Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Fizol z SEPem

Dzien dobry! Jak wyglada praca w UR w tej firmie? Warto aplikować?

Loka
@Fizol z SEPem

Jak żona przyprawiła ci rogi i jesteś w stanie dobrze sprzedac swoją historię panią typu grosse titen maturez to masz szansę zaistnieć w UR

Karla
@Loka

Mowa o Tweety? Małym żółtym ptaszku jak to jedna z koleżanek skomentowała ?

Fizol z SEPem
@Loka

Fajnie, to splikuję

Kleje opary żywicy
@Fizol z SEPem

Jak szanujesz siebie odradzam. Zarobki kiepskie jeśli nie starujesz na kierownika i wyżej. Toksyny takież że dyrektor nawet nie chodzi po hali sprawdzać pracowników. Ludzie chleją alkohol by nie czuć smrodu klejów i żywić. Ogólnie młodzi alkoholicy, bo starych nie zatrudniają bo i nie wytrzymują toksyn klejów. Gorzej niż na budowie gdzie cement sypią! Opary oklejają ciuchy, ciało po 1 dniu i czujesz smród ciała więc majątek na wodę i mydło proszki wydajesz by zmyć to (usunięte przez administratora) Wielu zrezygnowało po 1, 5dniach pracy. Jak chcesz spróbować przyjdź ale miej jak by co inną pracę na względzie. Instrukcje do obsługi po angielsku, nie wyrobisz normy bo nie ma jak, więc jako pracownik nie licz na kokosy, nie licz na nadgodziny bo po 5 dniach chcesz opuścić zakład, ludzie drażliwi bo działa chemia klejów na ich agrechora. Ogólnie jest spoko, alkohol na przerwie wskazany by porozklejać płuca.

@Kleje opary żywicy

Dyrektor chodzi po hali także twoje wypociny można włożyć między książki

Basia

Uprzejmie informuję że pusta butelka po wódce pozostawiona w damskiej szatni na III hali po zmianie A trafi w poniedziałek na biurko Pana Dyrektora

Hosse
@Basia

Pracuje tam taka co lubi

Remik
@Basia

Będzie zdejmować odciski palców :) ?

Violka
@Remik

Wystarczą wyrywkowe kontrole alkomatem ;)

Kong.

2022 -2006 daje 17 lat i taka doświadczona pracownica chce odejść? Dyrektor na to nie pozwoli i zaproponuje ci 300 zł jednorazowej premi i gwarancję pełnej 13stki aby cię utrzymać

Qwerty

Trochę słabo tak po tylu latach ale jak ma ci być lepiej to powodzenia na nowej drodze życia

Cruiser
@Qwerty

Laska skupia się tak na magazynie jakby co najmniej któryś zrobił jej dziecko i alimentów nie chciał płacić chce iść droga wolna i nie do zobaczenia ;) nikt płakał nie będzie

Este

Magazynierzy nie mają czasu,bo za Ukrainkami latają

Nie zgadzam się z trescia

Karolinka

Pierwszy przestrzelony już jest ;)

Haha
@Karolinka

Zapewne nie on pierwszy i nie ostatni.

@Karolinka

Napalają sie jak zaba na muche i woża im (usunięte przez administratora) ale w konkretnym celu

Szybki kulawy

To ja wam się staram jak najszybciej podwieźć materiał żebyście mieli wyrobienie na tą premie a wy mnie tak oczerniacie?:/! A gdy z waszej winy nie ma materiału na stanowisku bo sobie zapomniałem zamówić albo źle policzyłeś ile potrzebujesz do skończenia wyrobu to wtedy nagle przychodzisz na kolanach do tych kretynów z magazynu i wtedy nagle magazynierzy są super bo Ci na juz wydadzą twoje zamowienie a inni niech czekaja przeciez to ty tutaj jestes wazny. I właśnie przez takich jak wy liderzy są tutaj nie potrzebne nerwowe sytuację i mieszanie pracy magazynierom. Ja bym lepiej się przyjrzał "pseudo liderą" nie wiem kto wybiera teraz tych zastępców ale to jest jakaś porażka! Oni to dopiero fatum niepowodzeń oni nawet nie maja podejscia do ludzi, co niektórzy to wyżej sraią niż dvpe mają! Mamy właśnie taki przykład na MLA... Jeden lepszy od drugiego... A jeszcze lepsza liderka przed nami ta to jest zakręcona jak słoik na zimę. Chodząca afera. O byle co się przypie.ldoli i to żeby tylko do swojej zmiany...

