Opinie o Pekao (Bank Polska Kasa Opieki S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bank Polska Kasa Opieki S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bank Polska Kasa Opieki S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Polska Kasa Opieki S.A. w Warszawa

marek

Witam nie polecam banku Pko sa nie wyzuja sie z umowy miałem konto firmowe tylko tydzien obsuga klienat jest masakra oraz zamówinie termniali okazało sie ze miałem zapłaci odrazu 200zł na start wielka chora pomyłka ten bank nie polecam nikomu

Ala

Na jakie zarobki (podstawa brutto) może liczyć doradca hipoteczny ze stażem w bankowości ponad 5 lat, w tym 2 lata na hipotekach?

Justyna

Dzień dobry, jestem studentką, która zastanawia się nad rozpoczęciem pracy w banku jako doradczyni klienta. Mam pytanie, jak wygląda podstawa w dużym mieście wojewódzkim + premie? Czy trudno jest je wyrobić i czy sprowadza sie do "wciskania" ludziom pożyczek? Czy może sprawdzają jakieś inne rzeczy? Słyszałam, że popularne są ostatnio wskaźniki jakościowe, typu NPS? Czy to w Pekao SA też obowiązuje?

Tim

zień dobry, Przestrzegam przed bankiem Pekao S.A. Podczas rozmowy telefoncznej wprowadzają w błąd na temat opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego. Mnie poinformowano że opłaty nie będzei tylko nie dodano że powinnienm założyc kartę kredytową. Dyspozycja spłaty całkowitej nie powiodła się. Konsultant wyjasnił że to taki błąd systemu i trzeba spłacić wraz z 2% prowizją o potem złożyć reklamację i prowizję bank zwraca. Kiedy zwróciłem się o zwrot po spłacie wtedy dowiedziałem się że warunkiem spłaty było założenie karty. Pomimo spełnienia tego warunku reklamacja została rozpatrzona negatywnie po 2 miesiacach gdzie konsultant nawet specjalnie nie czytał zapisów z mojej umowy. Nie spodziewałem sie że instytucja zaufania publicznego jaką jest bank może w ten sposób wprowadzać w błąd i wyłudzać prowizję która zgodnie z umową się nie należała. Szczrze odradzam, je rezygnuje z usług tego banku. Z poważaniem

aas1
@Tim

Pisz do KNF i niech bank wyjaśnia całą sytuację.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Siara

Dzień dobry, Proszę państwa do puki nie jesteście pracownikami tej firmy to ten status trzymajcie jak najdłużej. Z tą firmą jest jak z policją to znaczy, że zanim wszedłeś w struktury to był z Ciebie równy gość. Gdybyście państwo wiedzieli jak pracownicy tego banku zachowują się podczas rozmowy z doradcą infolinię jednej z firm świadczącej usługi medyczne to byście odpuścili rekrutację. Najgorsze są panie roczniki od 1958 do 1971 są bardzo rozczeniowe, a często niezasadnie. Traktują firmę "medyczną" jak nikogo co świadczy o nich, ponieważ wymieniona firma jest właścicielem banku. Pracownicy pekao chyba nie rozumieją, że takie zachowania negatywnie wpływają na wizerunek ich firmy, dochody firmy, oraz bankiera, gdyż pracownik infolinię medycznej joraz Jego znajomi i rodzina est bardzo zniechęcony do usług żubra. Dodam tylko, że, gdy obsluguwany jest bankier to doradcy często używają tekstu w szczególności do kobiet we wskazanym przedziale wiekowy, iż daje siarą.

Elzbieta
@Siara

Przepraszam ja urodziłam się w tym przedziale lat 1958-1971 , tak więc proszę mnie nie obrażać, nie uogólniać i oceniać na postawie jakiegoś przypadku

@Elzbieta

A mogłaby Pani przy okazji jako osoba obecnie zatrudniona przedstawić obecne warunki tutaj ze swojej perspektywy? Tak czytam te wszystkie opinie i zastanawiam się czy faktycznie warunki mogą być tak złe jak opisują, skoro dalej jakieś osoby tu się zatrudniają?

waldek

to faktycznie polska kasa opieki tylko chyba teraz nazywa się zalklad pracy chrononej tak to jest jakazdy wchodzi w tylek żeby jak najwięcej dla siebie a nie pracować na nieroba, który nawet nie wie dlaczego ma tak wysoka pe.nsje

ANNA MARGAS stosuje mobbing, jest niekompetentna, brak jej kwalifikacji, NIE SZANUJE LUDZI, nie szanuje nikogo, nie szanuje podwładnych, najbardziej nie sanuje przełożonych i źle o nich mówi, jest fałszywa, egocentryczna, wielu ludzi zwolniło się z pracy, bo bali się jej, bardzo zły człowiek, skąd tacy ludzie przychodzą?

