Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AM Kontakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Zawiedziona

Witam. Pracowałam za pośrednictwem tej firmy pół roku. Dlaczego tak krótko? Już opowiadam. Mam pracę na etacie w firmie w której zarabiam dużo. Ta praca miała być tylko dorywczo, żeby zająć wolny czas. Chodziłam do marketu jako serwisantka. Tam bardzo miło mnie przyjęli. Podobało mi się do czasu w którym pieniądze przestały się zgadzać. Zgłaszalam to kilkukrotnie dla koordynatora. Nic z tym nie zrobiono. Wiedziałam jaka mam stawkę za godzinę na rękę. Wiedziałam też ile mam przepracowac godzin. Wypłacano mi połowę mniej tego co powinni mimo dokumentow wysyłanych na czas. Wyrównanie nie przyszło chociaż obiecano. Nie jestem instytucja charytatywna. Zniechecilam się i zrezygnowalam. Szkoda czasu.

Dawid o

Witam, zwykle nie wstawiam opinii na takich forach wiedząc, że użytkownikami ich są sfrustrowani pracownicy, którzy nie wywiązując się z podstawowych spraw mają pretensje do wszystkich dookoła tylko nie do siebie. Dokładnie zdaję też sobie sprawę, że 99% czytających te opinie, tak też do tego podchodzi, ale ciekawość kieruje żeby zajrzeć. Pracowałem jeden dzień. Na drugi zadzwoniłem, że nie przyjdę - po prostu praca nie dla mnie. Jeden się odnajdzie, drugi nie. Kasa znikoma za jeden dzień, ale wysłałem papiery, bo jakby nie było to był mój dzień pracy. O dziwo nikt mnie nie olał, pieniądz doszedł.

ten co pracował

Zlecenia są ok. Trzeba pilnować papierów, umów. Komplet dokumentów w biurze i wypłata na czas. Pracowałem w Kauflandzie i Makro. Kontakt z Koordynatorem spoko. Kontakt z biurem bez problemów. Wymagają zdjęć, ale przez whats bez problemu odbierają. Kasa jest ok jak na takie zlecenia. Minus za papiery do umowy. Jest tego trochę, ale jak się raz wyśle to jest spokój. Dla innych - na tak. Pewnie co market to inna sytuacja. Mówię tylko o marketach w których pracowałem.

Paweł S.

Witam. Pracowałem w firmie am kontakt około 9 miesięcy. Zdarzały się problemy z formalnościami, ale koordynator pomógł mi wszystko ogarnąć. Odkąd wszystkie dokumenty przesyłałem na czas nigdy już nie miałem problemów z wypłatą, była terminowo.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy -Spawacz, praca w delegacji-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Laura

(usunięte przez administratora)Nawet gdy jest to kwota 100 zł. Myślę że celowo potrzebują co chwila nowych dokumentów, umów itp.. Przecież nikt się nie będzie klocil o taką małą kwotę. Jeżeli chce się czekać na wypłatę 3-4 miesiące to polecam haha Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

Tobek

Hej, pracowałem 5 miesięcy, umowy i karty wysyłałem na czas. Kasę miałem zawsze na koniec miesiąca, polecam tą agencję.

Piotrek

Pracowałem kilka miesięcy w Kauflandzie za pośrednictwem tego biura. Od samego początku pod górę. Brak jakiejkolwiek organizacji. Brak przepływu informacji. Po trzech tygodniach pracy dowiedziałem się dopiero od innego pracownika, że kartę pracy jak i umowę mam wysłać listownie do Dąbrowy Górniczej. Dotąd nie wiem kto był moim przełożonym. Osoby z AMKontaktu które poznałem obwiniają siebie nawzajem. W umowie napisane jest, że wynagrodzenie otrzymam "do 30 dni od zakończenia zlecenia" czyli do 30stego dnia miesiąca kolejnego. Nigdy nie otrzymałem wypłaty na czas. Zawsze musiałem się dopraszać o przelew. Obiecywano mi wielokrotnie, że przelew przyjdzie "dzisiaj" lub "do końca tego tygodnia". Nic bardziej mylnego. Na wynagrodzenie najkrócej czekałem 46 dni po dobijaniu się telefonicznie do osób z AMKontaktu. Osoby niekompetentne, kłamią w żywe oczy. Nikomu nie polecam współpracy z tym biurem....chyba że wolontariuszom Moje sugestie dla AM Kontakt Sp. z o.o.: Wypłacajcie wynagrodzenie w terminie i przestańcie obiecywać, że przelew dojdzie na czas Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jasno przedstawić hierarchię w firmie, informować o niezbędnych dokumentach na bieżąco, wypłacać wynagrodzenie w terminie

SERWIS GO WORK.PL

WG ZEBRANYCH OPINII: PRACODAWCA GODNY POLECENIA ŁATWY KONTAKT I KOMUNIKACJA MIŁA I DOBRA OBSŁUGA PŁATNOŚCI W TERMINIE PRACA ZGODNA Z OGŁOSZENIAMI

Sezonowy

Polecam firmę. Jest możliwość malych jak i dużych zleceń. Kasa na czas. Stawka ok. Dostałem wszystkie papiery , wypełniłem wszystkie umowy i żadnych problemów. Kontakt z koordynatorem i z biurem bez uwag.

Jak najbardziej nie polecam, firma beznadziejna. Gdy przychodzi czas wypłaty-cisza. (usunięte przez administratora)koordynatorzy nie odpowiadają na wiadomości. Chyba pora zgłosić to gdzieś wyżej ;)

Beznadziejna firma. Odradzam. (usunięte przez administratora) Poprostu tak żałosne że aż śmieszne

animorphiss

Dobry pracodawca, jasne zasady, umowę dostałam, kontakt z koordynatorką zawsze był super, wypłata była na czas. Praca banalna, godziny pracy zawsze do ustalenia, przed podpisaniem umowy i w ogłoszeniu jasno było powiedziane, jakie godziny są preferowane. Jeżeli chcesz człowieku dorobić to można zaufać tej firmie. Trzeba się nanosić kartonów i niekiedy ciężkiego towaru,ale czego innego można się spodziewać...reszta zależy od pracowników sklepu, którzy tak naprawdę wyznaczają ci człowieku pracę więc jeśli trafisz na niemiłych ludzi, to przecież zatrudnia Cię firma zewnętrzna i zawsze możesz zmienić market. Najczęściej zajmowałam się koszami z wyprzedażą i przebudową ścianek ( co już było bardziej skomplikowane i pracochłonne) więc jeśli ktoś nie ma cierpliwości to się będzie denerwować. Ogólnie oceniam pracodawcę pozytywnie. Z rzeczy, na które warto zwrócić uwagę to: należy mieć własny telefon z aparatem i raportować( nie codziennie) swoją pracę poprzez robienie i wysyłanie zdjęć mmsem. Niewielki koszt, ale jak ktoś nie ma smartfona to nie wiem jak ma to robić( raczej wszyscy mamy, ale jak kogoś nie stać na telefon to go skreśla z tej pracy chyba?). Tyle :)

GO WORK

PRACODAWCA GODNY POLECENIA

Adam Kamiński

Firma ok. Praca jak to praca. Jeszcze nie spotkałem się aby było coś gdzieś za darmo. Praca na jakiś czas - żeby dorobić. Płaca stawkę bez szału jak kazda inna firma, ale za to w terminie i bez stękania i przeciągania i to wg mnie się ceni. Proponuję osobom które maja problem zgłosić tam gdzie trzeba ale bardziej proponuje wpisywać się pod swoim nazwiskiem bo skoro było tak źle i wiszą kasę to dlaczego wpisujecie się pod nikiem a nie z nazwiska. Nie kumam.

Jest ok. Jak coś nawala bo zdarzyło sie i mi że 1go nie miałem kasy to w przeciagu paruu godzin wyjasniaja. Nie zwodzą , nie tłumaczą bez sensu , nie spychaja na cokolwiek si da. Jak muszę gdzie dorobić kasę to u nicj Polecam puki co

Kujaw

Umowę wysyłalem w terminie i listy obecności też.Bez problemu dostałem przelew. Lubię atmosferę w AM Kontakt Sp. z o.o. za: Luźne godziny pracy.

Pedro almodovar

Potwierdzam opinie o solidnosci pracodawcy . Pracując na przebudowach z moim koordynatorem słyszę jakie przypadki się trafiają i jakie ludzie mają problemy, aby dokładnie wypełnić dokumenty. Nie umiesz pisać nie pchcaj się do pracy. Ja mam wszystko na czas i wysyłam wszystko na czas.

M

Czy w tej firmie też wysyłają umowę i należy ją podpisać, podać PESEL itd. i odesłać ją? Czy to nie jest jakiś przekręt? Tam są przecież moje dane/

Pedro almodovar
@M

Swoje dane podajesz w dzisiejszych czasach idąc do WC, siadając w pociąg, wypożyczajac sprzęt i co kolwiek. To co na kartę motorowa mają cię zatrudnic.

Nie polecam

Sczerze nie polecam firmy!!!Odwlekaja wypłatę pensji jak tylko mogą. Sama musiałam się upominać o wypłatę. Okazało się, że jakiś dokument nie jest jeszcze podpisany, o czym gdybym nie zadzwoniła osobiście to bym nawet nie wiedziała, bo nikt mnie o tym z Biura nie poinformował. Skandal. Za moją ciężką pracę takie właśnie dostaje podziękowanie.

zaspa

A ja swoją umowę wysłałam na czas. Karty pracy na czas. Pracowałam na akcjach 3 razy. Rok temu, pół roku temu i ok 3 miesiecy temu. i 3 razy dostałam na czas. Praca jak we wszystkich takich agencjach z tą róznicą, że tu terminy płatnosci lepsze i wogóle wpływają.

Zostaw merytoryczną opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Kontakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 41 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Kontakt Sp. z o.o.