Opinie o STOKSON w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy STOKSON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Chorzów

normalny

Czytając wasze komentarze - doszedłem do wniosku że nie wszyscy zasługują aby tam pracować. Jak ktoś pracuje w tej wyjątkowej firmie i wrzuca niepochlebne recenzje -jest upośledzony w rozwoju- tak delikatnie mówiąc. Tak dla porównania jak żyjesz z małżonką i nagle wszystkim w około gawędzisz jaka jest najgorsza. To jest Twoja rodzina tam samo praca. Stokson to takie gniazdko:-) rodzinne. Pozdrawiam Wszystkich pracowitych, a komu się nie podoba -do biura po świadectwo pracy.

emeryt

Zarobki od 4 lat te same. Praca ciężka- fizyczna, jak masz rodzinę nie polecam. 12 godzin pracujesz z dojazdem - resztę śpisz żeby funkcjonować i tak w kółko. Grafik wypisywany z dnia na dzień. I tyle w temacie.

tomek

mam pytanie do pracowników :) jakie tam zarobki ale szczerze ile może dostać nowo przyjęty ?

ooch 2000 w innych zakladach ja stdent zarabiałam

w Stoksonie nie jest zle jeśli chodzi o wpisy wiadomo że Chorzów a czy ktoś po podstawówce czy po studiach w tej pracy nie ma to znaczenia bo to praca fizyczna stoisz na produkcji lub sprzątasz ...i to tyle tutaj studia się nie przydadzą ...Ja studiów nie mam gdybym miała to bym pracy fizycznej nie podjęła pisanie pierdół to pierwsza klasa na tym forum och w innych zakładach ja po studiach zarabiałam 200 tysiaki a tu co masz ile więcej że takie pierdoły piszesz ..

Pakowacz

Zupełnie nie polecam. Kpina z ludzi. Byłam umówiona na rozmowę na 12. Siedziałam na recepcji ponad godzinę, nikt łaskawie nie chciał ze mna rozmawiać, a recepcjonistka, na pytanie ile to będzie trwać mowila, ze nie wie. Dno i rozpacz. Nie szanują pracowników od samego początku.

Nie miałam przyjemności dostać żadnego pytania

anna

Wszyscy, którzy obrażają Stokson może by wpisali miejsce pracy (Piekary czy Chorzów). Jeżeli, ktoś uważa, że pracują tam ludzie po podstawówce to bardzo się myli. Są tam ludzie po studiach, gdzie w innych zakładach pracy zarabiali po 2000zł a w Stoksonie mogą zarobić więcej. O nadgodziny się nikt nie zabija, nie wiem skąd te informację. Wręcz ludzie już nie chcą nadgodzin. Jeżeli chodzi o grafik, to jest prawda. Trudno sobie coś zaplanować. Każdej pracy są plusy i minusy. W Stoksonie wcale nie jest źle.

oooo

w pracy nie wolno sobie ubliżać ani też na zasadzie podoba mi sie lubię nie lubię ,,,ale niestety P.kierownik nie wie że kobiety wlasnie takie psują renomę tego zakładu pracowałam tutaj niestety musiałam się zwolnić koleżanki ciągle mnie obgadywały za plecami , donosiły szefowej nie mądre rzeczy po dłuższym czasie zaczyna robić się to przykre i ludzie odchodzą bez słowa Dziwię się że szefowa nie pyta pracownika dlaczego się zwalnia..Zarobki są dosyć wystarczające lecz zazdrość ubliżanie i dokuczanie jak i wykorzystywanie w pracy to już przesada...to jest bardzo przykre że ludzie są tak zazdrośni że inny też może tu pracować Serio to takie osoby powinny być zwolnione jeśli nie potrafią z innymi pracować . Sama widziałam jak panie brygadowe opierdzielają się i obgadują nawiązując do tego by inni byli tego zdania tak zwana manipulacja innymi fałszywość brak porozumienia i zawalanie swoich niepowodzeń na inne osoby Tak wygląda tutaj praca wśród Pań które ciągle obgadują i nic im się nie podoba.

acocieto

Najbardziej "rozwaliła" mnie osoba która rzekomo skończyła szkołę handlową i przyznała ,że nie umie liczyć....Śmiech na sali :D

acocieto

Do Xxxxxx - święta racja !!

