Opinie o Mag Dystrybucja w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mag Dystrybucja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mag Dystrybucja o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mag Dystrybucja w Olsztyn

Leszek

@Kakaka a jakie inne potrącenia ?

Kakaka
@Leszek

Np. Multisport lub ubezpieczenie

Jaskiniowiec
@Kakaka

Może jakiś inspektor pracy albo urząd skarbowy by się zajął tymi obciążeniami. Co miesiąc zabierają po 100-200 zł niezależnie od tego czy uszkodziles towar czy nie

Dużo macie teraz zysku?

Dawid P.

Beznadzieja - wielka oferta Starki - Nie mają i chyba nigdy nie mieli na stanie - żenada!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Mag Dystrybucja?

Kakaka

Na konto wpływa cale wynagrodzenie minus ubezpieczenie i inne potrącenia na które wcześniej wyraziłeś zgodę.

Aplikowałeś do Mag Dystrybucja na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (NR 1053)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zorro

Kiedyś kierownikiem magazynu,był nieprzyjemny młody koleś. Nie wiem jak teraz. Tych magazynierów,których lubił i szanował dobrze traktował i nawet faworyzował. Tych których nie lubił,gnębił i czasami nawet utrudniał pracę. On i dyrektor byli dobrymi kumplami,którzy znali się jeszcze z poprzedniej pracy w markecie. Za różne bzdury w tym za nieposprzątanie szatni,groziły kary finansowe lub mandaty. Przychodziło się na 6 do pracy i dowiadywałeś się,że o 7 jedziesz z kierowcą jako konwojent,bo ktoś tam wypadł. Powrót? 21-22. Atmosfera na magazynie taka sobie. Niektórzy magazynierzy nawet spoko,ale większość szkoda gadać. Pracy bardzo dużo,ale jak kończy się sezon to dziękują za pracę,nawet jak chwilę wcześniej po okresie próbnym,dostaje się umowę na 3 lata. Punkty za pracę,jak by się brało udział w jakiś rozgrywkach. Najgorszy ma zabieraną kasę i rozmowę jak to źle pracuje. Kierownik nawet na przerwie potrafił przyjść i marudzić. Nie polecam pracy na magazynie w Olsztynie.

Czy firma Mag Dystrybucja w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Norek

Jakie szkolenia!? Tu nie ma żadnych szkoleń

Teofil

Ja tego fusa Łangowskiego to na dzień dobry wyczułem po pięciu minutach rozmowy i on mnie też hehe łan tu tri for fajf banda (usunięte przez administratora) ci pracownicy tam to jak jaskiniowcy, tylko maczug im brakuje.

Jaskiniowiec
@Teofil

Normalnie aż oczy bolą od czytania tych bzdur. Przyjdź popracuj miesiąc i pokaż się z jak najlepszej strony i później negocjuj i oceniaj. Widzę że masz duży problem ze znalezieniem pracy. No wcale się nie dziwię z takim podejściem. Ludzie pracują tu po ładne kilka lat. Owszem jest ciężko ale każdy wie za co zapierdziela. Co do kierownika to się nie czepiaj bo chyba on wyczuł że raczej tu nie pasujesz.

Ten co nie lubi Jona

Jak ktoś chce robić za mużyna to zapraszam do tej firm...A jeżeli chodzi o zaeobki 2400 zł na rwnke niby a doatajesz 1600 lub 1800 zależy od chumoru fałszywego kierownika na psycho dropsach.. A i nikt nie zapomni o dyrektoże świniaku gościu wyglonda tak jakby z żeźni nowak uciekł .. Inaczej kto uprzejmie donosi to kase dobrom dostaje a ten kto nie donosi to sie kłuci..A sef firmy to z jakiegoś psychola uciekł .. Tak nawiedzonego typa nigdy nie widziałem szmatkami wuzki czyścić bo sa brudne kondom .... Praca na własne ryzyko albo praca przwjściowa.... Moje sugestie dla Mag Dystrybucja: Niech sie przyjżom pracy kierownika ... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować ludzi a nie mieć wszyatko w (usunięte przez administratora)

Spetyscjalskie łombraperhal
@Ten co nie lubi Jona

Tak jak przedstawiciele mają swoich klientów w (usunięte przez administratora) to mało kto tak ma.. Są wyjątki oczywiście tylko szkoda że ten wyjątek nie ogarnia mojego terenu. Obiecuje na 1000000 procent towar wjedzie i co? Dzień dostawy,towaru nie ma, przedstawiciel nie odbiera, kierownictwo nie odbiera.. To ma być ten wzór hurtowni? Zamiast przyciągać odpychają i sprawiają że człowiek rozgląda się za innym dostawcą... I żeby to był odosobniony przypadek... Nie, otóż co przedświąteczne dni to (usunięte przez administratora) i walka o to ażeby przywieźli a jak już przywiezie to kierowca gbur któremu się nic nie podoba i (usunięte przez administratora) sądzi że musi rozładować towar. Zmieńcie coś bo nie bardzo wam wychodzi a klienci cierpliwość swoją mają.

