AM Kontakt Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o AM Kontakt Sp. z o.o.

dana 2015-10-29 16:50
Korsarz.Ty dostajesz umowę musisz ją wypełnić i wysłać pocztą do AM Kontakt.Co miesiąc Max do ostatniego dnia miesiąca musisz doslac karty pracy (faxem lub mailem) a my wtedy się resztą zajmujemy.Takie to dokumenty Korsarz!
kaska_x 2015-11-25 09:32
A ja nie rozumiem, po co wypisujecie takie głupoty. Skoro nie dostałeś kasy tzn że nie wywiązałeś sie z warunków umowy, które sa banalne. Wystarczy przesłać karty pracy podpisane przez kierownika do konca danego miesiąca i umowe. Wtedy nie ma problemu z wynagrodzeniem, trzeba słuchac i czytac co sie podpisuje.
Adrianna 2015-12-02 13:45
Ja w Szczecinie sobie chwalę. Koordynator czasem nie od razu odpowiada ale ogólnie jest ok . Dokumenty wysylam na czas i kase dostaje. Koleś się nie czepia tylko kulturka zalatwia sprawy. Zero problemu
e.warszawa 2016-01-08 12:16
Zajrzałam tu przed podjęciem współpracy ale jednak postanowiłam zaryzykować.Potwierdzam, że wszystko co piszecie na temat obowiązków pracownika jest prawdą... W którymś momencie moje zadania zaczęły ograniczać się do wykładaniu zwrotów z koszyków i podnoszeniu towaru z podłogi. Dodatkowo kierownictwo z marketu próbowało mnie wmanewrować w obsług klienta..( usunięte przez administratora ) , to akurat nie jest dla mnie zaskoczeniem , bo czego mogłam się spodziewać....Zgodnie z polskim prawem ...a z resztą szkoda słów...
adi 2016-01-20 17:18
Ja pracuje 3 lata w tej firmie jako Mercz tzn dorabiam sobie i nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie dostał wypłaty. Karty pracy wysylam w terminie, umowę wyslalem.Nie rozumiem was ci co maja problem.Mam znajomego co pracuje dla AMK w innym mieście i ma tak samo jak ja.Ja nie narzekam.
Aneta 2016-01-25 17:43
Pracuje z ta firma już od czerwca 2015 roku do teraz jako serwisant. Złego słowa nie mogę powiedzieć, wynagrodzenie zawsze na czas. Wszystkie potrzebne informacje dostaje na czas.
Pablo 2016-01-29 19:07
Wypłata wpadła zgodnie z umową i przesłanymi godzinami. Co do am kontakt to pracowałbym u nich nadal, gdyby nie koordynator. Trzeba było dzwonić kilka razy do centrali aby go pogonili z wysłaniem mi umowy. Godzin mi koleś nie dał na styczeń, więc skoro nie ma to i nie poszedłem do roboty. Dzwonił do mnie i pytał czy pracuję na xxxx, a ja, że nie gdyż nie mam przydziału godzin. Do firmy mam jedynie żal o koordynatora, który dużo obiecuje, a słowa nie potrafi dotrzymać. Dobrze, że stawka godzinowa się zgadzała.
serwisantka 2016-01-31 16:41
ile zarobi serwisant na 1 godzinę?
Pablo 2016-02-10 18:25
Czyżby Robert R się nie sprawdził w Poznaniu. Od kiedy zakończyłem współpracę wydzwania do mnie co kilka dni i pisze. ale jak ja prosiłem o godziny to mnie olewał niejednokrotnie. Podobnie jak z umową- pełen zlew na mnie. Dlatego nie odbieram i nie odpisuję. Spuścił mnie na drzewo- ja odpowiadam tym samym.
Marzena 2016-03-15 12:26
Czy CV trzeba do biura ich wysyłać czy tylko na ogłoszenia czekać. Chciałabym spróbować w pracy jako koordynator.
WRO clawiak 2016-03-15 12:30
Pracuje od pół roku. Miałem dwóch koordynatorow. Obecny jest ok. Pomocny i wyrozumiały. Oprócz różnicy w stawce która wyjaśnili i doplacili w przeciągu tygodnia wszytsko póki co dobrze.
Natala 2016-04-23 15:40
Pracuję przez AmKontakt jako serwisantka w Kauflandzie od prawie 9 mies. Jestem ogólnie zadowolona. Do obowiązków należy fejsowanie, towarowanie, dbanie o wystawienie standów i robienie zwrotów. Ja mam akurat super osoby w Kauflandzie, więc żądnych problemów nie ma. Można się dużo nauczyć. Kasa na czas-zawsze ostatniego dnia miesiąca. Szkoda tylko, że 6/zł godzina. Na nocnych przebudowach jest 9 zł/h.
blabla 2016-04-23 15:43
Koordynator pan Marek bardzo fajny. Raz był pomóc przy zwrocie. Na bieżąco informuje jakie standy mają przyjechać, jaki zwrot zrobić, itd. Wcześniej, gdy był pan Damian nigdy nie było nic wiadomo. Kontakt był zerowy. Nie informował, że na dany dzień coś ma być wystawiane a później przyjeżdżały osoby z danej firmy i miały pretensje, że standu nie ma.
Basik2812 2016-08-08 11:14
Ma ktoś do nich nr telefonu który odbierają?
robert 2016-09-16 01:06
ja nie miałem problemów z wypłatą. koordynator mówił że 2 tygodnie po przebudowie będzie kasa i jest.
vet za vet 2016-09-19 15:16
Pomyliłeś firmę . To firma Merchandisingowa szukają Merchy, Serwisantów nie Monterów.
krys 2016-09-19 19:48
dla mnie ważne, że mogę dostosować grafik pracy do zajęć. dokumenty na czas = jest kasa, brak dokumentów = brak kasy. znam zasady stosuje sie do nich i nie musze dzwonic i prosic sie o swoje.
Serw płn 2016-09-20 20:18
Dostałem za małą wypłatę. Po złej stawce mi policzyli. zadzwoniłem i wyrównali. brak problemu.
Basia 2016-11-03 20:09
Nie rozumiem Waszych komentarzy. pracowałam u nich na przebudowie. Umowy odebrał koordynator, musiałam tylko dosłać zaświadczenie ze szkoły i nie było problemów z kasą. Stawka taka jak była umówiona i 2 tygodnie po przebudowie była kasa
Paula 2016-11-08 22:41
Pracuję jakiś czas, stawki godzinowe w miarę. Jeśli pilnujesz porządku w papierach, karty na czas, umowa też to nie ma problemu. Generalnie mi płacą a to mnie interesuje.
Agnieszka 2016-11-11 00:18
pracowałam w innej firmie i zakończyłam współpracę po tym jak zmienił się koordynator, a pieniędzy nie mogłam się doprosić, bo nie wysłał rzekomo mojej karty pracy.
W AM Kontakt pracuję od pół roku i jak narazie wszystko jest ok, wypłaty na czas, a stawkę godzinową mi podniesiono
Robaczek 2016-11-11 11:35
Kiedy wypłacaja pieniądze?
Adam 2016-11-17 19:54
Nie polecam. ( usunięte przez administratora )
Ja89 2016-12-03 17:56
Wszystko ok. Karty i umowa z zaświadczeniem wysłałem na czas i 3 mc z rzędu kasa na koncie.
Ania z Warszawy 2016-12-04 21:34
zdarza się, że wcale
koninianka 2016-12-14 18:42
pracowałam w sierpniu na przebudowie w Kauflandzie Konin do dnia dzisiejszego(14.12.2016 )nie otrzymałam zapłaty.argumenty były takie że zerwano współprace z koordynatorem .wysyłam co miesiąc umowy i obiecują że 10 będą pieniądze na koncie.Ja tego nie odpuszcze.
koninianka 2016-12-25 12:06
Odnośnie mojego wpisu (koninianka) ,przepraszam było trochę mojej winy, po uzupełnieniu dokumentów wynagrodzenie przed świętami otrzymałam . Jeszcze raz PRZEPRASZAM.
Asia46 2017-01-08 14:03
Witam. Rozpoczęłam pracę w AM kontakt 14 dni temu. Mam mnóstwo wątpliwości z którymi chciałabym się podzielić,mam nadzieję że ktoś bardziej doświadczony udzieli mi porady. Otóż w ogłoszeniu pisało,że poszukują osób do wykładania towaru w Kauflandzie. Umówiłam się na następny dzień i zaczęłam pracę. Pani koordynator przywiozła mi umowę do wypełnienia(usunięte przez administratora)Ponadto dochodzą mi nowe obowiązki z wiązane z robieniem protokołów i not zwrotów,o czym nie mam zielnego pojęcia. Nie wiem o co w tym chodzi,nikt mnie nie przeszkolił. Zatrudniając się myślałam,że do moich obowiązków będzie tylko należało wykładanie towaru. W ogłoszeniu nic nie było o dodatkowych zajęciach. Czy u Was też tak jest,że musicie te zwroty robić i czy mieliście jakieś szkolenie? Bardzo proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam.
Asia46 2017-01-08 19:33
(usunięte przez administratora) A też miałaś co chwilę dokładanie nowych obowiązków o których nie miałaś pojęcia jak je wykonać?
Niki98 2017-01-08 19:37
Witam . Ja też pracuje jako serwisantka w Kauflandzie , również doszły mi nowe obowiązki , dpstalam nowa umowę i karte pracy , która za cholerę nie wiem jak się ją wypełnia , bo zmieniła się koordynatorka i nie raczy mi nawet tego wytłumaczyć bo nigdy nie ma czasu . Może wy pomożecie . ?
Asia46 2017-01-08 21:06
No właśnie,też jestem ciekawa. Trzeba wpisywać ile czasu na jakim dziale się spędziło a ja po niecałych 2 tygodniach jeszcze się gubię. Podobnie ze zwrotami i protokołami a koleżanki powoli się buntują bo mają swoją pracę a za mnie muszą te zwroty robić.
