Opinie o Ssi S.A. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ssi S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ssi S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ssi S.A. w Kąty Wrocławskie

Podwykonawca 2

Gliwice - 2012-11-16 17:01:31 Podwykonawca - 2012-10-31 10:46:02 Ty może dostałeś wypłatkę w terminie. My jako firma musimy czekać na przelewy które non stop są płacone daleko po terminie. Przy 30 dniowych terminach płatności SSI SA nie wyrabia na czas z płątnościami, ściemnia i z tych 30 dni robi się 60 lub więcej. Nie płaca odsetek. Firma marną ma opinie wsród podwykonawców.Prawda jest taka, że SSi jest niewypłacalne. Zalegają z płatnościami nawet po pół roku a w hurtowniach mają nie popłacone faktury. Ciekaw jestem ile podwykonawców zrezygnowało z ze współpracy z SSi. Czy u Was opóźnienia wynoszą ponad 30 dni od terminu płatności? Tego liczonego od daty doręczenia faktury, bo tak księgują? Pytam z ciekawości, bo u nas wynoszą tak do 30 dni, jak na razie. A z tymi odsetkami, próbowaliście wystawić notę odsetkową lub doliczyć odsetki do kolejnej faktury i nie zapłacili?

Gliwice

Podwykonawca

Ktoś

Jezeli chodzi o płatności to raczej kiepsko idzie. Faktura z 30 dniowym terminem płątności jest płącona, ale gruuuuuubo po terminie. Pewnie prezes i kierownictwo nie zapomina sobie wypłącić co miesiąc pensji i 10 kazdego mca ma na koncie. A podwykonawca? Poczeka jeszcze a co tam, że ma też swoje do uregulowania w terminie sprawy. Nie jestem zadowolony z tej firmy. Ciekawe czy płącą odsetki od przeterminowanych faktur?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ssi S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
fenix

porażka, SSI DNO dna

xxx

podwykonawca - 2012-08-17 11:19:04 Tragedia.Totalna ignorancja ze strony kierownika, a nie wspomnę inż. budowy.Całkowity brak kompetencji zasłaniany ciągłym brakiem czasu. Ci Panowie chyba nigdy nie prowadzili budowy.Przy tym brak zainteresowania tym co się dzieje na budowie.Wymagania od podwykonawców przy ciągłym braku materiałowym.Inżynier budowy kompletnie nie zna się na tej pracy.Nie wiem co wcześniej wykonywał, ale obce są mu fachowe zagadnienia.Kierownik nadrabia nie dostępnąścią; a często szantażem i pogróżkami.Brak koordynacji z innymi branżami naraża podwykonawców na ogromne straty.Przestrzegę wszystkich przed współpracą z Wami.Panie w biurze ignorują wszelkie telefony.Tragedia.Brak finansów zwalają na GW.Bzdury.Oj, chyba się teraz zacznie Panie Prezesie.Pozdrawiam.Jakoś się nie zaczęło p. WP,coś kiepsko z pana intuicją.A swoją drogą czym gorszy podwykonawca tym głośniej krzyczy,takie nasze to i swojskie.

GW

Po 18.08 wyraźnie widać aktywność pisarską na tym forum pana z SSI, ale święte słowa...branża się zna nawzajem, wystarczy popytać i wszystko będzie jasne...

hahaha

calkoski - 2012-08-20 22:16:49 Oj tam, oj tam,... każdy chciał by się wozić, a u nas w kraju to co drugi to woźnica, tak więc, jak się jest lewym podwykonawcą to później pojawiają się takie wpisy jak tutaj co niektóre. W firmie przepracowałem 2 lata, SSI to firma rozwojowa, aktualnie współpracuje z SSI i jest wszystko OK. Dobrze wykonana robota, jest na czas uregulowana. Jeszcze mi się nie zdarzyła sytuacja, aby jakaś faktura nie była uregulowana.Mieszasz się w zeznaniach...jak tak rozwojowa to ciekawe czemu u nich pracowałeś tylko albo raczej aż dwa lata....

hahaha

asd - 2012-08-19 11:44:36 skok z 15 mln na 60 mln obrotów samo z siebie nie bierze. Liczby mówią samo za siebie dobre, naprawdę dobre panie Garwol...

junger

pracuję od prawie trzech lat. opinie chyba pisali jacyś nieudacznicy, kombinatorzy i lenie, którzy wylecieli z pracy lub nie poradzili sobie z obowiązkami w firmie. Pracuję tu młodzi ludzie, którzy dostają szansę na fajne doświadczenie, autentyczna praca zespołów, duże wyzwania. Wśród poważnych kontrahentów (Budimex, Erbud, Polimex i in.) zawsze dobra opinia. Co do finansów - nigdy nie było sytuacji, żebym nie dostał wypłaty w terminie. Firma funkcjonuje na bardzo trudnym rynku budowlanym, na którym przepływ pieniędzy jest fatalny, co odbija się na podwykonawcach. Tak jest WSZĘDZIE. Była też mowa o projektach - lepszych projektów niskoprądowych niż te, które wychodzą z biura projektowego SSI nie miałem w rękach.

nick

forum wszystko przyjmie... i krytykę i pochwałę - tak jak papier. a wystarczy popytać ludzi w branży jaka jest rotacja w dziale realizacji na stanowiskach pm-a i inż. budowy; ile osób było dyrektorem działu realizacji w ciagu ostatniego roku i z jakimi efektami (łącznie z prezesem) z mojej strony jako podwykonawcy jak firma robiła 15mln to było jako tako spóźniali się z płatnościami ale płacili i było z kim pogadać - teraz lepiej nie mówić sposób prowadzenia budów - ludzie z łapanki bez żadnych kompetencji a ci co je maja to się zwalniaja po krótkim czasie. takie są efekty jak się zwieksza obrót z 15 na 60mln bez przygotowania a firmą zarządzają handlowcy a nie osoby merytoryczne

dostawca 1

to prawda, że są niewielkie opóźnienia, ale wiadomo z czego one wynikają, tylko osoby niedoświadczone i funkcjonujące na tym rynku bardzo krótko mogą mieć do tej (jak i innych z branży) firmy pretensje. Chcemy współpracować z SSI i rywalizujemy z konkurencją wszelkimi siłami, a proszę uwierzyć, że takich jak my, (pukających do ich drzwi dostawców) są dziesiątki jak nie setki.

calkoski

karol

Współpracowałem z tą firmą przy dwóch projektach – były niewielkie opóźnienia, ale nie takie o których się tutaj wypisuje. Podstawową wadą ofert, które robimy jest taki, że ich wybór w zasadzie zależy niemal wyłącznie od zaproponowanej ceny. Takie rozwiązanie w sposób negatywny wpływa na rynek i zwiększa ryzyko. Takie niestety czasy i musimy z tym jakoś żyć.

asd

Zych

Panowie jak dajcie ciała jako podwykonawcy to dostajecie po glowie. Znam firmę wykonuje dla nich kolejna inwestycje jako Podwykonawca i powiem wam ze to wielkie bzdury. Tak spozniaja się trochę z kasa ale to normalne dziś natomiast nie mogą obie pozwolić na ignorancji gdy Podwykonawca daje ciała. Ja robotę robię ok i nie mam żadnych kłopotów. Panowie brac się do roboty a nie narzekać.

TADEK

Dobre sobie.Na budowie zbliżają się terminy.Ciągła pogoń i wariacje, a inż. budowy na urlopie.Pewnie ma małe dzieci, więc musi. W tym wieku też się zdarza.Ale heca, ha,ha,ha.Kabaret na EC.

PODWYKONAWCA II

Nic dodać, nic ująć.Zapraszam na budowę EUROPA CENTRALNA GLIWICE. Czy mój poprzednik tę właśnie miał budowę na myśli? Zapraszam, zobaczycie sami.

podwykonawca

Maniek

Przez pewien okres współpracowałem z firmą ssi. Problemem są tam częste ruchy kadrowe. Część ludzi na stanowiskach odpowiedzialnych za realizację tematów nie wytrzymuję tempa pracy. W chwili obecnej nie ma tam dyrektora do spraw realizacji. Projekty robione przez biuro projektowe są często nie życiowe - projektant często widzi budowę jedynie w CADzie... Zdarzyło się również kilka pomyłek w doborze materiałów - złe ilości, nie takie kołki itp a potem wiadomo, że problemy... Kilku ludzi bardzo ambitnych jeśli chodzi o koniec projektów - uruchomienia. Co do płatności to bywa ciężko - wiadomo na kim się oszczędza... Nie raz po prostu nie warto wystawiać ostatniej faktury bo niby się zarobiło a pieniędzy nie będzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Ssi S.A. - Kąty Wrocławskie

Ssi S.A.
4.4/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Irysowa 4
    55-040 Kąty Wrocławskie