Xxxxx

Kto tam pracuje to widać po samych wypowiedziach, które tu są umieszczane łącznie z błędami ortograficznymi. Od tych ludzi powinno się wymagać książeczki sanepidowskiej no bo wiadomo taka branża że musi być, ale rownież szczepień przeciwko wsciekliźnie. No i wtedy bydzie ok :)

acocieto

Zakład poniżej zera... Ludzie którzy tam pracują są po podstawówce ,albo i nawet po przedszkolu (zachowują się jak dzieci- "z tą,tym nie będę pracować bo jest taki i owaki" ), jedna mądrzejsza od drugiej...robią sobie na złość już nie wspominając o szatni gdzie kopią sobie po torebkach ...LUDZIE OMIJAJCIE TEN CYRK Z MAŁPAMI BO TO INACZEJ NIE DA SIĘ NAZWAĆ !!

Edyta

Ja tam krótko robię ale najbardziej podoba mi się chłopak który jeżdzi pomadami- chyba Balbina, jest taki męski, taki władczy i taki podniecający. Ja pracuję dla niego. I lubię jak na mnie patrzy. Dzięki Marcin

Drążek-Terminator

Witam. Chciałem pięknie podziękować że mogę tutaj z Wami pracować- w takiej Wielkiej firmie. Za godziny przepracowane- oby jak najdłużej były godziny nadliczbowe. Dziękuję za piękne-bogate wypłaty. Dzięki tej pracy jestem przeszczęśliwym człowiekiem.Jestem zdrowy i wspaniale się czuję- Idę spać szczęśliwy i wstaję szczęśliwy.Jestem spokojny-mam byt zapewniony na 20lat. Dziękuję że codziennie mogę patrzeć na te piękne pączusie,na te sekundy upływające tak szybko- pragnąłbym żeby to trwało wiecznie. Dziękuję że mogę uczestniczyć w rekordach- to jeszcze nie wszystko na co Nas i Mnie stać. Aż łezka w oku się kręci, że Ja prosty chłopak mogę w tym brać udział.

xyx

Powinne wszystkie babki sie zwolnic i wtedy kierownictwo by cos pozmienialo bo tak to wszystkie tam padną

Załamana

Ja pierdziele ile wsród was nienawiści i jadu same żmije że wam sie te pączki przez to nie zepsują i zakalcowate nie wyjdą to jest istny cud. Kto tam robi jo sie pytom że koleŻanek pisze przez RZ ????

zly na maxsa

NO SPOKO szefowa to ty mozesz byc ale obgadywania sionia zamentu i zazdrosci a jak tak ci tam czorno w kantach to wez mopa i posprzatej bo te sprzataczki nie roz po tobie sprzataja syf i stoja na tasmie

te joo

Ty tez sie trzymej w tej robocie panie joo bo kto wie co bydzie a kajs indziej nie zarobisz nic powodzenia panie joo

Jooo

Hahaha fajna odpowiedz Mom sie stanąć na pączkach 11 h to faktycznie męczące stanie na pączkach ino te pączki bjydne bydom bo jo je rubo. A chamskie godnie to mosz ty widać kto tam robi ( małe wyjątki są ludzi co potrafiom normalnie odpisać). Tych pozdrowiom czimejcie sie w ty robocie. Jo szukom inny.

no super

Panie joo ston sie na 11godz na psczkach to bd wodziec jaki lekki ten paczek hamskie masz gadanie a po drugie tasmia leci za szybko niz powinna . Jedynie to tu sprzataczki gpwno robia jak bych byla szfowa to by lataly jak wszy na patelni wszedzie syf i brud w katach Chorzow

sikor

Jedzieszt cały czas pod maszyny. Które idą na maxa fizyczna robota to mało powiedziane.podnosisz setki kilogramów w bardzo niekorzystnych warunkach zrobisz mała przerwę (usunięte przez administratora)

cuk
@sikor

Idz spróbuj to sie przekonasz jaka lekka i przyjemna

Joooo

Kurde a czym tam se można tak zdrowie zrujnowac? Napisz cos bliżej. Jo myslałach że przy kreplach to jest fajno robota lekko i przyjymno. Co te kreple som z ołowiu cynszkie i kręgosłup siado? Pytom poważnie bo niy wjym? Napiszcie na czym ta robota polego prosza.

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Chorzów

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON