Opinie o Lucky Union Foods w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lucky Union Foods. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lucky Union Foods o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucky Union Foods w Goleniów

Prl

A może jej zachowanie i traktowanie wynika jeszcze z poprzedniego ustroju???? (usunięte przez administratora), karać, nie wyróżniać...

egon

taa jak wypije na imprezie firmowej to wszystkich kocha!

Gjj

P. KK caly czas przesiaduje na palarni i czzeka az ktos wejdzie zeby opowiedziec mu o swoim zyciu prywatnym i zyciu swojej rodziny ale to trzeba siedzies i sluchac bo jak nie sluchasz to zabija cie wzrokiem

Gugu

Nie rozumiem aluzji do P Krysii przeciez to przemila i przesympatyczna osoba hahahaha

Pracownik Produkcji

Rekrutacji?! Biorą wszystkich. Jeśli masz tylko dwie sprawne ręce i chęci do pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
gestapo Krynia

Nikt pani tego nie powie bo pani słów krytyki nie przyjmuje do siebie. Zajeździła by pani taka osobę i doprowadziła ze by ją zwolnili lub sama by się zwolniła bo tej presji by juz nie zniosła. A nam zależy na pracy i chcemy przychodzić do niej z uśmiechem na twarzy a nie ze sraczką zastanawiając się w jakim humorze jest p. brygadzistka

Dorota

do xc - Proszę zauważyć, że po pierwsze forum jest ogólnodostępne, a po drugie wypowiedziałam się na temat, o którym mam pojęcie, czyli o tym, że NIE przychodzę do Was do pracy, więc nie rozumiem aluzji.

Krystyna

No tak czytam i czytam i zastanawiam się czemu nikt nie umie przyjść i mi prosto w oczy o tym powiedzieć co tu wypisujecie. Na internecie każdy myśli, że jest anonimowy...

xxx

a ja słyszałam wersję od p.Krystyny ze jej syn jest kierownikiem w Holandii

Informacje

Skąd takie informacje,na jakim ty świecie żyjesz. Pani K.K już nie jednej osobie to mówiła a na palarni o Boże tylko o tym mowa. Jak nie rozwód to ze jej córeczka do firmy przychodzi. Papierosa spalić nie można w spokoju. Ludzie mają dość pracowania tyle godzin dziennie, są osłabieni po ostatnim można to zobaczyć jak kierownik wyprowadził panią,która źle się poczuła.

Dorota

Witam, nie młoda Kuberowa, bo takiego nazwiska nie mam z tego co mi wiadomo, a po drugie może rzeczywiście powinnam pomyśleć o zmianie swojej pracy skoro mnie tak ktoś "wywołuje".Ale spokojnie póki co się do Was nie wybieram ;) Skąd takie informacje? Czuję się jak bohater "Faktu". Pozdrawiam ona777

Cyc

Do ss hołota to cię zrobiła na próbe i zapomniała zabić jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie pisz wcale i nie obrażaj ludzi

ss

Przeciez to jest praca dla patologi i niewyksztalconej hołoty to i taka atmosfera tam panuje.

%val

i co zwolnił ktoś panią W. z produkcji, która była pod wpływem %%%? -nie. Wiec można pić legalne!

Valery

Valery %%%

Walercia

Polecam zakład chyba zosnanem tu na dużej. Czasami jest cięzko ale gdzie jest lżej. Dla mnie to jest miejsce jakiego szukałam.

dede

Ostatnio przychodzi dużo nowych osób ale to wciąż za mało żeby uruchomić trzy zmiany. Niestety potrzeba czasu żeby się wszystkiego nauczyły. Wiadomo, na początku zawsze jest ciężko ale jak ktoś ma chęci to wszystko jest do zrobienia.

ttttt

jak Nas sklonują bo nie ma tu kto robić! Nie w tej firmie

bui

i kiedy te 3 zmiany?

Dd

Czy rozmawiamy tu z osobami inteligentnymi czy ograniczonymi? Opisuje tu sytuacje tego zebyscie sie nie wrracali w nie swoje sprawy a ty wyskakujesz tu z zejsciem biur na produkcje co ma jedno do drugiego? Nie macie jezyka zeby odpyskowac jak ktos was poniza? Nie rozumiem sytuacji gdzie porownujesz to ile godzin pracujecie do tego ze wtracacie sie w czyjes sprawy bo na tym polega moja wypowiedz nie wypowiadam sie na temat waszych nadgodzin. Piszecie ze za nadgodziny wam nie placa jak napisałem/am ze wam placa raptem odpisujecie ze to obowiazek pracodawcy zeby zaplacil wam za nadgodziny i ze placa!!! Zastanowcie sie nad tym co piszecie bo piszecie jedno a odpisujecie drugim ... Nie rozumiem prosze sprecyzowac swoje odpowiedzi. I prosze czytac wypowiedzi ze zrozumieniem chyba ze piszecie tylko po to zeby cos napisac

Ddd

Tajki nie rozumieja angielskiego tajowie rozumieja angielski i troszke polski trzeba sie z nimi komunikowac jak z dziecmi nie obrazajac ich oczywiscie zamiast mowic ze np " czy moge isc do toalety lub siku" mowisz po prostu " ja toaleta" i oni cie doskonale rozumieja o co chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Lucky Union Foods - Goleniów

• Jak się pracuje w Lucky Union Foods?

Zobacz opinie na temat firmy Lucky Union Foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucky Union Foods?

Kandydaci do pracy w Lucky Union Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucky Union Foods