Ala

Firma z dużym potencjałem to na pewno, dlatego właśnie chciałam tu pracować. Niestety w środku wygląda nadal jak z innej epoki. Problemy z wszystkim, z dostępami na które czeka się tygodniami, z ciągłymi awariami - ciągle coś nie działa, prowadzenie projektów i zmian w systemach to jakaś kpina patrząc z perspektywy wielkości organizacji. Jest sporo nowych ludzi (ja też zostałam przyjęta na fali masowych zatrudnień w poprzednim roku), ale dobrych specjalistów ze świecą szukać. Jest trochę młodych ambitnych ale z małym doświadczeniem ale większość to ludzie z łapanki, często brakuje im podstawowej wiedzy. No i kierownictwo "perła w koronie" tego banku, poziom osób zarządzających jest żenująco niski, nawet ci którzy przyszli niedawno zachowują się i działają jakby od razu po zatrudnieniu wlewali im do głowy beton. Tak jak pisałam na początku, ta firma ma potencjał ale z tymi ludźmi daleko nie zajedzie. Ja też już szukam czegoś innego żeby jak najszybciej się z tej firmy ewakuować. Jeśli więc myślisz o tym żeby przyjść do tego banku, to serdecznie odradzam, tym bardziej że pensja też nie jest jakoś rewelacyjna a praca z tymi ludźmi co tutaj są to orka w betonie, bez żadnych efektów, bez satysfakcji i w atmosferze całkowitej beznadziejności.

hmm
@Ala

Potwierdzam, już na etapie rekrutacji są nie profesjonalni. Ktoś tu napisał że to nie bank tylko stan umysłu i chyba faktycznie tak jest. Jestem na rynku już wiele lat ale to tutaj pierwszy raz spotkałem się z czymś co można nazwać rekrutacją patologiczną. Wg. mnie szkoda czasu.

toniebank
@hmm

Bo tam generalnie poszukują ludzi bez doświadczenia albo z minimalnym doświadczeniem. Chodzi o to że obecna kadra kierownicza, szczególnie ci ludzie którzy przyszli ostatnio sami reprezentują poziom gruntu lub nawet niżej a więc poszukują ludzi którzy nie będą ich przewyższać w jakimkolwiek aspekcie. Nie chce oczywiście obrażać profesjonalistów którzy tam na pewno pracują ale tacy ludzie nie zagrzeją tam miejsca albo będą musieli zrobić sobie intelektualną lobotomię aby dostosować się do firmy i jakoś przetrwać w tym środowisku.

Alicja
@Ala

Systemy z epoki kamienia łupanego, głęboki PRL i mentalność też pozostała z minionej epki - szkoda

Emily
@hmm

Potwierdzam rekrutacja patologiczna.Byłam zaproszana na rozmowę i w przeddzień odwoływano,że jednak rekrutacja na to stanowisko jest wstrzymana.Czytając komentarze tutaj to chyba jednak znak,że lepiej sobie nie zawracać głowy.A mam długoletnie doświadczenie w bankach rownież jako specjalista.

Dominika
@Emily

Faktycznie słabo... A powiedzieli chociaż czy jeszcze się odezwa czy pożegnali się bezterminowo?

Emily
@Dominika

Powiedzieli,że być może,ale nie na pewno.Na pewno w tym oddziale rekrutacja wstrzymana.Że CV są przesyłane dalej.Cytuję oczywiście.

