AM Kontakt Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o.

okolice wawy 2013-01-16 18:04:55
Ja tam nie narzekam pracuje dluższy czas mam dużo serwisów i jest ok.Ci co tu narzekają to jacyś sciemniacze.Znam pare osób co pracują w AM Kontakt i nic skarżą na wypłaty.
Kaufland gw 2013-02-05 18:56:14
wszystko zależy od mercza i koordynatora, ja akurat omijam i dzwonię do biura jak chce cos wyjasnic, nie czytacie umów chyba ponieważ jak ją podpisujecie wyraznie pisze kiedy jest wypłata.
Póki wysyłam karty na czas kasa jest na koncie ostatniego.
Wszystko zależy od koordynatora kwestia dogadania się. Polacy mają w naturze narzekanie, tyle.
Aga 2013-02-13 12:13:58
A ja nie zgadzam się z negatywami w sprawie AM Kontakt, nigdy nie miałam problemu z agencją, a z koordynatorem zlecał mi zadania pracowało mi się bardzo przyjemnie. Ogólnie polecam.
z Polski 2013-05-21 12:52:26
Mentalność ludzi jest taka, jeśli jest mu dobrze to i tak na tym forum jest mu źle i będzie kogoś oczerniał po kryjomu bo jest wtedy odważny lub zazdrości. Takiej osobie dać pół Polski i niech koordynuje prace merchandiserów wtedy zobaczy w czym tkwi problem i jak się z ludzmi/serwisantami współpracuje:)
kauf 2013-07-11 14:18:26
pracuje od kilku miesięcy, jeśli karty pracy są wysyłane na czas i z umową jest w porządku pieniądze zawsze mam na czas, zależy czy się chce komuś robić czy nie.
no 2013-08-20 22:07:11
awans??????????? w takiej firmie awans????
kamilcia 2013-08-30 17:02:05
bo nie rozumiem czyli ja za miesionc lipiec teraz dostane wypłate tak
Ktoś 2013-10-29 07:21:13
Firma jest naprawde OK!
henryk 2014-01-31 09:56:34
jedna z niewielu agencji, która płaci w terminie
Tak trzymać :)
mazowsze 2014-09-22 15:29:56
Ogólnie firma się stara.Trzeba samemu pilnować umowy i kart pracy wtedy widzę sam po sobie ze jest ok.
liver 2014-12-30 19:01:59
alxxx rozumiem, że pracowałeś w charakterze koordynatora w tej firmie? Ja właśnie dostałem propozycję pracy. Samochód i telefon mają mi dać i do 2500zł na rękę. Martwi mnie ta najniższa krajowa na umowie, czy te wyrównanie do 2500 to są premie? czy jest możliwość że dostanę tylko to co wynika z umowy? Teraz mam umowę na czas nieokreślony i 3tyś brutto na umowie i nie wiem czy mi się to opłaca. Jeśli pracowałeś to napisz proszę jak taka praca wygląda, czy jest dużo roboty czy umiarkowanie. Cały czas mocno się zastanawiam.
Pozdrawiam
alxxx 2015-01-02 14:33:26
Witaj, możliwe że firma wyciągnęła wnioski i zaproponowała w końcu warunki godziwe do ich przyjęcia, za mojej kadencji było tak jak napisałem wyżej. A jaką zaproponowali Tobie umowę? Pewnie o dzieło, dlatego masz minimalną płacę. Jeśli chcesz pracować w gruncie sprawy jako zwykły merchandiser, robić zwroty, wykładać towar , bo np. nie znajdziesz merchandisera na halę to nie polecam. Narobisz się, a pieniądze nie są adekwatne do Twoich obowiązków. Na pewno więcej niż 3tyś nie zarobisz, chyba że będziesz pracować cały dzień! Pozdrawiam
alxxx 2015-01-05 20:25:41
Dokładnie to samo ja usłyszałem o tych wypadach i imprezach, oraz pracy typowo lajtowej jak to napisałeś. Ta najniższa krajowa to wydaję mi się, że chodzi o to ażeby płacić mniejsze podatki za pracownika. A auto dostawałeś swoje, czy musiałeś jeździć swoim? Pamiętaj to jest tylko agencja, a w agencji pracownik zawsze dostanie najmniej za swoją pracę, a cała reszta idzie dla nich. Zostaw mi maila do siebie- odezwę się. Pozdrawiam
liver 2015-01-07 19:59:40
Mój mail: john681091@interia.pl
nie 2015-01-22 21:41:12
ile Ci zaproponowali ?
Adam 2015-01-23 12:24:07
1650zł.
patinka 2015-01-30 16:49:03
pytanko
dostaliście pieniądze za grudzień?
dziś jest termin przelewu, ani biuro, ani koordynator telefonu nie odbierają, a kasy brak na koncie... :(
dodam, że umowy, raporty wysyłane w terminie, a do tej pory zawsze kasa była w terminie
Eustachy 2015-01-31 12:52:58
W grudniu dostałem na czas (za listopad), za grudzień jak na razie nie ma. Powinno być w teorii do dzisiaj, ale akurat jest sobota, to nie wiem czego się spodziewać. Mysłałem, że wczoraj dostanę, bo ostatni dzień roboczy no ale się przeliczyłem.
Eustachy 2015-01-31 16:28:30
Ja 8 netto/h
Adam 2015-01-31 16:32:21
aha bo mi mowili ze 7 netto , slyszalem wlasnie ze 8 i sam juz nie wiem.
dana 2015-10-22 18:51:52
Ja pracuje 2 lata i od początku jest ok.Jak się pilnuje dokumentów tak jak ja to mam wypłatę na czas.
Jop 2015-10-25 21:52:47
A jak się nazywał ten szef ?
dana 2015-10-29 16:50:44
Korsarz.Ty dostajesz umowę musisz ją wypełnić i wysłać pocztą do AM Kontakt.Co miesiąc Max do ostatniego dnia miesiąca musisz doslac karty pracy (faxem lub mailem) a my wtedy się resztą zajmujemy.Takie to dokumenty Korsarz!
kaska_x 2015-11-25 09:32:52
A ja nie rozumiem, po co wypisujecie takie głupoty. Skoro nie dostałeś kasy tzn że nie wywiązałeś sie z warunków umowy, które sa banalne. Wystarczy przesłać karty pracy podpisane przez kierownika do konca danego miesiąca i umowe. Wtedy nie ma problemu z wynagrodzeniem, trzeba słuchac i czytac co sie podpisuje.
Adrianna 2015-12-02 13:45:48
Ja w Szczecinie sobie chwalę. Koordynator czasem nie od razu odpowiada ale ogólnie jest ok . Dokumenty wysylam na czas i kase dostaje. Koleś się nie czepia tylko kulturka zalatwia sprawy. Zero problemu
e.warszawa 2016-01-08 12:16:32
Zajrzałam tu przed podjęciem współpracy ale jednak postanowiłam zaryzykować.Potwierdzam, że wszystko co piszecie na temat obowiązków pracownika jest prawdą... W którymś momencie moje zadania zaczęły ograniczać się do wykładaniu zwrotów z koszyków i podnoszeniu towaru z podłogi. Dodatkowo kierownictwo z marketu próbowało mnie wmanewrować w obsług klienta..( usunięte przez administratora ) , to akurat nie jest dla mnie zaskoczeniem , bo czego mogłam się spodziewać....Zgodnie z polskim prawem ...a z resztą szkoda słów...
adi 2016-01-20 17:18:11
Ja pracuje 3 lata w tej firmie jako Mercz tzn dorabiam sobie i nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie dostał wypłaty. Karty pracy wysylam w terminie, umowę wyslalem.Nie rozumiem was ci co maja problem.Mam znajomego co pracuje dla AMK w innym mieście i ma tak samo jak ja.Ja nie narzekam.
Aneta 2016-01-25 17:43:46
Pracuje z ta firma już od czerwca 2015 roku do teraz jako serwisant. Złego słowa nie mogę powiedzieć, wynagrodzenie zawsze na czas. Wszystkie potrzebne informacje dostaje na czas.
Pablo 2016-01-29 19:07:05
Wypłata wpadła zgodnie z umową i przesłanymi godzinami. Co do am kontakt to pracowałbym u nich nadal, gdyby nie koordynator. Trzeba było dzwonić kilka razy do centrali aby go pogonili z wysłaniem mi umowy. Godzin mi koleś nie dał na styczeń, więc skoro nie ma to i nie poszedłem do roboty. Dzwonił do mnie i pytał czy pracuję na xxxx, a ja, że nie gdyż nie mam przydziału godzin. Do firmy mam jedynie żal o koordynatora, który dużo obiecuje, a słowa nie potrafi dotrzymać. Dobrze, że stawka godzinowa się zgadzała.
serwisantka 2016-01-31 16:41:40
ile zarobi serwisant na 1 godzinę?
Pablo 2016-02-10 18:25:22
Czyżby Robert R się nie sprawdził w Poznaniu. Od kiedy zakończyłem współpracę wydzwania do mnie co kilka dni i pisze. ale jak ja prosiłem o godziny to mnie olewał niejednokrotnie. Podobnie jak z umową- pełen zlew na mnie. Dlatego nie odbieram i nie odpisuję. Spuścił mnie na drzewo- ja odpowiadam tym samym.
Marzena 2016-03-15 12:26:38
Czy CV trzeba do biura ich wysyłać czy tylko na ogłoszenia czekać. Chciałabym spróbować w pracy jako koordynator.
WRO clawiak 2016-03-15 12:30:14
Pracuje od pół roku. Miałem dwóch koordynatorow. Obecny jest ok. Pomocny i wyrozumiały. Oprócz różnicy w stawce która wyjaśnili i doplacili w przeciągu tygodnia wszytsko póki co dobrze.
Natala 2016-04-23 15:40:06
Pracuję przez AmKontakt jako serwisantka w Kauflandzie od prawie 9 mies. Jestem ogólnie zadowolona. Do obowiązków należy fejsowanie, towarowanie, dbanie o wystawienie standów i robienie zwrotów. Ja mam akurat super osoby w Kauflandzie, więc żądnych problemów nie ma. Można się dużo nauczyć. Kasa na czas-zawsze ostatniego dnia miesiąca. Szkoda tylko, że 6/zł godzina. Na nocnych przebudowach jest 9 zł/h.
blabla 2016-04-23 15:43:29
Koordynator pan Marek bardzo fajny. Raz był pomóc przy zwrocie. Na bieżąco informuje jakie standy mają przyjechać, jaki zwrot zrobić, itd. Wcześniej, gdy był pan Damian nigdy nie było nic wiadomo. Kontakt był zerowy. Nie informował, że na dany dzień coś ma być wystawiane a później przyjeżdżały osoby z danej firmy i miały pretensje, że standu nie ma.
Basik2812 2016-08-08 11:14:49
Ma ktoś do nich nr telefonu który odbierają?
robert 2016-09-16 01:06:58
ja nie miałem problemów z wypłatą. koordynator mówił że 2 tygodnie po przebudowie będzie kasa i jest.
vet za vet 2016-09-19 15:16:03
Pomyliłeś firmę . To firma Merchandisingowa szukają Merchy, Serwisantów nie Monterów.
krys 2016-09-19 19:48:22
dla mnie ważne, że mogę dostosować grafik pracy do zajęć. dokumenty na czas = jest kasa, brak dokumentów = brak kasy. znam zasady stosuje sie do nich i nie musze dzwonic i prosic sie o swoje.
Serw płn 2016-09-20 20:18:18
Dostałem za małą wypłatę. Po złej stawce mi policzyli. zadzwoniłem i wyrównali. brak problemu.
Dora 2016-10-10 13:47:58
Skandal żeby prosić się o własną wypłatę. Której nie chcą wypłacić....nigdy więcej kauflandu ! Ja im zrobię wojne. Oszuści oszuści oszuści
tim 2016-10-20 15:43:41
dzien dobry firma am kontak to klamstwo pani miala wyslac kase i do tej pory niema kasy
Anonim 2016-10-24 15:24:55
Oszuści. Na pieniadze czeka sie miesiacami,i trzeba wydzwaniać,prosic,o swoja kase,bo oni maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko,w szczegolnosci Pani Ilona N. Oszustka,nie odbiera tel,unika kontaktu z pracownikiem. Jedna dniowka nie zapłacona,pewnie na lewo dla siebie wzieła. Nie polecam tej firmy,w przenosni firmy.
Wiolka 2016-10-25 16:16:47
Wypłata miała być DO dwóch tygodni od zakończenia zlecenia. Mija 3,5tygodnia wypłaty jak nie było tak nie ma. Nie zanosi się żeby cokolwiek miało niedługo wpłynąć. Jak się dzwoni to nikt nic nie wie. Innym razem mówią, że w piątek szef i księgowa podpisali w poniedziałek będzie, przychodzi wtorek i wypłaty nie ma z tekstem, że niby inny bank to może być później, albo że brakuje oświadczeń, które były otrzymane wraz z umową i odesłane wraz z umową. Cyrk na kółkach i wymigiwanie się od wypłaty.
Basia 2016-11-03 20:09:35
Nie rozumiem Waszych komentarzy. pracowałam u nich na przebudowie. Umowy odebrał koordynator, musiałam tylko dosłać zaświadczenie ze szkoły i nie było problemów z kasą. Stawka taka jak była umówiona i 2 tygodnie po przebudowie była kasa
Paula 2016-11-08 22:41:37
Pracuję jakiś czas, stawki godzinowe w miarę. Jeśli pilnujesz porządku w papierach, karty na czas, umowa też to nie ma problemu. Generalnie mi płacą a to mnie interesuje.
Agnieszka 2016-11-11 00:18:12
pracowałam w innej firmie i zakończyłam współpracę po tym jak zmienił się koordynator, a pieniędzy nie mogłam się doprosić, bo nie wysłał rzekomo mojej karty pracy.
W AM Kontakt pracuję od pół roku i jak narazie wszystko jest ok, wypłaty na czas, a stawkę godzinową mi podniesiono
Robaczek 2016-11-11 11:35:23
Kiedy wypłacaja pieniądze?
Zyga 2016-11-13 22:44:46
I tak się z ludzi robi niewolników i żeruje na ich ciężkiej sytuacji a wy jełopy jeszcze chwalicie takie pasożytnicze agencje. Cała papierkowa robota, drukowanie, wysyłanie umów, etc to jest obowiązek pracodawcy a nie wasz! Oni zwalają to na was bo chcą zaoszczędzić waszym kosztem!
Adam 2016-11-17 19:54:19
Nie polecam. Nie płacą.
Zostaw swoją opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.