Reporter Young

Toruń

Opinie o Reporter Young

bylypracownik

Niesteyy negatywne opinie o tej firmie sa prawdziwe na ppdwyrzke nie ma co liczyc a jak juz to stooowa i to po dwoch latach pracy hahahaha

viyttt

osobiscie nie polecam pracy w dziale projektowym, ogromna rotacja co pochwile nowa osoba nie da sie wytrzymac uwaga na ten dzial i glowna projektantke!

beti

Właśnie miałam złożyć CV do pracy w galerii ,ale po przeczytaniu opinii podziękuję. Zawsze sugeruje się opiniami i jak na razie z doświadczenia wiem że jak są negatywne opinie to tak jest. Dzięki własnie takim opiniom człowiek nie traci czasu i nerwów.

ania

A ja nie polecam pracy w galeriach w tych sklepach.

nie nie nie

Nie polecam pracy w tej firmie w sklepach stacjonarnych. Ogrom pracy i wymagania z księżyca, a zarobki nieadekwatne.

Iza

Firma Reporter Young poszukuje aktualnie Regionalnego Kierownika Sprzedaży (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/kujawsko-pomorskie;l?oferta_opinie=pracuj.pl5587880). Czy ktoś wie co firma oferuje pracownikowi? Ktoś będzie składał CV?

Iza

Są tu całkowicie różne opinie. Rozumiem, że wszystko zależy kto jest Waszym szefem. A o innych czynnikach oprócz atmosfery w pracy możecie powiedzieć jak wyglądały w Reporter Young? No i przypominam, że poszczególnych pracowników firmy staramy się nie opisywać, szczególnie w obraźliwy sposób, bo to jest równoznaczne z łamaniem regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin.

A.

Witam. Ja przepracowałam 6 lat w tej firmie.Przez ten czas nie doświadczyłam niczego, co mogloby mnie w jakis sposób urazić.Regionalna Aneta przecudowna osoba.ZAWSZE pomocna,pelna empatii, pelna energii, bardzo uczciwa - takich ludzi coraz mniej,wiec radzę docenic :) Myślę, że jesli my dajemy z siebie wszystko to do nas to wraca.Dla mnie to bylo fantastyczne 6 lat.Polecam!!

byly pracownik

Zgadzam sie z Inna pracowalem z pania waldowska ona miesza ludzi blotem mala wiedze przykrywa obrazaniem ludzi chaotyczna konfliktowa, nie nadaje sie na lidera,chce tylko rzadzic, szkoda ze wlasciciele nie zwracaja na to uwagi!

Inna

Niestey przezylam koszmar w tej firmie nie polecam pracy grafikom zwlaszcza przy glownej pani projektant agnieszce.w ktura tylko ona sie nie myli i miesza ludzi z blotem reszta dziewczyn spoko , nie polecam pracy w krakowie na ul.wadowickiej

Iza

@Onatoona czyli nie pracowałaś w sklepie, a w biurze tak? Możesz powiedzieć jak się dostać na takie praktyki? Czy jest ciężko? Jak się przygotować do rozmowy? A w jakim dziale odbywałaś praktyki? Dużo się nauczyłaś? Myślę, że temat powinien zainteresować wielu studentów.

Onatoona

Nie wiem skąd tyle negatywnych opini ale pracowałam w reporterze 3 lata jako praktykantka i to były najlepsze 3 lata ;) a Pani Aneta? Super kobieta! Pomocna, miła, sympatyczna.. Może to zależy od nastawienia człowieka? Ja zawsze byłam miła i dostawałam to samo;)

Iza

@NA TAK widzę, że jesteś zadowolony z pracy. Powiedziałbyś jakie według Ciebie są zalety pracy w firmie Reporter Young? Aktualnie jest czas wyprzedaży, więc na pewno poszukują pracowników. Czy z własnego doświadczenia doradziłbyś osobom starającym się o to stanowisko jak zachować się na rekrutacji i wypowiedziałbyś się o swojej pracy. Myślę, że znajdą się zainteresowani właśnie takimi informacjami i będą Ci wdzięczni szczególnie, że w okresie wakacji dużo młodych ludzi szuka pracy.

Na nie

Nie polecam. Regionalna Aneta to pomylka. Wszystko najlepiej za nia zrob. A firma wymagania okropne a kasa mala i nie szanowanie pracownikow.

Na nie
@Na nie 10.05.2017 23:47

Nie polecam. Regionalns to pomylka. Wszystko najlepiej za nia zrob. A firma wymagania okropne a kasa mala i nie szanowanie pracownikow.

NA TAK
@Na nie 10.05.2017 23:47

Nie zgadzam się z opinią,ponieważ zarobki są adekwatne do pracy oraz premia uznaniowa(jeśli się na nią zasługuje). Jeśli ktoś nie jest w stanie sprostać wymaganiom firmy to znaczy ze nie nadaje się do tej pracy.Ja pracuje na umowę zlecenie i jestem bardzo zadowolona.

ktopytaniebłądzi

Witajcie! Ma ktoś informacje odnośnie pracy w Young Reporter w Krakowie? Jak tam teraz się dzieje?

Jowita

Jakies konkrety odnosnie zarobkow, sprzedawcow, kierownikow sklepu? Czy sa jakies szkolenia przed przystapieniem do pracy?

Magda

Na rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowano mi wynagrodzenie 1400 zł za - uwaga- prawie 200 godzin pracy

rererere21

@megi hmm no dobrze ale skoro się już tutaj wypowiedasz to może jednak warto by było w jakiś sposób uzasadnić swoja wypwoeidz bo podjrzewam ze kady chciałby jak najwięcej wiedzieć na ten temat tutaj ..

megi

Tragedia!! Omijajcie tą firmę z daleka!!

Anonim

Witam nie polecam pracy w firmie reporter young.przedmiotowe traktowanie ludzi!!! Domaganie sie o swomje papiery nie pracuje juz dla nich 4miesiace a nie moge sie doprosic o wydanie mi moich papierow ani zaswiadczen wstyd!!! Pani Czop bardzo niemila i niesypmatyczna!!! Jakby laske robila ze udzieli informacji!!! Stanowczo Nie polecam !!!!!

Maja

Witam, dostałam właśnie telefon i zaproszenie na rozmowe odnośnie pracy. Jakich zarobków mogę się spodziewać?

klementina

@odeto, a w którym mieście będziesz aplikować, wiesz coś o warunkach przyjęcia?

masakra

Z firma nie miałam problemow bo wlascicielka jest spoko tylko przejechalam sie na regionalnej niby taki mila i wszystko a jednak pokazala jaka jest! Zaluje ze w ogole zadzwonilam do niej z informacja o ciazy jakbym zadzwonila od razu do wlascicielki na pewno takiej sytuacji by nie bylo!

masakra

Pracowalam w tej firmie dlugo bylam bardzo zadowolona ale do czasu wzielam slub i zaszlam w ciaze byla przez jakis czas zagrożona regionalna zamiast mi pomoc cieplymi slowami to wyskoczyla do mnie z pretensjami potraktowala mnie jak,,nic,, bo dla niej to tylko do roboty bo jej sie nie chce jechac za mnie pracowac i szkolic nowa osobe zrzucila caly problem moim dziewczynom z pracy pracowaly non stop po 12 godzin zamiast skupic sie na sobie i zagrozonej ciazy to przez pare dni plakalam ze dziewczyny przeze mnie maja ciezko jestesmy bardzo zrzyte ze soba mimo tego duzo mi pomogly natomiast regionala miala wszystko gdzies w sumie jak zawsze wszystko zrzucala na nas tylko szukala dziury w calym i wymyslala czasami tekie pseldo problemy ze nie dalo sie psychicznie wytrzymac !! Jestem na zwolnieniu chociaz chcialam isc do pracy ale nie wytrzymalabym psychicznie i na pewno nie donosilabym ciazy !!

catwomen

Witam :) Pracuję w Reporter Young i nie mogę narzekać :) Moim szefem jest przesympatyczna kobieta, a i z centralą można się dogadać, jak tylko jest jakiś problem! :) Polecam :)

asia

pozdrawiam stałą klientkę ... no coment

stała klientka

O i znowu Pani Bożenka ... żal.Śmieszne , aż taka nienawiść w Pani jest? Pozdrawiam i przesyłam pozytywną energię !

bożenka

to jest najgorszy sklep jaki odwiedziłam,obsługa fatalna(Lębork),niemiła,opryskliwa,Pani damusi zajeżdżało z pod pach,prawie padłam,moje dzieci stały zdezorientowane potraktowane jak intruzy,nie polecam,o warunkach pracy nie wiem jak,ale uśmiechu tam nie było widać,nie polecam ;(

Ada

Okropne warunki pracy, na umowę ciężko się doczekać, defakto nie podpisują jej mam namysłu franczyzę przy Ciszewskiego, pracownikowi płacą netto, cały podatek biorąc dla siebie. Będę się wybierać z ta informacja gdzie trzeba. Oczywiście juz tam nie pracuje, ponieważ bez umowy nie chciałam. A pracodawca tylko na mnie się wydzieral jak chciałam wyjaśnić czy zapłacił do ZUS za mnie

ziup

Wymagania wielkie nie polecam, pracodawca nie potarfi nawet zapewnic wody do picia nie wspoinajac o najniższych zarobkch

prawdaprawda

Witam, Praca w Reporterze jest spoko jeżeli mamy jakiś problem firma stara nam się pomóc oczywiście jak coś się źle zrobi i powtarza się to 50tyś razy to dostaniecie ten opieprz sprawa oczywista. Pracuję już tutaj rok i Będę dobrze wspominała tą firmę nawet przy odejściu pomagają mi z pracą w innym mieście wiec jeżeli jest ktoś człowiekiem dla firmy oni także będę Ciebie tak traktować. Jak najbardziej polecam zwłaszcza Wrocław! :)

KINGA

Pracowałam 9 miesięcy i w ogóle nie zgadzam się z waszymi opiniami. Niestety z powodu przeprowadzki musiałam zrezygnować z pracy w Reporter Young. Nie wiem jak jest w innych, ale w Warszawie w Blue City dziewczyny są bardzo sympatyczne prace z nimi wspominam bardzo dobrze. Wypłaty zawsze dostawałam o czasie albo dzień wcześniej, kierownik regionalna p. Ula sympatyczna UWIERZCIE lepszej nie miałam nigdy (pomoże, doradzi ze wszystkim można było się do niej zwracać). Aaa i nigdy nikt nie pracował ponad normę. A co do koszulek to rzeczywiście mogłyby być kolorowe :) POLECAM !

catowomen
@KINGA 25.06.2015 16:10

Zgadzam się, Pani Ula jest rewelacyjna, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

klient

sklep i ciuchy kolorowe a ekspedientki chodzą w szarych koszulkach... słabo

miki

po 12 godzin przez 3 dni ......norma?

Przemyśl

Szkoda czasu na jakąkolwiek przygodę z tą firmą, nawet z samego faktu iż umieszczenie w CV informacji o pracy w tej firmie działa na naszą niekorzyść. Zarobki minimalne w porównaniu do stawianych wymagań. Częste korzystanie z ostatniego punktu zakresu obowiązku pt"... oraz inne zadania zlecone przez przełożonego". Wizja wielkiej nowoczesnej korporacji na monitorach CRT z win XP i office 2003 = brak rozwoju osobistego.

e

Witam, mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjna w poniedzialek 16 lutego do Krakowa na Wadowicka. Mam pytanie czy warto jechac (nie zwracaja kosztow podrozy) i czego mogę sie spodziewac. Praca jako eksport manager ale nie w siedzibie firmy. Dziwne

jaa
@e 14.02.2015 16:28

zawsze warto spróbować:-)

nie maj

t shirty jak za komuny sprzedawczynie mają bure i brzydkie

Smerf

masakra też odradzam moja kobieta tam paracuje

pulpet

Pracowałem w f-mie TWA (ul. Rydlówka 20) na stanowisku portier.Portierzy są totalnie wyzyskiwani do każdej pracy,pracodawca wysyła ich na poczte,do biura paszportrowego,żonie właściciela chodzili po obiady do bistro baru SPACJA w Bumie.Na dniówce praktycznie się nie usiądzie.Mógłbym jeszcze wiele rzeczy wymieniać.A najgorsza jest matka szefa,portierów ma za nic.Ta praca nie przedkłada się na pieniążki,do dzisiaj portierzy pracują za najniższą pensje krajową (na ręke dostają 1200zł z groszami).A z tego co wiem na dzień dzisiejszy nie potrafią znaleźć nowego portiera na zastępstwo,chłopaki mają niewykorzystane za zeszłoroczny rok urlopów.Będe szczery niech osoby które planują przyjąć się do tej firmy na stanowisko portiera,niech omijają tą firme jak najdalej.

patka

Ja pracowałam w tej firmie w sklepie firmowym nigdy nie wyobrażałam sobie że można tak bardzo spuszczać się nad ciuchami szok~!!!!bardziej dbają o towar niż o pracowników.jak masz duże obroty to jesteś super a jak małe to jesteś niedołężna ,tempa,odstraszasz klientów-dosłownie potrafią tak ci powiedzieć!!!!PRACOWNIKÓW NIE SZANUJĄ ZWŁASZCZA PANIE KIEROWNICZKI!!!Kierowniczki zamiast być ludzkie to oceniają cię swoją miarą -bardzo lubią dupolizów!!!Nawet jak byś się z bólu zwijał to ci nie pozwolą na krzesełku usiąść bo nie wolno !!!!Chore to było!!!jak macie stalowe nerwy i lubicie dużo adrenaliny to polecam tam popracować!

elwei

Pracowałam w sklepie firmowym - nie ma rotacji, kierownictwo jest miłe, zarobki adekwatne do pracy - byłam bardzo zadwolona!

niesmak

Warunki pracy w firmie TWA sa bardzo kiepskie. Ludzie pracują ponad normę, nie są wypłacane nadgodziny, a wszyscy ci, którzy pracują w terenie, są rozliczani z każdej minuty pracy, zwykle na niekorzyść, za np. zbyt długą przerwę w pracy itd. Właściciel jak i jego matka nie liczą sie z niczyim zdaniem, poniżają pracowników. Jest duża rotacja, zwlaszcza w sklepach firmowych, ale też wśród ludzi pracujących w regionie, jako przedstawiciele. Nikt nie wytrzymuje ciśnienia i (usunięte przez administratora) traktowania. Zarobki są nieadekwatne do ilości obowiązków i fatalnej atmosfery. Rzadko kiedy można się dostać do tej firmy bez znajomosci - jest to rodzinna klika, w której na każdym stanowisku jest ktoś ze sobą powiązany. Wystrzegajcie się.

Waldi
@magda 31.03.2014 12:40
Praca w reporterze to najwięszka porażka jaka może was spotkać! płaca śmieszna a wymagania tak wygórowane, że sam prezydent by...

Karnet na nadgodziny jest za free

@niesmak 13.10.2010 15:02

zgadzam sie w 100%, pracowalam tam, nie polecam

Zostaw opinię o Reporter Young - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reporter Young