Opinie o duka.com - DUKA INTERNATIONAL S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Duka International S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Duka International S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duka International S.A. w Warszawa

Weronika

@Ja, zapewne w Twoim stwierdzeniu jest sporo racji. Sprzyjająca atmosfera w każdym miejscu pracy pozytywnie wpływa na pracowników i na efektywność wykonywanych przez nich obowiązków. Rozumiem, że pod tym względem nie masz zastrzeżeń do Duka Polska. Co natomiast możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia zapewnionych Ci przez tego pracodawcę?

Duczka

Moze i w Warszawie więcej zarabiają dzięki dodatkom (stażowe), ale w salonach z innych miast, doradcy na każdym szeblu, zarabiają niewiele ponad najniższa krajowa (czyt. Regulamin Wynagradzania) W sklepach panuje rotacja z powodu nieadekwatnego wynagradzania pracownika w stosunku do ogromu obowiązków jakimi jest obarczony. Narzucaniem licznych "wymogów" "na czas" nie podniesiemy obrotów, bo pracownicy są ciągle zajęci uzupełnianiem dysku, czytaniem, odpisywaniem na e-maile i "wdrażaniem". Szanowna dyrekcjo, powoli, nie wszystko na raz. Takich sugesti na różne sprawy mam więcej :)

Weronika

@@A, wychodzi na to, że Duka Polska nie zapewnia Ci benefitów pozapłacowych. Czujesz się również lekceważony przez pracodawcę. Co w takim razie wpływa na to, że w dalszym ciągu współpracujesz z nim? Może jednak jesteś w stanie wymienić jego jakieś pozytywne strony?

Weronika

@Doradca możesz nam przybliżyć warunki pracy, jakie zastałeś w Duka Polska? W dzisiejszych czasach często kładzie się nacisk na benefity pozapieniężne, takie jak karta multisport, dodatkowa opieka medyczna. Czy za Twoich czasów na tego typu usługi można było liczyć?

@A
@Weronika

Za twoich czasów ??? A za tych czasów można liczyć ? Ogarnąć to powinni się Ci na górze bo firma nie słucha co im pracownicy mają do powiedzenia, jakie są opinie. Mają je "gdzies" żyją jedynie tym co kiedyś sobie wpoili. Na wypowiedzi innych nie ma tu miejsca bo góra wie lepiej.

Kierownik Sklepu

Rekrutacja w kawiarni w galerii, nie rozmawiałam z osobą, która byłaby ewentualnie moim zwierzchnikiem (dziwne!), pani regionalna wyręczyła się koleżanką po fachu. Mam mieszane uczucia: umowa o pracę owszem, ale bez podania warunków finansowych trudno jest się jakoś ustosunkować do oferty, potraktowałam to raczej jako rozmowę towarzyską aniżeli rozmowę kwalifikacyjną z prawdziwego zdarzenia. Niczym mnie nie zachęciła ta rozmowa, wróciłam do domu z wrażeniem, że straciłam tylko czas. A jeszcze pani, która ze mną rozmawiała poprosiła, że gdybym się rozmyśliła żebym dała znać, potem otrzymałam informację, że wybrali kogoś innego. Mało profesjonalne podejście.

Jaki powinien być idealny kierownik? Beznadziejnie głupie pytanie, Jak motywuję pracowników poza finansowo? Następne durne pytanie - w sieciach kierownik sklepu tak naprawdę niewiele może zrobić bo w gruncie rzeczy o wszystkim decyduje regionalny. Standardowe pytanie o współczynniki podejście do klienta, czy zgodzę się na wyjazd do innego miasta na szkolenie, w sumie nie wiem czy miałabym sama za to zapłacić czy jak? Generalnie słabo to wyglądało

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Weronika

@it, interesujesz się centralą Duka Polska, ponieważ chciałbyś się w niej zatrudnić? Jeżeli tak, to w sieci natkniesz się na ofertę pracy na stanowisko administratora systemów IT. Czy taki rodzaj pracy odpowiada Twoim kwalifikacjom zawodowym? A może już aplikowałeś na to stanowisko? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

it

jak wygląda sytuacja w centrali w Warszawie?

