Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AM Kontakt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Kontakt Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Młody

Praca OK. Firma która płaci na czas, zero problemów z umowami. Biuro odbiera telefony, koordynator rzeczowy. Jak na razie polecam.

Firma dla ludzi pilnie poszukujących pracy na chwilę i na dłużej, kwestia tego co się chce robić w życiu. Dobra firma dla zaczynających prace absolwentów .Miejsce pracy dla osób które mają dużo energii. Solidny pracodawca i dobre zarobki. Polecam

XD
@Paweł

Zabrzmiało jakby ktoś reklamę pisał specjalnie dla tej firmy.

Pawel
@XD

Pisze jakie mam odczucie po pracy tam. Reklama.bym tego nie nazwał.

Roman

Praca OK, Płaca OK - nie ma co marudzić i zrzędzić. Trzeba się trochę powyginać na markecie, a w zamian zgarnia się całkiem niezłą kaskę. AMK na PLUS

XD
@Roman

Robota byłaby spoko gdyby "całkiem niezła kasę" faktycznie wyplacali

ADAM

Pracuje w tej firmie już pół roku, i nie narzekam. Czas pracy elastyczny, pracuje na kilku marketach więc muszę w tygodniu pogodzić kilka wizyt na różnych halach. Dobra komunikacja z kierownikami ,wszystko da rade pogodzić. Chciałbym nawet wbić się na koordynatora, ale coś miejsce nie chce się zwolnić :). W pierwszym miesiącu trzeba się ze wszystkim oswoić i zapoznać ale od tego jest osoba która was zatrudnia ( najpierw małe zapoznanie z terenem pracy, potem omówienie formy zatrudnienia warunków płacy, wszystko jest jasne od samego początku). Pieniądze dostaje na czas. POLECAM

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy -Spawacz, praca w delegacji-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
ZUZA

W skrócie :) - praca ok, godziny ok, płaca ok. Jak na pracę dodatkową rewelacja. POLECAM

Julia

Jestem mamą 2 małych dzieci. Od dłuższego czasu szukałam pracy, która byłaby elastyczna w dniach pracy i godzinach. Polecono mi firmę AMK i mogę potwierdzić był to strzał w dziesiątkę. Polecam szczególnie młodym mamą które nie mogą podjąć stałej pracy, a chcą i muszą dorobić. Godziny i dni tygodnia w jakich pracujecie ustalacie z kierownikiem u którego ma odbywać się serwis. Bez problemu można się dogadać, i gdy zdarzy się potrzeba przesunięcia umówionego serwisu na inny dzień nie ma z tym najmniejszego problemu. Pieniądze mam zawsze na czas - zasadny i warunki na jakich pracujecie od początku są jasne. Praca w miłym i pomocnym towarzystwie. Zawsze do pomocy jest Koordynator który was zatrudnił. Bardzo polecam tą firmę.

Radek

Jak wygląda u nich rekrutacja na koordynatora ? Chciałbym się dostać, ale nie widzę ogłoszeń. Jest tam jakaś rotacja ? Bo ta co ją widuje to już od długiego czasu jest. Jest jakiś formularz zgłoszeniowy czy trzeba śledzić i czekać na ewentualne ogłoszenie.

Asia 18

Praca dorywcza, wymarzona dla ludzi uczących się i chcących zarobić własny grosz. Elastyczny wymiar czasu pracy, ludzie pomocni i życzliwi. Wypłata standardowo na czas , tak jak ustalone jest to w umowie. Moja pierwsza praca i jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam wszystkim zaczynającym start w dorosłość

Krysia

Pracuje na serwisie w AMK już dwa lata. Praca dorywcza w elastycznych godzinach dla młodych jak i dla starszych ludzi. Jestem już starszą osobą, która nie ma aż takiego doświadczenia w faksach, skanach itd. ale jakoś nie mam problemu z przekierowaniem umów do biura, czy z samym wypełnianiem dokumentów. Pan Koordynator i Panie w biurze są bardzo pomocni i nawet jak czegoś nie rozumiem to mogę liczyć na ich pomoc. Pieniądze na czas, polecam wszystkim którzy muszą lub chcą dorobić .

Zbych45

Kilka słów ode mnie na temat AMK - Praca jak każda inna, chcesz zarobić musisz się narobić - proste. Nie wiem skąd te negatywy, żeby dostać kasę musisz wysłać dokumenty - logiczne, że się czasem spóźnią z wypłatą , przy pracy dodatkowej standard. Jak u mnie było opóźnienie telefon memory 5 i przelew był zrealizowany następnego dnia. Zdarza się problem z pracownikiem hali na której ma być serwis ale to nie wina AMK. Rozwiązujesz sprawę telefonem do Koordynatora i on wszystko wyjaśnia. Jak komuś się nie chce robić to żadna praca nie będzie pasować . Jak dla mnie Luz i pełen komfort .

Magik 20

Bez marudzenia - praca spoko chociaż trzeba się trochę nagimnastykować na tych różnych przebudowach i powykładać trochę tego towaru, ale dla mnie najważniejsze kasa na czas i to dość dobra jak na dodatkową fuchę. Ocena pozytywna

Marwin

Dzień dobry wszystkim, kasa wszędzie taka sama w tych firmach. tutaj na czas. umowa ok. Praca w KL jest ok. wchodzisz pytasz robisz wychodzisz. Mam parę dni w tygodniu wolnych więc korzystam. Kasa termin -ok Umowa - ok Kontakt - ok

Firma OK. Wszystko jasne i całkowicie zrozumiałe. Zero problemów z umowami i wysyłaniem dokumentów. Elastyczne godziny, konkretna umowa, i co najważniejsze pieniądze na czas. Bardzo dobra współpraca z Koordynatorem i Kierownikiem hali. Rewelacyjna praca dla ludzi studiujących . Bardzo Polecam

Anonimowy

Nie polecam współpracy z tym pracodawcą. Nigdy nie miałam problemów do teraz. O wszystko trzeba się ubiegać i dopytywać samemu, zero informacji. Dodatkowo Pani odbierająca telefon w biurze prowadzi rozmowę w sposób ignorujący, rzekłabym "łaskawczy". W dodatku jak można wypłacać wynagrodzenie na koniec przyszłego miesiąca, pracujesz w styczniu, wypłata ostatniego dnia miesiąca lutego..

Ten sam

Dobry pracodawca, jasne zasady, umowę dostałam, kontakt z koordynatorką zawsze był super, wypłata była na czas. Praca banalna, godziny pracy zawsze do ustalenia, przed podpisaniem umowy i w ogłoszeniu jasno było powiedziane, jakie godziny są preferowane. Jeżeli chcesz człowieku dorobić to można zaufać tej firmie. Trzeba się nanosić kartonów i niekiedy ciężkiego towaru,ale czego innego można się spodziewać...reszta zależy od pracowników sklepu, którzy tak naprawdę wyznaczają ci człowieku pracę więc jeśli trafisz na niemiłych ludzi, to przecież zatrudnia Cię firma zewnętrzna i zawsze możesz zmienić market. Najczęściej zajmowałam się koszami z wyprzedażą i przebudową ścianek ( co już było bardziej skomplikowane i pracochłonne) więc jeśli ktoś nie ma cierpliwości to się będzie denerwować. Ogólnie oceniam pracodawcę pozytywnie. Z rzeczy, na które warto zwrócić uwagę to: należy mieć własny telefon z aparatem i raportować( nie codziennie) swoją pracę poprzez robienie i wysyłanie zdjęć mmsem. Niewielki koszt, ale jak ktoś nie ma smartfona to nie wiem jak ma to robić( raczej wszyscy mamy, ale jak kogoś nie stać na telefon to go skreśla z tej pracy chyba?). Tyle :)

Sylwia
@Ten sam

Witam umowa w tej firmie jest co miesiąc? Dni pracy są do ustalenia?

Iga

Jako pracownik małoletni zostałam tam strasznie obrażana głównie przez kobietę z informacji jak i na koniec pracy (usunięte przez administratora)Nie podziękowała mi za moją ciężką pracę a wręcz przeciwnie z uśmiechem na twarzy powiedziała, że bardzo dobrze, że ze mną już koniec...Nie chciała mi podpisać karty pracy abym dostała wypłatę za wyrobione godziny stwierdziła iż ona nie ma jak sprawdzić tego czy byłam wtedy na sklepie czy też nie , bo przecież młoda to od razu gowniara (usunięte przez administratora) Sumiennie chodziłam tam tyle czasu do pracy, starałam się godzić szkole z pracą i lekcjami. Na nic wiecznie nie miałam czasu bo ciągle do mnie dzwoniono żebym jechała natychmiast do pracy... Śmieszne wymagania za śmieszne pieniądze. Atmosfera na sklepie była okej pracownicy bardzo mili i pomocji moja Pani Kierowniczka z działu super babka zawsze pomogła, wytlumaczyla na spokojnie. Już nie wspomnę o tym, że wypłaty zawsze się nie zgadzaly, zawsze brakowało 10-20 zł. Niby to jest mała kwota Ale jak się zbierze to coś znaczy... W umowie jak i tak jak mi powiedziała moja kordynatorka było 13zł na godzinę, później jak się okazało było to 12,70... Odradzam każdemu, nie warto tracić swojego cennego czasu, nerwów i sił. Nie wyobrażam sobie pracować tam dłużej przy takim traktowaniu wieczne pretensje i nie zadowolenie choćbym nie wiadomo jak się starała.

Jest OK

Chciałbym dodać swoją opinię na temat tego pracodawcy. Z związku z małymi dziećmi nie mogę sobie pozwolić na pracę w stałych godzinach pracy. Praca na takich zleceniach pozwala mi na to zeby dorobić i mieć jakiś dodatkowy grosz. Trochę denerwują mnie opinie studentów którzy podchodzą do każdej pracy jakby im się wszystko należało - nie chodzi mi o opinię tutaj i nawet nie na tego pracodawcę. Pracuję na markecie i widzę pracę młodzieży, którzy tylko patrzą jak by tu się prześłizgnąć, jak urwać godzinę lub dwie dziennie. A potem pretensje do całego swiata, że jeszcze muszą umowy wysłać i ze im się nie chcę a jak nie ma kasy to winy szukają jak zwykle gdzieś indziej niż u siebie. I jak tutaj czytam głosy takich (nie mówie ze tacy są wszyscy) to się lekko gotuję bo zabierają serwisy osobom które chcą rzetelnie pracować i dorobić. I póki takie firmy będą szukać po studentach to takich problemów będą mieć setki.

@Jest OK

Dlaczego Pani klamie?

Nie polecam nikomu, wykorzystanie ludzi, nie otrzymałam pieniędzy kiedy postraszylam PIP dopiero wtedy łaskawie dostałam pieniądze po 3 miesiącach ! Praciewlam na Kaugland.NIE DAJCIE SIE NABRAĆ!!!!! (usunięte przez administratora)

Pracowałam niestety

(usunięte przez administratora)wszystkie zdjęcia, zatowarowania i zwroty były na czas. Teraz wiem dlaczego odsylaja umowę np. Ze stycznia dopiero w marcu.. Ty nie masz potwierdzenia że tam pracujesz bo umowę wysyłasz do nich i oni odsylaja. Przynajmniej powinni. Wypłata za styczeń przychodzi na koniec lutego a w marcu odsylaja umowę dopiero.. Jeżeli w Polowie stycznia przestaniesz pracować to ani wypłaty ani umowy nie dostaniesz. I nawet nie za bardzo masz jak udowodnic że tam pracowałeś. Taka "firma" PIP powinien się zainteresować. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Heh

Jedna wielka tragedia.Nie polecam nikomu.Tylko raz dostałam wypłatę na czas. Non stop są jakieś problemy z papierami,ciągłe jakieś kombinowanie z umowami. Kiedy niejednokrotnie dzwoniłam do biura to nikt nic nie wie i odsyłanie do koordynatora i w drugą stronę. Trzeba się dosłownie szarpać co miesiąc o własne pieniądze mimo,że wszystko jest wysyłane na czas. Czemu jeszcze nikt się nie zainteresował działalnością firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AM Kontakt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AM Kontakt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 41 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AM Kontakt Sp. z o.o.