!!!!!!!!
@Szybki kulawy

Szanowni magazynierzy na bajere z laskami czy palarnie to zawsze macie czas ale jednak weźcie pod uwagę że przychodzicie tutaj do roboty a nie na papierocha pogaduchy czy strojenie glupich min

@!!!!!!!!

O palarni to mi tutaj nie mów bo akurat pracuje na Mla i widzę kto i ile razy tutaj chodzi na faje. Numer jeden jest Pan leader z HSa który najpierw idzie na pierwszą hale a później zabiera koleżankę z PB i idą na 3 hale. Faja za fają. Powinni tam zamontować czytnik odbić. A dziewczyny z QC na 3 Hali nie lepsze. Tyle dobrze ze maja palarnie blisko stanowiska to nie tracą dużo czasu na dojście bo tak to powinni im conajmniej godzine odliczyć z normy. Może lepiej byłoby zrobić palarnie na zewnątrz to nie będą tyle tego wdychać w tak ciasnym pomieszczeniu? No i może zezwolić temu leaderowi na palenie przy komputerze bo przecież te nogi to jemu odpadną po tylu kilosach dziennie...

?
@Marta

Z której zmiany ten leader?

Wioletta
@Marta

Marta opowiadaj tu szybciutko który to lider gdyż dyrektor nie wie kogo ma ukarać chyba, że przejrzy kamery i znajdzie sprawcę

MLA
@Wioletta

Wy tu rozwodzicie się nad liderami a Pani Mistrzyni jarala szluga za szlugiem nie zważając na obostrzenia covidiwe w tamtym czasie oraz ilu aktualnie gości przebywalo w danej chwili na palarni

Nowa
@MLA

A jak tam Pani Lider z Qc że zmiany C Pani Ania dalej lata za facetami ????i udaje taką zajebistą liderkę wiem że miała chęć na Marcina mechanika biedny facet ????????????.

Emil
@Haha

O taak ! Zapewniają transport autem do domu.......... Nie za darmo, nie za darmo ????

@Szybki kulawy

Chyba ty !

Este

Boją się magazynierzy ? Wszystko wyjdzie !

@Nowa

Wieść gminna niesie , że żona pana mechanika poszła w tabor z cyganami i rogi przyprawiła zatem można chłopa zrozumieć że go swędzi i bierze się za byle co

@Karolinka

Ooo a który to taki wodzirej?

Ona
@!!!!!!!!

Wszyscy co chwilę siedzą na palarni, i każdy z każdym gada, chyba że zazdrościsz bo Ty nie masz z kim

@Ona

I ta palarnia będzie waszym gwoździem do trumny jak to Pszemco zlikwiduje a same sobie robicie problemy pisząc te (usunięte przez administratora)na publicznym forum, jedna drugą atakuje !!!Co to ma być ? Takimi zachowaniami to będziecie wkrótce palić przed wejściem do firmy albo po zakończeniu pracy nikt tych waszych wywodów nie musi czytać a dyrekcja też czyta i niebawem sobie nie puścicie dymka podczas przerwy w pracy. Do tego doprowadzicie atakując się nawzajem

O.N.A
@Kasia

Dlaczego wśród kobiet zawszę dochodzi do jakiś spięć? Pośród chłopów nigdy nie ma takich problemów

xman
@Nowa

Mechanicy w tym zakładzie to w ogóle mają powodzenie. Romanse trwają wiele lat i nikt tego nie widzi .Zamiast usuwać awarię to ciągle wystaje u swej laluni. Nawet sam lider Paco ze zm A udaje zapracowanego i nie widzi co jego żonka wyprawia. Ostatnio nawet zmieniła obiekt swoich zainteresowań z jednego brata na drugiego. Łazi za nim jak piesek - ale to taki rodzinny zakład :) Pan lider nawet po swoją nową zmienniczkę jeździ przed pracą - ciekawe co z tego ma, a co na to jej pierwszy amant.

Owca
@xman

Odebrali szansę ludziom z doświadczeniem, od najwyższego do najniższego stanowiska i zapłacimy za to wysoką cenę.

Na zmianie A ? Chyba coś ci się pomyliło

Emil
@xman

Magazynierzy też jeżdzą po swoje dziu.nie podczas pracy. To się w pracy jest czy się podwózki robi

Grrrrrr
@Owca

Coś więcej w tym temacie???

Lidia
@Grrrrrr

Ciąg się

@Grrrrrr

Co tu więcej mówić. Na familokach mieszkają dziołchy to i chłopy latajo.

Kruk
@Nowa

Pani Ania to jest trochę a może bardziej niedojeb... usiłuje z siebie zrobić najmądrzejszą , niestety to nie działa, a pan Marcin mechanik jest życiowo skrzywdzony ( bo wszystkim się zwierza ze swojego kopa które mu zadała żona ) i pewnie by rucha... wszystkie baby które wysłuchują jego życiowej porażki

Koń
@Kruk

Podrywa wszystkie laski które się da i takim sposobem pan Marcin mechanik się dowartościowuje

@Haha

I jak tu powiedzieć żonie panie magazynier Jak się ģłupoty robi to i trzeba mieć odwagę o tym powiedzieć

@@

A tak się składa że wiemy gdzie żona pracuje.sosnowiec to nie Warszawa

@Este

Jak wiesz to pisz a nie rób z siebie pajaca że wiesz ale nie powiesz .bo bzurdy piszesz ...

Łysy

Który magazynier ? Która zmiana?

Pusia
@Łysy

Jak twoja zmiana to wiesz kto...

Heniek
@MLA

Od Pani Mistrzyni to Ty się odpiermandol, bo to jedyna z niewielu osób w tym zakładzie, która jeszcze traktuje człowieka jak człowieka. Baba z jajami, jak trzeba i zasłużyłeś to zjedzie Cię konkretnie, ale jednocześnie jak trzeba to wstawi się za swoimi ludźmi nawet jak sama za to potem oberwie. Nie ma ludzi idealnych i zawsze ktoś się do kogoś o coś przyczepi, wiec i pewnie na ten wpis znajdą się walnięte komentarze, ale piszcie sobie co chcecie, prawda jest taka, że zmiana C ma oparcie w swoim mistrzu i liczymy na to, że się to nie zmieni ;)

Halyna
@Heniek

Dobrze gada :)

jano

Dyrekcja zakładu powinna zainteresować się tzw liderkami a w szczególności liderką Dorotą z głowic.Wredna ,z przerostem ambicji, nie szanująca ludzi..Jej zachowanie wobec podległych pracowników moim zdaniem podchodzi pod mobing.Myslę o kontakcie z Inspekcją Pracy.

Elvis
@jano

Jest ulubienicą mistrza, więc pozwala sobie na więcej.

@Elvis

Tak też przypuszczałem.

Ugf
@jano

Totalna bzdura ten kto się nie nadaje do pracy w domu powinien siedzic

@Ugf

A skąd wiesz że ty się nadajesz? Od mistrzunia!!!!

@jano

Dyrekcja zakładu to powinna złożyć wniosek tam gdzie trzeba o pozyskanie twoich danych osobowych a potem ta dyrekcja powinna zwolnić cię dyscyplinarnie za działanie na szkodę firmy!!!

jasno

Sylwestra obchodzę raz w roku a na takich kmiotków jak ty to leje sikiem parabolicznym

ideT.

Rzuciliśmy.

Ktos
@jano

Liderka Jolka ze zmiany B jest taka sama.

Paulina
@Ktos

Kunegunda to dopiero jest aparatka

Lidka
@Ktos

Już za niedługo prawdopodobnie na emeryturę idzie. Ciekawe na kim się będzie wyżywać :)

Anka
@Lidka

Już Ci ona babozrierz pójdzie . Dalej będzie siedzieć i (usunięte przez administratora) zatruwać

Lidka
@Anka

To nic, tylko współczuć ludziom, którzy będą z nią pracować.

Głowica
@Anka

Nawet jak pójdzie to szybko wróci bo żyć bez tego nie potrafi

sweety
@jano

mialem okazję poznać, lepiej z daleka od głowic

K
@jano

Zakład Heraus Elektro Nite to jakaś porażka płaca dla nowych pracowników najniższa krajowa normy tak wysokie że za tą kasę którą się tam dostaje dramat. I atmosfera też kiepska nie polecam.

@jano

Nie tylko liderka Dorota rowniez liderka ze zmiany B z głowic mamy dosc jej pomylek!!!! Nowe osoby nie maja zycia na glowicach zero szkolen kombinuj liderka jest nie mila dojeżdza nowe osoby które odchodza gdzie jest dyrekcja?czy nie widzi tego ze ludzie sie zwalniaja zmienic lidera

Mike
@jano

Ile można wyciągnąć netto za miesiąc że wszystkimi nadgodzinami?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?
Leszno
Goska

Proszę zmienić liderke ze zmiany B (głowice)

Ósmy pakiet unijnych sankcji podobno ma objąć elecrltro nite i kogoś wysoko postawionego z Belgi także piszemy wszyscy CV .....

