Opinie o STOKSON w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy STOKSON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Chorzów

fucha j v

Pozytywne opinie pisze tylko i wyłącznie kierownik, który podaje się co chwile za kogo innego aby pisać same pozytywy żeby renoma firmy nie spadła, naprawdę jest tak jak czytasz negatywne opinie to cała prawda,

widać ze kolega wydał zbyt szybko wypłatę na którą inni pracują przez trzy miesiące czy nie dłużej,pewnie na leki psychotropowe i pewnie zapomniał je dziś rano zażyć ze pisze takie bzdury.Ale nic się nie martw ludzie w firmie szybko cie wyleczą bo firma nie zasługuje na takie opinie a szczególnie od takiego debila jak ty który niema pojęcia co to ciężka praca!

nocki powinny byc krutsze

maszyny wyciekaja z nich na podlogę pełno lukru czy czekolady brak uszczelek wszysko wycieka pora odkladac na nowe maszyny......A zarobki wcale nie sa takie wysokie za tak meczaca prace .A ludzi tutaj traktuja jak sługów i robią specjalne paczki dla gosci bo z hali bebebe

marudery do dom

typowe polaczki ino ponarzekać dowalić oczernić, wiecznie to niezadowolone i pokrzywdzone. idzcie do innej roboty bo tam na pewno na was czekaja i dostaniecie super wypas. moja sasiadka tez tak ma to znaczy ma super umowa która nazywa się widmo i wielko wyplata 1200 + 50 zł za kazdo sobota to se laska w swieta poszaleje za te 1400 zł. a slowo nadgodziny nie istnieje u jej szefowej a jak uslyszala ile dostali my teraz wszyscy wyplaty teraz przed swietami to zaraz poleciała cv skladac. od marca bedzie znowu luz bo dobrze wiecie ze potem nie robimy tyle godzin i wszystkie soboty i niedziele mamy wolne i tez jest dobrze zapłacone a kto niezadowolony do widzenia bo się was czasem na tej hali sluchac nie da. niby tako ciężko robota a gadaczki się nie zamykają przez 11 godzin. zycze wam wesołych i zdrowych swiąt bo bogate to będą na pewno po ostatniej wyplacie z dodatkową premią.

Pakowacz

Zupełnie nie polecam. Kpina z ludzi. Byłam umówiona na rozmowę na 12. Siedziałam na recepcji ponad godzinę, nikt łaskawie nie chciał ze mna rozmawiać, a recepcjonistka, na pytanie ile to będzie trwać mowila, ze nie wie. Dno i rozpacz. Nie szanują pracowników od samego początku.

Nie miałam przyjemności dostać żadnego pytania

Dżordżik

Witam serdecznie. Każdy dzień spędzony w tej pracy jest cudowne przeżycie. Nowe wyzwania. I o to chodzi, ta praca mnie podnieca jak kobieta 18-ka. Pozdrawiam

Drążek

Dziękuję że mogę w tej firmie pracować. Jestem szczęśliwy że tutaj jestem. Dla takich chwil warto żyć.

Pieniążek

Wszędzie trzeba robić, za darmo nikt nie będzie płacił. Dla mnie mogłoby być więcej godzin do przepracowania. Komu jest żle proszę się zwolnić. Ja potrzebuję dużo pieniążków. A jeżeli chodzi o czas pracy to super że pracujemy po 10-11 godzin a nie po 8. Chyba lepiej mieć więcej dni wolnych!? Pozdrawiam normalnych, a nie nieroby- zwolnijcie się!