Zostałam zaproszona na rozmowę po wizycie jednego z (hunterów, dyrektorów?) Jako klienta w mojej obecnej pracy. Byłam na dwóch etapach rozmowy. Pierwszy z p. Dyrektor, bardzo sympatyczna i konkretna kobieta. Porozmawialysmy, ja powiedziałam czego oczekuje i ona również. Super osoba. Następnie zostałam zaproszona na rozmowę z dyr regionalnym. I tutaj zaczyna się kuriozum. Przedstawię niektóre cytaty "trochę pokory" "to firma ryzykuje zatrudniając Panią" "trzeba się zastanowić co firma daje pracownikowi a co pracownik firmie" to wszystko stwierdzenia odnośnie wynagrodzenia. Nadmiernie iż swoje oczekiwania przedstawiłam na pierwszej rozmowie. Najbardziej spodobał mi się tekst że to bank ryzykuje ???? Dając mi umowę na 3 miesiące. Dyrektor zadał pytanie czy jeśli zaproponowałby mi mniej $ niż mam obecnie to bym przeszła ,więc odpowiedziałam że nie - był bardzo zaskoczony. Ogólnie (nie wiem po co) chwalił że się wczoraj dzwonił do niego prezes funduszu inwestycyjnego i pytał czy możemy finansować podmioty na ujemnych kapitałach. Prezes funduszu hehe to jestem ciekawa jakie wyniki ma ten fundusz bo trzeba go unikać. Ogólnie dyrektor chyba oczekiwał że będę błagała o prace i będę chciała 3tys netto, a jak się wykaże to dostanę może podwyżkę.

Ewelina
@Kasia

I tylko w sumie przez oczekiwania w zarobkach się nie udało? Czy jeszcze z jakiegoś powodu? Proponowali chociaz umowę o pracę?

@Ewelina

Trudno powiedzieć ponieważ nikt nawet nie zadzwonił z informacją po spotkaniu. Ogólnie nawet jakby zaproponowali te pieniądze to nie przeszła bym że świadomością jaka osobą jest na stanowisku dyrektora regionalnego.

An

Nie pracowałam jeszcze w Pekao sa, natomiast wysłałam tam niejedno cv. Zaskoczył mnie ten fakt że wysyłając jakiś czas temu w poniedziałek cv we wtorek dostałam @ że zdecydowano zaprosić na spotkanie osobę z większym doświadczeniem. Natomiast ogłoszenie cały czas widniało. I nie była to jedyna taka sytuacja , przy każdych próbach aplikowania do pekao sa dostawałam następnego dnia kolejnego maila że nie wybrano , bo są lepsi pracownicy. Ogólnie zaskoczona jestem takim podejściem

Idea bank

Alicja Pietruszewski która przyszła do Pekao z Ideą Banku była oskarżona przez wiele osób o mobbing np. przez dobrego sprzedawcę- Piotra Matwieja, który przez nią odszedł z firmy. Jest osobą agresywną, lecz jest to bierna agresja, niszczy pracowników po cichu. Wielu najlepszych doradców zrezygnowało z pracy właśnie przez nią! Nie ma się co dziwić, nie ma żadnych studiów a do Idea Banku przyszła że sklepu!

Na jakie benefity można liczyć w Bank Polska Kasa Opieki S.A.?

Bogdan Piasecki

Możesz liczyć na pracę za czterech, pracę po godzinach za darmo, plany sprzedażowe brane z księżyca. Bank jest w trakcie zmian, które niszczą strukturę banku, niszczą zaufanie i relacje z klientami. Za te zmiany odpowiadają ludzie którzy porzucili upadające inne banki, tu ściągają swoich kolesi, którzy nie mają pojęcia o bankowości. Nim sie prezes Banku zorientuje to po banku pozostaną ruiny.

Można liczyć na długie zwolnienie od psychiatry i nerwicę do końca życia. Polecam

Ozgrozo

Pracowałam 25 lat i do końca życia będę na rencie. Jestem wrakiem czkowieka.

Rozczarowany
@Bogdan Piasecki

To co piszesz to prawda jest coraz gorzej , plany sprzedażowe rosną z miesiąca na miesiąc a premia jest od nich uzależniona. Brak strategi, robią wielkie zmiany ale bardzo haotycznie . Można by wiele pisać . Ogólnie można powiedzieć że lepiej się pracowało jak władze w Banku były włoskie niestety

Dokładnie Tak!
@Bogdan Piasecki

W banku pracują ludzie z upadłego Idea Banku S.A. ludzie bez kompetencji, bez klasy, bez autorytetu, np. koordynator ALICJA PIETRUSZEWSKA, wcześniej pracowała w sklepie spożywczym, zero ogłady, żenada!!!

@Dokładnie Tak!

No tak... widzę że słabe mniemanie o niej masz... Ciekawa bym była na podstawie czego snujesz ten wniosek o braku kompetencji? Zero ogłady? Bo?

Noname

Potwierdzam, że rekrutacja w pekao to strata czasu... Nie dają żadnego feedbacku mimo zapewnień a rozmowa rekrutacyjna wygląda jak ustawka. Nie polecam

@Noname

Wygląda jak co? W jakim sensie?

