Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Ściema

Jednym wielkim słowem odradzam, unikajcie jak tylko możecie. Projekt Tauron szkolenie wstępne tydzień bezpłatne, jak już wchodzisz na linie to masz problem z wyrobieniem godziny, zmiany z 7/7.30 oraz 8 zwalniane do domu od 11/11.30 także człowieku o premii zapomnij, druga kwestia zabrali wszystkim konsultantom na rzecz jednej grupy całe BO, osób z doświadczeniem z stażem pracy odepchnęli na rzecz nowych kukiełek bo takowe znajdowały się w tej grupie, oczywiście była "wymiana" na "starszych" stażem ale to pogorszyło cała sytuację tylko bo było wybieranie względem "lubię nie lubię i dojście mam" kompletna porażka. Przechodząc dalej kiedy w lokalizacji na Chorzowie nie podejdzie się na miejsce gdzie siedzi takowe BO, WSZYSCY sobie siedzą i gadają bo przecież albo nie mają co robić albo sobie siedzą na czasie pracy bo mają pół godziny to trzeba posiedzieć. Często da się zauważyć jak takowe osoby wychodzą na otwartych zadaniach na fajkę. Niby wszyscy się lubią a jednak jedna osoba na drugą nagaduje. Wracając do Lini na lokalizacji nie da się uzyskać pomocy bo jak ją świadczy Ł. L WIELKI SZKOLENIOWIEC to odpowie ze albo w procedurze to masz a jak ewidentnie nie ma to Ci powie "od czego masz Google" SERDECZNIE ODRADZAM

Potwierdzam
@Ściema

Kiedyś bym powiedział że piszą tu tylko frustraci, ale teraz muszę powiedzieć że ta opinia jest mi zaskakująco znajoma, aż za bardzo. Dodałbym ze nie powinno się to nazywać, nie tauron obsługa klienta, a "bierz ofertę i spadaj". Czyli wpaja się że leadowanie to jest tylko element sprzedażowy, choć tak naprawdę nie obchodzi ich czy klient otrzyma pomoc/rozłączy się zadowolony, a czy zbierzesz leada czy nie.

Loon

Ktos cos na temat projektu Orange? Zaczynam tam szkolenie i chciałbym poznac opinię.

Loon
@Loon

Serio nikt nic nie powie? Nikt tam nie pracuje?

Trurl
@Loon

Co mozna napisac o pracy w call center? Lipna robota dla najgorszych co nawet na budowe sie nie nadaja w dodtaku placa jak chca a szczury boja sie zrobic jakikolwiek strajk.

mmm
@Trurl

Chłopie jesteś odklejony od rzeczywistości. Praca w CC jest jedną z najcięższych prac. To że dla ciebie praca jest tylko wtedy jak się przerzuca worki z cementem za 10zł na godzinę to sobie pracuj tak dalej. Może do tego się będziesz nadawał. Bo jak na razie wychodzi na to że nie dałeś sobie rady, a teraz będziesz obrażał ciężko pracujących ludzi.

Pracowałam w oddziale w Gliwicach. Sylwia Botór podczas szkolenia z byłymi pracownikami z Rudy urządza sobie godzinne pogawędki przez co szkolenie trwa 10 minut a pozostałe 50 minut to gadanie o pierdołach, nie chciałam uczestniczyć w tych pogawędkach przez co już od samego początku patrzono na mnie krzywym okiem. Podczas szkolenia usłyszałem od trenera że pracownicy z Gallup mają możliwość przejść pod Tauron co jest oczywiście kłamstwem ponieważ nikt z pracowników nawet tych pracujących po kilka lat nie miał takiej możliwości. Chwalono nas jako grupę że jesteśmy wyjątkowi i najlepsi oraz że szanują nas za nasze doświadczenie w call center, a miesiąc później przyjęto do pracy pracowników w wieku 18-19 lat beż żadnego doświadczenia, wtedy już wiedziałam ile znaczę w tej firmie. Od początku spotkałam się z atmosferą jak w typowym korpo, każdy miał mnie gdzieś ludzie byli pomocni ale tak naprawdę nikt nie zwracał na mnie uwagi liderzy nawet nie sprawdzili kiedy mam urodziny. Liczyli się tylko pracownicy z Rudy Ślaskiej a cała reszta to nic innego jak tymczasowi pracownicy do wsparcia sprzedaży nowi pracownicy odbierają połączenia, a starzy pracownicy wykonują "zadania dodatkowe" i urządzają sobie pogawędki na statusie niegotowym, nie można się nawet z nimi zintegrować czy lepiej ich poznać oni po prostu wiedzą że oni są w tej firmie na stałe a Ty jesteś tymczasowo do czasu kiedy spadnie sprzedaż, wtedy Cię zwolnią bo będziesz niepotrzebny. Oto właśnie odpowiedź dlaczego na Twoim biurku leży masa rzeczy po byłych pracownikach.

Rockie

Hahaha co kogo obhodzi kiedy masz urodziny kmiocie, ze co urodziny to liczyles na striptizerki i bilety do disneylandu, co tu jest grane? jakis milenials sie musi wyzalic bo nikt mu zyczen nie zlozyl serio?

@Rockie

To był element kultury i standard w tej firmię, no ale jak widać po Twojej odpowiedzi Ciebie nikt kultury nie nauczył to raz, a dwa że to akurat w mojej opinii było najmniej istotniejsze a właśnie tego musiałeś się uczepić. Pozdrawiam i życzę udanego prania mózgu w korpo :)

Rockie

Od 15 lat prawie jestem na rynku pracy i tylko w jednej firmie mi zlozyl kierownik zyczenia jak na ironie bylo to wlasnie w korpo nie w tym bo w gallupie jak zobaczylem co to za (usunięte przez administratora) to po tygodniu ucieklem dodam ze to bylo z 7 lat temu jak podobno szanowali tam ludzi,nie wiem jak w tym (usunięte przez administratora) moga ludzie pracowac lepiej krasc albo puszki zbierac. Podludzie moga tylko tu pracowac dlatego przychodzi sie tu tylko na chwile milenialsie po platnych studiach z kulturiznawstwa.

Figa
@Rockie

Niby 7 lat temu to było, niby uciekłeś po tygodniu, 15lat na rynku pracy a siedzisz na goworku i wypisujesz opinie z pupy o firmie z którą nie masz nic wspólnego od tak długiego czasu. Nudzi Ci się w oczekiwaniu na zasiłek?

@Figa

A zagladam sobie na opinie poprzednich oracodawcow zeby sie troche posmiac z ludzi ktorzy sie noe rozwijaja i placza bo ich gallup zwolnil z placa najnizsza jaka moze byc xd

H
@Rockie

Dlatego po 7 latach piszesz na goworku od firmie? Po 7 latach nie myślałabym o byłej firmie, szczególnie takiej w której byłam na chwile. A tym bardziej nie traciłabym czasu na pisanie opinii o niej

Mogę na prawdę POLECIĆ te firmę. Praca super, świetni ludzie, wypłata zawsze na czas i bezproblemowa. Kadra zarządzająca pomocna. Serio polecam :)

Zsrtownis

Większych bzdur nie czytałem, wypłata na czas buahaha dobry żart, nie w tej firmie.

Xxxx
@Zsrtownis

Haha zgadzam się z tobą . Czas w ich chorym systemie to 21 gdzie w normalnej pracy wypłaty są do 10 lub 15

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sm

No niestety ktoś tu sobie leci w kulki. Trzy dni szkolenia tylko z produktu, bez wyjaśnienia działania programów, na których będzie się pracować. Nie ma nawet umowy szkoleniowej.. W poniedziałek miały być dostępy do e-learning i nie ma ani wody, ani słychu. Żeby było śmieszniej test jest z innego produktu niż będzie sprzedawany... Od tego testu zależy kiedy Orange da dostępy...czyli telenowela po całości. Umowy nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Póki co tracę czas i finanse. W poprzednich firmach umowę podpisywałem pierwszego dnia. Coś tu mocno śmierdzi.

szczera opinia

pozwólcie ,że si wypowiem najpierw o rudzie śląskiej ,to co ludzie piszą to prawda z spółki serwol wypłata wiecznie była opóźniona na projekcie Tauron, wymagania z kosmosu ,zbieranie leadów najważniejsze a problemy klientów nie istotne ,mieliśmy wciskać oferty pomimo że to była infolinia obsługowa przychodząca od zupełnie innych spraw. wciśniecie oferty niezadowolonemu już klientowi graniczyło z cudem . większość osób była zwalniana przez Adama B. w tym ja również pomimo ogromnych starań i wielu zadowolonych klientów z mojej pomocy bo to było dla mnie ważne ,dla Pana ADAMA nie było ważne nic tylko ofertowanie, na własnych ludzi pisał reklamacje do tauron aby zostały zabrane premie za brak podjecia próby ofertowania i brak argumentów w rozmowie . żenada ,chłop z wiedzą miał problem ,nie był skory do pomocy . kasa i atmosfera jeśli chodzi o tl żenada a więc nie polecam ani spółki ani projektu ,za to projekt pgnig w chorzowie jak najbardziej ,spółka daje wypłatę zawsze przed czasem ,tl są najlepsi i nie robią dziwnych presji ,projekt luźny,miły i przyjemny ,szkoda tylko że wysyłali dużo przed czasem do domu z względu na brak klientów na lini ,dlatego odeszłam ale polecam

Ile jest zmian w Gallup Polska?

Projekt t

Zmian duzo, zadna ze zmian napewno nie na korzyść pracownika

AK
@Projekt t

Nieprawda . Sa projekty jedynie ze zmiana poranna: 8-16 lub 9-17. Sana tak pracuje i nie narzekam

Metalowy ruszt

Wypłaty na projekcie T. zawsze praktycznie w ostatnim terminie jaki moze być ( gdzie indziej pewnie też ). Jak ktoś chciałby spełnić wszystkie kryteria jakie narzucają to mam wrażenie że w każdej innej firmie dostałbyś 3500-4000 netto a nie 2200 bo można dostać minusa za 5 sekund ciszy albo jedno zająknięcie w rozmowie i w ogóle za wszystko. Bonusem za to że więcej wiesz jest to że więcej wiesz bo przy najniższych kompetencjach zarobisz tyle samo co będąc Alfa i Omegą co może i by było stresujące gdyby nie to ze po wysłuchiwaniu tych wszystkich rzeczy na które musisz odpowiadać ze spokojem godnym Buddy albo złapiesz taka znieczulicę że cię nic już nie ruszy albo się zwolnisz. Z tych ciekawszych ofert w ramach rekrutacji wewnętrznej był asystent kierownika projektu , tylko z tym że jeżeli twoim zajęciem ma być pozyskiwanie klientów , promocja firmy , jeżdżenie na spotkania z kontrahentami ( prawko i auto ale prywatne ) , przygotowywanie prezentacji ,marketing w sieci itd. a będziesz robił za 19 brutto i to pewnie w totalnym chaosie to chyba nie xd

Masakra

Czy wyszły już wypłaty HR SUPPORT????

volvo
@Masakra

Tak

@Masakra

Niestety na koncie pieniędzy brak,

@volvo

Ja w HR support nadal nie dostałam przelewu, umowa o pracę.

@Projekt t

Projekt T awarie, też brak przelewu

Xyz

Pracowałam w Częstochowie na projekcie Tauron. Był to mój krótki epizod kilku miesięczny, bo znalazlam lepsza pracę Bardzo fajna lokalizacja, blisko dworca. Kadra super. Atmosfera na kilku projektach jest super. Wszyscy są jak jedna wielka rodzina. Można liczyć na wsparcie. W poświęca się pracownikowi czas, szkoli się go i szuka się niekonwencjonalnych rozwiązań żeby pokazać mu że potrafi. Konkurs, motywacja i wsparcie wszystko jest. Gdybym musiała wrócić, to na pewno na ten projekt.

Niedoszły klient

Smutne jest to że dział rekrutacji mieści się na recepcji. I to spotkałem się z tym na kilku lokalizacjach. Jakby nie mogli zatrudnić osoby, która się tym zajmuje. Byłem na wybadać CC i mało profesjonalne jest brak wydzielonego biura rekrutacji.

Chchchch

Zostałem zwolniony mimo że się starałem. Może mój wynik nie był super, ale dążyłem do poprawy. Nikt mi nie powiedział co robię źle, nie pokazał jak pracować z klientem. Brak systemu wsparcia konsultanta. Trener wiadomo. Kierownicy projektu - nie wiem po co ich tak dużo jak nie ma z ich strony wsparcia. Przyszli nowi, "kumple" z innego CC i starych w którym nie chciało się poświęcić czasu po prostu się zwolnili.

Praca praca

Nie polecam projektu T., System motywacyjny jest bardziej demotywujący w aktualnej formie. Dodatek frekwencyjny, zależny od ilości przepracowanych godzin, jest zabierany, bo konsultanci są szybciej zwalniani do domu. Dodatek za jakość rozmów też jest zależny od przepracowanego czasu, którego masz za mało z winy wcześniejszego zwalniania przez zleceniodawcę, a sam system oceniania jest tragiczny i trzeba być robotem, żeby spełnić wszystkie kryteria przy dłuższej rozmowie, bo możesz np zrobić "yyy" między zdaniami, albo przytaknąć klientowi przez użycie "yhy" podczas jego monologu. Lepiej używać słów typu: zaiste, dobrze pan prawi. Jest też dodatek za produktywność, ale jeżeli szybko obsługujesz klientów i czekasz na kolejnego, to jesteś mniej produktywna niż osoba, która po 20 minut będzie męczyć każdą sprawę. Z każdym miesiącem pracy masz więcej materiału i klientów do obsługi i jedyne co z tego masz to kilka groszy więcej do dodatku frekwencyjnego (zakładając że wcześniej cię nie wyrzucą do domu). Aktualnie lepiej sobie siedzieć na niskich kolejkach i czekać na klientów, niż obsługiwać pełny zakres wiedzy, bo masz z tego więcej, ale nerwów.

@Praca praca

Prawda podpisuje sie pod tym.

@Praca praca

Kwestią tego ze nie zostawia cie na niższej kolejce, tylko wysyłają na szkolenie, i zasada taka ze im więcej wiesz., tym mniej zarabiasz, bo możliwość zebrania leada spada, a mozliwosc dostania reklamacji wzrasta, ot taki absurd w tej firmie,

Hanna
@Praca praca

Napisałeś bardzo obszerną opinię. Na pewno jest ona pomocna dla przyszłych pracowników. Z tego co widzę jest dużo ciekawych dodatkowo do pensji. Powiedz proszę, czy jeśli pracownik spełnia wszystkie kryteria to może zarobić więcej pieniędzy do pensji, jest to możliwe?

Ogarnijcie się!!!!!

To już staje się nudne, co miesiąc ten sam temat. Żadna firma nie upada, każda firma wypłaca pieniądze w terminie. Rozumiem jakby te wpisy pojawiały się po terminie wypłat, a nie przed. Może w końcu by tak zacząć zarządzać swoim budżetem tak aby było od 21-21 następnego miesiąca. Nieważne czy wypłata przyjdzie wcześniej czy punktualnie w terminie, rozłożyć sobie wydatki na pełny miesiąc wtedy nie będzie potrzeby plucia jadem i narzekania. Ciekawe czy teraz każdy, co zostawił wpis o wypłatach, że nie ma, napisze sprostowanie, że dostał hajs? Na pewno nie, bo po co? Lepiej obsmarować firmę i zostawić (usunięte przez administratora) Jak ktoś ma wypłatę pierwszego, ostatniego czy dziesiątego to tez musi sobie rozłożyć to na pełny miesiąc. A nie liczyć na to , że może przyjdzie wcześniej. Co do pracy.... kto przychodzi do pracy pracować to zarabia, a kto przychodzi posiedzieć to dostanie kasę za siedzenie. Ale to już jest wybór pracownika, po co do pracy przychodzi.

To są jakieś żarty
@Ogarnijcie się!!!!!

To są jakieś żarty? Ja i moja koleżanka dalej nie mamy wypłaty! Jest 19.02 godz 20:00. 21-szy wypada w niedziele. Co mamy wyjaśniać, co mamy prostować skoro dalej wypłat nie ma! W poniedziałek nie ma szans, że przyjdę do pracy - nic nie tracę skoro i tak wypłaty nie wpływają na konto.

Bez komentarza

Żal mi cię! Takiej sensownej odpowiedzi, w rzeczonym temacie, nie było mi dane zobaczyć nigdy. Mega wysoki poziom, kultura wypowiedzi. Kozactwo jak się patrzy.

Boss byly gallup
@Ogarnijcie się!!!!!

ty tak serio ?? pseudo liderko -gdybys mi tak powiedziała to dostala bys w a morde tepa dziwko co to ma znaczyc jezeli ja w obecnej firmie mam iz do 10 i jesst np 6 .8 najpozniej 10 ,,, Rano kumasz....a nie ten (usunięte przez administratora) i zeby nie było od15 lat nie mam nic z wami wspolnego no sory od 12 lat (usunięte przez administratora)!!! dajecie minimum krajowe czy to na zleceniu czy uop wieć nie pierd głupot normalne wynagrodzenie to Srednia krajowa jako podstawa plus premie od 1000 w góre idiotko .ps nie pozdrawiam

Ja dostałam 22 go

pytanie
@Boss byly gallup

Czy ktoś wie kiedy będą wypłaty w Częstochowie? cały czas czekamy...

Seri
@pytanie

Poważnie? to są jakieś jaja poważnie dalej ktoś nie ma wypłaty? A nie podlega to już pod Pozew do sądu pracy!? Otwórzcie oczy w końcu bo to jest chore co tu się dzieje albo niech ktoś ruszy dupsko i zgłosi to do PiP albo odrazu do sądu z tym. TL naprawdę nie mają w tej firmie za grosz zrozumienia i szacunku dla swoich podopiecznych że siedzą na dupsku i też się nie odzywają bo co? Bo mają pieniążki i im się wszystko zgadza, żenujące. Żenujący ludzie to pracują, wstyd. Jak dobrze ze juz tam nie pracuje.

Boss były gallup
@pytanie

to nie do mnie ja jak w Nicku byłem w gallupie 12 lat temu i pensje były max do 10 danego mies /3 mies zlecenia potem obowiazkowo umowa o prace a nie taki (usunięte przez administratora) jak teraz / nop klient Tauron placi gallupowi na czas /upc raczej tez info od klientow zewnetrznych jesdynie co moge polecic to ,,wiecej nie pracujcie dla tej padliny umowa o prace musi byc wyłacana do 10 zlecenie (niw wiem czy podlega kodeksowi ) ale skoro macie do 21 to ma być ale (usunięte przez administratora) pewnie 21 robia przelewy ;))) og złąszac pip i i9nni

@Ogarnijcie się!!!!!

Posty dotyczące braku wyplat w ogóle nie powinny się pojawiać, z prostej przyczyny ,wyplaty powinny wplywac na czas , tym bardziej ze ich wypłacanie jest maksymalnie wydłużone, jeszcze niedawno wyplaty wszyscy mieli do 10 tego, pominjam fakt, ze w tej firmie., a zaznacze ze pracujemy dla dużego dostawcy pradu, zarabia sie najniższą krajową, ,jasne jest premia możliwa do wyrobienia, tylko prawda jest taka ze jest garstka konsultantów ktorzy maja możliwość by ja wyrobić, im wyższe kompetencje tym twoje szanse na zebranie leada, maleją, a na dostanie reklamacji rosną, a reklamacje mozna dostac jak dobrze wiemy, tu pracujacy za wszystko, do tego procentowo sa to kwotowe potracenia, niejednokrotnie nieadekwatne do przewinienia, ,i od razu uprzedze ewentualnie komentarze,ze jak sie nie podoba to mozna sie zwolnic, nie tędy droga, jako konsultanci chcemy byc szanowani i godnie oplacani za prace, ktora do wdziecznych nie nalezy,

@Projekt t

Ciesz się że wgl dajemy Ci pracę A wypłaty za podstawowe pytania do liderów powinna być obcieta do pop.

Wypłaty
@Ogarnijcie się!!!!!

9 kwiecień piątek umowa o pracę brak wypłaty, nie ma co liczyć na przelew 10 sobota, niedziela 11, ewentualnie z łaską można mieć nadzieję że 12 będzie wypłata to są właśnie te wasze terminowe wypłaty

@Ogarnijcie się!!!!!

Sobota, 10kwietnia, brak wypłaty na koncie. Umowa o pracę!!!

Wyplata
@Ogarnijcie się!!!!!

Umowa o pracę, brak przelewu na koncie, !!!!!!!!!!!!!!

Nki
@Ogarnijcie się!!!!!

OGARNIJ SIĘ, PEWNIE TYM WSZYSTKIM CHODZI O ZASADĘ, MA BYĆ NAJPÓŹNIEJ DO 21 - GO NA KONCIE A NIE WYSŁANA Z FIRMY, NIE UPADA MÓWISZ, DZIWNE OD KWIETNIA NIE BĘDZIE PŁACIĆ , ZAŚ INNA FIRMA KTÓRA ZA ROK ZACZNIE OPÓŹNIAĆ KASĘ O W KOŃCU ZNOWU INNA BĘDZIE PŁACIĆ I TAK W KÓŁKO, WIĘC MOŻE ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ BO, ROBISZ Z SIEBIE Z SIEBIE POŚMIEWISKO, A FIRMA O TAK WYJDZIE NA SWOJE.. W ZESZŁYM MIESIĄCU SŁYSZAŁAM, ŻE WYPŁATY DOSZŁY 22, A TO JUŻ JEST........ NIE BĘDĘ SIĘ WYRAŻAĆ..

Pani
@Ogarnijcie się!!!!!

O kolejny lizo (usunięte przez administratora)

Hej czy komuś wiadomo na temat wypłat? Niby czas do jutra ale to jutro mają być na koncie czyli dziś powinny wyjść

Łabędź

Niestety też czekam :D

Konsultantka

Postaram się wszystko ująć w jednym komentarzu, zapraszam do lektury. Jestem byłą pracowniczka projektu Tauron. Kolejna cwaniaczkowa firma, wypłaty powinny być 20 dnia miesiąca na koncie pracownika. Czyli przelew powinien wyjść najpóźniej 19 dnia miesiąca. W tym roku przelewy idą PO 20 dniu. Praca oczywiście za najniższą. Dają dodatek frekwencyjny jeśli przepracujesz 96% godzin. ALE tracisz go jeśli nie pracujesz w poniedziałek, dodatkowo jeśli każą ci skończyć wcześniej to oczywiście nie przeliczają dodatku i nikogo nie obchodzi że nie było szansy wyrobić 96%. Jakieś śmieszne dodatki od wyników które tracisz magicznie pod koniec miesiąca bo zaniżają Ci wyniki. Wymagania wobec pracownika jak na UOP. A żeby taką UOP dostać trzeba spełnić nierealne wymagania. Idźmy dalej, firma nie przystosowana do pracy zdalnej. Dają komputer stacjonarny, żadnych dodatków ani ulg. Nikt nie zawraca za prąd. Nie wyznaczyli osób do pomocy zdalnej. Oczywiście team leader ma zdalny dostęp do twojego pulpitu ale tylko po to żeby zmienić ci status jak kilka sekund nie obsługujesz kl. Kolejna kpina to team leaderzy, zdarzają się na prawdę ogarnięte osoby które pomogą i mają wiedzę którą potrafią przekazać. Ale niestety są też tępe dzidy które nie mają wiedzy i tylko potrafią poganiać pracowników. Kiedy magicznie zostajesz leaderem nie obowiązują cię już szkolenia i możesz mieć wiedzę nieaktualną ale wystarczy że poganiasz ludzi. A za co ich gonisz na infolinii ? No właśnie, tutaj nie liczy się problem klienta, twoim obowiązkiem jest wcisnąć bezużyteczny pakiet i to poniżej 5 min. Nie spełniasz warunków ? Dostajesz spam na czacie pracowniczym, który demotywuje momentalnie. Brak motywacji ? Nie martw się, nikogo to nie obchodzi, najważniejsze jest wciskanie pakietów. Ludzie dzwonią z problemem ? Zbierz kontakt do oddzwonienia. I tak nie oddzwonimy. Dzwoni za dużo ludzi ? To nie problem wystarczy że BĘDZIESZ KŁAMAŁ ŻE AKTUALIZUJEMY SYSTEM I NIE WIDZIMY DANYCH. Owych aktualizacji nigdy nie ma ;) Zlecenie nie realizowane 2 tygodnie ? Napisz ponaglenie. Po 2 tygodniach dalej nie zrealizowane ? Napisz kolejne :) I tak w kółko. Ale pamiętaj żeby wcisnąć pakiet. Oczywiście jakiś pracownik kadr zaraz napisze że to wszystko jest kłamstwem, więc mam wiadomość do kadr WEŹCIE SIĘ LEPIEJ ZA TERMINOWE WYPŁACANIE WYNAGRODZEŃ ZAMIAST SIEDZIEC W INTERNECIE I KŁAMAĆ NA TEMAT ZŁODZIEKSIEJ FIRMY. Można na koniec dodać że firma nie dba o zdrowie i nie stosuje się do wymogów sanitarnych w czasie pandemii

Coto
@Konsultantka

A bierzesz pod uwagę ze te pakiety i ponaglenia to procedur T, a nie Gallupa?

Kpiny
@Coto

Jasne, oczywiste jest to że są to wymogi narzucone przez T, ale mam wrażenie, że nikt konsultantów nie broni, że władze Gallupa na wszystkie warunki się zgadzają bojąc się ze nie wygrają przetargu. Niedługo T każe konsultantom chodzić po domach wciskać oferty i Gallup też się na to zgodzi mówiąc, że takie są wymogi klienta.

xxxxx
@Konsultantka

nie do 20, tak nie ma w umowie - do 21 kazdego miesiaca musi wyjsc wyplata od pracodawcy, a jak bank zaksięguje, za to juz nie jest ponoszona odpowiedzialanosc przez pracodawce

@xxxxx

(usunięte przez administratora) pale po same kule.

Gallop Nationale-Nederlanden

Witam. Chciałbym jakąś opinię na temat pracy w projekcie Nationale-Nederlanden, jeżeli ktoś pracuje czy mógłby polecić czy też odradzić. Dzięki

VVV
@Gallop Nationale-Nederlanden

Polecam! :)

wtf
@VVV

cooooo? hahahaha Panie z rekrutacji nie śpią, najgorszy projekt w całej firmie! wyzysk

Zenon
@wtf

Dlaczego najgorszy? W czym różni się od innych ?

konsultantka

Jako, że pracowałam w placówce Głogów chciałabym się podzielić opinią na temat tego miejsca. Na wstępie zacznę od tego, że (usunięte przez administratora) jaki panuje tutaj powoduje niechęć do przychodzenia do pracy, ponieważ jest wykładzina, która jest odkurzana może raz na miesiąc, a zbiera wszystkie bakterie, na dodatek jeszcze awaria toalety, gdzie tylko widnieje informacja na muszli, aby z niej nie korzystać, a prawdopodobnie żaden specjalista o niej nie wie, czy firmy nie stać na naprawę?!? Śmieci, które są zbierane przy lodówce, co jest w ogóle niepojęte, wynoszone zostają przez konsultantów pod koniec tygodnia. Wspomnę jeszcze o kuchni, w której panuje wiecznie brud, w zlewie brak ciepłej wody, a raczej uniemożliwienie korzystania z tego kranu, ponieważ kopie prądem, co chyba jest niebezpieczeństwem.. gdyby nie te warunki jakie właśnie panują w tej firmie chętnie bym tutaj pracował/a, jako że pozostali konsultanci zawsze stali w pomocy, nie mniej jednak zwana najwyższą głową w tej placówce nie zachęca do współpracy. W skrócie; nie polecam miejsca pracy, a dla jasności zwolniłam się sama

Glogow
@konsultantka

Ja też tam pracowałam trochę i sprzątaczki nigdy nie widziałam. Brud się wklepuje w wykładzinę

@konsultantka

Potrzebny był wpis, aby teraz osoba odpowiedzialna za sprzątanie robiła to właśnie o tej porze, bo właśnie widzę to z mieszkania ???? przynajmniej jutro się przyjdzie do pracy do czystego miejsca

Konsultantka

Szkoda że nie jesteście na tyle cwane jedna z druga i nie powiecie tego w twarz odpowiedzialnej za to osobie co wam nie odpowiada tylko smarujecie (usunięte przez administratora) na forum ... większość osób wie kto tu takie rzeczy wypisuje .. pozdro D i M

Była konsultantka
@konsultantka

No tak- wiele osób narzeka na brudną wykładzinę, na zapach w toalecie, na śmieci porozrzucane , a prawda jest taka: wystarczy przed wejściem do pracy wytrzeć buty, w toalecie splukiwac wodę po sobie, w odpowiedni sposób wyrzucać np.podpaski i tampony- uwierzcie mi nie wszystkie kobietki to robią a narzekają na smród. A to co niektórzy zostawiaja na biurku masakra... szanujmy się, szanujmy tych którzy po nas siadają przy biurkach

konsultantka1
@Była konsultantka

Zdecydowanie się zgadzam, każdy tez powinien utrzymywać porządek we własnym zakresie , Przecież sprzątanie placówki przez M. Urban raz na dwa albo na trzy tygodnie zdecydowanie wystarczy ...

Konsultant

Kultura swoją drogą, ale jeśli ktoś dostaje za to pieniądze to ewidentnie się z tego nie wywiązuje. Nikt nie robi w okół siebie takiego bałaganu jaki panuje na placówce

@konsultantka

Kopie to ZAGROŻENIE ŻYCIA DZWON 991, PRZYJADĄ WSTYD ZROBIĄ....

Sobota, 10kwietnia, godzina 19:30, ,brak wypłaty na koncie, umowa o pracę, ,

Brak wyplaty na koncie, 10kwietnia___umowa o prace

Wypłata
@Tauron

12 kwietnia, Poniedziałek godzina 12:30 etat dalej bez wypłaty, zero informacji

Trurl
@Wypłata

To dlaczego nie dajesz wypowiedzenia z winy pracodawcy? Lubicie jak wami pomiataja prawda? Sami prosicie sie zeby was tak "szanowac".

Hr support

Czy wiadomo, czy laskawie i kiedy beda przesłane wynagrodzenia za prace, , umowa o prace, 12-04, pieniedze na koncie nie ma , najniższa krajowa i jeszcze trzeba sie prosic o swoje,

Kpina
@Hr support

Jakby nie obecną sytuacja i problemy ze znalezieniem pracy to już dawno mnie w tej firmie nie ma. Niestety mamy czasy jakie mamy. Z góry nie polecam komukolwiek pracy tej firmie, co najlepsze pani z "recepcji, rekrutacji" proponuje aby polecać znajomym pracę w firmie. Jaki człowiek może swojemu znajomemu polecić pracę w firmie która nawet nie wypłaca pensji na czas o ile w ogóle wypłaca. Mamy 13 kwietnia na umowie o pracę wypłata do 10 a my jesteśmy bez pieniędzy do życia. To jakiś dramat i śmianie się w twarz. Taka jest prawda. I nikt z tym nic nie robi opiekun lokalizacji pan D. K też zero reakcji. Cała lokalizacja ledwo zipie mam wrażenie i to kwestia czasu kiedy nie będzie można żegnać się z pracą.

Tauron brak wyplaty

12kwietnia, umowa o prace, NIE MA wypłaty na koncie, , umowa o pracę, !!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 20 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska