Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Czy w Heraeus Electro Nite Polska występują paczki/bony świąteczne?

Ludzie występują na montażu

Irop

повія

Ferw

Ile w heraeus dostaje się na święta??

@Ferw

Jednego karpia!

Vnm

Bzdura...byłam widziałam i nic się złego nie działo...nie siej płot jak nie masz nic do powiedzenia

Sprawiedliwy

Dziękujemy panie Maciku za głupi komentarz sytuacja która pan opisał raczej nie miała miejsca ale najlepiej zrobić z igły widły żeby zaistnieć i i zdeklasować resztę przez takich ludzi jak Pan właśnie jest tak a nie inaczej w firmie którzy psuja renomę naszego zakładu

Stefan

To chyba byłeś chłopie na innej wycieczce niż my, albo tak dałeś w palnik, że widziałeś rzeczy o których nawet fizjologom się nie śniło ???? wycieczka była fajna i żaden gamonium nie zepsuje tego głupim komentarzem.

@Sprawiedliwy

Mordobicie było każdy widział teraz każdy twierdzi że nikt nie widział a zainteresowani Panowie sobie ręki jakoś nie podają

Jarosław
@Stefan

Żaden gamonium nie widział skoro nie mógł widzieć skoro jest gamonium!!; Doszło wieczorem do rękoczynów pomiędzy panami x i y ! Tego nikt kto był nie podważy jeden z panów zaliczył ciężkie KO drugi z panów będzie triumfował !.. proponuję zamknąć temat wycieczki bo więcej wycieczek już nie będzie . Bo nie nadajecie się do tego żeby jakaś wycieczkę dla was w przyszłości organizować

@Stefan

Za posprzątanie zaszczanego korytarza w pensjonacie firma będzie musiała zapłacić tacy to ludzie pojechali na wyjazd integracyjny może tak wam pijusom z wypłat to potrącić ?

Matylda
@Xyz

Swołocz i hołota z B zmiany powinna za takie zachowania płacić ze swojej kieszeni

Taa

I nie ze zmiany B!

Cykans Bakens
@Sprawiedliwy

Jesteś pewien, że kolega odleciał? Ja bym polemizował...Obecnie w muzyce powszechnie obowiązuję strój równomiernie temperowany a dżwięk A stroi się do 440 Hz, zatem kołysanki są również do tego dostosowane

...
@Cykans Bakens

Wchodzą już na 480 Hz widać jesteś starej daty ;)

O.N.

Na zmianie A wobec tego do której podbić żeby przykuta sic bo cisza jakoś na ten temat a też chcielibyśmy? Jakieś propozycje poza tobą ?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pracowałem

Nowy pracownik przez agencję ma 19 Zł na początek później 19,50 A ostatnia stawka to 20,30 plus premia 200 Zł zaklad bez problemu oferuje umowę pod zakład po 3 miesiącach, a tak swoją drogą ciekawe czy Mateusz dalej podpi...dala Bartka wszędzie gdzie to możliwe, byle zająć jego stołek ?? Pozdrawiam PZ. A pracownicy dalej przychodzą pijani do pracy ?? Może tak jakaś kontrola alkomatem wszystkich o 6:30 ?? Na rano by się przydała co dzień ?? Z resztą nie tylko na rano , ciekawe czy okradanie zakładu też się skończyło bo ochrona na wyjście coś nie sprawdza plecaków.

Citadis

Hanysy jak wiadomo to ludzie (usunięte przez administratora)głośno krzyczeć będą pieniędzy więcej nie dadzą. Żyją z (usunięte przez administratora), które to przerastają ich o głowę, do powiedzenia nie mają nic takie (usunięte przez administratora)we dwoje żądzą tym zakładem gdzie w domu żaden nie ma prawa głosu to w herausie się odzywa i swoje niepowodzenia życiowe odreaguje wprowadzając coś o czym pewnie przeczytał ubiegłej nocy w alkoholowym widzie

Dorota

Co jeszcze muszą zepsuć Ukraince żeby dyrekcja się obudziła ? Żeby znowu nie poszło na konto pracowników? Do kiedy dyrekcja będzie faworyzować pracowników ze wschodu , którzy w dużej mierze są pod wpływem alkoholu w pracy ?: Dyrektorzy ogarnięcie się póki nie jest za późno bo z waszym tokiem rozumowania doprowadzicie ten zakład do upadku

@Dorota

I dobrze, może w końcu zaczniecie doceniać swoją wartość a nie praca w takim kołchozie.

Kto ! ?? W tej firmie sprzątaczka ma największe jaja

Qwerty

Benefity w tej firmie jako składowa dla trzech transzowych dywidend wynikających równomiernie z dwóch żródeł dofinansowań propublicznych nie są alternatywnie relatywne w stosunku do dopłat comiesięcznych dających stałą bazową. Ot taka polityka firmy , która tnie gdzie się da

URM

12 - tego spływ przełomem Dunajca a deszcz ma padać Wobec tego każdy na drogę zabiera czystą wódkę, sok pomidorowy i pieprz czarny mielony

Norbi

Niedawny mistrz Anglii, mistrz Premier League najsilniejszej ligi świata, zdobywca Pucharu Anglii... A my go dojeżdżamy w du.pe!!! Ile goli ma Legia?! Jedeeeeen! A ile Leicester?! (usunięte przez administratora) Zobaczcie na tabelę grupy C Ligi Europy jak pięknie wygląda!!!

jano

Dotarły do mnie informacje że długoletni pracownicy na produkcji zarabiają od 6000 zł do 8000zł kosztem pracowników zatrudnionych przez agencje, na potwierdzenie posiadam zdjęcie wydruków.!!!!!!!

John
@jano

Kosztem pracowników zatrudnionych przez agencję???Błagam nie rozśmieszaj mnie.

Maniek

Czy sa u was rekrutacje na jakieś stanowiska

Hshs
@Maniek

Cały czas są, przez Adecco i Randstad.

PracowNick
@jano

Doświadczenie , wiedza , umiejętności nabyte przez lata procentują ! Chyba nie myślisz kolego , że wchodząc z ulicy będziesz pracował tak jak doświadczony pracownik i pobierał takie same gratyfikacje nie mając zupełnie pojęcia o pracy , którą masz wykonywać ! Na stawkę trzeba sobie zapracować LATAMI !

@PracowNick

Tam ludzie nawet pół dniówki nie przerobią i uciekają, bo za takie marne grosze nie ma co sobie zdrowia i nerwów marnować.

@PracowNick

I nie pracujecie na stawkę latami, tylko zapieprzacie cały tydzień żeby wziąć trochę ponad 3 tysiące...

@Ggg

A zatem pokaż mi tych ludzi którzy nie wytrwali w boju i którym płacono grosze.. jakos większość pracuje i nie narzeka nie tak jak ty nieudacznik życiowy , z którym pewnie zakład nie przedłużył umowy bo nic nie warty byłeś teraz głośno szczekasz bo do niczego się nie nadawaleś . Zacząłeś temat to wymieniaj po nazwiskach może się każdy ustosunkuje .. może jeszcze jaśnie pan napisze gdzie przy covidze znalazł zatrudnienie za lepsze pieniądze

@Ggg

Ja mam 4600 na łapę bez sobót bo przez lata dobrze rurki kręcę ...

Fifa
@Qwerty

"nieudacznik życiowy", pisze to osoba, która całe życie robi na produkcji jak robol, bez żadnych ambicji i perspektyw na życie. Nawet mi ciebie nie jest szkoda. Zero życia za marne grosze. Rób tam normę na nocce, a nie siedzisz w necie.

Qwerty

Pajac jakiś to wypisuje , który do niczego się nie nadawał i go zwolnili . Teraz nadaje zapewne gdzieś z bezrobocia albo z Amazona , a i tak tam miejsca na dłużej nie zagrzeje

@Qwerty

Zaparzcie sobie meliski, bo przez tę robotę jesteście bardzo nerwowi hahaha. Teraz nawet widać jakie (usunięte przez administratora) i patologia tam pracuje.

Nowy??

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w firmie na stanowisku magazynier?? Możecie mi coś powiedzieć na temat pracy ?? Z góry dzięki

@Nowy??

Nie to forum kolego tutaj zaczyna się opluwać ludzi błotem

Dorota

Piękna pogoda się zapowiada na poniedziałek, aż się będzie chciało iść(usunięte przez administratora) sąsiada do Urzędu Skarbowego

warehouseman
@Nowy

Zasadniczo magazynier pracuje na magazynie

iwo

Jak przebiega u was rozmowa kwalifikacyjna ....

Zorientowany

Z portu w Odessie już wypłynął Pancernik Potiomkin , którym to dopłynie na Kombajnistów kolejny zaciąg ukraińskiej armii ..

Kuzyn Zenka

Na jakim etapie władania cyrylicą są dyrektor produkcji i główny technolog że tak zakochani są w tej Ukrainie ?

Matylda
@Kuzyn Zenka

Mało co ich widać pewnie translator studiują .!

Dd
@Kuzyn Zenka

Dzoen dobry jaka kasa za caly miesiac ?

Ktos
@Dd

Kasa jest beznadziejna i proszę nie usuwać mojego komentarza.

Kong.

Ukraincy do domu jak wam się nie hce robić po co wy nam potrzebni.

jano

Pracownicy ok ale kadra kierownicza a w szczególności niektóre liderki masakra!!!!!

Głowica

Drogę na fajkownie a potem do zamrażarki przy której wpier...doli 10 lodów każdy Stjopan zna . Jak coś mówisz to niepanimaju . Na przerwie siedzą po godzinie .sic. jeszcze wam się czkawką odbije ta cała Ukraina . Ściągnijcie jeszcze ze stu a i tak produkcja w górę nie pójdzie a po kosztach się odbije . Myślenie inteligentnych wydawało by się ludzi ! Nie wiadomo do końca , kto wpadł na ten chory pomysł ale to w dłuższej perspektywie wygeneruje tylko straty , a potem góra stwierdzi , że nie potrafimy wyszkolić ludzi i to nasza wina , a jak masz kogoś szkolić kto po polsku nie zna ani jednego słowa . Kompletna porażka i żenada osoby odpowiedzialnej za obecny stan rzeczy jaki mamy tutaj na codzien MY na dole bo WY chyba nie do końca zdajecie sobie z tego sprawę do czego to wszystko zmierza

Głowica

Tak mnie obecna sytuacja do której doprowadzili (usunięte przez administratora), że w poniedziałek rzucam wypowiedzeniem

O.N.A
@Głowica

Tak już poza tematem nadmienie tylko , że wysoki Pan , który gustuje w różowych koszulkach polo powinien mieć ich kilka na zmianę bo strasznie jedzie od tego pana potem jak przechodzi tak jakby chodził w jednej cały tydzień chowając koszulkę pod fartuchem . Trochę jest to niesmaczne PS twarz mężczyzna też powinien ogolić raz na jakiś czas ...

Mietek
@Głowica

Przecież na zmianie A są zachwyceni Ukraińcami. Z tego co słyszałem to kilka osób ma przejść na naszą umowę.

The A Team
@Mietek

Oczywiście że tak ! Do nas trafiły piękne reprezentatywne młode dziewczęta ! I niech zostaną z nami jak najdłużej !

@Mietek

Knuliscie i knuć będziecie i o wszystko się czepiać zmiany A ze zwykłej zazdrości. Bo na tej zmianie wszystko bardzo dobrze funkcjonuje i jest najlepsze , najlepszy mistrz , najlepsi liderzy i najlepsza atmosfera i to was boli bo tego nie macie . Na zmianie A nikt nie ssra we własne gniazdo jak to inne zmiany publicznie tutaj wylewają i kij wam w oko sprzedawczyki

@O.N.A

Zrzutka na rexone Man 48h i postawić mu na biurku ...może da coś do myślenia chociaż u nich z tym to trudno

Mundek
@O.N.A

W takiej temperaturze od większości kobiet też jedzie potem na kilometr i to dużo bardziej więc nie wiem w czym szukacie problemu

Prawda
@Głowica

Lekką pracę dostają ( Ukraińcy ), śmieją się z Polsków niech zapierdzielają .

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 292, z czego 65 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2