Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kina Mirosława Pieprzycka w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kina Mirosława Pieprzycka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kina Mirosława Pieprzycka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kina Mirosława Pieprzycka w Jarocin

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kina Mirosława Pieprzycka?

MARKO Nowy wpis

Czy lubisz pracować charytatywnie? A świeżo po szkole masz mieć już 15 lat doświadczenia.

Lucjan Nowy wpis

@marko jaki był powód odejścia stałych pracowników?

MARKO Nowy wpis
@Lucjan

Ciężko pracować z chorymi ludźmi... z dwoma pracownikami mam kontakt i nie żałują swoich decyzji o zmianie zatrudnienia.

Ryszard

(usunięte przez administratora) Mimo, że nigdy nie korzystałem z usług tej firmy dostałem następującego maila. Witam, Uprzejmie przypominamy o dopłacie za najstarszą fakturę. Jeśli dostaliście Państwo kolejną wiadomość z fakturą za sierpień 2019 r, to proszę wybaczyć. Problemy z pocztą. Pozdrawiam serdecznie Mirosława Pieprzycka "Kina" P.H.U. Nip: 223-678-11-87

Joanna

UWAGA NA OSZUSTKĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOSTAŁAM MAILA Z TAKĄ WIADOMOŚCIĄ - OCZYWIŚCIE NIGDY TAKIEJ FV NIE MIAŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam przesyłamy fakturę numer F/14751/236/27 wystawioną 27/07/2018. Dokument znajduje się w załączniku, a poniżej prezentujemy jego podsumowanie. Termin płatności 02/08/2018 Prosimy o wpłatę 195 zł Z poważaniem, Mirosława Pieprzycka "Kina" P.H.U.

Marek Pieprzycki
@Joanna

To nie są numery faktur PHU KINA . Nie wysyłamy faktur przez internet w załącznikach . Wezwania przychodzą do Państwa z fałszywych adresów , a konto bankowe to nie konto naszej firmy !

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kina Mirosława Pieprzycka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Grzegorz

Na terenie gminy Jarocin jest wiele firm, które mógłby zaistnieć. Polityka tej firmy jest trochę chora tym bardziej nie szanowanie pracowników. Pracownik w obecnych czasach to podstawowy budulec imperium jakim jest firma. Szkoda tylko, że zostałem na lodzie z urządzeniami jakimi kupiłem w tej firmie.... brak człowieka odpowiedzialnego za kasy.

KINA INSTALACJE
@Grzegorz

Dzień dobry. W sprawie zgłoszenia awarii klimatyzacji, proszę o kontakt z serwisem firmy KINA INSTALACJE. Adres mailowy - serwis@kinainstalacje.com.pl

Patryk Pieprzycki

Panie(usunięte przez administratora)nie został Pan bez opieki serwisowej. Została ona przekazana do Firmy (usunięte przez administratora)i proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd. Likwidacja profilu działalności wiąże się z likwidacją stanowiska pracy, tym samym całość klientów przekazaliśmy do Firmy Comtex.

Grzegorz
@Patryk Pieprzycki

Witam, To Pan wprowadza w błąd innych ludzi. Stanowisko nie zostało zlikwidowane tylko pracownik sam się zwolnił.

Marek Pieprzycki
@Grzegorz

Pracownik sam odszedł ,gdyż zmienił zawód na kierowcę tirów , a wtedy firma zlikwidowała stanowisko uznając , że prowadzenie usług zakresie kas fiskalnych jest nierentowne. Klienci zostali przekazani o innej firmy . Od tego czasu minęło kilka ładnych lat , a Pan robi z tego zarzut . Proszę nie pisać , że wprowadzamy innych błąd , nie pisaliśmy , że pracownik odszedł z powodu likwidacji stanowiska

okt

Dostałem maila na nieistniejącą fakturę, nie znam tej firmy ani tej Pani a ona mi wysyła fakture na 270 zł !!!!!!!!!!!!!!!

Daro
@okt

Ja tez taka fakture dostalem na 322zl gdzie od lat nie mieszkam w Polsce i niczego nie kupowalem

Gosia
@Daro

Witam w klubie,jestem na urlopie i nic nie zamawiając dostałam fakturę na 322 zł,skąd ta kobieta bierze te informacje jestem ciekawa.Nie planuje niczego płacić za coś czego nie posiadam.

Patryk Pieprzycki
@Gosia

Proszę wszystkich którzy otrzymali wezwania do zapłaty o niezwłoczny kontakt z naszą firmą pod numerem telefonu 62 747 42 47. Jest to próba wyłudzenia pieniędzy przez osoby podszywające się pod naszą firmę. Sprawa została zgłoszona na Policję.

SARI

dostałam fakturę na kwotę 322zł ZAPŁACIC DO 2.08.2018 nic nie zamawiałam i nie znam tej firmy dlaczego policja się tym nie zajmie , co to ma być kobieta sobie w najlepsze rujnuje życie innym jak można na pocztę komuś pisac takie głupoty dlaczego ta kobieta nie siedzi za wyłudzanie UWAGA NA OSZUSTKĘ W INTERNECIE >>>>>

PHU KINA
@SARI

Dzień dobry. Informujemy, że sprawa jest zgłoszona na policję. Inny podmiot bądź osoba prywatna podszywa się pod firmę PHU KINA i wyłudza pieniądze. PHU KINA

Klient

To co czytam to ładne cyrki. Prokuratura powinna sprawdzić dokumenty firmy z przetargów jak były ustawiane w Lasach Państwowych, Urzędzie Pracy, Wojsku itp. Firma działa na zasadzie kolesiostwa.

VC

Uwaga oszustwo. Witam przesyłamy fakturę numer F/10771/137/25 wystawioną 25/07/2018. Dokument znajduje się w załączniku, a poniżej prezentujemy jego podsumowanie. Termin płatności 02/08/2018 Prosimy o wpłatę 295 zł Z poważaniem, Mirosława Pieprzycka "Kina" P.H.U.

jaa

Również dzisiaj dostałam fakturę na kwotę 190zł.. żenada .. co to za firma

Jakiś spam też mam fakturę za nic na 270 zł. Mogłaby się tym zająć policja.

kry_jar

Witam, firma dno. Jak to możliwe, że od pracownika można taniej otrzymać ofertę na klimatyzator.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kina Mirosława Pieprzycka - Jarocin

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kina Mirosława Pieprzycka
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Warciana 41
    63-200 Jarocin