Opinie o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Heraeus Electro Nite Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Heraeus Electro Nite Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heraeus Electro Nite Polska w Sosnowiec

Boznaka

W szatniach na starej hali znowu ciepła woda nie leci z kranów i szambo wybija . Oszczędności?

Witam, można prosić o maila do rekrutacji?

$
@987

rekrutacja.heeaues@gmail.com

????

Szach i Mat jest godzina 23:59 nie ma osoby, która podjęła by decyzję co robić ... Dlaczego kontrola jakości nie pracuje na 3 zmiany ? Kto ma podejmować decyzje czy detal jest dobry czy zły ?

!!!!
@????

Marcela pytaj. Jakość tylko pracuje na rano i umywa ręce. Ty narobisz bubli bo nie ma nikogo kto by powiedział robić albo nie robić i potem Ciebie będą karać jak coś nie wyjdzie. Mistrz i Liderka twierdzą,że nie są od tego i radź sobie sama. I jak tu pracować? Po godzinie 16 tej nie ma w tej firmie osoby z jakości i najlepiej wszystko zrzucić na produkcję bo Marcel! nie potrafi nic zorganizować w swoim zakresie(tj kontroli jakości na każdej zmianie) nieudolność widać z daleka ! Tylko spychologia a potem pretensje o karteczki czy rynienki i buble. Taki to z niego specjalista

Ten cały Marcel to już dawno powinien polecieć i już nie mam na myśli spychania na produkcję obowiązków które leżą w ramach kj ale za inne rzeczy które doprowadziły do strat liczonych w miliony zł

Bogusia

Na której zmianie i na jakim wydziale takowy Pan pracuje ? Może to już czas żeby zgłosić takie zachowania do dyrekcji ? Z drugiej strony pomijając zachowania takiego Pana jaka jest atmosfera? Jak się wam pracuje?

XES

Byłyście u dyrektora w tej sprawie czy to tylko takie pisanie na forum o kolejnymi już kimś?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Heraeus Electro Nite Polska. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektromechanik?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dorota

Kiedy na gniazdach które stają będzie płacone 80 % postojowego ? A może za urlopy ludzi którzy nie muszą przychodzić do pracy warto by się zabrać ? Na dzień dzisiejszy to wygląda to tak że jedni muszą pracować podczas gdy inni mają wolne i nie ma za to żadnej gratyfikacji finansowej. Jest to dyskryminacja i w końcu takie działanie zarządu doprowadzi do buntu we firmie bo to nie może tak wyglądać.

Magda
@Dorota

Dokładnie taka sytuacja trwa już kilka miesięcy że jedni pracują mniej i się śmieją prosto w twarz tym którzy muszą harowac . To jest niesprawiedliwe i gdzie w tym wszystkim jest dyrektor które takie decyzje podejmuje ? Może chce strajku za nierówne traktowanie?

!!!
@Magda

DYSKRYMINACJA!!! NIE RÓWNE TRAKTOWANIE!!! OCENA DLA FIRMY NIE MOŻE BYC INNA JAK NEGATYWNA!!!!!!!!!

@!!!

Tak mają około już 12 dni ( piątki )wolne , płatne 100% a inni pracują za te same poniądze . Czy to jest sprawiedliwe ?

Aneta

Firma się sypie, cięcia w zatrudnieniu mają być i podobno w pierwszej kolejności "chorobowiczów" będą zwalniać

Bogusia
@Aneta

Zwolnienie lekarskie nie może być podstawą do rozwiązania umowy o pracę. Jeżeli jakikolwiek pracownik takie ów wypowiedzenie dostanie a pójdzie z tym do Sądu Pracy to taki sąd każdorazowo przyzna rację pracownikowi w sporze z pracodawcą i przywróci takiego pracownika do pracy. Każdy pracodawca o tym dobrze wie lecz coraz częściej traktuje się zwolnienia lekarskie jako straszak na pracowników, którzy często z takich uprawnień pracowniczych korzystają.

Pomidor
@Bogusia

Przecież w tej firmie liczą Ci ile się było na L4 i jak za dużo razy to nie dają umowy na stałe tylko na rok. :O

Jolanta
@Magda

Ale chodzi o jakieś inne stanowiska? Czy osoby na tych samych? Chyba nie rozumiem… A normy takie same mają wszyscy?