Maria

Panie Przemku starzy byli doświadczeni pracownicy pytają kiedy już pana nie będzie ...

Fristajla

Cytryna się zarzekał że nigdy już nawet nie powącha chodził na te spotkania do klubu abstynenta ale imieniny u grubego były to chłopa namówili i popłynął i być może usiądzie tacy to koledzy namawiacze

Xyz

Oj tam cytryna każdemu mogło się zdarzyć już nie jeden z parkingu wyjeżdżał nie w stanie

Wielbiciel

Ewunia z Juliusza choć już w wieku milfa to najlepsza dzida jaką w życiu widziałem

Lolo

Pytanko małe mam. Czy były może już rozdawane bilety na basen do kina czy coś mnie ominęło? Gdzie jest nasz socjal?

Polak
@Lolo

Kolego ty masz być w tej chwili solidarny z braćmi ze wschodu a nie oglądać się za rozrywkami które firma ci dofinansuje! Kosze stoją na dary dla upaińców tam masz wrzucać i w żadnym przypadku nie pytać co tobie się należy bo się nie należy za to banderowcy dostali prawo przebywać na terenie zakładu po dwanaście godzin będąc tylko dodatkiem do towarzystwa

???

Wieść gminna niesie że nasz kochany heraues nie dość że płaci Ukrainie za 12 godzin pobytu na terenie firmy bo praca tego nazwać się nie da to dodatkowo organizuje i opłaca tym nierobom mieszkania . Gdzie tu jest sprawiedliwość

@???

No przecież Ukrainie wolno wszystko a Polak ma robić za nich i za ich buble ma być karany a będzie jeszcze gorzej

Patka

Gdzie jest sprawiedliwość??

Nowa
@Qwerty

Ludzie będą się sami zwalniać .... Pracy jest dużo,niech Ukraina zostanie , wtedy nas docenią .

Rico
@???

To prawda.

Podwyszka

Żądamy konkretnych podwyżek na temat liderek szkoda tracić czasu

@Podwyszka

Kiedyś heraues to była marka za obecnego dyr produkcji to w tym zakładzie nie opłaca się pracować

O.N.A
@Matylda

Przeca premii już teraz nie uświadczysz bo po co premiować lepiej zabrać! Lepiej bogacić korpo niż ludziom dać więcej najlepiej żeby robili za miskę kaszy a chleb coraz droższy no ale jak dyrekcja ma dwie cyfry przed przecinkiem w wypłacie to nie dostrzega problemu coraz większej drożyzny w sklepach. Ty masz przyjść do roboty harować a nie upominać się a jak ci nie pasuje to Ukraina za ciebie będzie robić (siedzieć na telefonach) po 12 h

Mirek Mirkowy

Nie zgadzam się z opinią gdyż na przestrzeni lat roczne zarobki w firmie były powyżej mediany w mieście zatem nie siej farmazonów kolego

Mirek Mirkowy

A na nazywanie setek ludzi patalachami czy szrotem jest paragraf .. może by tak pozew zbiorowy wszyscy pracownicy złożyli, wtedy dzięki takiej uprzejmości nie musiałbyś biegać do sądu na rozprawę każdego z nich tylko dostałbyś wyrok za całokształt pracy twórczej bo na to już paragrafy się znajdą

Matylda

Domagam się natychmiastowej reakcji dyrekcji odnośnie tego wpisu, wolność słowa ma jednak swoje granice a ośmieszanie czy poniżanie w internecie jest jednak karalne, co można napisać to można ale pewnych granic nie wolno przekraczać pisząc publicznie że w zakładzie są zatrudnione są jakieś (usunięte przez administratora) i szrot ludzki to już jest gruba przesada

?))????
@Matylda

Co z płaską? Dalej sieje ferment w firmie?

Kamila
@?))????

O co chodzi z tą płaską?

Elvis
@Kamila

Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz.

Ciekawska

Pocztą pantoflową chodzą plotki, że firmie grozi postój. Ma ktoś wiarygodne informacje na ten temat?

Dolores
@Ciekawska

Elżbieta domaga się natychtowego przywrócenia możliwości pracy we wszystkie weekendy

@Dolores

Elżbieta zrobiła by galę każdemu kto by dał jej możliwość trzepania nadgodzin codziennie. To rekordzistka, ona zrobiła więcej nadgodzin niż kodeks pracy przewiduje. Chytre babsko, które za soboty czy niedziele by udusiło robiąc braki.pozostaje współczuć domownikom, którym przez lata nie ugotowała niedzielnego rosołu

Yyy

Sam jesteś guziec :P

@Marek

Hmmm świat zwariował, sami prymitywni ludzie dookoła, czy wy naprawdę nie macie własnego życia????szkoda rodzin ,ale osób tych zacowafanych i zazdrosnych ........ ,którzy zamiast gotować niedzielny obiad, spędzają weekend na liczeniu cudzych nadgodzin. Brawo za nowe hobby????.

Kufel

Nieźle się tam u was firmie dzieje, wszyscy skaczą wszystkim do gardeł. Polecam wam wszystkim napić się zimnego kuflowego wtedy wam ciśnienie spadnie.

Matylda

Ten zakład tylko strajk może uratować jeżeli dużo nie podniosą to ludzie będą się zwalniać a nowe wymysły dyrektora produkcji tylko przyspiesza ten proces ...niby się chwalą że chcą utrzymać pracownika a robią zupełnie odwrotnie

Dariusz
@Matylda

Śmieszne pieniądze będą płacić to nikt nie przyjdzie tutaj do roboty, starych pracowników nie będą szanować to odejdą do konkurencji która lepiej płaci na koniec pozostanie sam jegomość Pszemco, który zgasi światło na koniec jak wszyscy odejdą

Monter
@Matylda

Kto Ci taki strajk zorganizuje jak skutecznie wszystko robią że związków brak była jakaś inicjatywa założenia związków przez pewne koleżanki ale chyba szybko upadła

Woytek
@Monter

Operator, wizkowy, czy mechanik jeszcze jako tako zarobi ale monter czy monterka za ciężką pracę w potwornym upale grosze. Lepiej już na kasie w Biedronce czy Lidlu zarabiają

@Woytek

Gdzie ma monet ciężką pracę ? Bo napewno nie na PB , QC głowicach czy Haesie . Upał to fakt ale nie wypisuj bzdur o ciężkiej pracy . Ciężką pracę to mają chłopaki na Paco czy pezecie na automatach

Czarna
@Woytek

To idź do Biedronki albo do Lidla. Kto Ci broni?

Qwerty

Te 350 brutto to dyrektor wam wywalczył głupie pisdy jak się nie podoba to od razu składać wypowiedzenia i kontynuować karierę gdzie indziej , wszystkie tylko potraficie głośno szczekać domagając się że coś się wam należy, a niech jedna z druga się zwolni i idzie gdzie indziej wtedy zobaczy co się należy .. stare zasiedziane babska tylko myślą że muszą dostać i rujnują atmosferę w firmie o weekendy teraz będą płakać .. dyrektor do was ma nerwy ze stali bo inny od razu by wam pokazał gdzie kostka brukowa się znajduje

Kutafon

Jest szansa u was na szybkie ruchanie jak się zatrudnię ? Słyszałem że macie tam jakąś chętną blondynę

My

- Pracownicy nie powinni nigdy pracować w warunkach zagrażających ich zdrowiu. Praca w wysokiej temperaturze oznacza ryzyko zawrotów głowy, omdleń i skurczy mięśni. W bardzo gorących warunkach wzrasta temperatura krwi w organizmie, jeśli wzrośnie powyżej 39°C, istnieje ryzyko udaru cieplnego lub utraty przytomności.

Matylda

Czy będą w zakładzie dopłaty do węgla na zimę i do badań jelita grubego? Te 300 brutto to trochę za mało

Xyz

Zakład lata świetności ma już za sobą, poprzez błędne decyzje i złe zarządzanie niebawem zrobi się tutaj drugi Bitron. Najlepiej dla wszystkich byłoby jak by już to natychmiast zamknęli i każdy poszedł w swoją stronę. Odnośnie wysokiego do nieba i ********* *** ****** to brak komentarza będzie najlepszym komentarzem chłop ciągnie ten zakład na dno jak poprzednie, w których się pojawiał

@Xyz

Płaca minimalna zaraz nas dogoni za robotę na produkcji .....śmiech na sali

@Xyz

Każdy widzi jak jest dyrekcja nie widzi lepiej otworzyć drzwi dalej i opier mistrza za palarnie na której głównie przebywają upaińcy i odpowiedzą nipanimaju .... A później idą na trzecią halę jarać znowu ....i tak dniówka leci ...obejrzane filmy się zgadzają i cyfry przy wypłacie też ... Do Polaków ciągłe pretensję

Monter
@Matylda

Agencyjni już robią za minimalną na produkcji to jest rozbój w biały dzień.

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 316.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 62 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2