Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Jason

A co tam na PZ słychać na zmianach B i C? Pewnie kadra się już zmieniła...

Zysiek

Dyrektor generalny hipokrytą stał się w momencie kiedy porównał obecnego dyr. produkcji do pana dyrektora rynczuka dla którego zawsze pracownik był najważniejszy a ten obecny tylko patrzy w tabelki

Griper

Belgia publicznie kłamie ustami dyrektora generalnego finansując rosjan w trakcie wojny z Ukrainą . Heraues to jeden z nielicznych podmiotów który mimo sankcji dostarcza towar do hut w Rosji które to produkują pancerny sprzęt . Nie wstyd wam że pracujecie w takim zakładzie?

Mike

Odnieśmy się do tematu ćwiczeń ppoż kiedy dyrektor produkcji ludzi na mróz wysyła i po .....15 minutach wychodzi i bije brawa. Większość będzie chora stojąc przepocona na mrozie , za jakiś czas wyłoni się generał mówiąc o podwyżkach warunkowanych frekwencją! Działanie celowe czy brak komunikacji pomiędzy dyrektorami ?

@Mike

Wspólnie i w porozumieniu kłamią tak samo . Jedynie co się nasuwa to negatywna ocena firmy. Zdjęcie sprzed 20 lat nie pomoże

Oksana
@Anna

Błędy kadrowej kto będzie rozliczal ? Wyszło mi że dostałam ponad 3500 podwyżki i co z tym zrobić ? Pobierać czy iść na górę?

On
@Anna

Jedni pracują w poątek drudzy siedzą w domu za te same poniądze to jest sprawiedliwe ?

Dasia
@On

Dlatego uważam i mówię to głośno, że przemowa naczelnego była pełna hipokryzji w każdym aspekcie

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ona

Jeden zastępczy lider musi się wyefykowac co wolno a ci nie

Blondi z qc

Do mnie nie ma polotu... ;)

Gacia
@Blondi z qc

Pams Twój czas chyba przeminął jak zrobiłaś kupe we własne gniazdo czy się mylę ? Ośmieszasz się zabierając w dalszym ciągu głos chyba że lubisz ten ciąg ...

Ewunia
@Gacia

Pamela lekko przeciętna dziewczyna z zerowym intelektem w dodatku bez cyca z wybujałym ego do granic absurdu ? To o niej mowa ?

blondi z qc
@Ewunia

Jak masz chęć to zawsze mogę cię wyjaśnić skoro zgłaszasz do mnie problem stara piczko z obwisłym cycem

Brunet z HS
@Blondi z qc

Raczej ty do niej

Jessica
@blondi z qc

Twoje motto to nowy rok , nowa ja taka stylowa , w tym roku będzie lepsza pomidorowa

Dział BHP nie robi nic więc może tutaj trzeba zadać pytanie : Czy ktoś wreszcie zrobi coś z "zapachem" z kanalizacji w szatniach? Przebrać się w normalnych warunkach nie da bo tak daje po nozdrzach

@Ewa

Jak sprzątaczka zobaczy wymiociny na podłodze i zrobi awanturę z tego powodu to być może ktoś raczy się zająć tym śmierdzącym problemem

Ewelina
@123

Szczerze współczuję ludziom którzy przebierają w szatniach pod schodami już na samą myśl że muszę tam iść wyjąć ciuchy z szafki raz w tygodniu robi mi się niedobrze

Qwerty
@Ewelina

Wali jak(usunięte przez administratora), woda (żółta) z kranu kapie jakby susza stulecia była, Pan (usunięte przez administratora) dobrze zna temat ale od kilku miesięcy nie zrobił nic żeby ów problem rozwiązać. Ocena firmy w takim wypadku nie może być inna jak tylko negatywna

Boznaka

Podejmowali próby ale zamki w szafkach trzymają się dzielnie :P

Widać za zmianie u miszcza (usunięte przez administratora) atmosfera wręcz grillowa zobaczymy jak będzie tryskał humorem jak przyjdzie na rano i go (usunięte przez administratora) przemieli hahaha wtedy się wszyscy pośmiejemy

Bożena
@1312

Zapewne wtedy miszczunio uwerturę swoją wygłosi wszyscy się pośmiejemy później i będzie tak jak zawsze do tej pory czyli na pełnym luzie nawiasem mówiąc stanowiska mistrza w tej firmie niepotrzebne są chyba tylko żeby znosić gromy od drugiego najjaśniejszego i dalej te dyrdymaly słać w eter jaka to cudowna firma i jak wspaniale zarządzana , jakich to ma wspaniałych specjalistów a każdy widzi inaczej

HS

Zapach ? Raczej FETOR! Woda z kranu też jakaś żółta leci jakby był to obieg zamknięty.Strach brać prysznic po pracy żeby jakiegoś trypla nie dostać ale temat już był zgłaszany wielokrotnie widocznie jeszcze nie doszli do przyczyny dlaczego tak się dzieje

@HS

Wali na kilometr po otwarciu drzwi. Prywatna odzież wisi w szafkach przez 8 h i przechodzi tym zapachem niech ten problem szybko rozwiążą bo to są same bakterie i wirusy, które krążą w powietrzu a ludzie tym oddychają. To pod Sanepid podchodzi

Krzysztof
@Anna

Może problem leży gdzie indziej jakby sprzątaczki lały Domestos do wszystkich kratek to problemu by nie było ? Ale to jeszcze trzeba chcieć i pytanie zasadnicze czy dysponują takim środkiem ?

@Krzysztof

A po co używać donestosa jak można do domu zabrać lepiej chodzić od hali do hali od palarni do palarni i puste telerze z popielniczek wysypywać i palić przy tym co chwilę i tu i tam.. a może jest inaczej????????????

Piotrek
@Anna

Święte słowa a i zdarza się że pani sprzątaczka potrafi z czasu pracy rozliczać i decydować które gniazdo na jakiej palarni ma spędzać przerwę puszczając dymka hehe już poczuwa się być wyżej od dyrektora produkcji

@Piotrek

Ona już wie że przez wszystkie lata nabyła doświadczenia i lada moment planistą we firmie zostanie ;)

maxxx

Witam , może ktoś przyblizyć jak wygląda praca na magazynie? Ludzie, zarobki, kierownictwo?

Tk
@maxxx

Wymagane UDT, jeździsz widłakiem bite 8h, zgrana ekipa ludzi, zarobki jak na obecne czasy w miarę przyzwoite.

Kurka
@Tk

Ile można oczekiwać na początek?

Wagabunda

Jak u was wygląda praca dla kobiet? Jakie są normy? Macie chociaż 4 brutto? :) są albo beda przyjęcia?

Sowa

Dopłynęła Caryca Katarzyna ale coś bez formy no i wygląda jakby sylwester się zakończył wczoraj

Lol

Petarda Ewunia Petarda

Karlae
@Lol

Panowie ona zajęta jest ale znając jej fanaberie to wątpię czy któryś chciałby takową posiadać ....

Karlae
@Karlae

Pracujemy na codzien to ciężki przypadek jest

WitKacy
@Sowa

Caryca na pełnym luzie paczka miętusów i oby do 6 rano i weekendu w poniedziałek się będziemy martwić :D

Paulina
@WitKacy

Z tego co tu czytam to właśnie widzę że dużo tu plotkujecie. W pracy też tak jest? Jaka jest ogólnie atmosfera między wami?

Zyz vel xyz

Matylda i ona wasz czas przeminął, wy byliście ciekawe 10 lat temu teraz już slangu nie znacie ....

Kamila

Cześć, aplikowal ktoś na stanowisko magazyniera? Rekrutacja nadal trwa, ale może do kogoś firma już się odezwała z propozycją dalszej rekrutacji, albo dowiedział się czegoś o warurnkach? :)

Mnbvcc

Siostry M najbardziej sobie upodobały opisywać swoje liderki z glowic jednak siostra ze zm A była bardziej bezczelna w wyrażaniu swoich opinii lubiła kąsać jak leci

@Mnbvcc

Pisano o liderkach pisano liderach pisano w wszystkich od produkcji po dyrektorów bez skrupułów. Pisano o Dorota, Jarosław, Przemysław, Sebastian, Agnieszka, Alicja , Pamela Magdalena , Katarzyna (*), Jacek, ,Michał, Joanna, Małgorzata, , Anita,Ewa, Mateusz,Marcin, Ewelina, Mariusz, Krzysztof, wiele by wymieniać pisały o wszystkich

Kali

Blondi z qc
@Marta

Karma i tak do nich przyjdzie, z wzajemnoscią.

Obecny

Nie przejdzie

Xylofon

Porządna firma zatrudnia bezpośrednio, a agencje Pracy tymczasowej bawią się w wyzysk . Firma która zatrudnia poprzez takie agencje gdzie się (usunięte przez administratora) i wyzyskuje pracowników nie powinna mieć racji bytu

Tuti

Miały być dziś 13 i dlaczego nie ma ktoś coś wie ?

Bartek
@Tuti

Jak nie ma jak są?

Mateoti
@Bartek

(usunięte przez administratora)tempe nie rozumieją że banki pracują cały dzień a jak ktoś posiada konto w banku obcym do banku gdzie herauss ma konto pieniądze podejmie dopiero jutro

....

Wigilia była i się odbyła ale lepiej też było

Xxcc
@....

Wigilia typu Caritas siata i do domu.

Kurczak McNuggets
@....

Wszystko pyszne a porcje nie do przejedzenia

@Kurczak McNuggets

Jak zwykle firma i dyrektor stanęli na wysokości zadania. Dziękujemy

O.N.A
@Matylda

Nasz pracodawca za sprawą naszego dyrektora powinien otrzymać tytuł pracodawcy roku RP . W wielu sprawach możemy się nie zgadzać, wiele rzeczy możemy krytykować i to robimy (nawet tutaj) jednak pamiętajmy mamy naprawdę dyrektora godnego szacunku ,który jest ze swoją załogą i dla tej załogi robi naprawdę duże rzeczy. Takiego dyrektora chcieli by mieć w każdej firmie. Panie Jarosławie sto lat w dobrobycie

@O.N.A

Obiektywizm to jest cecha nabywana przez lata doświadczeń życiowych..w pełni się zgadzam z Twoją opinią aczkolwiek niedojrzałe elementy młodszych pokoleń będą twierdzić inaczej ..po swojemu

...
@O.N.A

Zgadzam się,jesteśmy z Tobą Dyrektorze Generalny

...
@...

Żeby wszystko było jasne,to tytuł pracodawcy roku naszemu Generałowi się należy ,człowiek jakich mało

@...

Lepszego człowieka na stanowisku dyrektora nie ma żaden zakład w regionie. Panie Generale sto lat w zdrowiu i oby jak najdłużej piastował Pan swoją funkcję. Wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów w kierowaniu firmą ale także na gruncie osobistym , nadal zdrowego rozsądku, który zawsze Pana cechuje a o który coraz trudniej w tych ciężkich czasach i tak ogólnie wszystkiego naj najlepszy dyrektorze !!!

@Kasia

Idealnie napisane, popieram, tylko z Panem Dyrektorze Generalny, przetrwamy wszystkie burze

Tenże
@....

Nie jest to czas na sakrazm z pani strony ale ok Z tym dyrektorem firma przetrwa ciężkie czasy i będzie się rozwijać i oby pan generał rządził jak najdłużej a każdy kto potrafi myśleć wie o co chodzi

Xyz
@Tenże

Nie jest to czas żeby się rozpisywać. Jedna i druga niezadowolone panie piszą komentarze od dobrych 10 lat . Zawsze na koniec roku wychwalają zarząd jak widzą kasę na święta czy 13 pensje . Fałszywe i wredne po nowym roku będą krzyczeć że podwyżka za mała itd sytuacja powtarza się co roku a sprawczynie to Matylda i ONA dwie siostry jedna ze zmiany A druga ze zmiany C . Pod innymi nazwiskami występują w papierach w kadrach z wiadomych względów obie wyszły za mąż i noszą inne nazwiska ale wspólnie i w porozumieniu próbują siać ferment

Masakra
@Xyz

A ta druga co nie ujawnia swojego imienia i jest pod pseudonimem ONA to kto to? Chociaż mi podajcie pierwszą literę jej imienia

@Xyz

Ale to prawda bo faktem jest to co piszą i o czym piszą i faktycznie jak prześledzić całość to sięgnie 10 lat od kiedy powstał ten serwis . Druga sprawa to fakt że cały rok nadają na wszystkich a pod koniec roku płyną słowa zadowolenia jak płyną pieniądze z herausa ... zauważyłam dodatkowo że jest tutaj również jakaś próba manipulacji ze strony osób spod tych dwóch nicków sióstr jak ktoś wcześniej napisał że wszelkie próby dyskusji są sprowadzanie skutecznie do tematu które autorki chcą usilnie prowadzić a wszelkie inne wypowiedzi od razu atakowane . Taka grupa trzymająca władzę która będzie albo popierać posty albo negować i próbować zbijać dyskusję tak jak im wygodnie . Każdy kto poprze wypowiedzi będzie wychwalany każdy z innym zdaniem hejtowany . Świetnie się stało że ktoś mądry w końcu to rozpracował i napisał jak jest na prawdę i jak próbowano przez szereg lat manipulować słowem

@Marta

Jak się nie dało uderzyć w liderkę to waliło się w sąsiada lidera , jak nic się nie działo to atak szedł na byle kogo kto akurat na palarni siedział a jak już zupełnie nie było o czym pisać to bach na zarząd ! Sic jedna pani siostra odpisywała drugiej pani siostrze i tak sobie dobre 10 lat dyskutowały siejąc ferment i podburzajac innych pracowników w końcu to wyszło na światło dzienne. Teraz każda poruszona osoba już będzie wiedzieć kto autorką był tych wpisów

Lepiej niech już milczą jedna z drugą bo będzie trzeba składać wnioski o ściganie tyłu ludziom narobiły problemów latami pisząc głupoty

Hennex
@Marta

Długo sobie żyły opisując innych myśląc że to nie wyjdzie

@Tenże

Tacy jesteście sprzedajni i zakłamani, że nawet prawdę traktujecie jak sarkazm.

Violka
@....

Słowo sarkazm to ciężki rzeczownik jak widać niektórzy nie rozumieją znaczenia tego słowa . Wracając do tematu mam nadzieję, że już nigdy nie przeczytam wypocin pań spod nicków Matylda czy ONA. Obie " panie sisters" już są tak skompromitowane, że bardziej się nie da

!!!

Dyrektor General złoty człowiek to nie podlega dyskusji zatem teraz piszcie peany na temat dyrektora produkcji ! Czekam.. Kto zacznie ...?

Xyz
@!!!

Lay out kosze na (usunięte przez administratora) stoją w niewłaściwym miejscu trzeba pokonywać przeszkody żeby się do nich dostać wyznaczanie miejsc gdzie człek nie ma możliwości ruchu ale to akurat sprawka pana w różowej koszuli mnóstwo błędów popełniono nie słuchając załogi tylko podręcznikom do zarządzania się wierzyło ślepo

!!!

Pan Dyrektor złoty człowiek to fakt ogólnie cala kadra zarządzająca świetnie dobrana każdemu zależy żeby pomóc pracownikom a nie żeby karać jak to bywa u konkurencji. Świetny zespół fachowców dobrany przez dyrektora generała , kierownictwo liderzy itd . Do tej pracy chce się przychodzić . Jest atmosfera jest wszystko. Jest moc

@!!!

Przede wszystkim jest wśród ludzi ...rozmawia .. wyciąga wnioski

@Matylda

No to fakt nie siedzi w biurze analizując tabelki jak co to niektórzy mają w swojej naturze ...

Kamila

Podejmują działania żeby ratować firmę z pracownikami się nie liczą wszędzie tak jest . Może ktoś z załogi, zabierze głos ja to wygląda? Czy pojawiają się zwolnienia i (usunięte przez administratora)?

Xxcc
@Kamila

Ty się ratuj jak możesz.

@Xxcc

O kolegę się martwisz a o siebie nie? I tak poważnie to faktycznie jest się czego obawiać odnośnie tych zwolnień czy trzeba po prostu cierpliwie przeczekać? To pierwsza taka niewygodna sytuacja u was czy kiedyś bywało podobnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 310.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 283, z czego 56 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2