Gabi
@Dorota

Niebawem wszystkim będą płacić 80 % jak nic się nie ruszy albo zaczną wypowiadać umowy więc niech się cieszą na gniazdach gdzie jest praca a nie marudzą

Dyrektor z Anitą wspólnie i w porozumieniu działając razem dokonali napaści na kodeks pracy i jawnie go pogwałcili. Niebawem zaczną do nich docierać odpowiednie wezwania i zaczną się tłumaczyć co do tego czego wbrew prawu dokonali

Wioletta Felska

Nostradamus

Zarząd tego RZEMIOSŁA niebawem trafi przed oblicze Sądu Pracy za wprowadzenie swoich durnych pomysłów niezgodnie z Prawem Pracy

Firma Heraeus Electro Nite Polska prowadzi obecnie rekrutację w mieście Sosnowiec. Ile płacą na stanowisku Asystent/-ka?

Sprzątaczka

Asystent kogo ? Asystent ochroniarza na przykład musi zrobić 240 h w miesiącu żeby zarobić minimalna ;)

Gall

Heraues Electro-Nite powinien przystąpić do kolejnej edycji konkursu listków CSR Polityki, jest duża szansa aby firma otrzymała w przyszłej edycji konkursu tzw Złoty Listek co by było dla Pana Dyrektora Generalnego doskonałym wyróżnieniem za lata kierowania firmą!

Pszemco
@Gall

Jak najbardziej zwłaszcza w obecnych czasach są podstawy ku temu aby złoty listek i wyróżnienie zdobyć dla firmy

Dasia
@Gall

25 lat pracy zawodowej kilkanaście zakładów produkcyjnych przez ten cały okres i tak wspaniałego dyrektora generalnego pod jakim mam przyjemność pracować to tylko ze świecą szukać. Człowiek fenomen. Niech Pan będzie dyrektorem jak najdłużej!

Tom

Przez jakiego pośrednika można przyjąć się do waszego zakładu? I jaka stawka na start? Dziękuję za odpowiedź.....

Ada
@Tom

Bezpośrednio zakład przyjmuje ogłoszenia wiszą na każdym płocie przyjdź złóż papiery nie pchaj się w pośredników bo tylko cię okradną z pieniędzy

Sylwia
@Tom

Przyjdź na dyżurce ochrony jest skrzynka gdzie możesz wrzucić swoje CV , jeśli spełnisz kryteria napewno kadry się z tobą skontaktują

Tom
@Sylwia

A można wiedzieć jaka stawka na początek?

Tsa

2800...

Iwona

W jakiej wysokości w tym roku wypłacany jest w Heraues Electro Nite Polska - Sosnowiec tzw. dodatek mentorski ?

Ewelina
@Iwona

Przecież liderki biorą kasę za wyszkolenie nowego pracownika a szkoli go kto ? To jest temat którym dyrektor osobiście powinien się zająć bo się dostaje nową osobę a liderka tylko podpis stawia pod szkoleniem a wszystko na naszych głowach i nic za to nie mamy

Julia

Potrzebuje jakieś prywatne namiary na Mykole, od jakiegoś czasu pracuje daleko i się kontakty utraciły . Ktoś coś ? Pomoże ?

Pomidor

Napisze tak, heraeus to najgorsza praca w jakiej przyszło mi pracować wszyscy się wyzywają, mobbing w pracy na każdym stanowisku głównie przez stare baby na które ich własny mąż nie może spojrzeć przez co wyżywają się w pracy... Wszyscy wszystkich obserwują i obgadują na palarni! Gdyby był większy rygor to może by się lepiej tam pracowało ale pracownicy myślą że mogą robić co chcą. Ci co tam jeszcze zostali to chyba nie mają żadnych ambicji na inną pracę i siedzą w tym gów... Wyzywacie na dyrektora a to jest jedyny normalny człowiek w tym zakładzie dziwię mu się patrząc na was wszystkich. Nie polecam pracy w tym zakładzie chyba że zatrudnić się i stać się takim jak ci wszyscy ludzie czyli bez szacunku do siebie.

Wiolka w przychodni

Personel mega slaby .. Jak by byli zatrudnieni po znajomosci .. Wizyta o 8 lekarza przychodzi o 10 i jeszcze bajerzy w innych gabinetach o zyciu prywatnym... DRAMAT

Wiolka w pizzerii

Zamowilam wczoraj pizze i dostalam praktycznie rozlazłe cos ciasto mokre az wszystko co bylo na pizzy sie wywalało. Szczerze mówiac zjadlam tylko praktycznie 1/8 pizzy skurki plus dodatki z pizzy ktore musiałam wybrac z pudełka .

Monk

Powiem tak, praca na "Paco" jest bardzo przyzwoita jeśli chce się być przysłowiowym koniem robotniczym ... A Tym bardziej jak trafisz na bodajże zmianę "B" Do lidera hmmm taki duży chłop mordą jak koń, broda te sprawy ... Stał jak kat nad ludźmi z pejczem i męczył ich psychicznie do tego stopnia, że jeden chłopak nie wytrzymał i wypalił się zawodowo a jeszcze 2 osoby z tego co wiem zaczęły chorować na plecy ... Sam lider siedział cały dzień na telefonie ze swoim przydupaskiem Piotrusiem, który zamiast pracować chodził 40 min przed końcem pracy brać przyjemny prysznic i bajerować panie z Ukrainy(to dziwne bo ponoć jest homoseksualistą) nie mi to oceniać, na "Paco" robisz (usunięte przez administratora) wszystko ... Wszystko... A jeszcze przyjdzie Ci Chłop jakiś w niebieskim fartuchu, widząc, że wycinasz papier z trzpienia i zapyta "czemu ta maszyna stoi" (usunięte przez administratora) NO GENIUSZ SIĘ NIE ZORIENTOWAŁ, ŻE ZABLOKOWAŁA SIĘ RURKA NA TRZPIENIU NIE?

Mmmmm puuuu
@Monk

Powiem tak, gdyby przed przyjęciem do pracy, zwłaszcza na maszyny przeprowadzano rekrutację i sprawdzano minimalną wiedzę techniczną, to byłoby zupełnie inaczej. Chłopak który się podobno "wypalil" czyli tzw "ja wieeeem" za którego na skargi chodziła żona z uroda jak fiona (????) ( widać kto nosi spodnie w tym związku) wszystko wiedział najlepiej a w rzeczywistości nie wiedział nic. Koleś nigdy nie potrafił przyznać się do błędu bo uważał , że jest najlepszy. O drugim tym jego koledze się nie wypowiadam chłop nie najbystrzejszy ale się stara. Ci co podobno zachorowali na plecy to leserzy jakich mało. Tak samo dwie lewe łapy. Jak tylko dostali umowy tak od razu choroby się u nich pojawiły. Ciekawe... ???? Co do lidera o którym piszesz to powiem tak. Chłop wiedzę ma dużą i maszyny zna ale ciągłe zmiany, dokładanie obowiązków i wymyślanie gównianych udoskonaleń przez górę + kadra z wątpliwymi umiejętnościami i bystrością = przepis na gotową nerwice i stres.

Danuta
@Mmmmm puuuu

To jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? Na jakiej podstawie wybierani są kandydaci skoro nie jest sprawdzana ich wiedza? Jest szansa się podszkolić już po zatrudnieniu, są jakieś szkolenia?

Sasha

Wiolka ma ten tupet najpierw narobiła we własne gniazdo a teraz ma pretensje do ludzi

Cytat z Wiolki
@Sasha

Pracuje w firmie jakiś czas praca jako praca jest ???? ok.Mistrz jest super sympatycznym gosciem Ale ludzie sa tak okropni.. Potrafia doprowadzic czlowieka do depresji . moze nie na kazdej zmianie ale na mojej zmianie jest poprostu DRAMAT. Nie wszystko zdążyła wykasować

Sasha

Wioletta Felska publicznie na googlu napisała że przeszkadzają jej koleżanki w pracy komentując firmę ... To wszystko wisi w internecie. Skoro tak Wioletta Felska jest niezadowolona to co dalej robi w firmie którą obsmarowuje jak leci ?

Sylwia

Wiolka atakowała firmę wypowiedziami na innych stronach jak widać i ją dopadła sprawiedliwość za nadawanie na ludzi z którymi się pracuje jednak nadał

Zostaw merytoryczną opinię o Heraeus Electro Nite Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Heraeus Electro Nite Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heraeus Electro Nite Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 310.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heraeus Electro Nite Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 283, z czego 56 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heraeus Electro Nite Polska
  • Kombajnistów 2