Opinie o Impel Tech Solution Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Impel Tech Solution Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Impel Tech Solution Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Tech Solution Sp. z o.o. w Toruń

Kasia2

firma we Wrocławiu specjalną komórkę do generowania pochlebnych opinii według mnie to jest firma-wydmuszka, z tym że wydmucha wszystkich którzy dla niej pracują w oddziale w Gdyni niewiele osób wytrzymuje rok - albo są zwalniani za wałki bo tylko złodziejowi opłaca się brać robotę za te stawki, albo wariat - i to jest potwierdzone w dokumentach, ludzie mają odjazdy psychiczne, taka fajna to praca Firma okrada pracownika z czasu - nazywają to elastyczny lub zadaniowy czas pracy oraz z pieniędzy - za godziny za które ci nikt nie zapłaci - to jest ich strategia biznesowa Cała firma opiera się na robieniu ludzi w wałka - zarówno pracowników jak i klientów

były pracownik impel tech solutions

do wszystkich zachwalających. Napiszcie mi w jakich oddziałach firmy pracowaliście, a powiem innym co robiliście i jaką macie motywację żeby kłamać ludziom.... żenada, weźcie się w reszcie za uczciwą robotę! Chyba, że rozliczacie się za tą "propagandę" zarabiając na tym jako zatrudnieni przez grupę impel zewnętrznie. Albo dobrze Wam bo roboty ambitniejszej tam nie macie. Gratuluję Wam szanowni współpracownicy (którzy tyle pomocy dostaliście za figę) zniszczonego kontraktu z Seforą, dzięki Wam zajmują się nią teraz konkretni ludzie i nikt nie narzeka. 7 lat pracy w najlepszym i najbardziej rentownym oddziale firmy mam tam za sobą. Wszystkiego, czego się nauczyłem to chyba tylko dzięki serwisantom, których już tam nie ma (ZERO szkoleń i inwestycji w pracownika). O reszcie oddziałów nie będę nawet pisać, poza pozdrowieniami dla Poznania, "pomocnego" jak zawsze. Na stanowiskach zarządzających działami zatrudnia się ludzi bez kompetencji i jakiegokolwiek wykształcenia czy doświadczenia odpowiedniego do tego celu. Degradują i niszczą firmę. Nie słuchają ludzi pracujących od lat "na otwartym organizmie" czy usłudze serwisowej, doświadczonych bardziej od nich. Nie mają pojęcia o technicznym utrzymaniu nieruchomości, o tym w jaki sposób teraz realizuje tą usługę konkurencja, która jest o co najmniej 10 lat do przodu. Impel cleaning i security nie wyszedł (metoda ucisku i grożenia, zatrudniania za grosz, "lepiej nigdzie nie znajdziesz, ciesz się, że pracujesz" dawno się skończyła), dlatego teraz (za późno) zauważyli potencjał w Impel Tech Solutions (która zaraz przestanie istnieć na korzyść Impel Synergy - resetu marki(?) /lepiej jakby wycięli przedrostek "Impel" bo to na rynku w opinii działa jak alergia z objawem ataku śmiechu i wyparcia/). Najlepszy zespół w oddziale warszawskim (klimatyzacja i wentylacja), niestety został kompletnie zdegradowany przez co chwilę zmienianych zarządzających oddziałem warszawskim. Kompletnie wkręconych w układy, biurokrację i nie realne dla firmy i rynku procedury, przez co nie mieli czasu żeby pomyśleć. Wygonili sukcesywnie ostatnich, bardzo dobrych ludzi i serwisantów z oddziału przez 4 lata. Zastraszaniem, motywacją w stylu UB i komunistów: jebać karać, nie wyróżniać. Ostatnio jeden z tych "wspaniałych" restrukturyzatorów (który w poprzednich miejscach pracy spalił mosty) motywuje zwolnieniami i zastraszaniem. Teraz już chyba przemyślał co nie co i nie nie wtrąca się w nowozatrudnionych pozostawiając im możliwość łatania tych dziur. Poza tym przez te wszystkie lata nie doprosiłem się drobnej podwyżki , pod koniec już nawet nie wiedziałem kogo prosić i z kim rozmawiać bo zasiana wewnątrz pracowników dezinformacja całkowicie zaciemniła wiedzę na temat kompetencji. W ostatnich chwilach mojej wytrzymałości nie byłem w stanie zrealizować ok 15 tematów serwisowych i montażowych z powodu nie opłaconych zaległości ....okazuje się, że na rynku poza Impel istnieje zupełnie inna rzeczywistość....

WYZYSKIWANY PRACOWNIK

Powyższe pozytywne komentarze pisali pracownicy jednego biura. W tych komentarzach wzajemnie się adorują. SZTUCZNIE POPRAWIAJĄ WIZERUNEK. Przecież to widać !!! PRACOWAŁEM I NIE POLECAM !!! WIĘCEJ NAWET SZKODA PISAĆ BO WYSTARCZAJĄCO JUŻ ZOSTAŁEM OKRADZIONY Z MOJEGO CZASU ZA KTÓRY NIE MIAŁEM ZAPŁACONE ANI GROSZA !!! OCENA PONIŻEJ DNA !!!

karczew

do tej pory pierwsza firma w której poczułem, że ktoś dba o pracownika

ted
@karczew

karczew, to prawda, awanse i podwyżki robią swoje ;)

krystian
@karczew

cenię sobie impel za elastyczne godziny pracy, nie ma problemów żeby dogadać sie z kierownikiem o ewentualnych zmianach, dzięki temu zdecydowanie łatwiej łączyć mi pracę ze studiami :)

norbi
@karczew

impel miał być tylko tymczasową pracą ale już się tu zadomowiłem i zdecydowałem zostać na dłużej :)

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
marco

jak dla mnie jest okej, nikt mnie nie oszukał a to jest dla mnie najwazniejsze

pawlo

Zatrudniłem się pół roku temu i jestem bardzo zadowolony. świetny młody zespół przełożeni też spoko

impel to spora firma o mocnej pozycji. Praca jest spoko i daje stabilny zarobek.

andy

Jedna osoba pisała te komentarze?

Pipa
@andy

Tak. Nocna zmiana do 8.

marek

rzadko trafia sie na tak sympatycznych przelozonych jakich ja mialem okazje poznac tutaj

eryk

fajnie ze godziny pracy ustalamy sobie sami, mamy w tym dosyć duża swobodę i dowolność

krzysiek

wszystko jest podliczane wedle grafiku wspólnie z szefową, więc nie ma mowy o jakiejś ściemie

Kris

Mnie również super pracuje sie w ITS-ie. Prowadziłem działalność kilka lat, później trafiłem do bilfingera(polskiego) ale była to totalna porażka. Teraz pracuje w ITS i dopiero teraz widze w pełni w jakim bagnie wcześniej pracowałem. Polecam

mikołaj

polecam impela, fajnie sie tu pracuje, szczególnie dla mnie dużym ułatwieniem są elastyczne godziny pracy

tomek
@mikołaj

oj tak, gdyby nie elastyczne godziny pracy to cięzko byłoby mi pogodzić pracę z nauką

kubox
@tomek

to prawda, przelożeni są w porzadku, nie ma problemu przy ustawianiu grafikow i zmienianiu ewentualnych godzin pracy

misiek
@tomek

cenie sobie atmosfere w pracy, otaczaja mnie sami pozytywni i sympatyczni ludzie

Igor

Dobra firma, fajna ekipa w zespole. Szefowie też porządku. Dobrze się pracuje.

mietek

szybko się zaaklimatyzowałem w firmie i super czuję się w swoim teamie :)

mikołaj

pracuję tu już kilka lat i polecam - atmosfera w pracy jest w porzadku, kierownicy tez spoko - idzie sie dogadac

maciuś

ja jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu

tomek

ja polecam impela, elastyczne godziny pracy umozliwiaja polaczenie pracy ze studiami :)

adam

Pracuję tu od roku i jestem bardzo zadowolony. Plotki o tej firmie pozostały plotkami i niczym więcej

Artur

impel dba o pracownika, dlatego jeśli się zasłuży to z podwyżkami nie ma problemu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Tech Solution Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Impel Tech Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Tech Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Tech Solution Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Tech Solution Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Impel Tech Solution Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Tech Solution Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 28 ocen.

Impel Tech Solution Sp. z o.o.