Opinie o Mag Dystrybucja w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mag Dystrybucja. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mag Dystrybucja o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mag Dystrybucja w Olsztyn

Krokodyl

UWAGA,UWAGA!Kasowane sa tu wpisy ktore dotycza prawdziwych informacji nie wiedziec dlaczego?Jesli tak ma byc to wszystko staje sie malo wiarygodne.W biurze w Rumi pracuje brodaty nie domyty pan P.ktory uwaza sie za Boga.Jest to malo sympatyczny leb bez kompetencji i zadne usuwanie info tegp nie zmieni????

Wafelcrispy
@Dorota

Z tego co wiem pojedyncze przypadki i ogarniają bez problemu jeśli się należy. Mi się nie przydarzyło ale wiem że są osoby które potem chodzą wyjaśniać i często swoje ugrywaja:):):) biura to raczej bez problemu bo stukasz na godziny bez składania itd.

Inez

Przedstawiciel handlowy musi mieć duże doświadczenie, żeby się tam dostać? Czy początkujących też chętnie przyjmą? Nie mogę znaleźć już nowej oferty, tylko pamiętam, że w przeszłości szukali. Ktoś wie czy byłaby szansa się dostać? :)

@Witold

Urlopu 2 tyg najpewniej nie dostaniesz, telefony do 20 się zdarzają

bolek Nowy wpis

Nie Polecam współpracy tą firma bardzo długo czekałem na wydanie towaru ponad 1,5 godziny, kierownik magazynu w Gdańsku Mateusz brak kultury to klienta - normalnie brak słów i nie nadaje się na kierownika kiedyś był inny tam kierownik i miał jakieś podejście do klienta

Człowiek

Sporadyczna praca zdalna, tak tu przeczytałem. Na stanowisku Specjalisty ds. Controllingu również istnieje taka możliwość bo w ofercie napisano, że praca stacjonarna? Jakie to dokładnie nowoczesne narzędzia pracy opisane w ogłoszeniu?

Ata Nowy wpis
@Człowiek

Zapraszamy do pracy w naszym biurze. Tu jest gwarancja sprawnej pracy, szybkiego internetu, bezpośredniej wymiany informacji, wiedzy. Nowoczesne narzędzia na tym stanowisku to narzędzia systemowe: Comarch cdn XL, Office 360, Tablou, BI, elektroniczne obiegi dokumentów, SharePoint, Exchange.

Wojtek Nowy wpis

Zatrudniłem się w tej Firmie. na umowę zlecenie nie musiałem robić badan sanepidowskich a jak prosiłem o zatrudnienie o umowę o pracę to skierowano mnie na badania na własny koszt a firma dalej zatrudnia pracowników na umowę o zlecenie i nie wymaga badań sanepidowskich, dlaczego się tak dzieje

Ata Nowy wpis
@Wojtek

Niektóre prace na zlecenie nie wymagają badań sanepidowskich. Wymagane są one bezwzględnie od osób starających się o pracę w charakterze konwojenta, bądź od osób, które pracując już na umowę zlecenie w magazynie starają się przejść na umowę o pracę. Wtedy badania te są konieczne. Wykonywane są one we własnym zakresie przez zainteresowanych. A gdy pracownik jest już zatrudniony na umowę o pracę koszty przedłużania badań zawsze ponosi pracodawca.

Witam, Jak wygląda praca na stanowiskach analitycznych IT. Jaka jest atmosfera, czy są nadgodziny?

@Nowy

Praca w biurze od 8 do 16.00. Możliwa jest również sporadyczna praca zdalna. Zakres obowiązków na stanowisku analitycznym (jest zależny od poziomu – junior, mid, senior), to: - tworzenie raportów – od prostych ad-hoc, przez utrzymanie cyklicznych, aż po udział w modyfikacji procesów i tworzeniu zaawansowanych platform raportowych i KPI dla całej organizacji (tableau) - zarządzanie bazami danych (administracja SQL-a, poprawność danych, hurtownia danych, itp.) - wsparcie programistów przy rozwoju aplikacji (API, zapytania do baz, tworzenie procedur, funkcji i widoków). - rozwój systemów ERP (definiowanie procesów, modyfikacje elementów systemów itp.) - uczestnictwo w spotkaniach procesowo/analitycznych z innymi zespołami w firmie. Zespół jest młody więc atmosfera jest pozytywna. Nadgodziny są rozliczane w postaci premii. Premia dotyczy również zakończonych projektów mających istotny wpływ na firmę.

@Agata

Czy nadgodziny są konieczne czasem czy tylko dla chętnych?

@Nowy

Nadgodziny nie są standardem pracy. Pracownicy powinni realizować swoje zadania w nominalnym czasie pracy.

Aplikowałeś do Mag Dystrybucja na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (NR 1053)? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Wszystkie te ogłoszenia co są u nich na stronie to rozumiem, że są aktualne i można śmiało aplikować? Osobiście jestem zainteresowany stanowiskiem merchandiser'a. Jednym z głównych zadań jest sprzedaż, ale jakie są ustalone aktualnie cele i jak to wpływa potem na wysokość pensji? Na pierwszym miejscu w wymaganiach wpisali studenta, a ja nim nie jestem i jestem ciekawy czy mogliby mnie wziąć pod uwagę.....

Agata

Dzień dobry, Wszystkie ogłoszenia opublikowane na stronie magdystrybucja.pl są aktualne. Głównym zadaniem Merchandisera jest merchandising, czyli budowanie ekspozycji, zarządzanie świeżością (FIFO), ekspozycją w punktach sprzedaży. Nie ma planów sprzedażowych. Poszukiwana jest osoba ze statusem „student” tak jak w ogłoszeniu ????

Czy w firmie są wczasy pod gruszą bądź 13 pensja?

@ja

Nie ma nic z tego nie w tej firmie , a o premi to mozna zapomnieć chyba że będziesz się podliczywac i dobrze (usunięte przez administratora) lizać to marne 200 tobie da a w potrąceniach za faktury ci zabierze i wyjdźe że premi nie ma

@ja

13 pensji nie ma ani wczasów pod gruszą ale masz premie :)

Hę, że co przepraszam? Jakie potrącenia z wynagrodzeń masz na myśli? Jakie to kwoty i za co, jeśli faktycznie tak się dzieje?

Norek

Potrącenia za faktury kwoty są różne

Zastanawiam się nad tym twoim wpisem bo ogólnie myślę o pracy u was ale zależy mi na atmosferze. Wiadomo,że ludzie są różni i podałeś nawet w swojej wypowiedzi jakiś przykład ale ogólnie jak z resztą, mimo wszystko oceniasz atmosferę pozytywnie?

Camel

Urwałeś się z choinki z bożonarodzeniowej gwiazdki ? Tak ogarniętego gościa nie widziałem. Wszystko ogarnia . Zawsze jak mam problem to go rozwiąże. Nawet brygadziści się pytają jak szukają jakiś asortyment gdzie się znajduje to on zawsze pomoże. Może dlatego jest hejtowany

Malarz

Z choinki się urwałeś bożonarodzeniowej. Jeszcze nie widziałem człowieka bezinteresownego który zna każdy produkt i wie jak wygląda. Jak ktoś szuka danego produktu to wszyscy się do niego zwracają on zawsze pomoże. Nie raz widziałem jak brygadziści do niego podchodzą i się pytają o dany towar. Słyszałem że długo pracuje i nigdy nie miałem o nim zdania

Oferta dla analityka danych jest dalej aktualna? Będę próbował ale mam jedno pytanie, wymienione jest obowiązkowe wykształcenie wyższe, jeżeli nie mam takiego a lat (usunięte przez administratora) mam już ponad 10 dokładnie na takim samym stanowisku, to moja kandydatura będzie brana w ogóle pod uwagę? Jak z atmosferą (usunięte przez administratora) bo to co piszecie brzmi różnie, ludzie się dogadują?

Chciałbym dowiedzieć się czegoś o posadzie managera floty. Podoba mi si ta praca, a szczególnie podoba i się ten wpis, że oferują szkolenia kompetencyjne. Czyli jakie konkretnie? Czego można nauczyć się na tym stanowisku? I czy te kompetencje powodują, że firma daje podwyżkę pracownikowi?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Biurowy w Mag Dystrybucja? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Piotrek

Na rozmowie przed rozpoczęciem pracy pod dyrektor w Olsztynie uczciwie informuje że praca jest ciężka a zarobki 4500 netto plus premia do 1000 zł. Po, dwóch miesiącach pracy mogę potwierdzić, że praca jest ciężka, ale wypłata za miesiąc, według mnie uczciwie przepracowany, to 4300 netto z ekwiwalentem za dwa dni urlopu .Jeżeli ktoś lubi przeżucić dziennie kilka ton , to na pewno warto spróbować.

@Piotrek

Chodzi o ręczne przerzucanie towaru? Bo jeśli tak, to czy nie można tego inaczej zorganizować, z użyciem maszyn? Kasa by mi pasowała, ale jeżeli to wszystko odbywa się ręcznie przez 8 h dziennie (dobra, 7.30, bo może przerwa trwa 30 minut), to ja z góry już wiem, że na dłuższą metę organizm odmówiłby mi posłuszeństwa. Robią cokolwiek, by ułatwić człowiekowi pracę, by zaoszczędzić zdrowie?

A jak przebiega rekrutacja tutaj na stanowisko Specjalista ds. Rozwiązań IT?? Szczególnie czy są zadania, testy rekrutacyjne jakieś? Oni tam na liście wymagań chcą np. znajomości języka SQL. No to czy sprawdzają poziom znajomości tego? Albo generalnie testują czy to prawda, czy ktoś kłamie że to umie?

Inez

@Inez

Przyucza w razie braku doświadczenia :)

Witold
@Anka

To ważne. A jak traktowaniem ludzi? W lutym był dość alarmistyczny wpis, że maile, SMS-y do 22, czy że nie tak łatwo urlop dostać. Więc, jak z tym urlopem, choćby teraz latem, by z rodziną spędzić razem dwa tygodnie?