SSman
@Ten co nie lubi Jona

Twoja nauczycielka polskiego to czytała??

Nikt
@Ten co nie lubi Jona

A jak wygląda sytuacja w oddziale Bydgoszcz ?

@Nikt

Dramatycznie !!!

Wojciech

Pod jakim względem dramatycznie. Masz na myśli wynagrodzenie, czy atmosferę w pracy? Nawet jeśli masz złe doświadczenia obiektywna opinia może wiele wnieść do wątku, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

Info
@Ten co nie lubi Jona

Analfabetyzm 100+ do szkoły!

Jakie wy bzdury wypisujecie na temat firmy Mag, pracuje prawie lata i żadnego mobingu nie ma również nie słyszałem żeby ktoś na kogoś się wydzieral heh

Mikołaj

Według Ciebie atmosfera w firmie jest dobra, a relacje ze współpracownikami przyjazne. Czy pracodawca organizuje imprezy integracyjne, które pomagają bardzie zżyć się zatrudnionym osobom, żeby mogły pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu?

Sekcja

Człowiek tam nie liczy się. Tylko kasa.

Lolek

Nie polecam.

Kamil

Mag to katastrofa. Kierownik który zatrudnia ludzi, a później nie wie kto jest od czego. Widzi tylko pieniądze, które ciagle odchodzą za błędy i niezorganizowanie. Kobiety z działu handlowego to dramat. Nikt tam nie może wytrzymać dłużej niż miesiąc. Czysty mobbing, wieczne pospieszanie i stres.

Ewelina
@Kamil

Mobbing to bez wątpienia bardzo poważny zarzut, który może okazać się krzywdzący dla Mag. Ale skoro jesteś przekonany, iż ma on tam miejsce, to wypadałoby zgłosić to odpowiedniej instytucji. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

Skutek
@Ewelina

Pracowałem tam 5 lat (usunięte przez administratora) kiła i mogiła nie polecam

Blondynka

Kamil, nie pracujesz tam już? Możesz coś dokładniej powiedzieć? Są ogłoszenia o pracę do nich. Teraz już nie wiem czy składać CV. Jaka atmosfera w biurze?

Kamil
@Blondynka

nie ma co tu dużo mówić, lepiej omijać go miejsce. Ciagle tłumaczenie dyrektorowi dlaczego coś sprzedało się drożej, wszystko na już. Każdy chce być najważniejszy i się denerwuje krzyczy przeklina. Zero atmosfery w pracy. Codziennie jakiś problem, ludzie nie potrafią trzymać emocji i wybuchają.

Ewelina
@Kamil

@Kamil A ja natomiast sądzę, że zawsze warto próbować. Może akurat trafi się na lepszy czas, trzeba mieć pozytywne myślenie. Próbowałeś coś zrobić, aby poprawić atmosferę w Mag?

Tymek

Ten wątek dotyczy oddziału w Olsztynie więc trudno będzie uzyskać info o innych oddziałach.

nicck

MAG : Maszeruj Albo Giń

Patrycja
@nicck

Co konkretnie masz na myśli poprzez swój wpis? Twoja wypowiedź nie wnosi konkretnych informacji na wątek o firmie Mag Dystrybucja i może okazać się niezrozumiała dla użytkowników, więc warto napisać, co się pod nią kryje. Jak oceniasz firmę Mag Dystrybucja jako pracodawcę? Czy dobrze spełnia swoją rolę?

Zainteresowana

Dowiem się jak wyglada sytuacja w dziale zakupów i zamówień? Wspolpracownicy,zarobki,atmosfera,itp.slyszalam że podczas rekrutacji robią egzamin z matematyki i znajomości Exela.piszcie proszę. Chciałabym się dowiedzieć jak tam Jest.