Asia46 2017-01-09 17:41
Ja zrezygnowałam,szukam czegoś innego. To nie na moje nerwy. Na razie powiedziałam że jestem chora. (usunięte przez administratora). Rozmawiałam dziś z koordynatorką i wg niej dziewczyny razem ze mną powinny robić te zwroty,ale to raczej niemożliwe . Miała tam do nich podjechać i nie wiem co im nagada,więcej się tam nie pokażę
Asia46 2017-01-25 16:27
Wszystko zostało załatwione pozytywnie. Dziękuje.
Aga 2017-02-02 16:57
Chcialam zapytac jaki jest czas oczekiwania na kade kiedy ostatniego dnia miesiaca wyslalam luste obecnosci jak to wyglada??
Aga 2017-02-08 18:10
Mnie powiedziano ze za styczen otrzymam pod koniec lutego okaze sie
misiek 2017-02-27 15:21
mam do katarzyny klon jesli chcesz napisz
dejwid134@interia.pl ona odbiera
Marysia 2017-03-18 20:22
A ja pracuje już 4 miesiące i wszystko jest OK. No ale do tego trzeba trochę terminowości w wysyłaniu umów i kart pracy. Także dajecie świadectwo swojej pracy - pisząc o braku wynagrodzenia.
axxa 2017-03-25 05:21
pilnujesz sam umowy , karty pracy, ale jak coś potrzebujesz jakiś papierek to wypełnij to potem odeśćlij jak im by nie było łatwiej np ( piszesz dane potrzebuje jakiś dokument do ... w celu... ok wyślemy a nie ty tracisz 2-3 jak ci odpowiedzą, wypełnienie kawałka druku, wysłaniu im co oni mogą to wciągu 1 dnia zrobić i wysłać
Maryjusz 2017-03-27 09:52
Wszystko ok. Koordynator pomocny - nie zostawia mnie ze wszystkim samego, jest pomoc. Po kilku agencjach w których pracowałem muszę przyznać póki co, nie zapeszając jest dobrze. Oby się nie popsuło.
Anabella_23 2017-03-29 10:08
Jestem studentką wychodzi mi 11 zl na reke, umowę wysłałam, karty wysłałam teraz czekam na kasę. Wg info od poprzedniej serwisantki powinno być na czas.
Anna 2017-03-29 10:50
Witam
Ja przez rok z okładem miałam o.k.
Aktualnie 3 miesiące nie płacą, moja dotychczasowa koordynatorka pracująca parę lat w tej firmie odeszła, bo jej też nie zapłacili.
Agnieszka 2017-03-31 10:23
@Maryjusz, to bardzo dobrze. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniony?
Maryjusz 2017-03-31 14:59
No to pech. Ja wypowiadam sie w swojej sprawie i mam nadzieję, że płatności będą wyglądać tak jak obecnie.
P23 2017-04-21 13:59
I nie zastanawia Cie to ze skoro płacili a teraz nie płaca to nie dopełniałas jakis formalności ?
Anna 2017-04-21 21:26
NIE. BO PONOĆ WSZYSTKIE DOKUMENTY BYŁY O.K.
ALE TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ. PRZY POMOCY JEDNEGO Z ICH "KLIENTÓW" , PIENIĄDZE ODDALI. A JA JUŻ JESTEM WOLNA I SWOBODNA. ZAKOŃCZYŁAM Z NIMI WSPÓŁPRACĘ
Agnieszka 2017-08-07 06:40
Czy firma wypłaca wynagrodzenie regularnie, czy takie obsuwki czasowe zdarzają się cześciej? To czynnik wpływający na stosunek pracownika do pracodawcy na co dzień.
Frons 2017-08-17 15:27
Banda oszustow. Mieszanie miesięcy w skladkach. Czkowiek robil we wrzesniu a skladki sa płacone za pazdzienrik przez co ze w październiku miałam kurs z pup teraz muszę przez ich bledy bulic 1,5tys!
Agnieszka 2017-08-18 15:31
@Frons, czy próbowałeś w jakiś sposób wyjaśnić tę sytuację? Musisz mieć dowód na to, że pracowałeś, więc skąd tak wielka kara za błędy popełnione przez firmę? Dobrze jeśli na forum są, również informacje zwrotne, uzyskane po interwencji w danej firmie.
Dawid 2017-09-12 19:47
Moja koordynatorka jest Pani Kasia ze Śląska i bardzo sobie chwale złego słowa powiedzieć nie mogę wszystko konkretnie,jasno i na czas.pozdrawiam
Agnieszka 2017-09-13 08:26
@Dawid a możesz powiedzieć, jak długo pracujesz w AM Kontakt? Czy podczas Twojego zatrudnienia w tej firmie Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie? To z punktu widzenia osoby udającej się na rozmowę rekrutacyjna, bardzo ważna informacja, bo świadomość możliwości rozwoju (rownież finansowego) to podstawowy motywator do pracy.
Zostaw swoją opinię o AM Kontakt Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AM Kontakt Sp. z o.o.