Dominika
@Noname

Pamiętasz może ile trwała rekrutacja? Chodzi mi o moment od wysłania cv aż do rozmowy rekrutacyjnej?

VaBank
@Noname

Wszystko to ustawka. Zatrudniają rodzinę, znajomych, znajomych rodziny i znajomych znajomych. Wszędzie ta sama panosząca się(usunięte przez administratora) wyćwiczona w cwaniactwie, krętactwo, kłamstwie, chamstwie, braku profesjonalizmu. W Białogardzie w Pekao wykruszyła się stara PRL-OWSKA klika starych, obrzydliwie zapyziałych i nie miłych emerytek. Na ich miejsce przyszły córeczki, iwnuczki i znajome. Śmiechu warte i żałosne zarazem, zielone, aż boli, że takie beztalencia tam siedzą. Nawet oferty banku nie znają. W pierwszej chwili jak się je widzi to można odnieść wrażenie, że przyszły nastolatki z liceum na praktyki. Taki jest obraz zatrudnienia w zachodniej części Ukrainy czyli w Polsce. Układy, kliki, towarzystwo wzajemnej adoracji, (usunięte przez administratora) podlizuchy i donosiciele, nepotyzm, znajomi. Takie są realia, tak było, tak jest. I nic w tej kwestii się nic nie zmieni nigdy, dopóki dopóty ta (usunięte przez administratora) będzie rządzić. Żadna (usunięte przez administratora) od koryta nigdy sama nie odejdzie.

Izabela
@VaBank

Serio? Kurczę, jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby nie przyjmowali żadnego pracownika z zewnątrz…

Mona
@Izabela

Nie znam nawet jednej osoby pracującej w tym banku, a właśnie dostałam się na kierownicze stanowisko.

@Mona

No to chyba jest być z czego dumnym? ;) Przebieg rekrutacji jak? I jeśli o kompetencje chodzi to ponad standardowe wymogi wykraczałaś?

Bank nie zatrudnia w oddziałach mężczyzn w równej proporcji. Dyskryminacja.

na żwirkach

Czy obowiązuje sztywny dress code?

Ewelina
@na żwirkach

Chodzi Ci o jakieś ubrania robocze?

dkb
@Ewelina

no tak czy można chodzić w dresach firmy code

dkb
@Ewelina

jeden (usunięte przez administratora) większy od drugiego, żwirki nigdy nie był w Banku i myśli że może w nie których sweter i jeansy stykną a drugi w ogóle nie wie co to dres code i ja z takimi ludźmi pracuje :(

monikojan@onet.pl

Moje spostrzeżenia o Banku jestem klientem przelałem srodki 18.06.2022r celem założenia lokaty dzis mija 4dzień a Pani w Banku nie może założyć lokaty z przyczyn niewiadomych .Co to za Bank ,Prezes Banku ma czas 3dni na odpowiedz ,a pieniądze leżą nie oprocentowane. Brak dbałośći o klienta taki Bank to do (usunięte przez administratora)

@monikojan@onet.pl

Dziwne, że nie możesz założyć lokaty. No to słabo, ale ogólnie może to jakaś ich chwilowa usterka?

Nooowy

Witam, czy jest szansa na otrzymanie 5500brutto na stanowisko specjalista ds sprzedaży i obsługi? Że stażem 10 lat w bankowości obsługa klienta?

Aaa
@Nooowy

Nie ma

frr
@Nooowy

mi na początek zaproponowali 5200 brutto

Olga
@frr

A masz jakieś doświadczenie w bankowości?? Bo jestem ciekawa czym się kierowali dając taką stawkę :)

nooowy
@Olga

mam około 7 lat jako doradca klienta w banku

Edward
@nooowy

Przyjąć proponowane warunki? Jeśli tak to napisz, czego w zamian oczekują, czy są adekwatne do stawianych w pracy wymagań?

Nikomu nie polecam udać się na rozmowę o prace do tej firmy. Na drugim etapie po spotkaniu z Panią dyrektor nie założę u was nawet konta bankowego. Pani zasugerowała,ze moje oczekiwania finansowe są zbyt wysokie JAK NA MÓJ WIEK, nie wiedziałam, ze kwotę ustala się od daty urodzin ( w nowej firmie bez wachania przyjęli moja propozycje). Ponadto roszczeniowa, chamska i okropna kobieta z którą nie chciałabym mieć do czynienia. Odradza każdemu nawet rozmowy o prace, bo pewnie spotkacie się ze zjechaniem od góry do dołu. Nie wiem czy Pani nie widział wcześniej mojego Cv ale po co zaprosiła mnie na rozmowę !? Dramat, szkoda czasu.

Maja

można wiedzieć ile zaproponowałaś że się na to nie zgodzili? :) chciałam zanosić tam CV, interesuje mnie 4000 netto.

Aplikująca

Do tej pory nigdy nie zdarzyło mi się publikować żadnej opinii na temat rekrutacji, aczkolwiek tym razem czuje się wyjątkowo źle potraktowana i chciałabym wszystkim powiedzieć o tym, że aplikowanie do banku Pekao SA (dokładniej centrala na Żwirki i Wigury) jest stratą czasu. Aplikowałam na stanowisko specjalisty, więc jedno z niższych. Zostałam zaproszona na rozmowę podczas której zainteresowani ludzie z biznesu nie byli zupełnie zainteresowani, zadano mi standardowe pytania dotyczące doświadczenia, pytania merytoryczne, jeden z Panów nie był łaskawy nawet patrzeć na mnie - zajęty był swoim laptopem, zupełnie jakbym była niewidzialna. Pod koniec oczywiście zapytałam o to czy bez względu na wynik rekrutacji otrzymam feedback. Pani z HR oczywiście potwierdziła - w praktyce nie dostałam żaden odpowiedzi. Jednak uznałam, że dam szanse i sama napisałam bezpośrednio do rekruterki - również nie dostałam odpowiedzi przez dwa tygodnie, dlatego tez uważam, ze ci państwo zmarnowali mi 1,5h i perfidnie olali. Zachowanie Pani z HR zupełnie nieprofesjonalne, a skoro takie kadry to i wszystko pewnie jest na takim poziomie - przecież to HR jest wizytówka firmy dla potencjalnych pracowników. Podsumowując, cieszę się, że nie będę tam pracować, skoro kandydata traktuje się w tak olewczy sposób, ciekawe jak traktują pracowników - chyba nie najlepiej skoro w HR są takie zamierzchłe nieprofesjonalne osoby. Nigdy więcej nie będę aplikować do pekao sa

Dark
@Aplikująca

Potwierdzam, mówią o informacji zwrotnej bez względu na wynik rozmowy a tego nie stosują. Standardy na papierze a praktyka jest inna (nie jest profesjonalna)

Jolanta
@Dark

Skoro osoby rekrutujące w tym banku obiecały dać informację zwrotną o wyniku rekrutacji (nawet w przypadku odmowy), to faktycznie tak powinny zrobić. Ale trzeba mieć też na uwadze, iż wszystkim zdarzają się pomyłki czy jakieś przeoczenia. @Dark, udało Ci się tam dostać pracę czy nie?

Pirat
@Aplikująca

Miałem rozmowę i też nie dali odpowiedzi. Takie standardy

misiek
@Aplikująca

aplikowałem do Pekao S.A. z 6 razy, nigdy nie otrzymałem feedbacku, potem znajomy mi podpowiedział, że to strata czasu bo rekrutacja jest na pokaz, a pracę dostają koledzy królika tylko.

gabiiii
@Aplikująca

A już myślałam, że to tylko do mnie nie oddzwonili mimo zapewnień. Strata czasu najpierw przez prawie godzinę rozmawiałam z rekruterką przez telefon, potem musiałam dojechać do oddziału ponad 60 km na rozmowę z dyrektor regionu a po rozmowie nikt się nie odezwał. Nie polecam brać udziału w rekrutacji.

Mirosław
@gabiiii

Dużo firm odzywa się tylko do osób które przeszły weryfikacje pozytywnie a do innych nie. Ja też uważam ze to bardzo słabe. Powiedzieli ci chociaż ile byś zarabiała gdybyś się dostała? Czy o finansach w ogóle nie rozmawiali?

Czy w Bank Polska Kasa Opieki S.A. pracuje się na open space?

Jak wygląda praca szaraka specjalista ds obsługi? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy są jakieś podwyżki dla dobrych i bardzo do tych sprzedawców?

Lolo
@Kandydat

Tak, są premie.

innek
@Kandydat

no cóż, te kwestie sa zawsze zależne od zaangażowania i wyników

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Polska Kasa Opieki S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Polska Kasa Opieki S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Polska Kasa Opieki S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Polska Kasa Opieki S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Polska Kasa Opieki S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Polska Kasa Opieki S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Polska Kasa Opieki S.A.
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.

Bank Polska Kasa Opieki S.A.