@Witold

Urlopu 2 tyg najpewniej nie dostaniesz, telefony do 20 się zdarzają

Ka

Firma która swoich pracowników ma za nic ale czego spodziewać się od gościa który swoje kompleksy i niepowodzenia życiowe wyładowuje na pracownikach mowa tu o tym karle Przemku, gość to cham i (usunięte przez administratora) ludzi traktujący jak (usunięte przez administratora) Urlop w tej firmie to fikcje, idziesz na urlop wtedy kiedy firma Ci każe a nie wtedy kiedy ty go potrzebujesz. Ludzie maja po kilkadziesiąt dni urlopu zaległego. Będąc nawet na urlopie nie masz pewności ze kierownik cię nie ściągnie z niego. Szok ze żadna inspekcja pracy nie przyjrzy się uważnie tejże firemce. (usunięte przez administratora)i zastraszanie na porządku dziennym, Maile i SMS do 22 to standard. Zarobki to najniższa krajowa i premia od planów które sztucznie są zawyżane z miesiąca na miesiąc bez możliwości wykonania. Ja już tam nie pracuje bo w porę zorientowałem się co tu się dzieje i odszedłem. Oczywiście każdy były pracownik to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) według firmy a oni są krystaliczni.

Edward
@Ka

Przy jakich sytuacjach wychodziły nieprawidłowe wg. Ciebie zachowania wobec pracowników? Co by się mogło stać gdyby zwrócić uwagę na niewłaściwy ton i sposób odnoszenia się? Postawić po prostu granicę, również co do kontaktów po godzinach pracy?

Kamil
@Edward

Nie dało się nigdy o tym porozmawiać na spokojnie, każda uwaga kończyła się awantura i kontrola przez następny tydzień. Każdy woli zagryźć zeby i siebie cicho. Kierownictwo się nie nadaje do rządzenia, zero współczucia. Pod telefonem najlepiej od 8-20

Blanka
@Kamil

Załóżmy, że ktoś jest po pracy około 20, ktoś zadzwoni i pracownik nie odbierze. To co, jakaś nagana, obniżenie premii?

Marek Dyrektor
@Krokodyl

Trochę się mylić w tam biurze bardzo mili ludzie pracują o kogo ci chodzi ?

Helena

Możesz napisać jak z atmosferą w firmie? Lepsza niż wpisy tutaj? Zastanawiam się też na jakiej umowie jest praca i czy to co pisali, że myśli się księgowa z wypłatami to idzie to jakoś odkręcić?

WALDEMAR
@Helena

Zależy od działu w którym pracujesz - transport magazyny handel ogólnie mocna presja dnia bo wszystko dzieje się z dnia na dzień i ciężko coś zaplanować, biura - nie wiem. Umowy głównie umowa o prace, rzadziej zlecenia. Na tym portalu atmosfera zawsze jest jaka jest :) Ogólnie najczęściej rozbija się o godziny - brak odbić, nieadekwatna premia itd. Jeśli się coś nie zgadza i się upomnisz lub wywalczysz to dopłacają.

@Helena

Atmosfere psuja sami ludzie:patryk,pawel gruby,cygan,jasiu.Mysle ze to (usunięte przez administratora) i jest to malo wazne gorzej z robieniem notorycznym ludzi w konia na kase.Wszystkich biura,kierowcow i magazyn .Firma nie godna uwagi nie polecam

Dorota
@Krokodyl

A jak często coś w wynagrodzeniach się nie zgadza? Ktoś pisał wyżej, że można się upomnieć i dogadać w tej sprawie. Biura też mają jakąś premie lub robią po godzinach?

Wafelcrispy
@Dorota

Czy Mag Dystrybucja zapewnia kartę multisportu?

Mateusz

Jakie pieniądze płaca na poczatek na magazynie? Szukają aktualnie?

Zenon
@Mateusz

Zawsze mniejsze niz obiecuja bo co miesiac myli sie ksiegowa

Dorota
@Zenon

A ile obiecują wiadomo? Jest gdzieś jakieś ogłoszenie? A ta księgowa jak już się pomyli to chociaż jest to później uregulowane z następną wypłatą czy coś? Komuś jeszcze wpływają czasem źle wyliczone pieniądze?

Natalia

Już dłuższy czas temu, ale była oferta na przedstawiciela handlowego. Powiedzcie mi jedną rzecz odnośne pracy zdalnej. Czy można pracować w ten sposób na tym stanowisku, np. jak ktoś opiekuje się dzieckiem? Chociaż częściowo?

Natalia

Aplikował ktoś na stanowisko specjalista helpdesk? Widziałam takie ogłoszenie na stronie firmy i się zastanawiam o co mogą pytać na rozmowie i co sprawdzać? I ile w ogóle jest etapów rekrutacji? Dajcie znać bo trochę mi się spieszy i unikam długich rekrutacji.

Iza

co z tym biurem jest według Ciebie nie tak...? co takiego robią? wiesz w ogóle z ilu osób się tam ekipa składa i jakie relacje między sobą mogą mieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Mag Dystrybucja - Olsztyn

• Jak się pracuje w Mag Dystrybucja?

Zobacz opinie na temat firmy Mag Dystrybucja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mag Dystrybucja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mag Dystrybucja