Weronika

@Ktoś, dlaczego nie polecasz współpracy z Duka Polska? Jakie czynniki decydują o Twojej opinii o tej firmie? Proszę Cię o uzasadnienie Twojego wpisu. Każda merytoryczna uwaga będzie cennym źródłem informacji dla osób interesujących się zatrudnieniem u tego pracodawcy.

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. warto aplikować?

Ktoś
@Igor

Nie polecam !!

WARSZAWA rekrutacja

Beznadziejny sposób rekrutacji. Pani dzwoni umawia się na godzinę, a później ma dać znać w którym miejscu spotkanie. Jak już zbliża się godzina telefon pani rekrutującej milczy. Dotyczy Warszawy. Słabe podejście. Skoro już ma początku tak robią, to znaczy, że szacunku zero dla ludzi. Wielkie rozczarowanie, bo czas niepotrzebnie stracony na niekompetentna osobę.

Weronika

Czy ktoś z obecnych forumowiczów Gowork.pl miał okazję pracować w firmie Duka Polska i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami z powyższym pracodawcą? Dajcie znać co wiecie na temat warunków pracy oraz atmosfery jaka w tej firmie panuje. Pamiętajcie o przestrzeganiu regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Wkurzona

Duka chyba wciąż zapomina, że istnieje na rynku tylko dzięki pracownikom, którzy każdego dnia wciskają klientom produkty w mocno zawyzonych cenach, a to wcale niełatwe zadanie. Czy "Góra" się wreszcie ogarnie i zacznie ich doceniać zamiast ciągle narzekać, wymyślać nowe raporty i kolejne dodatkowe zadania? I nie myślę tu o marnych stawkach które niedawno zostały wysłane. Teraz na rynku mamy masę miejsc pracy więc tylko czekać aż większość personelu się zwolni. Sprzedaż garów to nie szczyt marzeń jak chyba uważają osoby w biurze..

Wiktor

Może ktoś nie zapracował na większe zarobki?

haha

Pała, że hej !! :)

Weronika

Coś zmieniło się od ostatnich waszych wpisów w Duka? Jak obecnie wygląda sytuacja z wynagrodzeniem? Coś się zmieniło? Może pracodawca zapewnia dodatkowe benefity pozapłacowe? Czekamy na dalsze opinie.

Doradca
@Weronika

Wynagrodzenie w Duka to jakaś kpina. Zarabiasz najniższa krajowa a ostatnio nawet na te liche premie nie ma co liczyć.

Weronika

A kto może podzielić się informacją od strony pracownika? Jaka jest atmosfera wśród pracowników w firmie? Czy polecacie? Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w DUKA.

ola
@Weronika

Pracowałam tam kilka lat temu.Porażka!!! Jakieś głupie wymyślanie konkurencji kto ile czego sprzeda,to nagroda.towar przychodząc już był wadliwy.Zaplecze tragedia.Ciągłe przestawianie towaru.Nie wiem czemu to miało służyć.Jeżdżenie na własny koszt do innych sklepów,bo klient zamówił,a u nas go nie było.Tak było w 2009 r.To była najgorsza praca w moim życiu.Nie było mnie stać przeżyć miesiąc!

Zuza

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Firma normalnie działa?

Tekla
@Zuza

To chyba cisza przed burzą...

Duka-nie mam dobrego zdania o sklepie internetowym. Zamawiasz, płacisz, czekasz prawie 10 dni roboczych , aż ktoś się odezwie, że produktu który kupiłeś nie ma na stanie i dostaniesz zwrot. I znowu czekasz aż pieniądze pojawia się na twoim koncie. ODRADZAM kupowanie w DUCE!!!!! Jakość produktów w porównaniu do ceny - nic specjalnego.

@Anna

Jestem tego samego zdania. Zakupiłam towar 14 stycznia. Do tej pory nie mam informacji kiedy otrzymam zamówiony produkt. Jak dzwonie na infolinię to jestem 1 w kolejce oczekujących na rozmowę, a po kilku minutach 2 czy nawet 3. Po 5-10 minutach oczekiwania jestem rozłączana. MASAKRA!!! Trzy dni próbowałam się dodzwonić i nic...Na moje e-maile też nikt nie raczy odpowiedzieć. NAJGORSZY SKLEP INTERNETOWY! Nie polecam

@Anna

U mnie dokładnie tak samo! 18 stycznia zamówienie, płatność została przyjęta i tyle kontaktu z tą firmą. Na maile nie odpisują, infolinia to możliwość posłuchania sobie melodyjki, po czym automatyczne rozłączenie, telefonu stacjonarnego tez nikt nie odbiera. Kompletna porażka! Nie polecam tego sklepu!!!

Iza

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca ale czytam wpisy to zastanawiam się jaka jest atmosfera w pracy!!

Natalia

Pracowałam w sklepie DUKA w Jankach koło Warszawy zaraz po maturze. To była moja pierwsza praca, bardzo się starałam gdyż z natury jestem perfekcjonistką. Zarabiałam bardzo mało ( 9 zł netto / h ) za ciężką męczącą psychicznie jak i fizycznie pracę. Na zapleczu warunki były tragiczne brak podstawowych zasad bhp, wysoko ustawiane żeliwne garnki, ogromne bujane kokony zasłaniające stolik - jedyne miejsce gdzie można usiąść podczas przerwy i spokojnie zjeść. Dodatkowo absurdalne pomysły kierowników regionalnych, wysyłanie smsów z obrotem, konwersją, ilością paragonów i sztuk na paragonie dosłownie co kilka godzin. Z całego serca nie polecam nikomu tak straszniej, wyzyskującej pracy i nigdy w życiu nie kupię nic w sklepie DUKA

Prawda
@Natalia

Droga Natalio! Nie piszę tego aby bronić regionalnych, ale wysyłanie smsow jak i ich częstotliwosc to byl wymysl Izy.

burak
@Prawda

To nie jest wymysł. Tak prosperuje większość sklepów. Albo smsy albo telefony o stałej godzinie i zdawanie raportu...

ciekawe
@Natalia

a propo sklepu w Jankach. racja syf kiła i mogiła. a samowolka pracowników ! spotykałem się z dziewczyną pracującą w tym sklepie , nie dość , że poznałem bez problemu hasło do zaplecza , przesiadywałem tam wielokrotnie przed jak i po pracy , to nie raz widziałem jak szary pracownik grzebie sobie w plikach kierownika sprawdzając listy płac , godziny , czy maile . Kablowanie na siebie na wzajem i podkładanie świń - norma . codziennie coś nie tak. Każda wyżej s..a niż tyłek ma , a zapomina , ze pracuje tylko w zwyczajnej korpo budce. Dla mnie nic więcej jak kolejna wielka sieć , która ślizga się nie przestrzegając zasad bhp , p.poż czy jak możemy czytać wyżej sanepid. .co do kierowniczki bardzo mila babeczka , można pogadac z usmiechem i zawsze pomoże , szkoda , że nie widzi , że ma w zespole osoby ktore nie działają na korzyść sklepu . czarne owce

Asia

Cześć. Nie wiecie, jeśli to nie tajemnica, ile płacą netto sprzedawcy na umowę zlecenie?

lof

p
@śmieszek

przeciez to fake

Zostaw merytoryczną opinię o Duka International S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Duka International S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Duka International S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duka International S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 5 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duka International S.A.?

Kandydaci do pracy w Duka International S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duka International S.A.