Akwizytor

Firma, którą ciężko zdefiniować w kilku prostych zdaniach. Jest to portal dla pracowników, więc zawężę się do atmosfery i warunków pracy, tego, czego można się spodziewać po zatrudnieniu w tym miejscu na stanowisku przedstawiciela handlowego. Auta to już w większości Skody Rapid, Fabię zostały wycofane. Kadra kierownicza jeździ Octavia a dyrektorzy SuperB. Pełna inwigilacja GPS, czasy wyjazdów i powrotów. Przycisk jazda służbowa/prywatna. Skończysz trasę szybciej lub za późno zaczniesz dzień- lub nie daj Boże pojedź do lekarza -to następnego dnia otrzymasz tabelkę na maila z prośbą o wytłumaczenie. Mobbing jak nic. Mega ciśnienie na sprzedaż, nie ma opcji słabszego dnia. SMS z kąśliwymi komentarzami jak wyślesz słaby wynik. Tabelki codziennie, mobbing grupowy, rankingi i wytłuszczenie na czerwono osób, które nie wykonały zadania i zaniżają cel grupy. Estymacje ile zrobisz danego dnia. Praca żmudna i monotonna. Tydzień w tydzień klepiesz tą samą trasę i klientów i pchasz im towar ile się da, no limit. Zbierasz kasę, brak zabezpieczeń w samochodzie typu kasetka itp. Masa błędów za które nie odpowiadasz - w sezonie spóźnione dostawy, niekompletny towar, chamscy kierowcy i konwojenci, ogólny bałagan na który nie masz wpływu. Niemożność załatwienia jednej sprawy do końca, głuche telefony, maile trafiające w próżnię. Zwykła maniana. Jest tego tyle, że nie sposób opisać tego bałaganu. Każdy sobie, zero jakieś pomocy, wsparcia. Praca dla kogoś kto nie ma co z czasem wolnym robić i nie ma rodziny. Jak wyjedziesz o 7 rano, tak o 20 wrócisz (trzeba kasę rozliczyć w firmie, papiery dowieźć, gratisy odebrać, błędy odkręcić itd). Zero inwestycji w pracowników, jesteś umerem i masz (usunięte przez administratora) bo na twoje miejsce są inni chętni. Szkolenia zapomnij. Nie polecam iść bez doświadczenia bo przepadniesz, zjedzą cię, zaszczują. Zarobki pojęcie względne. Trasa trasie nie równa. Mocne trasy obsadzone przez starych repów, poza tym są to ludzie z tamtych rynków. Rotacja jest na trasach bliżej Olsztyna. Problemy z urlopami i wzięciem dnia wolnego. Nie polecam nikomu tej firmy, chyba, że jest się sadomasochistą.

Dział Rozliczeń - proszę omijać to miejsce z daleka. Niesamowita rotacja wśród nowych pracowników. Stosowany jest tam mobbing w białych rękawiczkach. Praca po 10 godz dziennie w niemiłej atmosferze. Człowiek nie ma czasu, aby coś zjeść. Dziewczyny aby nadrobić pracę często logują się w wieczorami w domu, za co otrzymują premię kwartalne, które NIE należą do wysokich. Strach jest tam wziąć dzień wolny, bo ciężko później nadrobić zaległości. Powrót do pracy po 2 tygodniowym urlopie to jakiś koszmar. Ogólnie nazwałabym to miejsce- "gniazdem żmij"

Alize
@Anonim

A jakie sa zarobki ? Czy praca jest na dwie zmiany?

pracuje jako konwojent od 2 dni i musze powiedziec,ze jest tam mega burdel...praca ciezka,po 12 godzin jak narazie...ale co zrobic...

Robert
@anonymous

Powiedz mi jak tam wygląda praca kierowcy z którym jeździsz? a mianowicie czy czeka rano za towarem? czy sam ładuje auto? ile punktów dziennie jest do rozwiezienia? po ile godzin mniej wiecej ? Są ogłoszenia na kierowce pewien Pan się ogłasza który jest ich podwykonawcą i tak się zastanawiam czy warto?

Jebac mag
@Robert

Nie warto...towar JEST załadowany rano przez zmianę nocną ale nieraz słyszałem ale nieraz słyszałem od towar rano rozłożyli to były braki w towar bo czasami ktoś ze zmiany nocnej mógł sobie na przykład flaszkę wziąć wypić i mix tym nic nie robił i wszystko szło na konto kierowcy albo konwojenta albo jednego i drugiego także nie warto

Jebac mag
@Robert

Praca po 12 godzin czasami 10 czasami 88 tylko Raz mi się zdarzyło pracować a tak to zazwyczaj 12 godzin się pracuje to jest (usunięte przez administratora) Nie polecam ale w 10 dni zarobiłem 1300 zł nie powiem

Patrycja

@Cleo, czy ostatecznie zdecydowałaś się na pracę w Mag Dystrybucja? Zachęcam pracowników Mag Dystrybucja do wyrażania opinii o pracy w tym miejscu. Będą to cenne i pomocne informacje, dla osób poszukujących pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mag Dystrybucja - Olsztyn

• Jak się pracuje w Mag Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Mag Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mag Dystrybucja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mag Dystrybucja