Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Yeti

Koncepcja Bajgierta - tania siła robocza ma zastąpić to na co wydaje się w tej chwili najwięcej pieniędzy.. ten plan mu raz nie wypalił ściągając rzesze Upainciw nie wypali mu drugi raz jak zacznie ściągać (usunięte przez administratora)

Yeti
@Yeti

Uprzedzając fakty niezadowolenia Bajgiert funkcjonuje w KRS także cytowanie jego nazwiska z kart rządowej administracji nie narusza żadnych przepisów prawa w tym kraju

Kaktus

Człowieku zamiast do baru to warto zatrudnić się w tym zakładzie heh . Mam wrażenie że tam każdy najebany chodzi , parę lat temu jebli na bramie ziomka i dalej się nie nauczyli że trzeba sprawdzać ludzi bo to chodzi o nasze bezpieczeństwo.

Exelance

Ktory z magazynu tam taki obrotny?

Tenże

Glosujcie na Konfederację i Jurka Janioska który dobitnie pokazał że covid był sztucznym wymysłem władzy który was pozbawił wolności jak że i dziś dobitnie pokazuje jak się łamie prawo pracy w Polsce poprzez pracodawców

Jakby chcieli wyplewić z herausa pijaństwo to by tylko pracowało pół rannej zmiany i na stanowiskach pozostały by kadry i dyrekcja . Przecież tu co drugi chodzi wczorajszy na rano a na nocy czy popoludniowce to leje się w cały świat . Nie ma co się (usunięte przez administratora) ale u nas na zmianie chleja wszyscy od I hali skończywszy na III hali

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?
Leszno

Cześć, czy osoby które pracują na magazynie nadal muszą pracować na trzy zmiany? Tak jak było podane w tym ogłoszeniu sprzed 5 miesięcy. Średnio mi to pasuje trochę, zwłaszcza te nocki. A aktualnie dopłacają za nie jakoś, jeśli nic się nie zmieniło w systemie pracy?

Boznaka

Nawiedzony typ chce wdrożyć swoje nawiedzone rozwiązania i albo się zorganizujcie i powiecie dość albo je wdroży a potem pozostanie wam (usunięte przez administratora) które nie potrafią się odezwać tylko lament.

...

Po dostaniu się do sejmu poseł niejaki Warwas przyjdzie do dyrektorów i będzie im ssał za to że mu ułatwili kandydaturę. No śmiech na sali Warwas to już nawet za krótki jest i czekoladą z biedronki kupuje głosy i nie wiedzieć czemu tutaj takie poruszenie na takiego ciepłego kolegę

Pszemco

Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość Prawo i Sprawiedliwość

Pszemco

Pan poseł Robert Warwas to jest jedyny człowiek który stoi murem za naszym zakładem i tylko na niego trzeba oddawać głosy abyśmy przetrwali kryzys który zafunduje nam Tusk

Liderka Anna jest okropna liderka znęca sie nad nowymi pracownikami są również takie które pracują kilkanaście lat i są typowym popychadlem mistrz Michał nic z tym nie robi zamiata wszystko pod dywan po przeprowadzonej rozmowie z nim mam jeszcze gożej na głowociach (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) pójde z tym do inspekcji pracy.

Czaro

Jego drzwi są otwarte do pracowników i może pomóc w takiej sytuacji? Według Ciebie, jak ludzie się tu traktują?

Iwona
@Karolina

Jeżeli sprawa została zgłoszona mistrzowi i nic z tym nie raczył zrobić to dyrekcja powinna zacząć od tego dlaczego tak się stało a nie roztrząsać dlaczego później takie tematy wypływają na jakieś fora internetowe skoro nikt nie podejmuje żadnych działań aby wyjaśnić takie sytuacje

@Iwona

Na zmianie ,,B" od dawien dawna źle się dzieje. Jest tutaj mistrz, który kompletnie nie ogarnia tematu.Większość spraw od razu zamiata się pod tzw. dywan. Są tutaj równi i równiejsi oraz tzw.,, święte krowy".. Na produkcji aż huczy, że co niektórym wolno dużo więcej. Inna sprawa, że ta zmiana to siedlisko rozpusty, co chwilę jakieś plotki krążą o tym czy o tamtej, a nie są one bezpodstawne jak każdy dobrze wie.

@Vieslava Boska

PS tematu alkoholu, który na nocnej zmianie leje się strumieniami chyba nie muszę poruszać bo każdy to dobrze wie

Claudia

Ktoś wreszcie otworzył tą puszkę pandory i bardzo dobrze może wreszcie się wezmą i porządek w zakładzie zrobią z tą sodomą i gomorą i pijaństwem zwłaszcza na pako i emelu bo od co drugiej osoby wonia alkoholem w nocy

@Claudia

Na ,,B" połowa to pijusy chodzą i śmierdzą alkoholem, na innych zmianach nie wiem, mogę tylko podejrzewać, że jest tak samo

Luka
@Vieslava Boska

Nie mówiąc już o innych używkach. Na zm B non stop któryś pod wpływem substancji odurzających a później wózkiem jeździ jeden z drugim, niech się wezmą w końcu za to bo do tragedii dojdzie. Na leczenie wysłać hołotę.

Violka

Albo ktoś udaje ze tego nie widzi , albo nie chce widziec ,a widza to wszyscy dokoła tylko nie ten co ma widziec,jak to mowia na uklady nie ma rady

Wykrzyknik

Skoro tak słabo się płaci, a większość firm w okolicy płaci dużo lepiej to czego się spodziewać? Każdy szanujący się człowiek pójdzie tam gdzie lepiej zarobi.Pozniej zdziwienie, że (usunięte przez administratora) pracuje no ale kto inny ma pracować skoro wszędzie zarobki wyższe i selekcja? Właśnie dlatego tak się dzieje, że ostatnimi latami trafiają tutaj same patusy wystarczy żeby umieli czytać i pisać. Chcecie coś zmienić to dajcie ludziom zarobić wtedy być może przyjdą jednostki bardziej wyedukowane, druga sprawa to że zarobki tutaj są takie że za chwilę minimalna dogoni to jeszcze zmiany daleko idące i wymagania nie z tej ziemi. Ktoś tam na górze już zupełnie oszalał nie trzeba nawet inicjałów podawać bo wiadomo o kogo chodzi.. jak tak dalej pójdzie to w/w patusy zaczną się zwalniać i nikt tutaj nie zostanie. Idźcie po rozum do głowy bo była to jedna z najlepszych firm w regionie a obecnie ktoś kto ma wybór wybiera tą drugą opcję bo jeden pan z drugim mają jakieś swoje widzimisię . Dyrektora generalnego tylko szkoda bo chłop całe życie i zdrowie tu zostawił a jego powiedzmy następcy ciągną ten okręt w dół aż zatonie . Z zakładu który był na podium jeżeli chodzi o miasto zostało to co można zacytować z sejsmisji a mianowicie Paradysa który powiedział WIDZĘ CIEMNOŚĆ

Wykrzyknik
@Wykrzyknik

Na najbliższym zebraniu odpowiedzcie na jedno pytanie bo już wiadomo że to forum studiujecie codziennie.Dlaczego za pana Rynczuka to wszystko hulało i każdy szedł z uśmiechem na twarzy do pracy a obecnie każdy kombinuje co zrobić żeby nie pojawić się w pracy ? Co wy zrobiliście z tym zakładem ? Inaczej co zrobił jeden wszystkim znany Pan z tym zakładem i dlaczego generał pozwala na to wszystko co się przez ostatni rok tutaj wyrabia ? Odpowiedzcie na zebraniu najbliższym proszę Was ! Pozdrawiam Wykrzyknik

Tenże

Butelka Aperolu w osiedlowym sklepie kosztuje ponad 72zl . Wychodzi na to że tutaj trzeba było by pół dnia pracować aby zaprosić nieznajomą na kieliszek taniego wina ..... wybaczcie ludzie którzy pracujecie w tej manufakturze za taki ochłap nie pieniądze ale robicie za darmo ... za takie drobne , które wam oferują w postaci jałmużny nie opłaca się w ogóle pracować

@Tenże

Kiedyś byliście Panami życia w nadgodzinach obecnie zakład spadł na (usunięte przez administratora)i niebawem minimalna was dogoni bo wszędzie dookoła płacą dużo lepiej . Szacun dla wytrwałych którzy jeszcze pozostali w tym kompostowniku, który się zrobił za nowego speca od produkcji

trw

Byłem, na rozmowie kwalifikacyjnej. Ogólnie pozytywne wrażenia. Przedstawię proces rekrutacji w kilku zdaniach. Najpierw luźna rozmowa telefoniczna z bardzo miłą Panią Rekruter. Później już trochę bardziej konkretna rozmowa + interview w języku angielskim przez telefon. Po kilku dniach zaproszenie na rozmowę. Na start testy do rozwiązania - wszystko w języku angielskim - programowanie w C\C++, wiedza techniczna z zakresu elektroniki - godzina czasu. Później miła rozmowa z Panią rekruter a następnie wisienka na torcie przyszli Panowie inżynierowie - 5 mądrych głów i zaczął się prawdziwy dojazd z wiedzy technicznej. No niestety nie bylem w stanie odeprzeć ataku i poległem. Po godzinnej rozmowie nie wiedziałem w jakim miejscu się znajduje, a co już mówić o pisaniu programu w języku C\C++. Miło spędzony dzień - rozmowa na 12, wróciłem do domu 18. Sądząc po wymaganiach na to stanowisko to podejrzewam, że praca za 15k na miesiąc przynajmniej. Przemiła i sympatyczna Pani rekruter namawiała mnie abym spróbował jeszcze raz ale nie wiem czym chciałbym przechodzić jeszcze raz od początku ten koszmar

Nitka

I haczyk jest taki , że umowę z portalem podpisuje się na rok z góry a dostępu do danych , które interesują każdą firmę żadnego bo ... RODO ;)

Znak zapytania

Zwołują zebrania w trybie pilnym. Robią pogawendkę o czymś co podobno tutaj było ale już tego niema jak sami twierdzą. Straszą konsekwencjami. Jak w tej firmie ma być normalnie ?

Jo Anna

(usunięte przez administratora) w Katowicach jak przyjdzie do swojej pracy na 8 rano w poniedziałek to zapozna się drogą elektroniczną tym, czym Sosnowiec żyje od piątkowego popołudnia

Podobno w internecie nic nie ginie także wszyscy sobie poczytamy i się posmiejrmy lepiej niż na najlepszym stand upie heh XD

Czy prawdą jest że poprzedni kontrakt został w firmie motoryzacyjnej rozwiązany za porozumieniem stron a w tle tkwił tzw(usunięte przez administratora)

Trzy Kropki

I to podlega pod sąd i w poniedziałek trafi do sądu i heraues dostanie po czterech literach bo straszyć potrafią a sami w tym swoim straszeniu i zaszczuwaniu pracowników popełnili za dużo błędów...

Cyryl V
@Trzy Kropki

Popieram bo dobitnie pracodawca poprzez dyrektora produkcji i kadrową wypowiedzieli pracownikom otwartą wojnę odnośnie prawa do swoich poglądów na temat pracowników ściagnietych zza wschodniej granicy

Tfu

Kadrowa wychodzi i gada coś o RODO a te RODO dziwnym trafem jakoś nie istnieje na kartach półproduktów, na których jest jasno napisane żeby wpisać imię i nazwisko...i są wpisywane !!! zacznijcie od siebie chronić to RODO (usunięte przez administratora)bo z tego będzie większy smrod gdzie każdy czyta imię i nazwisko osoby która wcześniej detal produkowała XD

Boznaka
@Tfu

I nazwiska nowych pracowników którzy nie mają nadanego KJotu na etykietach na towarze który wyjeżdża do klientów to już jest totalne ignorowanie przepisów o RODO i święta kadrowa milczy w tym temacie ! Czyli polityka wybiórcza RODO istnieje dla nich tak jak im wygodnie kolejna sprawa pod sąd ?

Który to z dyrektorów sięga po tadalafil żeby coś brykneło??!

Vox FM

Obecny dyrektor produkcji swoim dzisiejszym wystąpieniem narobił (usunięte przez administratora) takiego jak nikt nigdy wcześniej nie narobił . Rozumując jego tokem myślenia zostanie sam na wszystkich stanowiskach i sam wszystko ogarnie !!! Powodzenia Przemek

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 310.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 283, z czego 56 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2