Opinie o Lucky Union Foods w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lucky Union Foods. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lucky Union Foods o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucky Union Foods w Goleniów

masakraa

Masz rację kiero to porażka -obiecuje i nie dotrzymuje obietnic, kłamie prosto w oczy i myśli ze jesteśmy głąbami z pierwszej łapanki i p.Krystyna włażąca mu w (usunięte przez administratora) falszywe i niemiłe babsko, ktore krzyczy na nowych zresztą na starych pracowników też. Drogie kadry widzicie to i nic z tym nie robicie? Plus za to że zwolnili już pijaczkę-brygadzistke p.Romane bo to juz byla przesada.

zxx

Kierownik porażka i tulko tyle mapisze. Nie chodzi mi o kuna bo on jest tam jednym z najlepszych chodzi mi o karola

adam

Jak jest z dojazdami do firmy czy są jakieś transporty firmowe czy każdy sam na własną rękę. Czy ze Szczecina ktoś jeździ?

krytykująca

Żal mi ludzi którzy pracują tam, narzekają i dalej pracują... nie robią nic żeby sobie polepszyc warunki. nie muszą przecież godzic się na takie traktowanie, to nie Tajlandia.. jak pracownicy z Tajlandii chcą pracowac po 14, 18 godzin to proszę bardzo ale wy jestescie w Polsce i tu obowiązują jakies prawa.

Pracownik Produkcji

Rekrutacji?! Biorą wszystkich. Jeśli masz tylko dwie sprawne ręce i chęci do pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Działająca

On jest taki dziecinny :-) hahaha

Pracująca

Chyba "Pan Karol" zapomniał że nie jesteśmy w Tajlandii tylko w Polsce a ludzie którzy pracują w LUF euro nie są robotami.

pracująca

zgadzam się że brakuje kierownika z prawdziwego zdarzenia. Super kierownikiem był Pan Rafał (usunięte przez administratora) ludzie mieli do niego respekt ale szanowali go każdy wiedział że przed jego przyjściem musi być wszystko zrobione i posprzątane. mieliśmy na wszystko czas a teraz bałagan i wszyscy maja gdzieś czy jest czysto bo nadchodzi pan Karol.

bylapakowaczka
@pracująca

Określenie "Pan Karol" super do niego pasuje :)

pracująca

porąbana polityka w tym zakładzie, jak pokażesz że potrafisz pracowac to rypiesz za 2 osoby. jak masz dobrze połapane to nic nie robisz i h..ja lecisz.. chyba tylko w tym zakładzie jest tak że osoby nowo zatrudnione zarabiaja więcej niż doświadczeni pracownicy. 13 pensje to pic na wode.. koleżanka po przepawcowanym roku dostała 250 zł. dodatki socjalne owszem na święta bożego narodzenia i na wielkanoc. wypłata bez nadgodzin to 1400 zł a z nadgodzinami to zawsze tak pokręcą że i tak wyjdą na swoje a Ty nic nie dorobisz.. operatorzy maszyn codziennie pracuja po 11,12 godzin i zarabiaja najniższą krajową. przerwa jest, papierosek dla wybranych.. chyba już tam nikt do pracy nie chce przyjśc bo w ostatnim czasie wszystkie nowo przyjete osoby albo same zrezygnowały po tygodniu pracy albo nie wyrabialy i zostaly zwolnione z dnia na dzien.. moim zdaniem brakuje tam kierownika z prawdziwego zdarzenia. ale co się dziwic jak nawet sprzątaczki nie mogą zatrudnic bo nie ma chętnych.. zgardzam się z poprzednimi opiniami, nie są wyssane z palca.

Edzio

Ludzie tam jeszcze ktoś pracuje?. Dla osób które będą chciały tam podjąć pracę napiszę tylko tak lepiej zastanowić cię 2 razy niż dać się...... Nooo dalej już chyba jasne. A tak na poważnie to napiszę co nieco aby nowy pracownik który wybrał się do tej pracy był uprzedzony co go będzie czekało jeżeli czyta to co jest tu napisane. Uważam że każdy człowiek powinien wiedzieć co go będzie czekało, w takim obozie pracy jakim jest LUF-EURO. W kadrach wam upiększą ładnie tak jak mi ale rzeczywistość zacznie się po przekroczeniu progu szatni gdy już będziemy przebrani i gotowi do pracy 10? może 12 godzin tam nigdy nic nie wiadomo. Niby piątki wolne bo ludzie zasuwają po 10 na nocnych zmianach do 12 godzin ale gdy wypadnie piątek pracujący zejdą do was z listą i nawet nie będą was się pytali o zdanie tylko masz przyjść i tyle to mój przykład. Nie chcę nikogo straszyć przed tym zakładem tylko uprzedzić co was będzie czekało żebyście się nie zdziwili. Tylko czy ludzki organizm to ROBOT który zasówa ile tchu za 1400zł? na to pytanie szybko sobie odpowiecie gdy zaczniecie pracować w LUF EURO to tyle z mojej strony.

Edzio

uciekinierka

Komentarz Tali to 100% prawda. Tam jest jakaś masakra. Czy ich już nie stać na jakiegoś ogarniętego kierownika. Kiedyś to jeszcze jakoś to wyglądało, a teraz to już nawet ja uciekłam. Dezorganizacja i brak porządku to normalność. Zdawiek - terminowość wypłacania pensji jest ok , ale to nie powinna być zaleta tylko obowiązek każdego pracodawcy. Jak ty sobie wyobrażasz pracodawcę, który nie płaci? Poprawy szczególnie nie będzie bo wszystko kosztuje, a to znaczy mniej kasy dla azjatów. Pozdrawiam wytrwałych.

tala/.,

gdyby ktoś jeszcze chciał podjąć pracę w tej firmie serdecznie odradzam...nigdy nie spotkałam się z takim brakiem organizacji pracy i profesjonalizmu ze strony kierownictwa.

pracownik22

Borek to znaczy najniższa krajowa plus "ochłapowe" premie za wyniki produkcji. A zazwyczaj wyniki są słabe a jeżeli chcesz żeby były dobre to musisz (usunięte przez administratora) za 3 w tej firmie oto realia.

pakowaczka

ja pracowałam w tym zakładzie blisko dwa lata. i powiem tak, jeśli ktos chce pracowac i mu zalezy to i w Lufie bedzie pracowal. bo lenie niegdzie nie są mile widziani, a wiadomo pracowac w kazdym szanujacym sie zakładzie trzeba i to czasem ostro. jedynym minusem w tym zakładzie sa niestety troszkę małe pieniadze, jesli ktos pracuje kilka lat i ma stanowisko wiadomo, dostaje wiecej ale stawka na start odstrasza. ale jak sie nie ma nic innego to uważam że i Lukcky Union jest dobre. i wcale sie nie pracuje po 16 godzin, jakas bujda. 12godz to jest maksymalna ilość godzin w polskim prawie wiec dłuzej nie mozna i lucky union tez tego przestrzega. sa dodatki na świeta, sa pikniki socjalne, naprawde dziwie sie ze ludzie wypisują takie głupoty. i przerwa nalezy sie kazdemu, bez wyjatku, oczywiscie sa to rozne godziny, raz sie pojdzie wczesniej, raz pozniej ale ZAWSZE jest ta przerwa. i na papieroska tez mozna wyjść, nie za czesto ale palaczom wystarczalo. mi sie generalnie zakład podobał. dziekuje, pozdrawiam.

masakra

xxxxx Mam częściowo rację??... Co to ma być na 10 godzin pracy 15 minut przerwy hahah gdzie tak jest... Jak pracujesz 12 godzin to musisz się prosić aby wyjść na 10 minut przerwy które się Tobie należy haha co więcej ronisz powyżej 10 godzin i chcesz wyjść np. na papierosa to czasami napotkasz na zamkniętą palarnię.... Bo tak się zachciało "kierownikowi".... Jednym słowem Azja ;) nie ma co się ukrywać....

xxxxx

jesli chodzi o 13 to jak najbardziej wykrecali sie, wymyslili jakies oceny itp, jednak penje zawsze sa na czas a nawet szybciej.z urlopami prawda, pan kierownik ustala wg swoich zasad nawet jeli twoj urlop nikomu by nie zawadzal to maz problem z jego otrzymaniem. od przyszlego roku ma sie to zmienic. nawet jak nie ma pracy to wolnego raczej nie dostaniesz. za zwolnienia odciagaja od premi, ktora podniesli (zeby miec z czego zabrac heheh). dziewczyny dzwigaja, ciagaja palety, podnosza 25kg worki (nawazanie). Paletyzacja konczy najpozniej ale tez pozniej zaczyna. przerwa lipna bo na 10 godzin pol godz z czego 15 minut trzeba odrobic dlatego pracujemy 6- 16.15. czasem robimy po 12 godz ale jak mus to mus, podukcji nie przerwiesz, aleza to placa. brygadzisci.... sami zobaczycie jak zaczniecie prace. magazyn? ludzie w porzadku,narobic sie trzeba ale tragedii nie ma chyba ze szukasz pracy w ktorej nie trzeba nic robic.a co do 'masakry' to wszyscy wiedza jak bylo, czesciowo masz racje. zmiencie podejscie do ludzi, zrobcie ludzkie przerwy. ogolem nie jest najgorzej, choc moze byc lepiej ( oczywiscie dla ludzi na produkcji) bo z gory pewnie nie narzekaja.

leoleo

Kierownik z Tajlandii, dyrektor z Tajlandii to jak ma być dobrze, jak oni nawet nie rozumieją polskich pracowników. Komunikacja na poziomie przedszkola (ty dać, umieć, pakować, dobrze praca,kasa mało, itd.). Słowa masakry to w większości prawda, dlatego też uciekłam po dwóch latach.

CIEKAWSKA

Witam Wszystkich pracowników LUF-EURO co słychać ciekawego w firmie? polepszyło się? pozdrawiam

Prawda

To co pisze Masakra to czysta prawda,zakład wykręca się od płacenia pieniędzy na każde sposoby,wymyślają i powołują. Ludzie z magazynku też lekkiej pracy nie mają. Rozmawiając z nimi zdarza się tak że czadami pracują ponad 12h , ale oczywiście wszystko jest tak rozbijane że wychodzi zgodnie z prawem. Najgorsze są nocne zmiany bo na końcu zawsze wychodzi magazyn i paletyzacja. Reszta zakładu już dawno w domu a oni jeszcze charują.

Edzia

MASAKRA MA RACJE TO CO PISZE TO PRAWDA TERAZ Z 13=STKAMI NIE WIADOMO JAK BĘDZIE LIMIT CHOROBOWEGO NA TEN ROK TO 10 DNI JAK POWYŻEJ BĘDZIESZ NA L4 TO NIC NIE DOSTANIESZ. ROBIĄ TAK ŻEBY NIE CHODZIĆ NA L4 ALE NIESTETY CHOROBA NIE WYBIERA. A NA TEMAT DŻWIGANIA TO JA WSPÓŁCZUJE DZIEWCZYNĄ NA NAWAŻANIU. JA TAM ZA NIC BYM NIE CHCIAŁA ROBIĆ

Zostaw merytoryczną opinię o Lucky Union Foods - Goleniów

• Jak się pracuje w Lucky Union Foods?

Zobacz opinie na temat firmy Lucky Union Foods tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucky Union Foods?

Kandydaci do pracy w Lucky Union Foods napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucky Union Foods