Opinie o Lucky Union Foods w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lucky Union Foods. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lucky Union Foods o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucky Union Foods w Goleniów

ona

Operatorzy? Dobre zarobki? Nie w tym zakładzie. Na mixingu chłopaki mają znacznie lepsze stawki niż dziweczyny na gotowaniu. Nie wiem od czego to wynika? Może tam płacą od zrobionych km, bo mixing ma miejsce pracy na korytarzu albo palarni gdzie dziewczyny nie mają jak wyjść do toalety!

pracownica88

długo tam pracujesz operator? Znam operatorow którzy radzili sobie nawet z tym ze film był zly. kwestia kasy - hmmm nie wiem jakie maja pensje ale na pewno nie male. wiadomo ze im lepszy towar tym lepiej się pracuje, ale trzeba zyc i cieszyc się ze wogol jest hheehe. może wrócą - kto to wie. czas zmienia wszystko. sporo operatorów mogłoby się nauczyć od niej więcej niż teraz umie.

Operator

@pracownica88 - niestety nie wrócą. Nawet kasa tu nie pomoże. Praca ogólnie ciężka, w parku są lżejsze i proszę nie utożsamiać z zakładami, że można się poopierdzielac. Spożywka jest ciężka. Ponadto źle podobierane filmy do maszyn, operator się męczy, straty filmu w kilometrach, a dyrektor się cieszy bo tanio było i się wykazał. Strat w postaci materiału i czasu nie widzą. Wina operatora. Nie jeden się na czyjś błędach wyłożył. Ci najbardziej winni dalej ładnie sie uśmiechają do azjatow :) no i dalej żądza.

pracownica88

To nie jest wina maszyn. Nie ma tam nikogo kto umie je porzadnie ustawic. Kiedys ludzie tak nie nazekali i bylo lepiej.

Pracownik Produkcji

Rekrutacji?! Biorą wszystkich. Jeśli masz tylko dwie sprawne ręce i chęci do pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pracownica88

Kiedys tobyło lepiej. Były osoby wyszkolone na maszyny, brak ichw zaklazie. :-( Może ktoś by się postaral żeby wróciły ? :-)

haha

Ludziom to nigdy nie dogodzisz. Miało nie być premii - źle, jest premia - źle. najlepiej nikomu nic nie dawać, bedzie sprawiedliwie i po równo.

nnnooo

no fakt maszyny działaja beznadziejnie paluszki lecą masakryczne az strach to pakowac wszystko leci szybko a niema jak tego pakować bo porozklejane miękkie beznadziejjjjja

blabla

Dlatego wszyscy dostali tak samo ,i kontrola i pracownicy i cała reszta. Odpowiedzialność zbiorowa.

ona

Wszyscy doskonale wiedzą czyją winą są zwroty. No ale oczywiście zawsze wina będzie pracownika produkcji ( bo się nie stara ). Maszyny, grzałki, pompy, transportery, zgrzewarki nie działają tak jak powinny. Gdzie jest kontrola jakości?! Brygadziści, kierownicy?!

blabla

Ciesz się "ona" ze w ogóle masz premię. Za te zwroty to ani grosza nie powinno być,a gdyby wszyscy się starali to i oceny by były brane pod uwagę i pewnie lepsza premia by była. W (usunięte przez administratora) się poprzewracało......

Praca.

Tak się sraliscie ze nie będzie 13 a teraz wam łyso że na kącie już jest kasa. Ludzie ogarnijcie się.

Ooooooo

Ale madrala o jaki pracownik starala sie a juz sie nie staradz ze piszesz bzdury

Ooooooo

ona

Są premie roczne :-D ale sądząc o premii trzeba tylko chodzić do pracy i się nie starać. Skoro oceny nie są brane pod uwagę...

WIT

TRZWBA (usunięte przez administratora) A NOWI TAK SAMO MUSZA (usunięte przez administratora) JAK STARZY PRACOWNICY TAK WIEC WYBACZCIE STARE WYZERACZKI ALE TAKA JEST PRAWDA

do kadr

I gdzie te 13-natki? Obiecanki cacanki tak? To my chorzy chodzimy do pracy aby dostać dodatkowe pieniądze i na co to wszystko

lalala

A to były już 13?

oj

Jak zatrudniałam się do pracy mówiono mi o 13-nastce. Przepracowałam rok i trzynastej pensji nie dostałam

ona

Nowi pracownicy wcale sie do pracy nie palą. A wymagania są jakie są. Byłam kiedyś nowa ale się starałam i nie miałam nic do powiedzenia. A teraz tylko mówią że nie potrafią.. Nie chcą się uczyć!

MIKIKO

Nowi sie ucza trzeba dac im szanse .NO NIESTETY PRACOWNICY STARSI STARZEM NIE PRZEROBIA CAŁEJ PRODUKCJI I TEZ KIEDYS BYLI NOWI I KTOŚ DAŁ IM SZANSE I ROBIŁ ZA NICH TAK WIEC WIECEJ WYROZUMIAŁOSCI BO JAK NIE TO NIE BDZIE LUDZI I ZAKŁAD CIENKO BEDZIE PRZADŁ:)

Zostaw merytoryczną opinię o Lucky Union Foods - Goleniów

• Jak się pracuje w Lucky Union Foods?

Zobacz opinie na temat firmy Lucky Union Foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucky Union Foods?

Kandydaci do pracy w Lucky Union Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucky Union Foods