Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Tfu

Kadrowa wychodzi i gada coś o RODO a te RODO dziwnym trafem jakoś nie istnieje na kartach półproduktów, na których jest jasno napisane żeby wpisać imię i nazwisko...i są wpisywane !!! zacznijcie od siebie chronić to RODO (usunięte przez administratora)bo z tego będzie większy smrod gdzie każdy czyta imię i nazwisko osoby która wcześniej detal produkowała XD

Boznaka
@Tfu

I nazwiska nowych pracowników którzy nie mają nadanego KJotu na etykietach na towarze który wyjeżdża do klientów to już jest totalne ignorowanie przepisów o RODO i święta kadrowa milczy w tym temacie ! Czyli polityka wybiórcza RODO istnieje dla nich tak jak im wygodnie kolejna sprawa pod sąd ?

Liderka Anna jest okropna liderka znęca sie nad nowymi pracownikami są również takie które pracują kilkanaście lat i są typowym popychadlem mistrz Michał nic z tym nie robi zamiata wszystko pod dywan po przeprowadzonej rozmowie z nim mam jeszcze gożej na głowociach (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) pójde z tym do inspekcji pracy.

Wykrzyknik
@Wykrzyknik

Na najbliższym zebraniu odpowiedzcie na jedno pytanie bo już wiadomo że to forum studiujecie codziennie.Dlaczego za pana Rynczuka to wszystko hulało i każdy szedł z uśmiechem na twarzy do pracy a obecnie każdy kombinuje co zrobić żeby nie pojawić się w pracy ? Co wy zrobiliście z tym zakładem ? Inaczej co zrobił jeden wszystkim znany Pan z tym zakładem i dlaczego generał pozwala na to wszystko co się przez ostatni rok tutaj wyrabia ? Odpowiedzcie na zebraniu najbliższym proszę Was ! Pozdrawiam Wykrzyknik

Dawny

To dalej się kroją na tył zakładzie????lata temu też się stukali ale jakoś nie było aferek. A tu widzę przypadki, że przyłapani na opier...iu galy są???? schodzi na psy ta firma.

Xyz
@Aga

Małżonek koleżanki lafiryndy otrzymał wiadomość z załącznikiem na mesa...

Ziemniak

Oferuję najwyższej jakości "bimberek od Bronka", który sprawi, że nadchodząca majówka będzie wyjątkowa i niezapomniana. Zapraszam serdecznie :)

Kumate Info
@Ziemniak

Kebap twierdzi ze to szczyny bez mocy

Szczepan Nowy wpis
@Kumate Info

Skoro ziemniak (usunięte przez administratora) kebaba na mocy to nie warto inwestować w tak słaby trunek

???? Nowy wpis
@Ziemniak

Oferować to ty co najwyżej możesz to ziemniaki z tego sobie zrub a potem oferuj.

Pioter Nowy wpis

Mykola w kamasze i na front bronić swego kraju.... A ta jego brzydka żona do agentury zarabiać pieniądze bo do niczego innego się nie nadaje

Pioter Nowy wpis
@Pioter

Cycki których nie ma ten wstrętny ptaszyl nawet sobie pudruje

Dawny

Osłona
@Dawny

Teraz są nowe technologie, które nagrały jak liderka z głowic stuka się z mistrzem no i afera zrobiła się na całego :)

Vizir
@Osłona

Dolodes w trakcie stukania wydaje dźwięki jak w najbardziej ordynarnym niemieckim pornolu

Aga
@Dawny

Miszczu gacek stuka dorcie (usunięte przez administratora) jak się mężuś dorci dowie będzie z gacka placek...

Xyz
@Aga

Małżonek koleżanki lafiryndy otrzymał wiadomość z załącznikiem na mesa...

Prostitute

Dolodes Pornostar ohne Titten Und kein Arsch

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

To jest zaklad pracy dla umyslowo opoznionych nikt normalny tam nie pracuje kadra zarzadzajaca na hali jak liderzy banda prostaków to sa ludzie opoznieni w rozwoju ktorzy skonczyli szkole i nie maja zadnych perspektyw na zycie ten zaklad caly to porazka,wypadki zamiatane pod dywan prokurator tam sie klania i kraty dla pozostalych.

Najs

Powinien załadować starej pudernicy w jelito grube

@takie tam

Hmm,a skąd Ty wiesz, że komentuje każdy post???????????????czemu się nie podpisałaś???masz rację nich robią co chcą, ale czy naprawdę dwójki dorosłych ludzi na stołkach nie stać na hotel???Z pewnością nie ma czego zazdrościć, można jedynie współczuć.

Uważasz to za normalne, że sobie dom schadzek w miejscu pracy urządzili?

Dalej jest tak, że magazynier musi mieć uprawnienia na wózki ale zbyt specjalnego doświadczenia się od niego nie wymaga? Kiedyś tak było wskazane w ogłoszeniu. dodatkowo podkreślono długookresową współpracę. Kiedy więc umowę na stale można dostać?

Witam, czy nabory na stanowisko Finance Manager’a już całkowicie będą zamknięte? widzę, że ktoś już się interesował warunkami na tym stanowisku, jednak mu nie odpowiedziano. Mnie interesuje wysokość podstawy. jaki będzie miała poziom zakładając ze kandydat ma 5 lat doświadczenia?

Mańka

Interesują mnie zarobki kierownika ds. finansów. Oferta co prawda wygasła z miesiąc temu, ale po jej treści wiem już ze spełniam wymogi. Łapię się w widełkach wymaganego doświadczenia (3 lata), odnajduje się też w Office oraz rzecz jasna SAPie. Zastanawiam się w jaki sposób rozmowa w przypadku tego stanowiska jest przeprowadzana?

Qwerty
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Pani Edyta M. publicznie podczas luźnej rozmowy w szatni naśmiewa się z Pani Doroty M. gdzie obie zajmują podobne stanowiska i to zaraz może pójść w stronę pani Edyty że to ją opiszą i wszyscy się będą śmiali.... Taka jakaś rywalizacja która lepsza? Który dział? Czy może komu która ciągnie?

Przyszła niedoszła?

Dostałam propozycję pracy na produkcji w tej firmie przez agencję. Czy ktoś może mi udzielić informacji czy warto ? Jak wygląda sprawa z pracownikami agencyjnymi ? Są chwilo ? Czy jest możliwość zahaczenia się na dłużej ? Jak wygląda tutaj system pracy ? 3 zmiany ? Jak z przerwami ? Jest jedną 30 czy 20 i 5 ?

@Przyszła niedoszła?

Przyszła doszła czy jednak niedoszła? Tydzień już minął odkąd nikt nie udzielił odpowiedzi a ciekawa jestem ile oni czekają na feedback od kandydata. i tak poza tym firma nie udziela odpowiedzi na te pytania?

Edek

Za co można wyróżnić pracownika? przejawianie inicjatywy, znajdowanie nowych rozwiązań wpływających na pracę zespołu i jej wydajność, szczególne osiągnięcia np. ... wzorowe wypełnianie swoich obowiązków pracowniczych, wysoka frekwencja, zaproponowanie wprowadzenia nowych rozwiązań sprzedażowych

@Edek

Zostało napisane za co można wyróżnić pracownika. a co ze sposobem tego wyróżnienia? Myślicie przy tym tylko o premii czy może jeszcze jakimś innym uznaniu? Proponowane są awanse?

Ten że tego

Nad wejściem na stołówkę na I hali znajduje się kamera zwrócona w kierunku spornego obszaru gdzie wszyscy wszystko wiedzą i widzieli a dwoje głównych zainteresowych osób wypiera się..... Zapewne zapis monitoringu z dnia bodajże 27.01jeszcze jest dostępny( gdyż 30 dni średnio nie minęło) i można go odczytać tak.. Panowie dyrektorowie... Zanim któryś zacznie swoje wywody robić proszę obejrzeć zapisy monitoringu ;D

Iwonka

Po starej znajomości wyślę linka z komentarzami do partnerki życiowej jaśnie wielkiego miszczunia co w robocie odwala

Alicja

Cześć a jak wygląda teraz sytuacja osób bez doświadczenia? w jednej z ostatnich opinii ktoś pisał, że poleca prace właśnie osobom z nim i tym które maja smykałkę. Myślę ze chłopak drugie m. na jakich warunkach mógłby się dostać? jako jakiś pomocnik?

Magazynier - Operator wózka widłowego nadal pracuje na 3 zmiany jak podawali w ofertach starszych co widziałem? Np. w kwietniu co taka była, tak czy siak proszę o info, jak obecnie to wygląda z nadgodzinami. Można ich odmówić? Jak często się zdarzają? Bo nie wiem nawet, po ile godzin te zmiany.

King Mess

Super atmosfera, brak zastrzeżeń nawiązując do próbnego okresu w tym miejscu jaki miałem przyjemność spędzić. Sztab zmiany pracowników niepowtarzalny, oczywiście jak wszędzie zdarzą się jednostki z krzywym zachowaniem, ale to wszędzie tak jest i nie da się tego ukryć. Ekipa współpracuje ze sobą i usterki, czy wszelakiego typu problemy z urządzeniami są naprawiane na bieżąco. Mistrz zmiany, technicy i serwisanci zrozumiali, bez zastrzeżeń. Polecam przyszłym kandydującym to miejsce, jeśli się ma smykałkę i doświadczenie. Bez doświadczenia krucho i ciężko się wzbić gdziekolwiek. Pozdrawiam z serduszkiem wszystkich wariatów, mających poczucie humoru.

Znam system SAP, mam uprawnienia na wózki widłowe. Proszę w takim razie napisać, ile bym zarobił tu, jako magazynier? W jednym ogłoszeniu sprzed paru lat do magazynu pisano, że potrzebna jest gotowość do podjęcia długookresowego zatrudnienia. Czy to więc oznacza UoP na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy? Będę wdzięczny za wyjaśnienia, również, co do tego, jakie relacje panują w firmie między pracownikami?

Dużo to pewnie pojęcie trochę względne, chyba ze opisujesz te zarobki z perspektywy samej firmy? jakie są wiec duże stawki według nich? prócz tego zespół na dziale jaki jest? ludzie raczej się dogadują?

M zm b

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Wam wszystkim aby świąteczny czas przepełniony był radością, ciepłem i rodzinną atmosferą. Niech przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków oraz energię i pomyślność na cały następny rok. Trzymajcie się i fajnie mimio wszystko z Wami się pracuje!

Radek

Zdecydowanie pierogów więcej dyrekcja mogła zamówić na wigilię bo dla niektórych zabrakło

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 310.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 283, z czego 56 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2