xxx

Przestańcie już nawijać o 8 godz.zmianach,za niedługo będą soboty i niedziele wolne,chyba lepiej pracować po 10 godz i mieć co drugi dzień wolny plus weekend,niż zapierdzielać 5 razy pod zond.W tygodniu można sobie sprawy pozałatwiać.Tak ze zastanówcie się troszkę zanim głupoty napiszecie,a to ze teraz jest taki zajob to norma w tym okresie.Czemu nie napiszecie o tym jak wakacje prawie miesiąc w domu siedzicie,jak w okresie po tłusto czwartkowym jest więcej dni wolnych niż roboczych a wypłaty całe na koncie.O tym nikt nie napisze.Widocznie piszą to osoby nowo przyjęte albo osoby które zapomniały jak zapierdzielali za 1200 na trzy raty wypłacane.Tak ze docencie to co macie albo ustąpcie miejsce osobom które chcą pracować i zarabiać na rodziny,bo pracować każdy musi ale wybór każdy też ma jaką prace podejmuje.A jeśli was kasa trzyma to o czymś to świadczy.Tak ze darujcie sobie te opinie i poczytajce opinie o innych zakładach pracy na tej stronie,w prawie każdej firmie narzekają na kierowników na szefostwo na to jak jest ciężko itp.Po prostu każdy Polak powinien się Królem urodzić,albo w bogatej rodzinie,albo piniążki mu powinny z nieba lecieć,a i tak by ponarzekał.Powiem jedno lekko nie ma,ale wiem jedno ze warto pomyśleć o tym co ja i moja rodzina ma dzięki tej pracy,a nie tylko o tym'co zrobić żeby zarobić a się nie narobić'bo tak się nie da.Pozdrawiam wszystkich ambitnych i pracowitych!

nocki powinny byc krutsze

nocki powinny byc krutsze normalnie 8 godz .przykladowo jest pierwsza zmiana na 6 do 17 przerwa i nastempna zmiana na 3/4 etatu i dalej od 17 do 23 i od 24 do 08 godz . Nie przemeczac ludzi to nie bd uciekac A za ta prace pensja wcale nie jest taka super co mnie obchodzi jakies poruwnywanie ze inni malo placa Placa malo bo male firmy maja

jo

przecież od marca do września momy zmiany 8 godzin a 5 miesięcy zmiany po 11 godzin. tak jest od kiedy pamietom. a 3200 mo więcej piekorzy niż myślicie, he he.

Zgadzam sie z przedmowca, o urlopie na zadanie nie ma mowy a czasemczlowiekowi cos wypadnie, nie mozna nawet pojsc na l4 bo mowia ze poszedles w bardzo waznym momencie dla firmymowia tak kazdemu,, a po tem ci nawet premi nie dadza, za taka prace jaka my tam robimy po 11 godzin w takiej temp. To powinnismy dostawac nie 3200 ale 4200, i dokladnie nie chodzi o pieniadze tnylko o to jak nas tam traktuja jak smiecie sa tego zdania ze ty sie mozesz zajechac to zastapi cie inny pracownik, niech szef przerobi jedna nocke przez 11h i sie wypowie na ten temat, to nie jest ludzkie, mam nadzieje ze szefto czyta i zmieni 11 na 8 h na pewno to idzie jakos rozwiazac, tylko trzeba pomyslec, i trzeba zmienic kierownika tego ubyka bo gdyby nie on atmosfera byla by inna, lepsza a wtedy pracownik jest bardziej wydajny kiedy jest zrelaksowany a nie zestresowany, mozna by bylo pisac godzinami, szkoda czasu, aha, pamietam ze szef kiedys obiecywal ze nigdy nie dopusci do takiego czegos zebysmy musielipo 11h pracowac, i co.? Dalej to samo to swiadczy o tym ze nas nie szanuje i ma nas gdzies,

sikor

To gość o Niku JO jest jedyny co ma 3200 na to wychodzi, to łatwo dojdziecie kto to jest. Tu nie chodzi o kasę ino o sposób w jaki traktuje się ludzi. niech nam uzytkownik o niku JO powie czy kiedy kolwiek brał urlop na żądanie ? ile po godzinach siedzi ? i czy na zwolnieniu lekarskim był i jak na tym wyszedł? wiec nie pisz tu głupot bo jesteś tu sam co pisze pozytywnie o tej firmie!!!

jo

no to skoro od niedawna robisz to g* no wiesz. Jo mom minimum 3200 na miesiac na czysto bez nadgodzin a jak robimy po 11 godzin to mom jeszcze za nadgodziny. jeszcze jak wyrobimy premia kwartalno to mom dodatkowo 1500 na reka to se dodej. moja matka robi w sklepie za 1300 i jeszcze mo płacone z łaska a tez mo zmiany po 10 godzin. chcesz to ci zalatwia ta robota. Popracuj trocha a potem się wygodej na forum. w stoksonie jest przynajmniej dobrze płacone za robota i tyle w temacie.

karina

Ja tez tam pracuje od nie dawna i jestem zdania że zarobki są słabe za tą pracę .Po hali chodzi jakiś łysy drągal i nagania do pracy . Wymagania wzięte z Niemiec lecz zarobki polskie .Najpierw trzeba samemu skosztować pracy słowa skierowane do szefów i dyrektorów spróbujcie a potem dajcie pensję według oceny na hali i przepracowaniu 11 godz. Nie wierzcie że dostaniecie wielką kasę bo to bzdury faceci zarobią około 2400 za 11 godz pracy i nic więcej żadne 3000 nikt nie dostaje.A w dodatku Forma ceni siebie a nic nie są warci słaba kadra kierownicza i dziwne warunki biurka w holu mają poustawiane i na korytarzu pracują tylko dyrektor ma biuro .Zakład porąbany i praca durna jak w Obozie gdzie jakiś dragal łazi i nagania ...

piekarz

syf, (usunięte przez administratora), gnój, ale nie ubóstwo, bo kasa nie najgorsza...

donut

Praca faktycznie lekka nie jest ale nie ma źle tylko niektórzy ludzie nieco dziwni patrzą na nowych pracowników choćby z kosmosu się urwali nie ma jakiegoś takiego zgrania między pracownikami dziwna atmosfera tam panuje nie wiesz czy można się do kogoś uśmiechnąć zagadać bo niektórzy naprawdę patrzą na ciebie jak na intruza

Popieom kolegów, kto tam nie pracowol to nie wie, a te wszystkie opinie pisza pewnie pracownicy ktozy zostali zwolnienie bo niepotrafili sie nastawic na ciezko praca ino chcieli by miec zaplacone za nierobienie. Podziwiom babki z tasmy, te dopiero sa zdeterminowane, mimo zakazow nakazow trzymaja sie twardo, wszyscy maja im, za zle ze gadaja na tasmie, ale one stoja razem przez 11 godz twarza w twarz to co maja sie do siebie nie oddzywac? wiekszosc czasu spedzomy w robocie wiec lepi chyba stworzyc tam fajno atmosfera chociaz nie ktorzy wola wojowac, kierownik tez moglby troche lepi ludzi traktowac a nie wywyzszac sie i czepiac o to ze ktos ze soba godo, i bardziej otwarty byc na sygestie innych a nie ze ludzie sie boja do niego lazic bo jeszcze zjeba sie dostanie. ale to jest wszystko do naprawienia wystarczy trocha inicjatywy.

praca

Popieram przedmówcę wszyscy by chcieli zarobić,ale nic nie robić.Praca ciężka ,szefostwo do (usunięte przez administratora) ale gdzie w dzisiejszych czasach jest lepiej,niestety żeby mieć byt trzeba zacisnąć zęby i pracować bo lepiej gdzie indziej nie będzie.Wszyscy narzekacie,ale nit was tam z przymusu nie trzyma ,więc zwolnijcie się zamiast narzekać i szukajcie lepszej oferty ,życzę powodzenia bo będzie wam bardzo potrzebne.

jo

ale pier* lisz ja mam 3500 na reka bez nadgodzin. nadgodziny sa rzadko ale zawsze mom zapłacone. po co tu siedzicie, jak tak zle to się zwolnij jeden z drugim i idz robic za 1500 Prowda, nie da się w stoksonie (usunięte przez administratora) ale przynajmniej jest godziwo zaplata za godziwo robota. Nalepij ino narzekac i opluwac.

Donat

Macie rację najlepiej przekonać się samemu jak się pracuje w firmie gdzie nie ma się szacunku do człowieka,polecam i trzymam kciuki za nowych pracowników (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Chorzów

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON