Opinie o Lucky Union Foods w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lucky Union Foods. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lucky Union Foods o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucky Union Foods w Goleniów

Jak to jest, że pracownik działu technicznego przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu (nie po raz pierwszy) i wysyła się go do domu bez żadnych konsekwencji,na drugi dzień stawia się w pracy jak gdyby nigdy nic, a ludzi pracujących na produkcji w takiej sytuacji się zwalnia. Odp. trzeba lizać tyłek p. Staroście. Następnie, jak to jest, że gdy osoby pracujące na produkcji pracują po 10, 12 a nawet 14 godzin zachorują i idą na L4 i nie ważne czy mają wpisaną 1 czy 2 (leżeć czy chodzić) są sprawdzane przez kadrową i menadżera, natomiast osoby pracujące w biurze podczas bycia na L4 wyjeżdżają sobie na wycieczkę i chwalą się tym na fb i nie wyciągane są żadne konsekwencje. Odp. trzeba mieć plecy. Podczas kontroli PIP zawsze wszystko jest w porządku bo w papierach musi się zgadzać, a ludzi z produkcji się zastrasza. Tylko "góra" ma się dobrze. Zarządzie LUF-a otwórz oczy, bo wszyscy jesteśmy równi i obowiązuje Nas ten sam regulamin!!!

INSPEKCJA

Gdyby robili cos niezgodnie z prawem.... Pamietajcie zawsze mozecie zwrocic sie anonimowo do Panstwowej Inspekcji Pracy w Szczecinie.... Przyjada przeprowadza kontrole....

traaalalala

A mi się tam podoba. Ludzie sympatyczni, luzik.

50tka

zobaczymy jak sama będziesz miała 50 lat...

Pracownik Produkcji

Rekrutacji?! Biorą wszystkich. Jeśli masz tylko dwie sprawne ręce i chęci do pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Cyc

Chyba ciebie

xgtf

Nie polecam. Zastraszają, zmuszają do nadgodzin.

jooooj

Praca nie jest zła, pensja też nie. Nie rozumiem tylko, dlaczego ludzi zmusza się do nadgodzin?! Przecież każdy powinien sam zadecydować czy chce albo czy potrzebuje dorobić.

mądrala

Owszem, chciałabym dostać większą premie. Niestety kierownictwo nie docenia dobrych pracowników. Sama jak skladalam wypowiedzenie to kierownik powiedział " trudno" albo " nie ma osób nie zastąpionych" także trudno. . stracicie dobrych, sumiennych pracowników Tajlandia wiecznie w Pl nie będzie. A pracować za najniższa krajowa to i ukraiński pracownik na Was się wypnie. Także powodzenia życzę z 12 godzinami pracy dziennie.

madralinska

Jezu drogi, madrala ty nie piszesz jak jest, ale wylewasz zale co bys chcial / chciala, a co maja inni. To sie nazywa frustracja. Prosze zmien sie i nie pluj tyle jadem. Co do pracy ok da sie przezyc. Pracujaca napisala wszystko.

mądrala

Jedni lubią czekoladę inni jak im nogi śmierdzą. Piszę jak jest.

Anka

Mądrala, Malowazne, Ona z lufa jak jest tak źle to dlaczego nadal pracujecie i plujecie na ludzi którym ta praca odpowiada ? Szczekacie i zakrzykujecie ludzi którzy pracują tu od lat. Kierownik wam sie nie podoba, brygadzista zly a Tajki okrutne - mentalnoscia i podejsciem do pracy nie dorastacie im do piet. Za co byście chcieli kase ? Za L4 ? Praca nie jest idealna, ale jako matka i kobieta przed 40-stka wypraszam sobie obrażanie m.in. mnie. Mnie i nie tylko mnie nikt do niczego nie zmusza. Pozdrawiam wytrwałych i wiecej uśmiechu.

mądrala

Chyba ktoś chce tutaj poprawić opinię zakładu i zachwala jak tylko można.. Pracująca, minionka mam wrażenie że to ta sama osoba. Wredne małpy z tych tajek panosza się pozakładzie, rozkazuja, krzyczą na ludzi kiedy rozmawiają. Kierownicy nie maja nic do powiedzenia bo zakładem rządzi Azja. Pracująca opowiada o usmiechnietych buziach... Taaaa jak zarabiają więcej od polek, firma im za free dom wynajmuje, sponsoruje bilety do Tajlandii na urlop i wycieczki po Polsce podczas weekendu. Dajcie mi takie warunki pracy to też będę się szczerzyć przez 12 godzin. Dalej uważajcie że ludzie z produkcji to frajerzy a niedługo biuro będzie pakować paluszki bo nikt tam nie będzie pracować.

ona z lufa

Pracująca - sam Pan Starosta powiedział w tamtym roku, że autobus uruchomili tylko ze wzgledu na to, ze z Goleniowa ludzie tam nie chcą pracować jak widać ludzie z odległych wiosek tez nie.

ona z lufa

Pracująca - stabilność w firmie. Kto zna te kobiety po 50 to wie ze nic tam po nich, nic nie potrafią zrobic. Maja problem z włączeniem transporerów albo podłączeniem stacji. Wiedza, ze nigdzie indziej nie znajdą takiej pracy gdzie do kierowników mówi się na "ty" i panuje wszechobecne kolesianostwo. Kierownik produkcji chyba ma oczy w zadku albo okulary brudne skoro tego nie widzi. Wykorzystują młode, sprytne dziewczyny. Na szczęście młodzież głupia nie jest i uciekają jak tylko zobaczą na jakiej zasadzie to działa. Zyczylabym przyjemne produkcji i seniorami pracującymi od 2008 r.

ona z lufa

Miały być trzy zmiany ale sądząc po rekrutacji raczej ich nie będzie. Nic dziwnego. Autobus funkcjonuje od roku, ludzi przez ten czas nie przybyło to juz nie przybędzie. Ludzie są zmuszani do nadgodzin za marne grosze. A ludzie chorują bo ciężko pracują. Kto udawał to juz nie pracuje Dziewczyny cierpią na chore kregoslupy. W ogóle kierownictwo to jakas porażka. Maja ludzi za idiotów.

Małoważne

Polecam firmę tym co chcą być poniżani przez Kryśkę. Baba nie ma za grosz szacunku do innych pracowników, potrafi podejść do ciebie zwyzywać cię od najgorszych i doprowadza do tego że ludzie się zwalniają. A kierownicy jak dla niej to są pionki w grze tak jak ona chce to robią. Dla nich Kryską jest najlepszą brygadzistką w tej firmie bo drze mordę na wszystkich i nie patrzy czy są inni obok. I jeszcze jedno to co u pani dzieję się na chacie niech tam zostanie. A nie cała firma tylko o jednym gada i pani żale są najważniejsze. Nie to nie prawda my chcemy pracować w miłej atmosferze a nie w ciągłych żalach i pretensjach do garbatego że proste dzieci ma. No niech pani sobie jej nie robi z poważnych ludzi.

pracujaca

Trzecia umowa na czas nieokreslony to norma, kasa zawsze na czas, dwa razy do roku zawsze przed swietami wyplacany socjal (kazdorazowo ok. 450 zl) no i wspominana wielokrotnie 13 pensja ktora po nowym roku tez pewnie bedzie ucziwie pracujacy chyba nie musza sie martwic, ale na to trzeba miec rok przepracowane. @minionka sa dziewczyny ktore pracuja od 2008 roku to jest stabilnosc, a o srodowisku miedzynarodowym duzo by pisac - fajne doswiadczenie jak pracujesz z dziewczyni ktore zawsze sie usmiechaja.

pracujaca

@Oni to nie przejaw rasizmu to strach bo moga skonczyc sie czasy narzekania ze to zle tamto brzydkie a praca to zlo konieczne. Ja pracuje na pakowaniu od lat i jest mi dobrze. Za wszystkie nadgodziny zawsze kase dostalam. Co do nadgodzin to wiekszosc wynika z l4 na jakie poszla spora grupa bo sie cieplo zrobilo i trudno jest zrobic plan. Ja pracuje 6 lat i raz bylam chora. Do krytykantow: ktora firma poza LUF na parku wozi ludzi autobusami lub taksowkami na swoj koszt ?

onii

Zmuszają nas do pracy 31 sierpnia to miał być dzień wolny za 15.08. Trąbiono o wolnym od pocvzątku miesiąca a teraz nagle jak nie przyjdziesz kierownik R powiedział że będzie N-nieobeckość nieusprawiedliwiona i będą wyciągnięte konsekwencje

cyc
@onii

Pan R nie jest kierownikiem ;)

oni

Nie rozumiem o co chodzi z tą porażką... Co za różnica czy jest z Ukrainy czy z Chin? Człowiek jak każdy inny.Czyżby przejaw rasizmu??

Zostaw merytoryczną opinię o Lucky Union Foods - Goleniów

• Jak się pracuje w Lucky Union Foods?

Zobacz opinie na temat firmy Lucky Union Foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucky Union Foods?

Kandydaci do pracy w Lucky Union Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucky Union Foods