Opinie o STOKSON w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy STOKSON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie STOKSON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOKSON w Chorzów

M&msss

Pytanie do magazynierow pracujacym w Stoksonie w piekarach sl lub chorzowie. Czy znajdzie uczciwa osoba ktora napisze jaka jest atmosfera w pracy jakie zarobki czy jest jakis fundusz socjalny jaki jest system pracy bo slyszalem ze 12 godzinny jak to wyglada w praktyce, czy urlop mozna dostac bez problemu jak potrzebuje. Bardzo mi zalezy to wiedziec. Z gory dziekuje za szczera odp

gość

Podobno kolejny raz poszukują kierownika utrzymania technicznego. Może ktoś napisać jaka jest ta praca i czy się opłaca.. Z gòry dziękuję za odpowiedzi.

Ajlo

Przeczytałem forum od pierwszego do ostatniego posta. Cieszę się niemiłosiernie, że nie zatrudniłem się w tej firmie. Dziwne stosunki u Was panują. Obrażacie się wzajemnie, przeszukiwanie rzeczy prywatnych w szatniach współpracowników. Wielu z Was piszę z takimi błędami ortograficznymi, że aż głowa boli, ale to tylko świadczy o wykształceniu. Dziwi mnie to, że firma nic z tym nie zrobi. Druga sprawa praca po 12 godzin, częste nadgodziny, które nie są wypłacane bądź z opóźnieniem . Tak wnioskuję po Waszych postach. Od czego ludzie macie sąd pracy. Wystarczy kopia listy obecności. Macie telefony, nagrywajcie kiedy ktoś Was obraża, stosuje wobec Was mobbing. Mobbing to nie tylko przemoc fizyczna lub wulgaryzmy. Mówię z własnego doświadczenia, sądy są bardzo przychylne pracownikom. Pracodawcy liczą na to, że nie pójdziecie do sądu, bo się boicie, bo jesteście głupi. Przykład: dobry znajomy za pracę w godzinach nadliczbowych przez 6 miesięcy, które nie zostały mu wypłacone (około 1h dziennie) oraz mobbing (pracodawca użył parokrotnie zwrotu: "ch...u bez szkoły") otrzymał 18 tys. złoty. Znam takich historii kilka. Nie umiesz napisać dokumentu, nie masz kasy na adwokata, pomoże Ci radca prawny bądź adwokat, który za darmo przyjmuje w wyznaczone dni bodajże w Piekarskim MOPS'ie. Pozdrawiam

marik

witam,widze że od dłuzszego czasu potrzebują piekarza lub cukiernika.wie ktoś może ile można tam zarobić i za ile godzin,jaka jest umowa

Pakowacz

Zupełnie nie polecam. Kpina z ludzi. Byłam umówiona na rozmowę na 12. Siedziałam na recepcji ponad godzinę, nikt łaskawie nie chciał ze mna rozmawiać, a recepcjonistka, na pytanie ile to będzie trwać mowila, ze nie wie. Dno i rozpacz. Nie szanują pracowników od samego początku.

Nie miałam przyjemności dostać żadnego pytania

monia

za zwykłą ilość godzin zarobisz minimalną

czarna

Witam pracuje ktoś w Stokson Piekary Śląskie ? jaka płaca tam jest?

kusy

wiem co piszę, a pisałem o serwisantach

kusy

Wymagania mają, a praca polega na bieganiu ze szmatą i szczotą, dno.

Stefania

Pracuję 4 rok i brakuje mi jednego. Potrzebuję godzin nadliczbowych. Za mało godzin pracuję i źle się z tym czuję. Pozdrawiam Wszystkich Pracusiów:-)

Ona

Atmosfera jest super. Wszyscy są mili uprzejmi i ogólnie jest tak cieplutko - wszyscy się na siebie patrzą i serdecznie uśmiechają.

szczeniak
@Ona

no dobra już nie przesadzajmy , że w stoksonie z kolei jest jak w przedszkolu miło. Praca jak praca moim zdaniem. Nikt Cię po główce nie głaszcze, ale nie jest źle

rere

@czAr myślę ze w kazdym z tych miejsca panuje odrebna atmosfera, bo jak wiadomo pracują tez innyi ludzie..ale żadnych ofert pracy póki co nie ma od nich

ona

a te wszystkie negatywne opinie to o Chorzowie czy Piekarach? czy tu i tu jest zle? dzieki

lolo

Omijać z daleka, zła atmosfera pracy

W jakich godzinach pracuje sie na produkcji ?

gość

Jest szansa na pracę przy pakowaniu pączków w wieku 48 lat? Jak to zrobić? CV wiele razy składałam. Pomóżcie.

gość

za nadgodziny płacom a latem nie ma nadgodzin tylko normalne godziny sa do wypracowania. nie jest zle jak niektórzy tu piszom no w zimie zawsze dużo roboty a te ogłoszenia to nie wiem bo ogolnie to kierownicy sa ci sami od lat.

@hm

Grafik nigdy nie jest na cały miesiąc ona nawet nie jest na cały tydzień. Codziennie zmieniają i nie masz jak żyć. Bo musisz się podporządkować. Ta praca nie jest dla osób które maja dzieci i rodzinę. Bo niestety nie dasz rady pogodzić pracy z domem.

angela

czy tam sie ciagle pracuje po 12godz? trzeba pracowac w niedziele czy tylko m0zna?

Kocham longi ;-*

Zostaw merytoryczną opinię o STOKSON - Chorzów

• Jak się pracuje w STOKSON?

Zobacz opinie na temat firmy STOKSON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOKSON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOKSON?

Kandydaci do pracy w STOKSON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOKSON