Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AM Kontakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Monia

A ja dostałam swoją wypłatę a pracuje 2 miesiąc. Jestem bardzo zadowolona, wszystko się zgadza z tym co miałam przedstawione przez Koordynatora. Umowy wypełnione dobrze, wysłane na czas i pieniążki są. Polecam

Doris

Skandal żeby prosić się o własną wypłatę...której nie chcą wypłacić, nikomu nie radzę Tu pracować

Maou Si

Czekałam trzy miesiące na wypłatę... Gdyby nie groźby o inspekcji pracy nie dostalabym nic. Ciągłe zmienianie godzin pracy lub Nie poinformowanie pracownika o tym, ze juz nie pracuje to norma. ODRADZAM WSZYSTKIM

kauflandziarze

(usunięte przez administratora)tak jak jest w umowie. Musisz się codziennie wypytywać i walczyć z nimi o swoje pieniądze na których (usunięte przez administratora) trzymają swoje łapy, zbytnio nie interesują się tym, że komuś nie zapłacili pieniędzy. Bo czemu się interesować przecież wypłacenie pieniędzy pracownikowi to strata finansowa jakoś trzeba się utrzymać na rynku ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy -Spawacz, praca w delegacji-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Firma pracującą dla Kauflandu. Pracowałem 3 miesiące, żadnych szkoleń, żadnego BHP, nie wdrażaja cię do obowiązków i radź sobie sam.(usunięte przez administratora)Jak dzwonisz do nich o wypłate to zaczynają kombinować że musisz podpisać od nowa karty pracy, albo że wypłata 15 albo że wypłata pod koniec miesiąca itp. (usunięte przez administratora) OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

tfu kauflandziary

smieszna sprawa, wyplaty sie dostaje mniejsze a w dodatku o zwolnieniu trzeba sie dowiedziec od osob trzecich

Ragnar

Pracuje od 2 lat i FIRMA Do polecenia. Praca elastyczna , dorywcza w handlu( więc czasami trzeba zakasać rękawy i się narobić). Umowa czytelna, przejrzysta wszystko jasno wytłumaczone przez osobę zatrudniającą. Konkretne pieniądze i na czas

Barbara 40

Praca godna polecenia. Doskonała dla zdobycia doświadczenia, i umiejętności pracy w zespole . Elastyczny grafik pracy - co daje nam możliwość posiadania 2 pracy, jak w moim przypadku lub uczenia się. Wynagrodzenie jak za pracę dodatkową - bardzo dobre. Pracuje już 2 lata i na razie nie zamierzam tego zmieniać. Polecam

Matylda 24

Praca na czasie - szczególnie dla Młodych, którzy siedzą na uczelniach a chcą zarobić. Pracuje już od roku i jestem bardzo zadowolona. Przy wszystkich różnych promocjach i pracach dodatkowych na których się już nastałam - ta jest konkretna i do polecenia: pod względem godzin, płacy i ludzi z którymi się pracuje. Najważniejsze nie spotkałam się z krętactwem i jakimś miganiem od płacenia. Bardzo polecam

Dorian

Podpinam się do innych opinii. Jak wysyłacie karty pracy na czas to i kasa jest. Godziny elastyczne, kierownik pomocny. W razie problemów telefon do koordynatora który was zatrudnia. Wszystko proste i logiczne. Zarobić można niezła kasę. Polecam

Ta firma jest nie słowna czekam na pieniądze już 2 miesiące i nadal ich nie ma, jak dzwonie do biura to mówią że sprawa jest wyjasniana i kierują mnie do głównej kierownik a co się okazuje że ta siedzi na urlopie, albo twierdzą że oddzwonią a tego nie robią... Robicie z ludzi debili... To jest śmieszne żebym płaciła za błędy koordynatora który złe informacje podał mi. Ostrzegam was ludzie przed tą firmą gdyż myślicie że dostaniecie pieniądze w terminie za swoją pracę a później się okaże że ich nie uzyskacie bo w złym terminie wysyłacie coś lub czegoś brakuje w papierach. Ja się tak łatwo nie poddam i zrobię wszystko by dostać te pieniądze bo za darmo nie pracowałam...

Zjadliwa Grażynka
@Karolina

To może trzeba nauczyć się wysyłać na czas ? Lub w ogóle wysyłać. To tak jakby mieć pretensje do pracodawcy, że wyrzucił z pracy, zapominając do tej pracy przyjść :) Ale nie oceniam, może masz rację. PS. Ale powiedz -tym czymś brakującym nie było nie wpisanie numeru konta do przelewu ? :) :) :)

Kirk

Praca jak najbardziej OK. Pracuje od kwietnia, narzekać nie mogę. Kasa jest o czasie, godziny ustalone,. Jak jest większa akcja to wiadomo trzeba się spiąć i zasuwać czasem na 3 halach. Podstawa do wypłaty - dokumenty na czas w biurze (podpowiem - muszą być dobrze wypełnione) Z Mojej strony Ocena "5". I polecam szczególnie studentom, można dobrze dorobić .

Dostaliście juz wypłaty w tym miesiącu? Czy bedą dopiero jutro?

Iskierka 1234

Pracodawca jak najbardziej wiarygodny :)),wypłata na czas.Tylko trzeba wysyłać wszystkie dokumenty na czas!!!Polecam!

Till

Rożnych dodatkowych prac się łapałem, ale ta jest najbardziej konkretna i uwaga.... PŁACĄ Musicie tylko w terminie karty pracy dosłać do biura. A te informacje kiedy, jak, o której, gdzie powinien wam przedstawić koordynator który was zatrudniał. Na hali różnie bywa, raz luźne układanie towaru, a raz ostra tyrka zwroty, wystawianie ekspozycji itd. Praca dla każdego. JEST OK.

Studentka

Pracuje w AM kontakt od lipca i jak do tej pory dostaje wypłatę na czas. Osoba która mnie zatrudniała jest ze mną w ciągłym kontakcie, i jak czasem zdarza się problem na hali to jest do kogo zadzwonić. Z biurem też nigdy nie miałam problemów -najważniejsze trzymać się terminów i na czas wysyłać karty, wtedy nie ma problemu z wypłatami. Ja bardzo polecam

Jagoda

Dodatkowa dobra praca - polecam. Jestem studentką i bardzo zależało mi na elastycznym grafiku pracy. Plan pracy można tak ułożyć, żeby nie kolidował z zajęciami na uczelni. Z kierownikami można się dogadać, prosta zasada - trzeba robić swoje i się nie obijać. Pieniądze mam zawsze na czas, a jak jest jakiś problem z dokumentami to telefon do biura.

Ozzy

Pracuje w AM już rok. W niektórych waszych opiniach czytam o problemach z wypłatami. Ja się z tym nie spotkałem, ale jak jest problem to telefon do Koordynatora( czyli osoba która was zatrudnia) i on działa w tym temacie. A jak nie ON to do biura - na stronie internetowej i na umowie widnieje numer. Wszystko da się zawsze wyjaśnić ,a praca jest naprawdę w porządku, jak się tylko chce pracować. POLECAM

Zofia

Bardzo dobra, rzeczowa i konkretna praca. Bardzo dobry kontakt i pomoc z pracownikami firmy. Wszystko zgodne z umową i z warunkami które zostały ustalone z Koordynatorem. Polecam

Orientuje się ktoś czy zostały już wypłacone wypłaty za kwiecień? :)

@:)

Jeżeli chodzi o kasę za kwiecień to u mnie się spozniaja już 5 dni a miało być 31 maja wypłata...

Zostaw merytoryczną opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Kontakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 41 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Kontakt Sp. z o.o.