak na akord, raz do "bulu" ;) Pozdrawiam.

***

ludzie co wy się tak boicie tej całej Pani Krystyny faktem jest to ze jak znajdzie słaba osobę to po niej jeździ ludzie miejcie odwagę i walczcie o siebie nie dajcie po sobie jeździć ona jak wyczuje mocnego przeciwnika to wymięka i daje spokój ja co prawda już nie pracuje tam bo znalazłam lepsza prace ale ze mną tez próbowała walczyć najpierw chciała abym jej donosiła co się dzieje itp ale ze niestety świnia nie jestem to zaczęła szumieć ale ja sobie nie pozwoliłam odgadywanie była ale miałam święty spokój także miejcie jej zachowanie głęboko w poszanowaniu pozdrowienia dla ekipy z mixingu

mix

Od listopada mają być 3 zmiany. Ludzie nie chcą 3 zmian. W tym zakładzie zejście po 8 godz. jest nierealne. Tym bardziej że nowo przyjęte osoby potrzebują czasu by wejść do wprawy. Pomieszają zmiany i będzie jeszcze większy kocioł niż jest. Nic lepiej tylko coraz gorzej... Czas pomyśleć nad zmianą miejsca pracy, kto jest za?

ona

pracowałam tam kiedyś ale nie polecam bo to jest obóz pracy tam pracują sami biali murzyni człowiek pójdzie i nie wie czy wyjdzie po 8 godzinach i jeszcze jedno tam pracuja nie miłe osoby taka pani oni powinni ją zwolnic wiedzą o kogo chodzi

wala

i co można mieć "normalna" brygadzistke można? trzeba ja tylko sprowadzić na ziemię. Pozdrowienia dla przemiłej i grzecznej Pani :) tylko zobaczymy ile taki stan potrwa. Oby na stałe!

ona

8. Co mogę napisać w swojej opinii? W zasadzie wszystko. Twoja opinia może być zarówno pozytywna, jak i negatywna. W tym pierwszym przypadku raczej nie będziesz musiał/a się niczego obawiać; w drugim również, o ile Twoja opinia nie będzie naruszać regulaminu forum Opinii o pracodawcach (akceptujesz go podczas dodawania opinii – zob. pyt. 5). Musisz pamiętać, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym personaliów czy numerów telefonów) będą przez nas archiwizowane (zob. pytanie 10). Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku będziemy zmuszeni przekazać Twój numer IP organom ścigania (zob. pytanie 7). 7. Czy firma GoWork.pl ma dostęp do moich danych? Pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zapisaniem w naszej bazie Twojego numeru IP. Firma GoWork.pl w żadnym wypadku nie ujawnia numerów IP pracodawcom ani stronom trzecim, które tego od niej żądają. Jednakże prawo nakazuje nam ich ujawnienie organom ścigania w przypadku, kiedy zaistnieje prawdopodobieństwo czynu o charakterze bezprawnym, a wzmiankowane organy tego od niej zażądają. Pamiętaj, by wziąć to pod uwagę pisząc opinię, która może spotkać się z reakcją ze strony pracodawcy, zwłaszcza jeśli jest to opinia wypełniająca znamiona opinii o charakterze bezprawnym. Tyle na temat. A "kłaczek" m.in. zapomniał o podstawowej zasadzie. Nikt nie straszy, po prostu forum nie jest na tego typu "wypociny" personalne. Wasze wypowiedzi dotyczące pracodawcy nie są merytoryczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Lucky Union Foods - Goleniów

• Jak się pracuje w Lucky Union Foods?

Zobacz opinie na temat firmy Lucky Union Foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucky Union Foods?

Kandydaci do pracy w Lucky Union Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucky Union Foods