Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

?

Czy heraues w ogóle zaprzestanie produkować i wysyłać swoje produkty do ruskich ?

Karła
@?

Jeżeli prawdą jest że produkty trafiają do rosyjskich hut to załoga tej firmy powinna odejść od stołów i nie produkować nic co trafi na wojnę

Anon
@?

not to support the war, Mr. Jaroslaw

Witam i o zdrowie pytam ;-) Ostatnio przeprowadzaliśmy się z drugiego końca Polski i szukam pracy, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Sosnowca. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Heraeus Electro Nite Polska? Czy firma dba o pracowników? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? (usunięte przez administratora)

Matylda

Wow widocznie pracujemy w całkiem innych firmach bo przepracowując tutaj kilkanaście lat obiadu pracowniczego nie widziałam .....

Robert

Szanowna Pani Magdo. Przyglądam się wątkowi i chyba muszę się dołączyć. Firma Rohlig Suus, o której Pani wspomniała używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Żywienie pracowników jest coraz bardziej popularnym benefitem pracowniczym. Zwłaszcza, że koszt takiego benefitu nie jest zbyt wysoki. Pozdrawiam Robert

rafa

Kto zaszczywa ciągle te kible ? Wejść się nie da na nocy a Ukraińców już prawie nie ma w zakładzie

ABCXYZ

Mam pytanie do Wszystkich osób w jakiś sposób decyzyjnych w tym zakładzie. Czy ktoś może mi wyjaśniać dlaczego na zastępcę team leadera na zmianie A na dziale PZ dajecie największego lesera, gościa który nic nigdy nie pokazał a ma mieć w jakimś stopniu wpływ na to co się dzieje na tym dziale. Pytam, ponieważ się zastanawiam co jest kryterium otrzymania takiego stanowiska?! Im bardziej się opierniczasz tym dalej zajdziesz, czy wystarczy umieć chlać z liderami? O co tam na tej zmianie chodzi? Ktoś mi to wytłumaczy?

Xxx
@ABCXYZ

Jak byś był-a Dinozaurem to też byś został-a zastępcą lidera na PZ na zm A

...
@Xxx

Wszystkie te wasze głupie komentarze zostały zgłoszone na Policję

Xxx
@...

Zgłosiłeś na policję że jesteś Dinozaurem???? No co ty ….. Tirexsus-Nad Człowiek.

Yyy
@Xxx

Na szkalowanie ludzi w internecie też jest paragraf i nikt w sieci nie jest anonimowy jak się niektórym wydaje

Mocarny wonsz
@Yyy

A co zostało zgłoszone? Powiedziales na policji, że ktoś w internecie nazywa drugiego dinozaurem? To wydaje mi się nie jest żadne przekleństwo. Myślę że policjant przyjmujący zgłoszenie był w nie małym szoku.

Yyy
@Mocarny wonsz

Ja natomiast myślę , że niedługo skończy się hejt na ludzi na tej stronie a winni poniosą konsekwencje

@Yyy

A zatem jakby Pan Dyrektor przyszedł na PZety to co widzi ? Bangladesz widzi ! Drugi świat widzi ! Nie wróć trzeci świat widzi ! Na koniec powiem tyle że jak ktoś mi jeszcze raz obrazi zastępcę to was tam jasny (usunięte przez administratora) trafi ! I będziecie sobie mogli z tym biegać do gazet , do Amnesty international i do tego komitetu helskiego

Słowik

Bawicie się dobrze?! Co wam daje ogólny hejt na kogoś?!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Vonderlopa von Cuks

Jak tam aneksy ? Zadowol / one / eni ?

@Vonderlopa von Cuks

Żenada od poniedziałku będę sobie przychodziła posiedzieć jak reszta tych dziuń które nic nie robią i będę miała w (usunięte przez administratora) całe te ich normy martwiąc się że obym tylko nie zachorowała bo za rok mi znowu utną .czy się robi czy się leży kasa się należy a walcie się dyrektory zero sprawiedliwości

Chomik

28 gdzie te angaże nowe gdzie podwyszke. Najlepiej nowych przyjmować to podstawa choć dwie lewe ale jednak to ręce do pracy. Prąd do góry.gaz itd a tu.(usunięte przez administratora)

Viki
@Chomik

Nie chcij ich na nowych zasadach

PracowNick

No właśnie co z podwyżkami bo cisza jakaś

O.N.A
@PracowNick

Był nie tak dawno mail do liderów żeby nie wierzyć w internetowe plotki bo nie będzie

@O.N.A

Przeczytaj tego maila jeszcze raz ale ze zrozumieniem i dopiero wtedy zabieraj głos

Leszek
@Matylda

To jak ty tego maila zrozumiałaś? Będą te premie czy nie w końcu?

Niestety miałem tą nie przyjemność pracować w tej firmie atmosfera fatalna obgadywanie nowych pracowników za plecami niechętna pomoc starych pracowników,chodzą jak roboty strzelić takich w pysk to mało ,szkoda marnować czasy i nerwów na tą firmę i ludzi tam pracujących

Leszek
@były pracownik

Nooo jak atmosfera nie dopisuje to faktycznie ciężko jest... A płacili chociaż dobrze? No i ile tam wytrzymałeś?

Mix
@Leszek

Też tak nie za bardzo

Xxxx
@były pracownik

Tak tak już to znamy. Napisz coś nowego. Może że masz dwie lewe ręce.

Herazjusz Herasowski

Straszna lipa, pracowalem na przyłbicach czy tam glowicach, nie pamietam juz jak to sie nazywalo, bo dawno temu zakonczylem tam karierę i kolezanki z heavyweight czyli bodajże Butterbean i Akebono robiły mi wjazdy na psychike przez co musialem przynosic im wysokokaloryczne łakocie w ramach przekupstwa za lepsze traktowanie... Ogolnie praca swietna, gdyz bardzo dobrze rozwijała mózg. Już po dwóch miesiącach na tomografii głowy lekarz stwierdził, iż mój mózg jest znacznie bardziej pofałdowany aniżeli przed rozpoczęciem swojej przygody w Hareaeusie ; ) Prace tą chcialbym polecic wszystkim bez wyjątków z uwagi na to, że wyrabianie normy poprawia samopoczucie i pozwala lepiej zasnąć. Zarobki też są tam bardzo dobre, chyba nawet takie same jak w krajach europy zachodniej czyli przykladowo na Ukrainie w Rumuni czy też Białorusi. Za miesięczną pensje można sobie kupić zachodni samochód np Ładę, Tavrię. Mam osobiście znajomego, który po dwóch miesiącach pracy ( z dwiema sobotami w miesiącu) kupił sobie Wołgę z silnikiem V8. Pozdrawiam

Daniel S.

Witam. Jak wygląda praca na magazynie? Jakie stawki? Czy są możliwości awansu? Co ile można liczyć na jakąś podwyżkę? Z góry dziękuję za odpowiedzi które nic nie wnoszą ciekawego. Interesuje mnie obiektywna opinia pracowników.

Lesław

Wie ktoś jaka kancelaria prawna reprezentuje HENP w sprawach sądowych?

Chomik

Nieroby nieprzychodcie do nas.

Sosnowiczanin

Napiszcie lepiej coś, co pomoże zainteresowanym. Pamiętajcie, że w każdej firmie trzeba pracować... Napiszcie jakie stawki mają nowi pracownicy... Jak z nadgodzinami... Jak z płaceniem za sobotę, jak za niedzielę. Czy są wypłacane wczasy pod grusza? Czy są paczki na święta i dla dzieci( jakie są socjalne)... Dzięki za odpowiedzi, powodzenia w pracy..

@Sosnowiczanin

Wszystko jest o co pytasz

В'ячеслав

Хай живе велика Україна

Orzech

Chodzą ploty że jakaś Ukrainka rozbiła małżeństwo, która to ?

Tragedia
@Orzech

Co Cię to interesuje!! Zajmij się pracą a nie szukaniem sensacji. Głupota ludzka nie zna granic. ŻENADA Później przychodzą reklamację bo Ty zamiast zająć się robotą wypisujesz bzdury na Goworku. Dorośli niby ludzie a zachowują się jak dzieci... WSTYD

Lucek
@Tragedia

Święto jest , a Wy się Państwo kłócicie ! Poza tym nie na miejscu są Pani komentarze , w których obraża i poniża Pani człowieka pisząc że jest głupkiem ...cytuje ,,Głupota ludzka nie zna granic. ŻENADA ''! Niby Pani może jest taka dorosła , mądra i dojrzała życiowo ? ! Ktoś tylko zadał pytanie , a tu taka agresja z Pani strony ...,

Nina

Jak widać B zmiana na nocce się nudzi. Zamiast pracować to siedzą na gowork, fajnie tam macie.

B
@Nina

Zazdrosna jesteś? Zmień zmianę my ci pokażemy jak się fajnie bawimy

Nina
@B

O co mam być zazdrosna ?

Nana
@Nina

(usunięte przez administratora) Przecież to prawda, na nocce i drugiej zmianie tak właśnie jest..

Śmieszne bajki
@Nana

Usunięte zostało również o panu z magazynu ze zm B ,który podrywa wszystkie nowe laski. Ciekawe co na to żonka?

Emil
@Śmieszne bajki

A który to taki kogut w kurniku?

Śmieszne bajki
@Emil

Szczupły- wielu nie ma. Wystarczy poobserwować.

pomidorki
@Śmieszne bajki

Zostało usunięte, ponieważ zgłosiłem to ze wszystkich komputerów w naszym kochanym Heraeusie. Jeszcze by się żonka w domu o tym dowiedziała i dopiero bym miał.

B

Zmiana B Ale Ale

ACEventura

Jak chcesz zarabiać to nie polecam zakładu. WIęcej płaci SAPA, BREMBO, BITRON, CATERPILLAR, nawet ochroniarz więcej zarobi w ochronie ery nie wspominajac o urzędach co zazwyczaj było inaczej! Przychodzisz przez pośrednika za 19zł na godz/2346 zł netto mies. Premia wypłacana w 2 miesiacu pracy 350zł brutto. W soboty i niedziele nie przyjdziesz (bo ludzi od pośrednika nie biorą) przez co najmniej 6 miesięcy bo tyle trwa czas aby zatrudnili cię pod fimą Heraeus. A pod firma nie ma kokosów na umowie dają indywidualne stawki max 2346 netto. Ups tyle samo??? Praca w soboty+120%. Praca w niedziele 200% o ile jest potrzeba i o ile ktoś starszy stażem nie przyjdzie i jego koledzy/koleżanki również! Zazwyczaj potrzeba jest pod koniec roku mała 2 -3 pracowników na zmianę z jednej grupy. Nawet Ukraina się zwalnia stamtąd! Wiec nie dziwo że zazwyczaj im brakuje około 20 pracowników w każdym miesiącu! Cuż pracownicy się zmieniają starsi i młodsi - kadra jedynie chwali pracę. Ale jak weźmiemy pod uwagę że ochroniarz od początku pracy zarobi 2500zł na rękę to nie warto się tam starać na te 3 zmiany bo konkurencja tej firmy żadna! Jeszcze toksyny wdychasz jak nie z pieca- żywice i kurz oraz piach to jeszcze kleje różnego rodzaju łapki ci przeżeraja. Praca dla osób na poziomie podstawówka ukończona. Szczerze nie polecam - ale jak jesteś rozsądny to spróbuj tylko nie zdziw się jak dostrzeżesz opisane realia. Ja żałuje po przyjściu z lepszej pracy ale o wiele dalszej nawet z kosztami paliwa zarabiało się więcej niż w tym obo z ie w końcu czego oczekiwać po niemieckiej filii. Dla Pań nie polecam pracy o ile cenią zdrowie przyszłych pociech. Nawet w Biedronce dziś zarobisz więcej i mniej się naskaczesz co tam. Zresztą do kogo ja to pisze i tak skasują

Piiter
@ACEventura

Dyrektor jest od od dyktowania warunków zatrudnienia a nie pracownik , skoro zgodziłeś się na takie a nie inne warunki pracy i parafowałeś swoim podpisem umowę o pracę to teraz nie płacz publicznie i nie wylewaj gorzkich żali zaśmiecając w ten sposób kolejny raz forum

A
@ACEventura

Bo to prawda zarobi dramatyczne a normy za tą kasę nie warto zdrowia niszczyć

@ACEventura

Zgadzam się z tą opinią bo to prawda niedługo za torebkę ryżu będzie się pracować.

Kong.

Kolejny rok catering lichy porcję głodowe to za naszą ciężka pracę.

King
@Kong.

Ale paczki za to bardzo bogate

@King

To fakt paczki mega wypasione , chyba nigdzie takich nie było . Szacunek i podziękowania dla Zarządu a przede wszystkim dla Pana Dyrektora za ten gest . Oby obecny Dyrektor był jak najdłużej naszym Dyrektorem bo takiego to ze świecą szukać !

Kong
@King

Jak z pewexu. Za prl

Ciekawe ile dyrektor nawali podwyżki w styczniu jak inflacja za pisiorów jest rekordowa 6.8%

Anita
@997

Podwyżki będą na poziomie 7% do podstawy wynagrodzenia. Dziękuję za uwagę

Anita
@997

Średnio pensje naszych pracowników wzrosły w ciągu roku o ok 700 zł brutto 200 w styczniu i 500 w lipcu dodatkowe 7 % to wzrost średnio o kolejne 200 zł jak dla pana to mało w ciągu roku podniesienie wynagrodzenia o 900 zł to proponuję szukać innego zajęcia

@Anita

500 brutto latem jak wszyscy dostałem i tylko tyle innych żadnych podwyżek nie widziałem więc ktoś tu kłamie

Qwerty
@Anita

Zarząd jasno w informacji rozesłanej do pracowników dementuje te doniesienia i żadnych podwyżek nie będzie . Proszę nie wprowadzać opini publicznej w błąd

Zaciekawiony

Witam jestem ciekaw jak wyglada praca w tym zakładzie ? Co sie u was robi ?

Monter
@Zaciekawiony

U nas ciężko się pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 314.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 286, z czego 59 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2